Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Δωρακι μιας εβδομαδας...:) (κριμα που χανει στη φωτο, δε φαινεται καθολου καθαρα το καντραν....)
Αν και εχω λατρεια στα αντρικα, ομολογω πως το συγκεκριμενο που αρεσει πολυ...
Μεγεια Νερρρ :D
Λεπόν ρολόγια τέλος αφού δεν βλέπω αλλη κίνηση πάμε στα ...

Φορέματα = λατρείααααα :D
Ειδικά αυτή την εποχή και λίγο πριν πιάσει το πολύ κρύο λατρεύω τα φορέματα σε
χαλαρό στυλ με χρώματα όοοχι λουλούδια αλλά μοτίβα , μοτίβα παράξενα και συνήθως
τα προτιμώ αέρινα στο ύψος της γάμπας άρα τούτο εδώ σίγουρα θα το κόντενα !
Μην το δείτε ως μια κυριλέ εκδοχή , συνήθως τα συνδυάζω με τζιν κοντό μπουφανάκι
σανδάλια και φοριούνται για όλο τον σεπτέμβρη :)


αυτό πάλι όχι θα το άφηνα ως έχει ...
( άσχετο αλλά βλέποντας αυτό το φόρεμα θυμήθηκα το : έχω μια καρδιά τσιγγάνα και στον έρωτα ζητιάνααααααααα :P )


Εδώ θα άλλαζα απλώς το παπούτσι ..


Αυτό πάλι με προβλημάτισε , μ' αρέσει ? ή δεν μ' αρέσει ?
Ναι βρε πιδι' μ έχω βαθιά φιλοσοφικά ερωτήματα τελευταία ..


Αφαιρώ την τσάντα ίσως και τη ζώνη την αντικαθιστώ με μαύρη με μεγάλη εγκραφα






Γλυκερόν ελαφρώς ωσάν πίνακας ζωγραφικής αλλά μου άρεσεεε :)





Και σε άλλη εκδοχή , θα προτιμήσω την πρώτη



Το θέλω !!



Αν και με τα καρώ δεν τα πηγαίνουμε πολύ καλά ετούτο εδώ κατιτις μου έκανε
μου έβγαλε ένα κινκυ πράγμα δεν ξεύρω γιατί ...



Το στυλ μου :D


Τώρα θα το πω δεν κρατιέμαι
μα είναι φωτογράφηση αυτη ? Σαν κρεμάστρα βάλαν την κοπέλα να στηθεί
και χαλάει όλο το φόρεμα


Τελικά το αποφάσισα θα αγοράσω αυτό θα το κοντύνω μέχρι τον αφαλ.. ουπς μέχρι τη γάμπα ήθελα να πω ...


....θα φορέσω και τούτο εδώ που έχω σχεδόν ολόιδιο και θα ξαναπάω διακοπές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μιαααα που τ'αναφεραμε και ψαχνομαι για ρολοι, αυτο πως σας φαινεται;


Θελω λευκο, σχεδον αντρικο (και να μην ειχε το ροζ ατσαλι δηλαδη θα το προτιμουσα) και με μεγαλο καντραν.. Εχετε δει τιποτα καλο; :x

Από τα πιο ωραία και καλόγουστα ρολόγια που είδα τον τελευταίο καιρό!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


αν και δε μου αρεσει καθολου που ειναι σε αποχρωσεις του μαυρου-γκρι, εχει πολυ ωραιο κοψιμο...



..το τσαντικο ειναι οχι ενα, αλλα πολλα χαλια...



πολυ ωραια χρωματα. Μου αρεσει πολυ το "καθαρο" κοκκινο...




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αδυναμια στα βραχιολια...:















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melen

Νεοφερμένος

Η melen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αδυναμια στα βραχιολια...:


Αυτό είναι τέλειο!!! (και πολύ σπάνια μου αρέσει εμένα κόσμημα)
Πού το βρήκες και πόσο κοστίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αυτό είναι τέλειο!!! (και πολύ σπάνια μου αρέσει εμένα κόσμημα)
Πού το βρήκες και πόσο κοστίζει;
Και τι είναι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
νεράιδι τέλεια τα βραχιολάκια σου περιμένω να μου πεις τν πηγή τους:)

καλά αυτό το βραχιόλι στν 3η εικόνα το 1ο απτα αριστερά το έχω αν και σε διαφορετικό χρώμα,
ολίγον πιο χρύσο beige-καφέ

ούτε καν ξέρω απο που το χα πάρει, δώρο ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτό είναι τέλειο!!! (και πολύ σπάνια μου αρέσει εμένα κόσμημα)
Πού το βρήκες και πόσο κοστίζει;

Ε ναι...ειναι και Louis Vuitton :)
Δε συμφερεις :P

Διάθεση από LOUIS VUITTON BOUTIQUE Τηλέφωνο: 2103613938


Πηγή: www.myself.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μιας και οι καιρικες συνθηκες το επιτρεπουν...και μου αρεσουν πολυ...
Βουαλα!











 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Μιας και οι καιρικες συνθηκες το επιτρεπουν...και μου αρεσουν πολυ...
Βουαλα!












απλά τέλεια όλα!

από που τα βρήκες τα μπουφαν;:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πώς σας φαίνονται οι εξελίξεις στη γυναικεία μόδα τελευταία ; Εγω πιστεύω ότι η μια κακογουστιά διαδέχεται την άλλη τελευταία. Από που να ξεκινήσουμε και που να τελειώσουμε ; Αυτό που μου κάνει π.χ φοβερή κακή εντύπωση είναι οι μπότες που έχει λανσάρει η UGG. Πώς μπορούν οι γυναίκες να φοράνε τόσο άσχημες μπότες ; 'Εχει κυκλοφορήσει και το λογοπαίγνιο UGGly boots. Πείτε μου πώς είναι δυνατόν να αρέσουν τόσο αυτά τα τέρατα που έχουν κατακλύσει την αγορά ;


Πάμε παρακάτω. Επιστρέφει στη μόδα η φόρμα. 'Ελεος ! Το βασίλειο της κιτσαρίας. Από σχετικό άρθρο :

"Επιτέλους, έφτασε η ώρα όπου οι αθλητικές φόρμες «αποποινικοποιούνται»! Αυτή η ώρα, όπου όλες οι γυναίκες μπορούν να ντυθούν αθλητικά και να παραμείνουν θηλυκές και ελκυστικές. Βάλτε στην άκρη λοιπόν τις δωδεκάποντες γόβες, τις pencil φούστες και ορμήστε στα μαγαζιά με αθλητικά είδη. Τι; Δεν πείθεστε; Αν σας πληροφορήσουμε ότι μέχρι και η Victoria Beckham απαρνήθηκε τις πανύψηλες Christian Louboutin και Balmain γόβες της (μετά από παραίνεση γιατρού, αφού φυσικά είναι ένα βήμα πριν το χειρουργικό κρεβάτι, έχοντας αποκτήσει τεράστιους κάλους και πρόβλημα με το κότσι της) θα σας πείσουμε; Ναι λοιπόν, από την Paris Hilton με τις σεταρισμένες βελουτέ φούξια και τιρκουάζ Juicy φόρμες της, την Sarah Jessica Parker όπου στα backstage της ταινίας «Sex and the City 2» κυκλοφορεί κι εκείνη με τις φόρμες της, φυσικά συνδυασμένες με τις αγαπημένες της UGG μπότες, την Lindsay Lohan, όπου κυκλοφορεί στους δρόμους με φόρμες, φούτερ, κολάν και αθλητικά κασκέτα ή σκούφους, μέχρι τη θεά του στυλ, Madonna, όπου οι περισσότερες paparazzi φωτογραφίες της είναι με την ίδια ντυμένη σχεδόν σαν αθλήτρια. Βεβαίως η Madonna, εθεάθη μέχρι και με «αθλητική εμφάνιση» όπου μπλούζα και βερμούδα γράφουν το όνομα της! Και γιατί όχι; Για ακόμη μια φορά προτείνει ένα στυλ και δηλώνει με θράσος ότι ήταν πάλι πρωτοπόρος!" εδώ το άρθρο

Γιατί να θεωρείται πρωτοπορία το κιτς και το μπάζο ; Επειδή το φοράνε τα μπάζα ; Γιατί όλες αυτές τις διάσημες που αναφέρονται στο άρθρο ως γυαικεία πρότυπα προσωπικά τις θεωρώ μπάζα, με εξαίρεση ίσως τη Μαντόνα. Η μόδα έχει πάρει φέτος επικίνδυνη στροφή προς τη μη θηλυκότητα, να το προσέξετε αυτό εσείς οι γυναίκες. Πατάτες πάρτε κυρίες μου πατάτες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οι συγκεκριμενες μποτες ναι...ειναι ακομψες(χοντροκομμενες)...

Αλλα δεν καταλαβαινω, ασχετα με τις σελεμπριτις που αναφερεις, τι θελεις να πεις για το αθλητικο στυλ. Οτι γενικα ειναι ακομψο?
Προσωπικα, πιστευω οτι μια γυναικα ακομα και με φορμες και αθλητικα μπορει να ειναι κομψη και να μη χασει τη θυληκοτητα της, κατι που συμβαινει με τα περισσοτερα στυλ.
Υπαρχουν συνδυασμοι που "βγαζουν" ματι, αλλα και εκεινοι που "πετανε" ματια εξω...σε ολα τα στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οι συγκεκριμενες μποτες ναι...ειναι ακομψες(χοντροκομμενες)...

Αλλα δεν καταλαβαινω, ασχετα με τις σελεμπριτις που αναφερεις, τι θελεις να πεις για το αθλητικο στυλ. Οτι γενικα ειναι ακομψο?
Προσωπικα, πιστευω οτι μια γυναικα ακομα και με φορμες και αθλητικα μπορει να ειναι κομψη και να μη χασει τη θυληκοτητα της, κατι που συμβαινει με τα περισσοτερα στυλ.
Υπαρχουν συνδυασμοι που "βγαζουν" ματι, αλλα και εκεινοι που "πετανε" ματια εξω...σε ολα τα στυλ.

το αθλητικό το πλασάρουν για καθημερινό πλέον, όχι για να πας να γυμναστείς. Προσωπικά όταν βλέπω στην καθημερινή ζωή γυναίκες να κυκλοφορούν με φόρμες, αθλητικές μπλούζες και αθλητικά παπούτσια, ολόκληρη αθλητική στολή δηλαδή με χαλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.

Για μισό λεπτό φίλτατε...
Σύμφωνοι για το ότι οι UGG δεν είναι η επιτομή της κομψότητας. Αλλά για μια βόλτα στα μαγαζιά, ένα καφέ απόγευμα (όταν έχεις και κώδικα ενδυμασίας στη δουλειά θα σου πω εγώ...) μια κρύα μέρα είναι βολικές. Απλά στο Αθηνιστάν τα πράγματα είναι πιο "θερμά":eek: μόλις βγει κάτι στη μόδα. Είναι συνεπείς στη μόδα οι ελληνίδες πώς να το κάνουμε... Δε μπορούν την αργοπορία και την επιφυλακτικότητα...:P
Παραμονές χριστουγέννων στο Glyfada City με τον ήλιο στο κατακούτελο φόραγαν τις μποτούλες τους τα κορίτσια κι από πάνω είχε αρχίσει το στριπτίζ από τη ζέστη βλ. κοντομάνικα και τιραντάκια.
Αλλά είδα και σαγιονάρα δεν παραπονιέμαι! Απ' όλα έχει το μαγαζί! (άμα πας και από τα Starbucks στη Γρ. Λαμπράκη... άσε τέτοιες μέρες, μην πας)
Αυτό είναι το πρόβλημα. Μόλις έρθει κάτι δεν αξιολογείται για το πού ταιριάζει.

Με τις φόρμες τί θεματάκι έχουμε πάλι? Είναι βελούδινες, σε στενή γραμμή, με πολύ μακρύ παντελόνι, άρα σαφώς ακατάλληλες για αθλητική δραστηριότητα. Και το στρασσάκι πού το πας καλέ μου? Μην το ξεχνάς, σε παρακαλώ! Αυτό κάνει τη διαφορά! Ξέρεις τί στρασσάκι παίζει σ΄όλες αυτές τις φορμίτσες? Η νύχτα μέρα! Κάνουν και οικονομία στο ρεύμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Στο Αθηνανιστάν όντως ξεσκίζονται όταν κυκλοφορήσει κάτι, κι αυτό μου φαίνεται τόσο μα τόσο ξενερωτικό να μοιάζουν όλοι τόσο πολύ. Για παράδειγμα τα all star είναι τόσο όμορφα παπούτσια αλλά έχουμε φτάσει στο σημείο να μη βλέπουμε στο δρόμο τίποτα άλλο σχεδόν εκτός από all star. Περιμένω να βγουν από τη μόδα για να τα φορέσω :D όταν θα μπω στην ήβη. Αυτό είχε συμβεί και με τις σαγιονάρες το καλοκαίρι, πω πω δίκιο έχεις Dream, τι μου θύμισες. Πάντως οι UGGS είναι φρίκη, συγνώμη αλλά δεν έχω δει τόσο κακόγουστη μπότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πώς σας φαίνονται οι εξελίξεις στη γυναικεία μόδα τελευταία ; Εγω πιστεύω ότι η μια κακογουστιά διαδέχεται την άλλη τελευταία. Από που να ξεκινήσουμε και που να τελειώσουμε ; Αυτό που μου κάνει π.χ φοβερή κακή εντύπωση είναι οι μπότες που έχει λανσάρει η UGG. Πώς μπορούν οι γυναίκες να φοράνε τόσο άσχημες μπότες ; 'Εχει κυκλοφορήσει και το λογοπαίγνιο UGGly boots. Πείτε μου πώς είναι δυνατόν να αρέσουν τόσο αυτά τα τέρατα που έχουν κατακλύσει την αγορά ;

Καλά κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν μέχρι που άρχισε να χιονίζει, να πέφτει στους -10 εκεί που ήμουν και τις έβλεπα με το γουνάκι τις συγκεκριμένες μπότες και έλεγα αχ και να φορούσα κι εγώ τέτοιες τώρα. Φαίνονται άνετες και σίγουρα είναι και πρακτικές, στις διακοπές μου ξύλιασα, έγινα μπλε απ το κρύο και τα υποδήματά μου ήταν άκρως χειμερινά μποτοειδή. Εμφανησιακά είναι αδιάφορες για μένα, αλλά πρακτικά ναι, θα τις φορούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καλά κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν μέχρι που άρχισε να χιονίζει, να πέφτει στους -10 εκεί που ήμουν και τις έβλεπα με το γουνάκι τις συγκεκριμένες μπότες και έλεγα αχ και να φορούσα κι εγώ τέτοιες τώρα. Φαίνονται άνετες και σίγουρα είναι και πρακτικές, στις διακοπές μου ξύλιασα, έγινα μπλε απ το κρύο και τα υποδήματά μου ήταν άκρως χειμερινά μποτοειδή. Εμφανησιακά είναι αδιάφορες για μένα, αλλά πρακτικά ναι, θα τις φορούσα.

έχει -10 στη Θεσσαλονίκη ; αυτό είναι ! μεταναστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
έχει -10 στη Θεσσαλονίκη ; αυτό είναι ! μεταναστεύω.


Με κάτι τέτοιο φαντάζομαι! Μη μας απογοητεύσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top