Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
γιορτινο πνευμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αυτο και αν ειναι σοβαρο ντυσιμο εργασιας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.


:inlove:

(αλλιως τα 2α σαφως :P)



τα εχεις δει live??

τα δοκιμασα σε ενα μαγαζι στην γλυφαδα, σαν παρδαλο κατσικι ηταν τα επανω!!

οταν τα πρωτοειδα τα ερωτευτηκα αλλα οταν τα φορεσα.....:/:




αυτο ειναι το καινουριο μου μαγιουδακι!!

ακουω γνωμες!


απλα ΤΕΛΕΙΟ!!!
αλλα θα ηθελα να ρωτησω, πως ειναι απο πισω?
αν ειναι και brazil θα ειναι ακομα καλυτερο( δεν μου πανε τα μεγαλα)
ασε που δεν μου αρεσουν κιολας!!

αν ειναι ετσι οπως το φανταζομαι θα ειναι θαυμασιο!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χοντροκομένη φρίκη Νεράιδα συγνώμη :redface: τα δερμάτινα σακάκια που έβαλες πιο πριν είναι σούπερ.

όπως δεν καταλαβαίνω γυναίκες που φοράνε καουμπόικες μπότες, χάνουν τελείως τη θηλυκότητά τους επίσης.


και ένα άλλο στυλ, λίγο προς το πουτανίστικο αλλά πολύ εκκεντρικό και πρωτότυπο επίσης


Αναφερθηκες σε χοντροκοψιες...και θεωρεις ετουτο το πραμα κομψο?!
Ελεος?!
Τον πατο τον ειδες καλα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ντοκτωρα, παρακολουθω τη συζητηση αυτη που συμμετεχεις ενεργα.
Συγνωμη που θα στο πω, αλλα εισαι κακογουστος!!:P
Εσενα σαρεσουν οι στριπερς κατευθειαν στο δρομο!
Ε δε γινεται καποια ντυσιματα τα κραταμε και για πιο προσωπικες στιγμες!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ωραία όλα αυτά που προτείνετε, αλλά κάντε λίγο κράτει, το καρναβάλι δεν ξεκίνησε ακόμα. :confused:



Προσωπικά θεωρώ για μια κοπέλα ωραία μποτάκια αυτά και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Dr δεν έπρεπε να τα βάλεις αυτά τα εσώρουχα, δεν έπρεπε!!
Και είναι και ακριβά απ' όσο είδα..

Πάνε τα λεφτάκιαααα μου.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Dr δεν έπρεπε να τα βάλεις αυτά τα εσώρουχα, δεν έπρεπε!!
Και είναι και ακριβά απ' όσο είδα..

Πάνε τα λεφτάκιαααα μου.. :redface:

γι'αυτό είναι καλά και έχουν ΚΑΙ γούστο, αλλά μόνο εσύ τα εκτίμησες αν κρίνω απ'τις ψήφους. Ολική απογοήτευση από τα γούστα των στεκίτισων, απορώ πως τις κάνεις παρέα :P

βρίσκουν τα θηλυκότατα high heels του Giusepe Zanotti χοντροκομένα, και τους αρέσουν οι καουμπόικες, τι να πω. 'Εχει και χωρίς κόκκινο κορίτσια, εκεί κολήσατε ;

συντηρητικούρες :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Aληθινά ρούχα. Τέλος.

Αληθινός μπελάς! :P

Πολύ θα ήθελα να δω μια ακτινογραφία της κυρίας. :hmm:

Πανέμορφα για λίγη ώρα, πριν στα ...βγάλει ο καλός σου, για κάθε μέρα και συνέχεια;; Νο Νο Νο! :no:
Για να κάνεις "αχ-βαχ" άλλωστε, πρέπει να μπορείς να αναπνεύσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γι'αυτό είναι καλά και έχουν ΚΑΙ γούστο, αλλά μόνο εσύ τα εκτίμησες αν κρίνω απ'τις ψήφους. Ολική απογοήτευση από τα γούστα των στεκίτισων, απορώ πως τις κάνεις παρέα :P

βρίσκουν τα θηλυκότατα high heels του Giusepe Zanotti χοντροκομένα, και τους αρέσουν οι καουμπόικες, τι να πω. 'Εχει και χωρίς κόκκινο κορίτσια, εκεί κολήσατε ;

συντηρητικούρες :teasing:

Δεν εχει να κανει με το χρωμα, μια χαρα ειναι αυτο, το προβλημα βρισκεται στον ογκο του πατου, τουλαχιστον οσον αφορα στο δικο μου γουστο.

Σορρυ βρε μανα μου, αλλα σε ποιες καουμποικες αναφερεσαι? Οχι τπτ αλλο, αλλα για να συνεννοηθουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν εχει να κανει με το χρωμα, μια χαρα ειναι αυτο, το προβλημα βρισκεται στον ογκο του πατου, τουλαχιστον οσον αφορα στο δικο μου γουστο.

Σορρυ βρε μανα μου, αλλα σε ποιες καουμποικες αναφερεσαι? Οχι τπτ αλλο, αλλα για να συνεννοηθουμε.

okey συμφωνώ, πολύ πράμα από κάτω και πιστεύω ακόμα ένα άλλο απαγορευτικό - κιτσαρία είναι μπότες πάνω από το γόνατο. Αυτές όντως είναι για καμπαρέ, αλλά όχι να λέμε καμπαρετζίδικα τα high heels με λίγο κοκκινάκι. Oι καουμπόυκες είναι ανδρικές κατά τη γνώμη μου, γι'αυτό είπα όχι δεν ταιριάζουν σε γυναίκες. Eμένα μου αρέσουν επάνω σας πολύ και οι lace up με τα κορδόνια, σας προσδίδουν μεγάλη θηλυκότητα.

Yves Saint Laurent :

και Giusepe Ζanotti :


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • zanott.jpg
    zanott.jpg
    12 KB · Εμφανίσεις: 227

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.








Αυτες ειναι καουμποικες μποτες, οι οποιες δεν εχουν καμμια σχεση με αυτες που εγω παρεθεσα σε προηγουμενη αναρτηση μου.
Γι αυτο το λογο σου ζητησα να μου παραθεσεις τι εννοεις με τον ορο "καουμποικες" μποτες.


Ωστοσο, αυτες που μολις παρεθεσες, δεν ειναι κακες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τα πιο όμορφα ρούχα είναι αυτά που βγαίνουν εύκολα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Καλά κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουν μέχρι που άρχισε να χιονίζει, να πέφτει στους -10 εκεί που ήμουν και τις έβλεπα με το γουνάκι τις συγκεκριμένες μπότες και έλεγα αχ και να φορούσα κι εγώ τέτοιες τώρα. Φαίνονται άνετες και σίγουρα είναι και πρακτικές, στις διακοπές μου ξύλιασα, έγινα μπλε απ το κρύο και τα υποδήματά μου ήταν άκρως χειμερινά μποτοειδή. Εμφανησιακά είναι αδιάφορες για μένα, αλλά πρακτικά ναι, θα τις φορούσα.


οι συγκεκριμένες αν βραχούν χαλάνε....
καλυτερα να πάρεις δερμάτινες μποτες με αντιστοιχη εσωτερική επένδυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexxandra

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
:worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • chtch.jpg
    chtch.jpg
    11.5 KB · Εμφανίσεις: 143

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
γι'αυτό είναι καλά και έχουν ΚΑΙ γούστο, αλλά μόνο εσύ τα εκτίμησες αν κρίνω απ'τις ψήφους. Ολική απογοήτευση από τα γούστα των στεκίτισων, απορώ πως τις κάνεις παρέα :P

βρίσκουν τα θηλυκότατα high heels του Giusepe Zanotti χοντροκομένα, και τους αρέσουν οι καουμπόικες, τι να πω. 'Εχει και χωρίς κόκκινο κορίτσια, εκεί κολήσατε ;

συντηρητικούρες :teasing:

:teasing:
Ενα τετοιο παπουτσι που εδειξες ειχα δοκιμασει μια φορα(ετσι για πλακα) και κοντευα να πεσω με τα μουτρα κατω!Μπροστα η μυτη δε βοηθα. Οποτε κι απο τεχνικης αποψης ειναι μουφα!!:P

Προσωπικα φοραω τα παντα, απο αθλητικα στιβου μεχρι γοβες δωδεκαποντα.
Το μαστ για μενα το χειμωνα ειναι η μποτα η καουμποικη(authentic ομως, οχι τυπου καουμποικη) και οι ψηλες ως γονατο. Μποτακια επισης.. καλα θα επισυναψω εικονες, δε μπορω να τα περιγραψω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
:teasing:
Ενα τετοιο παπουτσι που εδειξες ειχα δοκιμασει μια φορα(ετσι για πλακα) και κοντευα να πεσω με τα μουτρα κατω!Μπροστα η μυτη δε βοηθα. Οποτε κι απο τεχνικης αποψης ειναι μουφα!!:P

Προσωπικα φοραω τα παντα, απο αθλητικα στιβου μεχρι γοβες δωδεκαποντα.
Το μαστ για μενα το χειμωνα ειναι η μποτα η καουμποικη(authentic ομως, οχι τυπου καουμποικη) και οι ψηλες ως γονατο. Μποτακια επισης.. καλα θα επισυναψω εικονες, δε μπορω να τα περιγραψω:P

:teasing: θέλω να δω μια authentic τότε, αλλά μου φαίνεται περίεργο που δεν κουράζεστε με τόσο βάρος. Εγώ για μένα εκτιμώ πολύ κάτι τέτοιο και το έχω συνηθίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αρβιλες τερμα κακογουστια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
αρβιλες τερμα κακογουστια! :P

στο πιο χαμηλό του και μαύρο πάντα :teasing: μποτάκι είναι όχι αρβύλα

Α και η goth αρβύλα είναι μια χαρά και για κορίτσια και για αγόρια. Rock, punk, goth rules !
To goth με μέτρο, δεν λέω να φοράνε τούλια ή 20 εκατοστά πλατφόρμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παλι αν δεν υπηρχε ο κινδυνος να με περασουν για παλαβη δε θα χα κανενα προβλημα να κυκλοφορω ολη μερα με τη λατρεια μου:



:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top