Αγαπημένοι χώροι στο σπίτι μας

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Με αφορμή το ο,τι κάθομαι στο καναπε μπροστά στο τζάκι κ χουχουλιάζω,:clapup: θα ήθελα πάρα πολύ να μάθω σε ποιο σημείο στο σπίτι σας (δωμάτιο,έπιπλο,ό,τι να ΄ναι..) σας αρέσει να αράζετε,να χαλαρώνετε,να νιώθετε όμορφα τελοσπάντων ?...:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Στο καναπεδάκι μου και γω..Μόνο που δεν έχω τζάκι όπως εσύ στο φοιτητικό μου σπίτι..:'(:'(

(καλα μην τα θέλουμε όλα δικά μας :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Στην καρέκλα μου να αράζω στη SATO, και στο κρεβάτι μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εμενα αυτο που πραγματικα με χαλαρωνει ειναι το γραφειο μου.
Αλλα θα ηθελα πολυ να αγορασω μια καρεκλα με μεγαλη πλατη ωστε να το απολαμβανω καλλιτερα. Ομως οι γονεις δε :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Εμενα αυτο που πραγματικα με χαλαρωνει ειναι το γραφειο μου.
Αλλα θα ηθελα πολυ να αγορασω μια καρεκλα με μεγαλη πλατη ωστε να το απολαμβανω καλλιτερα. Ομως οι γονεις δε :(

αν ζητήσεις μια καινούργια καρέκλα που θα στήριζε καλύτερα τη μέση σου? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Η αιώρα ανάμεσα στους δύο φοίνικες, δίπλα στην πισίνα. :D
Και στο πραγματικό μου σπίτι, μια συγκεκριμένη πολυθρόνα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Toν χειμωνα μπροστα απο το pc (ειδικα με την (σχετικα) καινουργια μου καρεκλα ειναι το κατι αλλο) και στην πολυθρονα μου (οι καναπεδες δεν μου κανουν:P)
Το καλοκαιρι μπροστα στο pc, στην αιωρα και (το πιο καλο απο ολα) ξαπλωτος στην ξαπλωστρα γυμνος η με μαγιο και να εχω βαλει το λαστιχο με το φρεσκο κρυο νερο του πηγαδιου στο δεντρο απο πανω και να με βρεχει συνεχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
To μπαλκόνι στο ρετιρέ εξοχικό μου!Καθόμαστε με τον φίλο μου τα καλοκαίρια στην αιώρα ή στην κούνια αργά τη νύχτα,χαζεύουμε τη θάλασσα και τα αστέρια και ότι άλλο προκύψει;) ...
Ειδικά μετά από έντονο clubing τέτοιες στιγμές χαλάρωσης και ξενοιασίας είναι το κάτι άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Toν χειμωνα μπροστα απο το pc (ειδικα με την (σχετικα) καινουργια μου καρεκλα ειναι το κατι αλλο) και στην πολυθρονα μου (οι καναπεδες δεν μου κανουν:P)
Το καλοκαιρι μπροστα στο pc, στην αιωρα και (το πιο καλο απο ολα) ξαπλωτος στην ξαπλωστρα γυμνος η με μαγιο και να εχω βαλει το λαστιχο με το φρεσκο κρυο νερο του πηγαδιου στο δεντρο απο πανω και να με βρεχει συνεχια!

ναι,ναι!!! αυτό με το λάστιχο,το κάνω κ εγώ στην αυλή κ είναι σούπερ!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπροστά απο το pc, τι άλλο; :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δύο είναι τα σημεία ηρεμίας σπίτι μου....
είτε με κόκκινο κρασί και απαλή μουσική μπροστά στο αναμένο τζάκι είτε καθιστή οκλαδόν πάνω στο κρεβάτι να κοιτάω το ενυδρείο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
στο σπίτι (όταν είμαι γιατί πλέον λείπω τις ΑΠΕΙΡΕΣ ώρες) απλά κάθομαι στο κρεββατάκι μου κάτω από τα παπλώματα και με έναν καφέ στο τραπεζάκι...αγκαλιά με τη σόμπα... και φαντάζομαι ότι είμαι μπροστά σε τζάκι... Αχχχ....θέλω να πάω σπίτι μου τώρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όλοι οι χώροι του σπιτιού. Καινούριο σπίτι βλέπετε....










ψ. Ακόμα και η λεκάνη στο μπάνιο :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στο σπίτι μου στην Πάτρα στο κρεββατακι μου να χουχουλιάζω καθώς εδώ μας έχει ταράξει η βροχή, με χαμηλό φωτισμό και κεράκιαααααααααα και ερωτική μουσική και διάθεση...αχ...8)

Στο σπίτι μου στο Βόλο, στο τζάκι ξαπλωμένη στις μαξιλάρες να ξαναχουχουλιάζω με το ίδιο concept....8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Το καλυτερο μερος για να χαλαρωσω ειναι να καθομαι στο γραφειο μου μπροστα στον Η/Υ αλλα δεν με βολευει η καρεκλα.Συνηθως πιανομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Στο γραφείο μου με την σούπερ αναπαυτική καρέκλα και το ν υπολογιστή
ή στην βεράντα καλοκαίρι με περιοδικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Στην βεράντα,αμέσως μετά την έξοδο το καλοκαιράκι να βλέπεις το ξημέρωμα.Τι καλύτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula:
αν ζητήσεις μια καινούργια καρέκλα που θα στήριζε καλύτερα τη μέση σου? :hmm:
Ο πατερας μου προσπαθει το αποφυγει, η μανα μου μου συνεχεια ναι ναι αλλα ποτε δεν βλεπω το ναι πραξη :(

Τεσπα, δεν θα παω φοιτητης ... θα παω :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει να λιώνω στο πι σι :D
και να ακούω μιούσικ στο κρεββάτι μου.
Γενικώς είμαι όλη μέρα στο δωμάτιο μου. Τρώω, διαβάζω... όλα εκεί τα κάνω :P
και μια φώτο του δωματίου μου εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Εμένα μου αρέσει να λιώνω στο πι σι :D
και να ακούω μιούσικ στο κρεββάτι μου.
Γενικώς είμαι όλη μέρα στο δωμάτιο μου. Τρώω, διαβάζω... όλα εκεί τα κάνω :P
και μια φώτο του δωματίου μου εδώ


ωραίος ο γκούφυ στο βάθος:P


Πάνο γιατί δεν τους λες οτι τις περισσότερες ωρες τις περνάς στο γραφείο σου διαβάζοντας για σχολείο, φροντιστήρια κτλ κτλ και πιάνεται η μέση σου με τη καρέκλα που έχεις γιατί δεν σε αφήνει να κάθεσαι σωστα??
Απ' ότι θυμάμαι είναι εκπαιδευτικοί οι γονείς σου σίγουρα γνωρίζουν την πάθηση των περισσότερων μαθητων σχολίωση λόγω κακή στάση διαβάσματος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top