Τι σύνδεση έχετε;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
σιγα ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
OTEnet OnDSL Kit
Download: 384kbps
Upload: 128kbps

Πρoστέθηκε και μια δημοσκόπηση όπου μπορείτε να αρχίσετε να ψηφίζετε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω ADSL 384 απο τον Οτε (δικη μου γραμη, οχι πακετο) Και σκευτομαι να την κανω 512, αλλα δεν ξερω αν αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:

Η Γραμμη του γραφειου ειναι Πανο, στο σπιτι εχω 2048/640 Vivodi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΕγώISDN64:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εδω που ειμαι εχω βαλει την aDSL της fastweb που ειναι στα 6ΜΒit.:)
Hταν να βαλω την οπτικη ινα και να ειναι στα 10Μβit, αλλα δυστυχως δεν περναει ακομα απο το σπιτι μας..:( :rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
εγώ που έχω σύνδεση μεσω του πανεπιστημιακού δικτύου (μένω στις εστίες και συνδεόμαστε με το τοπικό δίκτυο του πανεπιστημίου) πιάνω μεγάλες ταχύτητες, αλλά δεν ξέρω πόσο ακριβώς. Που μπορώ να το μετρήσω;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
εγώ που έχω σύνδεση μεσω του πανεπιστημιακού δικτύου (μένω στις εστίες και συνδεόμαστε με το τοπικό δίκτυο του πανεπιστημίου) πιάνω μεγάλες ταχύτητες, αλλά δεν ξέρω πόσο ακριβώς. Που μπορώ να το μετρήσω;:hmm:
https://www.testmy.net
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω εχω μια 384 κ την μοιραζομαι ασυρματα με τον διπλανο μου.
αλλα μαλλον συντομα θα βαλουμε κ κανεναν αλλον μεσα κ θα την κανουμε 1024:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
2916 Kbps or 2.9 Mbps (356 kB/s)

... Είναι αρκετά καλό; Εγώ είμαι 1000% ευχαριστημένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mια χαρα εισαι!!!!;)
Μην μιλας καθολου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
2916 Kbps or 2.9 Mbps (356 kB/s)

... Είναι αρκετά καλό; Εγώ είμαι 1000% ευχαριστημένος!

Ρε τυχερε που βρηκες τετοια συνδεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
2916 Kbps or 2.9 Mbps (356 kB/s)

... Είναι αρκετά καλό; Εγώ είμαι 1000% ευχαριστημένος!
Μπορεις να δοκιμασεις και εν
upload τεστ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Ρε τυχερε που βρηκες τετοια συνδεση?
Μάλλον στην Κύπρο που σπουδαζει...

Κουφάλα Μοναχέεεεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Μπορείτε να μετρήσετε τη ταχύτητα σας στο Internet από εδώ ;)

Για περισσότερο αξιόπιστα αποτελέσματα, την ώρα που θα κάνετε το test, φροντίστε να μην κάνετε downloading ή να τρέχετε εφαρμογές που έχουν πρόσβαση στο net πλην του browser που ανοίγει τη σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Με 250 ΚΒ αρχείου τι αξιόπιστη μέτρηση να υπάρξει; Σταθεροποίηση μηδέν!:confused:

Ορίστε πολύ καλά site για αξιόπιστες μετρήσεις:

https://speedtest.adslguide.org.uk:8080/speedtest.html (Από τα καλύτερα)
https://www.bandwidthplace.com/speedtest/

Κι εδω το ελληνικό (δοκιμάστε το, τι πιο κοντινό από το NOC της Forthnet στην Αθήνα..., παίζει και αναλυτική περιγραφή)
https://speedtest.forthnet.gr/

Μπορεί να γίνει ακόμα πιο ακριβής μέτρηση εαν προσπαθήσετε να κατεβάσετε κάτι μεγάλο από το ftp του ΕΜΠ. Κλείστε όλα τα άλλα που κατεβάζετε και κάθε λογής πρόγραμμα και προσπαθήστε να κατεβάσετε πχ. ενα iso αρχείο (μια διανομή για παράδειγμα). Αφήστε το 2 λεπτά να σταθεροποιηθεί η ταχύτητα (θα ξεκινήσει από το Θεο στην αρχή κι οσο πάει θα πέφτει) και μετά δείτε την απόδοση της σύνδεσης σας που κατεβάζει με κάποια ΚΒ/s σταθερά πλέον. Κόψτε το κατέβασμα του αρχείου και πηγαίντε για καφεδάκι ήσυχοι. Μόλις ολοκληρώσατε μια μέτρηση.

Παίξτε μπάλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
εγώ στη μέτρησή μου κατέβασα 2.5 ΜΒ αρχείο...

Upload: 295 Kbps or 0.3 Mbps (36 kB/s)

Υποπτεύομαι αυτό είναι λίγο χάλια, ε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Με τοσα που δουλευουν στο p.c. και κατεβενουν...θα αγησω λιγο να το δοκιμασω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
εγώ στη μέτρησή μου κατέβασα 2.5 ΜΒ αρχείο...

Upload: 295 Kbps or 0.3 Mbps (36 kB/s)

Υποπτεύομαι αυτό είναι λίγο χάλια, ε; :redface:

Χμμ οχι ειναι πολυ καλα ... Μην σου πω ειναι απο τα καλλιτερα... ακομη και η 1024adsl 256kbps εχει upload ενω οι περισσοτερες 128 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
ADSL 512kbit/s:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top