Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
εγω παλι αν δεν υπηρχε ο κινδυνος να με περασουν για παλαβη δε θα χα κανενα προβλημα να κυκλοφορω ολη μερα με τη λατρεια μου:



:inlove:


Εγώ πάλι που αδιαφορώ πλήρως για το ποιός θα με περάσει για τί στο ενδυματολογικόν, έχω αυτά για καλά μου παπα!!! :):clapup:


SBG-W62490-05y.psd.fpx.jpg

(ξέρει κανείς πώς αλλάζει το μέγεθος μιας εικόνας? :redface:
τα βελάκια τα βλέπω, τα κουνάω, αλλά ... τίποτις :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγώ πάλι που αδιαφορώ πλήρως για το ποιός θα με περάσει για τί στο ενδυματολογικόν, έχω αυτά για καλά μου παπα!!! :):clapup:


View attachment 5633

(ξέρει κανείς πώς αλλάζει το μέγεθος μιας εικόνας? :redface:
τα βελάκια τα βλέπω, τα κουνάω, αλλά ... τίποτις :/:)

Αίσχος!!Αυτά φορούσε ο μπαμπάς μου...Φορούσε όμως...μέχρι και αυτός τα εξηγχρονησε:P (το σκότωσα στα 3 μέτρα το ρήμα)

εγω παλι αν δεν υπηρχε ο κινδυνος να με περασουν για παλαβη δε θα χα κανενα προβλημα να κυκλοφορω ολη μερα με τη λατρεια μου:



:inlove:
Λόβ μου αν μπορεις να τα περπατήσεις ετσι οπως πρεπει να περπατηθουν τότε με τις υγειες σου...Αν και κατα την αποψη μου ολη την μερα με αυτα τα ψηλοτακουνα τους καλλους και τα ποδοπροβληματα δεν τα γλιτώνεις!:P

:teasing: θέλω να δω μια authentic τότε, αλλά μου φαίνεται περίεργο που δεν κουράζεστε με τόσο βάρος. Εγώ για μένα εκτιμώ πολύ κάτι τέτοιο και το έχω συνηθίσει.

Like!Αν μπορούσα θα τα έβαζα και γω αυτά!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και εκτος απο μοκασινια σε πιο καζουαλ ενδεικτικα:

















 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
:teasing: θέλω να δω μια authentic τότε, αλλά μου φαίνεται περίεργο που δεν κουράζεστε με τόσο βάρος. Εγώ για μένα εκτιμώ πολύ κάτι τέτοιο και το έχω συνηθίσει.

Πωπω νοκτωρα, τι μπαναλ παπουτσι!:worry: Χρειαζεσαι επειγοντως βολτα στα μαγαζια!:P
Στη μεση ειναι η μποτα που σου ειπα πως φοραω(την συγκεκριμενη την καμελ την εχω)
Στα δεξια κι αριστερα ειναι παπουτσια αντρικα που μου αρεσουν και η τελεταια εικονα ειναι η τελευταια αγορα που εκανα σε αθλητικα. Το λευκο μου αρεσει παρα πολυ σε αθλητικο!
Θελει προσοχη γιατι λερωνει αλλα να ειναι καλα τα μωρομαντηλακια που τα κουβαλω παντα μαζι μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • imagemagic.php.jpg
    imagemagic.php.jpg
    18.5 KB · Εμφανίσεις: 851
  • μποτα καουμπ.καμιλο.jpg
    μποτα καουμπ.καμιλο.jpg
    53.4 KB · Εμφανίσεις: 211
  • 1944-4.jpg
    1944-4.jpg
    63.9 KB · Εμφανίσεις: 139
  • 14719_260_A.jpg
    14719_260_A.jpg
    13.9 KB · Εμφανίσεις: 888

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πωπω νοκτωρα, τι μπαναλ παπουτσι!:worry: Χρειαζεσαι επειγοντως βολτα στα μαγαζια!:P
Στη μεση ειναι η μποτα που σου ειπα πως φοραω(την συγκεκριμενη την καμελ την εχω)
Στα δεξια κι αριστερα ειναι παπουτσια αντρικα που μου αρεσουν και η τελεταια εικονα ειναι η τελευταια αγορα που εκανα σε αθλητικα. Το λευκο μου αρεσει παρα πολυ σε αθλητικο!
Θελει προσοχη γιατι λερωνει αλλα να ειναι καλα τα μωρομαντηλακια που τα κουβαλω παντα μαζι μου!!

Πάμε μαζί ; Η μπότα σου τρώγεται - όχι κυριολεκτικά :P - αλλά δεν με τρελαίνει κιόλας. Σοβαρά τώρα αν τα γούστα σας στα αντρικά παπούτσια είναι αυτά, τι να πω, έχασα πάσα ιδέα. Σας αρέσουν παπούτσια για αγοράκια, όχι για άντρες, και καλά αυτό, αλλά επιπλέον μου προτείνετε να φοράω αθλητικά παπούτσια ; Με εξαίρεση το τελευταίο της νεράιδας το καφέ που μοιάζει αρκετά με αυτό που έχω για τις επίσημες εμφανίσεις, όλα τ'αλλα είναι αθλητικά ή τελείως για παιδάκια και τα παντοφλέ τα ίσια για γέρους ! Τώρα θα αναφωνήσω εγώ 'ΙΛΕΟΟΣΣΣΣ !! Φωτεινή εξαίρεση ο φωτεινός θάλαμος Μάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε παραλειπονται απο την ντουλαπα και τα..βασικα!!'
Δεν ειμαι φαν του ανιμαλ πριντ, αλλα λεοπαρ και τιγρης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Stilettos-heels-b.JPG
    Stilettos-heels-b.JPG
    16.8 KB · Εμφανίσεις: 244
  • product_thumb.php.jpg
    product_thumb.php.jpg
    19.2 KB · Εμφανίσεις: 144
Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πάμε μαζί ; !


αουτς! Τι λες? Ποια αγορακια και κοριτσακια?:confused:
Ρε συ τα παπουτσια που μου δειξες ειναι ντεπασσε. Κατα τη γνωμη μου, ετσι?
Ο καθενας με το στυλ του αλλωστε, αλλοιμονο αν ολοι οι αντρες ησασταν ιδιοι, θαχαμε φρικαρει!!:lol:
Μου θυμιζουν παλια εποχη και ''μπαμπαδες'' αν και ο δικος μου σε αποψη δεν περιγραφεται! Μια φορα τολμησα να παω να βγω εξω χωρις τσαντα και μου λεει '' ποτε δε θα βγαινεις εξω χωρις τσαντα ακομα κι αν ειναι αδεια!''
Γυναικα χωρις τσαντα γινεται?

Ξερεις τι στυλατο που ειναι τζινακι με δερματινο σπορ παπουτσι στον αντρα?
Με πουκαμισο το συνδυαζει, με πολο το συνδυαζει, με ζιβαγκο πλεκτο το συνδυαζει, με t-shirt το συνδυαζει, με ο,τι θελει!
Οχι,οχι οχι θελεις επειγοντως δουλεια.
Ενταξει θα σε παω! Και θα σε κανω γω αστερι! Να πεφτουν ολες κατα χαμα!:upside:
(Της Νεραιδας που λες το δεχομαι, ειναι καλο. ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
αουτς! Τι λες? Ποια αγορακια και κοριτσακια?
Ξερεις τι στυλατο που ειναι τζινακι με δερματινο σπορ παπουτσι στον αντρα?
Με πουκαμισο το συνδυαζει, με πολο το συνδυαζει, με ζιβαγκο πλεκτο το συνδυαζει, με t-shirt το συνδυαζει, με ο,τι θελει!
Οχι,οχι οχι θελεις επειγοντως δουλεια.
Ενταξει θα σε παω!

θα τσακωθούμε στο δρόμο :D τα παντοφλέ είναι για γέρους, εγώ θέλω να φτιάξω πιο ροκ και νεανικό στυλ, χωρίς όμως να δείχνω παιδάκι. Τα αθλητικά είναι απαράδεκτα, είναι για παιδάκια 'Ιλεοςςςς. Το ζιβάγκο συμφωνώ, μου αρέσει πολύ, μην μου πεις τώρα να φορέσω και κουστούμι μαζί με τα παντοφλέ τα κινεζέ τα άθλια. Και τζίννν φοράω συνέχεια αλλά όχι για να πάω κάπου επίσημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δε παραλειπονται απο την ντουλαπα και τα..βασικα!!


σιχαινομαι τα τιγρε...:redface:

και τις μητερες μυτες στα παπουτσακια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εννοια μου κι εμενα, εμενα με αρεσουν. Χα.:teasing:

:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα αν τα γούστα σας στα αντρικά παπούτσια είναι αυτά, τι να πω, έχασα πάσα ιδέα. Σας αρέσουν παπούτσια για αγοράκια, όχι για άντρες, και καλά αυτό, αλλά επιπλέον μου προτείνετε να φοράω αθλητικά παπούτσια ; Με εξαίρεση το τελευταίο της νεράιδας το καφέ που μοιάζει αρκετά με αυτό που έχω για τις επίσημες εμφανίσεις, όλα τ'αλλα είναι αθλητικά ή τελείως για παιδάκια και τα παντοφλέ τα ίσια για γέρους ! Τώρα θα αναφωνήσω εγώ 'ΙΛΕΟΟΣΣΣΣ !! Φωτεινή εξαίρεση ο φωτεινός θάλαμος Μάρω.

Οπα ...πηρες φορα!
Απο τη μια θελεις να εχεις νεανικο στυλ και απο την αλλη αυτα που εβαλα ειναι για αγορακια?! Και τι σημαινει οτι ειναι για αγορακια?
Τα μοκασινια δε που εβαλα ειναι για γερους?!
Και αυτο που παρεθεσες στην αρχη ειναι γουστοζικο?!
Ναι οντως χρειαζεσαι μια βολτα στα μαγαζια οπως - και - δηποτε ντιαρ!!!!!! Μαιντ, κανε τον κοπο, διοτι ο μιστερ θα μας τρελλανει τελειως!
Και να σε πω...παρεθεσε σε παρακαλω, εαν σου ειναι ευκολο τι ειδους παπουτσια φορας σε πιο επισημες εξοδους...ειμαι περιεργη ειλικρινα, ειδικα οταν θεωρεις τα μοκασινια που παρεθεσα για γερους! Τωρα ναι κολλαει το "ΙλεοΣ" ματια μου!:P



Μου αρεσει το κοψιμο, αλλα καθολου το ανιμαλ πριντ ειδικα σε συνδυασμο με το στρας επανω...περιοριστε βρε το ανιμαλ πριντ σε σεξυ εσωρουχα :devil:



Αυτη μου αρεσει αρκετα, αλλωστε εχω μια ιδια. Αν και υποτιθεται οτι δεν ειναι πλεον της μοδας το οτιδηποτε που τεινει προς το μυτερο, εμενα ακομα μου αρεσουν :pfff:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Nεράιδα ίλεοοοοοοςςςς με τα νεραιδοπάπουτσά σου, είναι φλώρικα, ποτέ δεν έχω φορέσει παντοφλέ και σόρυ σε αγαπάω χαχα. Ούτε αθλητικά ! Είναι απαγορευτικό για μένα το αθλητικό. Το τελευταίο ζευγάρι από τα ανδρικά νεραιδοπάπουτσα που έβαλες μοιάζει αρκετά με αυτά που φοράω όταν πάω κάπου ημιεπίσημα και κυριλέ (τελεςυταίο του post 506), αλλά τα μυτερά δεν τα μπορώ καθόλου, μου προκαλούν ακόμα και πόνο, πρέπει να στρογγυλεύει κάπως ή να είναι μπότες ή μαλακά για να τα αντέχει το πόδι μου. Τα στενά είναι δολοφόνοι για εμέ. Θα επανέλθω :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μεχρι εσυ να επανελθεις, ας συνεχισω...:whistle:







Αυτο ειναι για σενα Μαιντ! :P























 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Από το 6ο ζευγάρι και μετά τα εγκρίνω, σου επιτρέπψω να τα φοράς lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.




Για κάθε μέρα τα βρίσκω τέλεια! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λακοστ!!!!!!!!!!!!!!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Τώρα για πιο καλό....




:inlove::inlove::inlove::inlove:

Ε τι λέτε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top