'Εχετε πέσει ποτέ θύμα κλοπής;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πωωωω

αυτό όντως μεγάλο πακέτο παππού. όντως εκείνη την στιγμή δεν ξέρεις και πως να αντιδράσεις.
εγώ πάντως είχα κοκκαλώσει και δεν κουνιόμουν
άσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
ποτε και ουτε θελω να πεσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Πήγαινα Γ'Λυκείου και γύρναγα από το φροντιστήριο ελληνικών με κάτι φίλες μου..Ήταν γύρω στις 11 παρά το βράδυ και τα κορίτσια είχαν προχωρήσει πιο μπροστά,ενώ εγώ είχα μείνει πιο πίσω -δεν θυμάμαι τον λόγο..:hmm:-..Όπως προχώραγα λοιπόν,με πλησιάζει ένας τύπος,νεαρός,και με ρωτάει τι ώρα είναι..Ήμασταν σε πολυσύχναστο δρόμο και δεν πήγε το μυαλό μου στο κακό,οπότε κοιτάω το ρολόι μου και την στιγμή που πάω να του πω,μου βουτάει την τσάντα(ήταν η κλασσική τσάντα που είναι για τον 1 ώμο) ενώ ταυτόχρονα με βουτάει -μαζί με την τσάντα- κι απ'το τζην μπουφάν που φορούσα..εκεί τα είδα όλα!η πρώτη μου αντίδραση,ήταν να κρατήσω γερά την τσάντα μου και να βάλω μία σούπερ-εκκωφαντική τσιρίδα..:redface: ευτυχώς,τελικά ο τύπος δεν μου πήρε την τσάντα ,καθώς ήταν ναρκομανής και φοβήθηκε με την τσιρίδα και το'βαλε στα πόδια κι έτσι,δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω κι εγώ τις όποιες γνώσεις μου στο καράτε..:bleh: το αποτέλεσμα όμως,ήταν να πάθω φαρυγγίτιδα -μιλάμε έριξα τρελή τσιρίδα!!-,καθώς δεν έβγαινε καν φωνή απ'τον λαιμό μου μετά,και τελικά,ο γιατρός μου είπε να κάνω μια εβδομάδα αφωνία..και ήταν και η εποχή που κάναμε πρόβες με την χορωδία..γκαντεμιά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Δεν έχω πέσει θύμα κλοπής ποτέ, αλλά πριν από 5 μήνες πήγα με το φίλο μου στο κέντρο (πιο κέντρο δε γίνεται) για καφέ και αφήσαμε τη μηχανή του (XT) απέναντι από την πλατεία Κοραή, δίπλα στη Σταδίου, εκεί που ήταν παρκαρισμένες και άλλες μηχανές. Ε μετά από 1,5 ώρα περίπου που γυρίσαμε δε τη βρήκαμε εκει! :(

Δεν το πίστευα! Είχα πάθει πλάκα! Και τώρα ακόμα όποτε μου έρχετε στο μυαλό εκείνη η μέρα, έχω ένα άσχημο αίσθημα και προσπαθώ να μη το σκέφτομαι..

Φυσικά η μηχανή δε βρέθηκε ποτέ, αφού και στην αστυνομία μας είπαν να πάμε εκεί προς Μάρνη, να ψάξουμε μόνοι μας! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δεν έχω πέσει θύμα κλοπής ποτέ,και ελπίζω να μη μου συμβεί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πριν 2 χρόνια όταν πήγαινα τρίτη Λυκειου παραμονές Χριστουγένων στα καραμελόαπιτα στο Σύνταγμα μέσα στον συνωστισμό μου άνοιξαν την τσάντα πλάτης που είχα και μου πήραν το πορτοφόλι που είχα μέσα καμιά 80αριά ευρώ πάσο και ταυτότητα.Η μεγαλύτερη ταλαιπωρία ήταν να ξαναβγάλω ταυτότητα.Ευτυχώς είχα το κινητό στην τσέπη και γλίτωσε.Πάντως μέσα στον πανικό που γινόταν δεν κατάλαβα τίποτα ούτε κάποιο τράβηγμα κάποια σπρωξιά παρά μόνον όταν πήγα να πληρώσω κάτι γλυκα και είδα την τσάντα ανοιχτή και διαπίστωσα ότι έλειπε το πορτοφόλι..Η εγώ ήμουν πολύ ζώον ή ο κλέφτης πολύ ελαφροχέρης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Πριν 2 χρόνια όταν πήγαινα τρίτη Λυκειου παραμονές Χριστουγένων στα καραμελόαπιτα στο Σύνταγμα μέσα στον συνωστισμό μου άνοιξαν την τσάντα πλάτης που είχα και μου πήραν το πορτοφόλι που είχα μέσα καμιά 80αριά ευρώ πάσο και ταυτότητα.Η μεγαλύτερη ταλαιπωρία ήταν να ξαναβγάλω ταυτότητα.Ευτυχώς είχα το κινητό στην τσέπη και γλίτωσε.Πάντως μέσα στον πανικό που γινόταν δεν κατάλαβα τίποτα ούτε κάποιο τράβηγμα κάποια σπρωξιά παρά μόνον όταν πήγα να πληρώσω κάτι γλυκα και είδα την τσάντα ανοιχτή και διαπίστωσα ότι έλειπε το πορτοφόλι..Η εγώ ήμουν πολύ ζώον ή ο κλέφτης πολύ ελαφροχέρης...
Ακριβώς τα ίδια και σε μένα! Το τι τράβηξα για να βγάλω ταυτότητα μετά δεν λέγεται!! Μεχρι και διαφορετικό όνομα (ναι διαφορετικο, όχι κάποιο γράμμα λάθος αλλά τελείως άσχετο!) μου είχαν γράψει αρχικά και το κατάλαβα όταν πήγα να κάνω ανάληψη!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ασε Michelle εν τω μεταξύ εγώ είχα πάρει την ταυτότητα ακριβώς την προηγούμενη μέρα!(είχα βολευτεί με το προσωρινό χαρτί και βαριόμουν να πάω στο αστυνομικό τμήμα να την πάρω!)ξέρεις τι ρόμπα έγινα που τη μία μέρα πήγα να πάρω την ταυτότητα και την ακριβώς επόμενη για να δηλώσω την απώλεια της...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Όταν έμενα Αθήνα μου την πέσανε στην Στουρνάρη τρεις τύποι για να μου πάρουν το τσαντάκι μου.

Ο ένας πρέπει να έχει ακόμα στο πρόσωπο του το σημάδι "Nike Air Max" Νούμερο 44!!! Πέντε χρόνια καράτε είναι αυτά!!! :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εκείνη την ώρα δεν σκέφτηκα ούτε κάρτες ανάληψης, ούτε ταυτότητες, ούτε κινητό. Μόνο ένα γράμμα που μου είχε στείλει ο μεγάλος μου έρωτας και δεν υπήρχε περίπτωση να το αφήσω να χαθεί.... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Μια φορα στο δημοτικο πηγα να πέσω αλλά την γλυτωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Ο ένας πρέπει να έχει ακόμα στο πρόσωπο του το σημάδι "Nike Air Max" Νούμερο 44!!! Πέντε χρόνια καράτε είναι αυτά!!! :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
τοταλ ρεσπεκτ :D

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Μια φορα στο δημοτικο πηγα να πέσω αλλά την γλυτωσα!
περπάταμε και κοιτάμε ψηλά ε?:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
περπάταμε και κοιτάμε ψηλά ε?:bleh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πέσει προσωπικα
αλλά είχα πάει παραμονή Χριστουγέννων με την μητέρα μου να ταίσουμε το σκυλί της απέναντι γιατί έιχε φύγει διακοπες.
εγώ ανέβηκα πάνω στην βεράντα της ενω η μητέρα μου τάιζε τον σκύλο.
Άκουγα κάτι απο μέσα το λέω μια στην μητέρα μου, μου λέει ιδέα σου είναι
το ξαναλέω πάλι τα ίδια
την τρίτη κάνει μια με τον φακό στην πόρτα και σε απόσταση 2 μέτρα απο εμένα πετάχτηκαν 2 κλέφτες, είχα κοκκαλώσει.
Η φωνή μου δεν έβγαινε, να προσπαθώ να φωνάξω και αν μην μπορώ
Απο τότε βράδυ δεν πάω απέναντι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονίκη μου είχαν κάνει μια φορά διάρρηξη στο σπίτι.
Παρόλα αυτά δεν μου πήραν τίποτα άλλο εκτός από ένα χαλασμένο κινητό το οποίο ήταν παρατημένο (αλλά το σπίτι έγινε ααααααααααααανω κάτω). Μετά που είδαμε το σπίτι με τον αδερφό μου, είπε ότι άλλος θα σου άφηνε και κανένα 20ευρο να πας να πιεις κανέναν καφέ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
κλοπης η ληστειας?

κλοπη = σου την πεφτουν και τα λεφτα σου η τη ζωη σου

ληστεια = ησουν στο σπιτι του γκομενου και ξαφρισαν το δικο σου

η κλοπη ενεχει βια η ληστεια οχι.

με εχουν ληστεψει αρκετες φορες, μου εχουν κλεψει δυο ποδηλατα, ενα κινητο κατι τετοια. Αλλα δεν με εχουν κλεψει ποτε. Πολυ θα ηθελα να δοκιμασουν ομως>:[
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
κλοπης η ληστειας?

κλοπη = σου την πεφτουν και τα λεφτα σου η τη ζωη σου

ληστεια = ησουν στο σπιτι του γκομενου και ξαφρισαν το δικο σου

η κλοπη ενεχει βια η ληστεια οχι.

με εχουν ληστεψει αρκετες φορες, μου εχουν κλεψει δυο ποδηλατα, ενα κινητο κατι τετοια. Αλλα δεν με εχουν κλεψει ποτε. Πολυ θα ηθελα να δοκιμασουν ομως>:[
Έχω την εντύπωση οτι είναι ανάποδα οι όροι... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
κλοπης η ληστειας?

κλοπη = σου την πεφτουν και τα λεφτα σου η τη ζωη σου

ληστεια = ησουν στο σπιτι του γκομενου και ξαφρισαν το δικο σου

η κλοπη ενεχει βια η ληστεια οχι.

με εχουν ληστεψει αρκετες φορες, μου εχουν κλεψει δυο ποδηλατα, ενα κινητο κατι τετοια. Αλλα δεν με εχουν κλεψει ποτε. Πολυ θα ηθελα να δοκιμασουν ομως>:[

για δες τί μαθαίνει κανείς:)

Πες μου οτι ξέρεις κι εσύ καράτε??πόσους καρατέκα έχουμε ρε παιδιά στο στέκι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πες μου οτι ξέρεις κι εσύ καράτε

οχι, αλλα εχω γινει Physical με ανθρωπο που ηξερε tae kwon do. Απο *******, δεν επρεπε, αλλα πιστεψε με, οι καρατιες σε πραγματικες συνθηκες *δεν λειτουργουν*.

παμε αλλη μια.

οι καρατιες και οι μαλακιες που μαθαινεις στις πολεμικες τεχνες σε πραγματικες συνθηκες *ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
οχι, αλλα εχω γινει Physical με ανθρωπο που ηξερε tae kwon do. Απο *******, δεν επρεπε, αλλα πιστεψε με, οι καρατιες σε πραγματικες συνθηκες *δεν λειτουργουν*.

παμε αλλη μια.

οι καρατιες και οι μαλακιες που μαθαινεις στις πολεμικες τεχνες σε πραγματικες συνθηκες *ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ*


Έκανα παλια καράτε θα συμφωνήσω εν μερη μαζί σου, δεν λειτουργούν τόσο πολύ όσο νομίζουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Έχω την εντύπωση οτι είναι ανάποδα οι όροι... :hmm:
Κι εγώ αυτή την εντύπωση έχω.... :whistle: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top