Απολαύσεις ζωής!

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
:hmm::hmm: ο πρώτος είσαι που μέσα στις απολάυσει του είναι να ακούει τους άλλους:)
εντύπωση μου έκανε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:
1) αγριο,πρόστυχο σεξ με ΓΥΝΑΙΚΕΣ ανω των 25 γιατί ξέρουν τι θέλει ο αντράς στο κρεβάτι
Aυτό ΞΑΝΑπέστο χρυσόστομε! :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
1) να ειμαι αγκαλια με την κοπελα που αγαπω
2)Να κανω ερωτα με την κοπελα που αγαπω
3)Να ειμαι με την παρεα μου (χαβαλε και τετοια...)
4)Μουσικη
5)Γυμναστικη
6)Ελληνικη κουζινα
7)Internet-ενημερωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Να είμαι με τον καλό μου σε διάφορα σημεία και να κάνουμε διάφορα πράγματα (τα συνοψίζω όλα σε ένα γιατί αν το πάω αναλυτικά χάθηκα :P )

2. Να μαγειρεύω για ανθρώπους που αγαπάω

3. Να κουβεντιάζω με τις ώρες στο τηλέφωνο με την αδερφή μου για διάφορα θέματα.... από την νέα δίαιτα που έπεσε στα χέρια μας ως την συνειδητότητα του ασυνειδήτου :P

4. Να είμαι με τον καλό μου και να παίζουμε τάβλι σαββάτο μεσημέρι καλοκαίρι στη βεράντα με φραπεδιά (και ας το γείτονα να χτυπιέται για τα κλαπα τις κλούπα τις των ζαριών :P )

5. Κυριακή μεσημέρι για κοψίδια στα βλάχικα ή σε αντίστοιχο μέρος με καλή παρέα

6. Να οδηγώ ξημερώματα με προορισμό τη Θεσσαλονίκη και να με πιάνει η ανατολή του ήλιου στον κάμπο της Λάρισας

7. Ουζάκι και μεζέδες στην παραλία του Βόλου ή της Θεσσαλονίκης

8. Να γεμίζω την μπανιέρα, να ανάβω τα κεράκια μου, να πίνω το κρασάκι μου, να ακούω τη μουσικούλα μου, να χαλαρώνω και στη συνέχεια να ασχολούμε με το τομάρι μου... να βάζω τις μάσκες μου, να φτιάχνω τα νύχια μου κλπ :P

9. Να βρίσκομαι ξαπλανάσκελα σε κάποια παραλία και να μου βάζουν αντιηλιακό ενώ πίνω την pina colada μου :clapup:

Για την ώρα αυτά....:P


edit
sorry...θυμήθηκα και το νο 10 μου :redface:

10. Χαράματα μετά από ξενύχτι με καφέ ανά χείρας απ τα everest ή σχετικό καφεδομάγαζο και... βουρ στον Λυκαβηττό να δούμε την ανατολή :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
1. Το σεξ γενικάααααααααα!
2.Η αγάπη σε όποια μορφή και σε όποιο μέγεθος μπορεί να υπάρξει 8)
3. Να βρέχει, να είμαστε στο σπίτι του μωρού μου στο Ρίο, να έχει ανάψει το τζάκι και να πειράζουμε ο ένας τον άλλον, είτε με αγκαλιές, είτε με φιλιά και να καταλήγουμε να ...μμμ...ξέρετε τώρα :P
4. Στο σπίτι μου Κυριακή μεσημέρι με όλη την παρέα εδώ, να έχω κάνει ένα φοβερό σπετζοφάι και ένα υπέροχο τραπέζι για να τους δείξω πόσο ευτυχισμένη με κάνουν που υπάρχουν....Ενίοτε βέβαια Κυριακή στο Σινιάλο με την ίδια παρέα να γράφω χαζοχαρούμενα συνθήματα στους καταλόγους 8) και εννοείτε ο απογευματινός καφές μετά...:clapup:
5. Το βράδυ που περιμένω να γυρίσει από την δουλειά, που κοιτάω την ώρα πότε θα ανοίξει την πόρτα για να μπει, ενώ έχω ανάψει παντού κεριά, έχω βάλει χαλαρή μουσική και απολαμβάνω το τσιγάρο μου!
6. Ο καφές στην κουζίνα με τους συναδέλφους που ξεχνάς ότι είσαι σε ένα περιβάλλον που μπορεί να σε κάνει να κλαις από το πρωί μέχρι το βράδυ!
7.Παρασκευή βράδυ σε τσιπουράδικα στο Βόλο να τα πίνουμε γυναικοπαρέα και να θάβουμε τους άντρες και το σεξ που μας προσφέρουν :devil: και να λέμε τα τελευταία hot gossip Πάτρα - Βόλος...
8. Οι στιγμές που είμαι μόνη μου, που μελαγχολώ και κλαίω, που τα βρίσκω με εμένα και τα βάζω- επίσης- με εμένα!
9. Το χτύπημα στο κινητό για να με ρωτήσει τι θέλω από το μάρκετ και να μου πει ότι απλά με σκέφτεται!
10. Ο ΥΠΝΟΣ μόνη μου 'η με παρέα....Είμαι ΥΠΝΑΡΟΥ...αλλά το χουζούρεμα που μόνο ΣΚ το έχω πάντα με παρέα....
11. Οι διακοπές με γυναικοπαρέα πρώτα και μετά με αγόρι...Βουτιές, μαύρισμα, ξενύχτι...ξεσάλωμα γενικώς!
12. Το να μιλάω με τη μαμά στο τηλέφωνο και να γκρινιάζω για τον Μινάρα μου και να γελάει...Να ακούω τον μπαμπά μου να με λέει αγαπούλα μου και να ξέρω ότι είμαι το μικρό του κοριτσάκι ακόμα και όταν γκρινιάζω για τους άντρες 8)
13. Τα ξενύχτια με την φίλη μου εδώ, μαζί με ένα ποτό και οι φιλοσοφίες πέρι ανέμων και υδάτων...:redface:
14. Η αγκαλιά του γείτονα μου που πάντα με ηρεμεί....Και να θάβουμε μαζί τους άντρες :devil:
15. Η κάθε στιγμή της ζωής μου που την επιλέγω να την ζήσω ως το τέλος...Τα χρώματα, οι μυρωδιές, οι αισθήσεις που υπάρχουν για να εξερευνήσω, αγαπήσω, μισήσω όλα αυτά που ζω...8)

P/s: Σε όλες αυτές τισ στιγμές υπάρχει τσιγάρο, ποτό, καφές, φαγητό και σοκολάτα! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
  1. Sex
  2. Φαγητό.
  3. Υπνος αν νυστάζω, νερό αν διψάω, τουαλέτα αν επείγομαι :P
  4. Μουσική.. με ταξιδεύει, με κάνει να νιώθω ευτυχισμένη ή και δυστυχισμένη, ανάλογα με το τραγούδι, γεμίζει κάθε στιγμή της ημέρας μου!
  5. Να μυρίζω αντρικές κολώνιες επάνω τους ή επάνω μου.
  6. Μια βόλτα με το αμάξι στην παραλία το βράδυ (κατά προτιμήση καλοκαιρινό βράδυ) με τη μουσική στο τέρμα..
  7. Να ξυπνάω στην αγκαλιά κάποιου που αγαπάω και να πίνουμε καφέ..
  8. Όλα αυτά τα μικρά και ρομαντικά που κάνεις όταν έχεις σύντροφο..
  9. Να ονειρεύομαι με ανοιχτά μάτια το μέλλον που θέλω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Σεξ φυσικά αν και έχω ξεχάσει το άθλημα.:P
2. Να συζητώ και να λέω ηλιθιότητες με άτομα που έχω χημεία.
3. Να κολυμπάω και να κάνω ηλιοθεραπεία διαβάζοντας περιοδικά.
4. Να ξυπνάω από μεσημεριανό ύπνο.
5. Να κάθομαι 1 βράδυ σπίτι, να τρώω pizza vegetarian με γέμιση Φιλαδέλφεια και να διαβάζω περιοδικά και να ακούω μουσική.
6. Να μαγειρεύω.
7. Making-out καλοκαίρι ξημερώματα.
8. Να πέφτω για ύπνο το βράδυ κουρασμένη.
9. Να ψωνίζω
10. Να κάνω κούρες ομορφιάς και να ετοιμάζομαι να βγω.
11. Να τρώω νόστιμα φαγητά.
12. Να τελειώνω 1 project που με κούρασε.
13. Να περπατάω στον δρόμο ακούγοντας μουσική και να σκέφτομαι (κάνω το πιο creative thinking τότε!:devil:).
14. Εκρομές στην φύση, πεζοπορίες δίπλα σε ποτάμια.
15. Να είμαι με το φουσκωτό Κορινθιακό και να με πιτσιλάνε τα δελφίνια!

Και ΑΛΛΑ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
1) Αγκαλιές.
2) Χαλαρή μουσική.
3) Σεξ (αν και είμαι newb :redface:)
4) Μασάζ στα πόδιαααα.
5) Απορώ που δεν το είπε ακόμα κανείς, ίσως να φανώ ρηχός βέβαια. ΧΕΣΙΜΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  • Να είμαι με κόσμο, αλλά με κόσμο που με κάνει να αισθάνομαι άνετα.
  • Να παίζω ταμπού και να λέω μ@#ακίες βγάζοντας τους υπόλοιπους νοκ-άουτ.
  • Να παίζω με μικρά παιδάκια επιτραπέζια.
  • Ν' ακούω Ιταλικά τραγούδια!
  • Να λέω συστηματικά και καθημερινά σε 3-4 κοπελίτσες πόσο ομορφούλες είναι.
  • Να 'μαι με κόσμο που περνάω ΚΑΛΑ!
  • Να περνάω μαθήματα!


Αυτά προς το παρόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
1. Σεξ
2. Να κοιμάμαι δίπλα του ξέροντας πως θα ξυπνήσουμε μαζί
3. Καλό φαγητό με καλή παρέα
4. Βόλτα με το σκύλο μου στο ποτάμι μία φθινοπωρινή ημέρα
5. Ταινίες μπροστά στο τζάκι
6. Να χορεύω με background τα τραγούδια των Violent Femmes
7. Να μιλάω μέχρι το πρωί με την κολλητή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Να περνάς υπέροχες στιγμές μαζί με τα αγαπημένα σου πρόσωπα.
Να βλέπεις την επιχείρησή σου που έχεις στήσει με μεράκι, να αναπτύσσεται όπως τα δέντρα την άνοιξη
Να απολαμβάνεις το τέλος μιας μέρας κάνοντας το σχετικό απολογισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μεγαλη απάλαυσή μου είναι η ταβανοθεραπεία.

Οσο καλό κόσμο κι αν εχω γυρω μου, οσες καλες παρεες κι αν υπάρχουν, όσο άπειρο, ανεξάντλητο, απολαυστικό, φανταστικό σεξ, όσες αγκαλιές ερωτικές, φιλικές, οικογενειακές, παθιάρες και δυνατές, όσο γέλιο, τρανταχτό, αληθινό, δυνατό, όση άπειρη διασκέδαση, όση χαρά στη δουλειά... οι ώρες με τον Εαυτό μου και τις σκέψεις μου είναι το πολυτιμότερο... Ειναι ανάγκη μου κι επιθυμία μαζί. Κι όταν επιτυγχάνεται η αυτοκριτικη και η επικοινωνία με μένα, όλα τα παραπάνω μου ρχονται ευκολότερα, γρηγορότερα κι ωραιότερα! Συν όλα τα άλλα που ανέφερα, ο ύπνος (μαζί με το καλο ζεστό, σπιτικο φαγητό) είναι υπέρτατη απόλαυση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

annakaloge

Νεοφερμένος

Η annakaloge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τί άλλο, τα ταξίδια με καλή παρέα! Για σκεφτείτε ένα ταξιδάκι στην Αργεντινή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Απολαύσεις της ζώης για μένα είναι πολύ απλά πράγματα.


  • Ένα καθαρό δωμάτιο, με καθαρα σεντόνια και μολις εχω βγει απο ενα ωραιο ζεστο μπανιο.
  • Ξύπνημα κάτα τις 10 (εφοσον εχω κοιμηθεί νωρίς) και απόλαυση ενός καφέ, σερφάροντας στο νετ.
  • Κυριακή μεσημέρι για καφέ με ωραία παρέα (σπάνια το κάνω αυτό και γι'αυτό μου έχει μείνει αποθημένο).
  • Θερινό σινεμα.Απλά.
  • Διακοπές. Χειμερινές ή Καλοκαιρινές.
  • Επιστροφή από εξοδο (βραδινή) με τον ηλεκτρικό. Εκπληκτική η αίσθηση ενός άδειου τρένου το βράδυ, και όλα τα φώτα έξω να λαμπυρίζουν.
  • Σεκς. Σεκς. Σεκς.
  • Συντροφικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ΧΩΡΙΣ ΣΕΙΡΑ

- Η ευχάριστη έκπληξη από τη γεύση ενός φαγητού που ποτέ δεν είχα δοκιμάσει
- Το λευκό κρασί.
- Γαλλικός καφές με μπισκοτάκι σε όμορφη καφετέρια.
- Πεζοπορία σε στρωμένο χιόνι.
- Moυσική
- Κλειστή τηλεόραση.
- Βελούδινη γυναικεία φωνή στο ραδιόφωνο.
- Ηλιόλουστο μεγάλο καθαρό δωμάτιο.
- Τόποι που θυμίζουν άλλες εποχές, πολύ μπροστά ή πολύ πίσω από την εποχή μας.
- Μετακινήσεις με το μετρό.
- Το πρώτο τσουχτερό κρύο.
- Η απογείωση του αεροπλάνου.
- Το άρωμα και το πρώτο ξεφύλισμα του καινούριου βιβλίου.
- Πάσης φύσεως οφθαλμόλουτρα, ιδίως των σέξυ γυναικών.
- Το βαθύ κόκκινο χρώμα σε έναν χώρο.
- Λίγα κεριά αναμένα μέσα στο σκοτάδι.
- Το βουνό τον Μάιο.
- Η θάλασσα τον Γενάρη.
- Μια παρτίδα σκάκι.
- Παθιασμένα φιλιά.
- Σεξ.
- 'Οργιο.
- Αγκαλιά.
- Αγκαζέ.
- Χειροφίλημα.
- Η αποθέωση μιας γυναίκας ψυχή και και σώματι.
- Η υπέρβαση των ορίων και των αντοχών.
- Η χαρά μετά από τα δύσκολα.
- Το κέρδισμα ενός δύσκολου στοιχήματος.
- Καπνός με άρωμα βανίλιας σε ολοκαίνουρια πίπα.
- Η θέα του έναστρου ουρανού.
- Το χάδι μιας γάτας που δεν φεύγει όταν την πλησιάζω.
- Η αίσθηση της αναγέννησης που έχω κάθιδρος μετά από μια ώρα σκληρής γυμναστικής.
- Η αίσθηση μετά το μπάνιο στη θάλασσα.
- Ο αέρας στα μαλλιά και στο πρόσωπο μέσα στο ταξί που τρέχει
σε άδεια λεοφώρο καλοκαίρι.
- Το μασάζ που κάνει στους κρατάφους μου το κορίτσι όταν με λούζει πριν με κουρέψει.
- Γεμάτη μέρα από τρέξιμο για έναν άνθρωπο που αγαπάω.
- Ιππασία σε κάποιο χωριό κάπου στη βόρεια Ελλάδα.
- Το τζάκι.
- Η αίσθηση της φωτιάς όταν απλώνω τα χέρια μου.
- Το άκουσμα των αστραπόβροντων.
- Το άκουσμα του αέρα όταν λυσάει.
- Οι ήσυχες μέρες του Αυγούστου.

και άλλες πολλές ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
1. Μουσική, τραγούδι

1α) να χάνομαι σε ένα live αγαπημένου καλλιτέχνη, κλείνοντας τα μάτια και <<φεύγοντας μακριά>>

1β) να ακούω χαλαρωτική ορχηστρική μουσική ξαπλωμένη στο κρεβατάκι μου με αναμμένα κεριά, πριν τον ύπνο στο τέλος της ημέρας

1γ) να πηγαίνω στα live αγαπημένων φίλων, να τους χειροκροτώ και να τους θαυμάζω από καρδιάς, να μαζευόμαστε με τους ίδιους σε σπίτια με όργανα και να τραγουδάμε!

1δ) να κάνω δουλειές του σπιτιού με δυνατά μουσική, μόνη στο σπίτι, και μετά να βλέπω το σπίτι να λάμπει και να λιώνω στο ντους με όμορφα scrubs

2. Ύπνος (όταν νυστάζω πολύ) και κατά προτίμηση μόνη:redface: ένα καλό φαΐ (όταν πεινάω πολύ) - αδυναμία μου η κινέζικη κουζίνα

3. Ένα καλό κρεβάτι...

4. Να κάνω αγαπημένα πρόσωπα να γελούν, να βλέπω στο πρόσωπό τους την ευγνωμοσύνη για κάτι στο οποίο τους βοήθησα, να μου εκφράζουν την αγάπη τους με πειράγματα

5. Η χαρά που νιώθω από κάποια προσωπική επιτυχία σε επαγγελματικό επίπεδο

6. Μια εκδρομή, ένα ταξίδι. Είτε πρόκειται για μια βόλτα μισάωρη με αμάξι, είτε για ταξίδι με αεροπλανάκι :inlove:

7. Οι ταινίες, το θέατρο, ένα ενδιαφέρον σεμινάριο, τα βιβλία, οι εφημερίδες, το μασάζ και ιδίως στα πόδια...

8. Το ανδρικό άρωμα πάνω μου, να τον μυρίζω πάνω μου ενώ έχουμε χωριστεί

9. Οι 2010 και βάλε τρόποι που έχουν οι δικοί μου να μου εκδηλώνουν εμπράκτως την αγάπη τους

10. Το σερφάρισμα στο ίντερνετ, να μαζευόμαστε παρέα σε σπίτι και να παίζουμε tabboo ή να μιλάμε με τις ώρες, με κρασάκι και κεριά!

Αυτά πάνω κάτω... χωρίς σειρά
:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moby

Νεοφερμένος

Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
χωρίς η σειρά που τα γράφω να δηλώνει την σειρά προτίμησης...
1. Η στιγμή που πατάω μέσα στο αεροπλάνο για ακόμα ένα ταξίδι...
2. Η ώρα που έχεις αράξει στον καναπέ μαζί με τα φιλαράκια και συζητάς χωρίς καμία σοβαρότητα πίνοντας παγωμένο κρασί ή καλύτερα ενα mojito!
3. H στιγμή που μόλις έχεις ακούσει ενα κομμάτι και σε έχει ταξιδέψει τόσο μακριά...
4. Οι άδειοι δρόμοι της Αθήνας τις καθημερινές μετά τις 3-3:30 το βράδυ...
5. Η ζεστασιά που νιώθεις όταν την έχεις αγκαλιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ΧΩΡΙΣ ΣΕΙΡΑ

- Η ευχάριστη έκπληξη από τη γεύση ενός φαγητού που ποτέ δεν είχα δοκιμάσει
- Το λευκό κρασί.
- Γαλλικός καφές με μπισκοτάκι σε όμορφη καφετέρια.
- Πεζοπορία σε στρωμένο χιόνι.
- Moυσική
- Κλειστή τηλεόραση.
- Βελούδινη γυναικεία φωνή στο ραδιόφωνο.
- Ηλιόλουστο μεγάλο καθαρό δωμάτιο.
- Τόποι που θυμίζουν άλλες εποχές, πολύ μπροστά ή πολύ πίσω από την εποχή μας.
- Μετακινήσεις με το μετρό.
- Το πρώτο τσουχτερό κρύο.
- Η απογείωση του αεροπλάνου.
- Το άρωμα και το πρώτο ξεφύλισμα του καινούριου βιβλίου.
- Πάσης φύσεως οφθαλμόλουτρα, ιδίως των σέξυ γυναικών.
- Το βαθύ κόκκινο χρώμα σε έναν χώρο.
- Λίγα κεριά αναμένα μέσα στο σκοτάδι.
- Το βουνό τον Μάιο.
- Η θάλασσα τον Γενάρη.
- Μια παρτίδα σκάκι.
- Παθιασμένα φιλιά.
- Σεξ.
- 'Οργιο.
- Αγκαλιά.
- Αγκαζέ.
- Χειροφίλημα.
- Η αποθέωση μιας γυναίκας ψυχή και και σώματι.
- Η υπέρβαση των ορίων και των αντοχών.
- Η χαρά μετά από τα δύσκολα.
- Το κέρδισμα ενός δύσκολου στοιχήματος.
- Καπνός με άρωμα βανίλιας σε ολοκαίνουρια πίπα.
- Η θέα του έναστρου ουρανού.
- Το χάδι μιας γάτας που δεν φεύγει όταν την πλησιάζω.
- Η αίσθηση της αναγέννησης που έχω κάθιδρος μετά από μια ώρα σκληρής γυμναστικής.
- Η αίσθηση μετά το μπάνιο στη θάλασσα.
- Ο αέρας στα μαλλιά και στο πρόσωπο μέσα στο ταξί που τρέχει
σε άδεια λεοφώρο καλοκαίρι.
- Το μασάζ που κάνει στους κρατάφους μου το κορίτσι όταν με λούζει πριν με κουρέψει.
- Γεμάτη μέρα από τρέξιμο για έναν άνθρωπο που αγαπάω.
- Ιππασία σε κάποιο χωριό κάπου στη βόρεια Ελλάδα.
- Το τζάκι.
- Η αίσθηση της φωτιάς όταν απλώνω τα χέρια μου.
- Το άκουσμα των αστραπόβροντων.
- Το άκουσμα του αέρα όταν λυσάει.
- Οι ήσυχες μέρες του Αυγούστου.

και άλλες πολλές ....


ειλικρινα με συγκινησες.......

σε ολα αυτα να προσθεσω
μεταξυ υπνου και ξυπνιου γυμνη καλοκαιρι σε βαμβακερα σεντονια...
να παταω ξυπολυτη σε μουσαμα το καλοκαιρι ή σε ασφαλτο που καει ξημερωματα στην παραλιακη...
να τρεχω αναμεσα στα πευκα σε ενα μονοπατι στο βουνο...
ενα σκυλι να καθεται στα γυμνα μου ποδια...
αυτο που νιωθεις οταν σε αγκαλιαζει μικρο παιδι...
και αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.......:P

και οι απολαύσεις της ζωής αυτό κάνουν............

όπως ο παθιάρικος έρωτας.............
όπως μια τρέλα της στιγμής ξεπερνώντας τα όρια σου...........
όπως η σοκολάτα γάλακτος............
κι άλλα
κι άλλα
κι άλλα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Τι ωραιότερο απο τον έρωτα, απο το να έχεις δίπλα σου τον άνθρωπό σου
Τι καλύτερο απο το ζεστό σπιτικό φαγητό, που το απολαμβάνεις πάντα με καλή συντροφιά.
Η συντροφικότητα
οι αναμνήσεις μας, καλές και κακές, είναι ωραίο να μπορούμε να συνειδητοποιούμε που ήμασταν και που έχουμε φτάσει
Η επιτυχία
Το σεξ
Η ικανότητα της αυτογνωσίας
Η αυτοεκτίμηση
Οι χαρούμενες στιγμές

Η ζωή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top