Sony PSP

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έτοιμο το demo του Peace Walker

Η Kojima Productions ανακοίνωσε ότι το καινούργιο demo του Metal Gear Solid: Peace Walker είναι πλέον έτοιμο και οι φίλοι της σειράς θα μπορέσουν να το δοκιμάσουν από τις 17 Δεκεμβρίου. Για όσους αναρωτιούνται τι νέο θα προσφέρει αυτή η δοκιμαστική έκδοση, η απάντηση εντοπίζεται στο γεγονός πως, πλέον, θα είναι πλήρως μεταγλωττισμένο και έτσι οι παίκτες θα μπορέσουν να ακούσουν για πρώτη φορά τα αγγλικά voice overs. Το demo θα γίνει διαθέσιμο μέσω του PlayStation Network, ενώ ο τίτλος θα βρίσκεται στα ράφια των καταστημάτων στις 25 Μαΐου, αποκλειστικά για το PlayStation Portable.



gameover.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το εβδομαδιαίο psn update για το psp:
Special Offers
(επίσης διαθέσιμα και στο PS3, μέχρι τις 7 Ιανουαρίου)
• Burnout Dominator (PSP) (£ 11.99/? 19.99)
• Burnout Legends (PSP) (£ 11.99/? 14.99)
• Def Jam Fight for New York: The Takeover (PSP) (£ 7.99/? 9.99)
• EA Replay (PSP) (£ 7.99/? 9.99)
• Crash Team Racing (PSone Classic) (£ 2.39/? 2.99)
• Kula World (PSone Classic) (£ 2.39/? 2.99)

Permanent Price Reductions (Μόνιμες μειώσεις τιμών, όχι παροδικές)
• The Cube (PSP) (£ 2.39/? 2.99)
• Dead Head Fred (PSP) (£ 2.39/? 2.99)
• Practical IQ (PSP) (£ 2.39/? 2.99)
• Puzzle Quest: Challenge of the Warlords (PSP) (£ 4.79/? 5.99)
• Super Pocket Tennis (PSP) (£ 4.79/? 5.99)

Downloadable Games (επίσης διαθέσιμα και στο PS3 store)
• Buzz! Quiz World (£ 16.99/? 26.99)
• The Sims 2 (£ 15.99/? 19.99)
• Warriors Orochi 2 (£ 23.99/? 29.99)
• MAWASKES (£ 15.99/? 19.99)

Demo (επίσης διαθέσιμο και στο PS3 store)
• Metal Gear Solid: Peace Walker

minis (επίσης διαθέσιμα και στο PS3 store)
• Pachisi (£ 2.49/? 2.99)
• Route 66 (£ 3.49/? 3.95)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φήμες λένε πως στη σειρά των psp (χρονολογικά έχει ως εξής psp 1000, psp 2000, psp 3000 και psp go) ετοιμάζεται να προστεθεί το psp 4000 που λογικά θα έχει τη παραδοσιακή form του psp (όχι του go).
Αυτό γιατί κυκλοφόρησε προϊόν με τη σήμανση

στην εν λόγω συσκευασία:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
παιδια εχω προβλημα καθως πηρα psp και δεν μπορω να εισαγω videos και φωτογραφιες .... ειναι θεμα format λογικα αλλα εκανα προσπαθεια κατεβασα το media go της sony αλλα μου λεει για να το χρησιμοποιησω πρεπει να κανω αναβαθμιση στο psp. παταω λοιπον στο λινκ και μου βγαζει καποια βηματα που πρεπει να κανω για να το αναβαθμισω αλλα κολλαω εκει που λεει οτι πρεπει να το συνδεσω με ac προσαρμογεα !! μηπως ξερετε εναν πιο απλο τροπο για να κανω αυτο που θελω? και επειδη σας ειπα πολλα και σας ζαλισα το μονο που θελω ειναι να μπορω να μεταφερω στο psp videos, images ! κανα καλο site του τυπου ''video2mp3'' ξερετε για αυτην την περιπτωση???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ε αφού είναι θέμα format βρες έναν καλό converter και μετέτρεψε τα βίντεο σε avi και τις εικόνες σε jpg/gif/bmp πριν τα περάσεις στο psp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ναι το θεμα ειναι οτι δεν ξερω καποιον καλο converter !! γιαυτο σας ρωταω αν ξερετε καποιο καλο και δοκιμασμενο site οπως το video2mp3.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
https://mediaconverter.org/
Με αυτο αλλαζα τα βιντεο στο youtube σε mp4 για το ipod μου. Επισης μπορεις να κρατησεις και μονο τη μουσικη απο βιντεο που θες κλπ. Πολυ καλο σαητ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Κατέβασε ένα πρόγραμμα μωρέ (υπάρχουν καλά freeware, βρες ένα να σε βολέβει)... Άμα μπλέξεις με site θα χάνεις χρόνο καθώς θα πρέπει να τα κάνεις πρώτα upload και στη συνέχεια ξανά download στην επιθυμητή μορφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
PSP3 δεν υπάρχει.Ένα psp έχει βγει κι αυτό σε 3 εκδόσεις(phat,slim,go).Το go το είδα από κοντά.Δεν μ'άρεσε γιατί έχει μικρότερη οθόνη από τα προηγούμενα.Επίσης δεν παίρνει UMD.Δεν ξέρω αν έχει "σπάσει" ακόμη.Εγώ έχω το phat,το πρώτο που είχε βγει και το είχα πάρει πριν κυκλοφορήσει Ελλάδα.Το έχω σπασμένο και έχω μια memory stick 16GB και την γεμίζω παιχνίδια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
αλλος καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ναι.
Συνδεσε το με USB στο πισι σου, και μετα ανοιξε τον φακελο του πσπ.
Φτιαξε 2 φακελους, ενας να λεγετε VIDEO και ο αλλος PHOTO. Ειναι σημαντικο να ειναι κεφαλεα γιατι αλλιος δεν δουλευει. μετα μπορεις να βαζεις μεσα οτι νανε.
Αλλα τα video εγω να βαζω σε .mp4 και τις φοτογραφιες σε .jpeg αλλα μαλλον θα δουλευει και σε αλλα φορματς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
PSP3 δεν υπάρχει.Ένα psp έχει βγει κι αυτό σε 3 εκδόσεις(phat,slim,go).Το go το είδα από κοντά.Δεν μ'άρεσε γιατί έχει μικρότερη οθόνη από τα προηγούμενα.Επίσης δεν παίρνει UMD.Δεν ξέρω αν έχει "σπάσει" ακόμη.Εγώ έχω το phat,το πρώτο που είχε βγει και το είχα πάρει πριν κυκλοφορήσει Ελλάδα.Το έχω σπασμένο και έχω μια memory stick 16GB και την γεμίζω παιχνίδια:D
εχει κανεισ φοτογραφια των αλλων δυο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
εχει κανεισ φοτογραφια των αλλων δυο?
Δες εδώ https://www.plaisio.gr/Gaming/Consoles/Sony-Playstation-PSP.htm
Το phat και το slim δεν διαφέρουν και πολύ εξωτερικά.Απλώς το ένα είναι πιο λεπτό και έχει πιο ωραία οθόνη.Το go είναι αυτό με τη μικρότερη οθόνη που έχει από κάτω τα κουμπιά όλα μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θα αλλάξει το hardware;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θα αλλάξει το hardware;
Είναι φήμες και ενδεχομένως απλό τυπογραφικό λάθος.
Αλλά γιατί να αλλάξει το hardware;:hmm:
Ούτε στο Go άλλαξε κάτι σημαντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ gregory !! τα καταφερα !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
δεν κανει τπτ :P
Τωρα ειμαι η δεν ειμαι 8εος?(την ψωνισα)
Αλλα εχω ΠΣΠ απο 2005 οποτε το ξερω σαν την παλαμη του χεριου μου.
5 χρονια και ειναι ακομα τελιο, δεν κολαει καν.
Η σειρα Κ-1004 ειναι οντως η καλυτερη. Κατι πεσιματα π εχει φαει και ζει ακομα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
update στο psp network

PSP Store


  • Ειδικές προσφορές (διαθέσιμες και στο PS3 Store)
    • Patapon 2 (PSP) (£14.99/?19.99)
    • Daxter (PSP) (£7.99/?9.99)
    • Pirates of the Caribbean: Dead Manʼs Chest (PSP) (£7.99/?9.99)
    • Pirates of the Caribbean: At Worldʼs End (PSP) (£11.99/?14.99)
    • Monster Hunter Freedom Unite (PSP) (£16.99/?20.99)

    Downloadable Τίτλοι (διαθέσιμοι και στο PS3)
    • The Sims 2 Castaway (£16.99/?26.99)
    • Indiana Jones and The Staff of Kings (£23.99/?29.99)
    • Star Wars: The Force Unleashed (£15.99/?19.99)
    • Star Wars: Battlefront Renegade Squadron (£15.99/?19.99)
    • Dynasty Warriors Volume 2 (£13.99/?17.99)
    • Asphalt: Urban GT 2 (£11.99/?14.99)
    • Beta Bloc (£2.39/?2.99)
    • Astonishia Story (£7.99/?9.99)
    • Petz: My Puppy Family (£23.99/?29.99)
    • Petz: My Baby Hamster (£23.99/?29.99)
    • Warriors Orochi 2 (£23.99/?29.99)

    PSone Παιχνίδια (emulated για PS3/PSP, διαθέσιμα και στο PS3 Store)

    • Guilty Gear (£3.99/?4.99)
    • Extreme Pinball (£3.99/?4.99)
    • Monsters Inc: Scare Island (£3.99/?4.99)

    minis (διαθέσιμα και στο PS3 Store)
    • This is Football Management (£3.99/?4.99)
    • Mots croisés (?3.99)

    Add-On Περιεχόμενο (διαθέσιμο και στο PS3 Store)
    • LittleBigPlanet – The Sack That Time Forgot Level Pack (£2.39/?2.99)
    • Buzz! Quiz World – Video Games Quiz (£3.19/?3.99)

    Videos (δωρεάν)
    • Digital Comics Trailer

    Θέματα (δωρεάν)
    • Savage Moon Theme Alien
    • Savage Moon Theme Grey


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Psn update για το psp

PSP Store


  • Ειδικές προσφορές (από τις 7 μέχρι τις 21 Ιανουαρίου)
    • Patapon 2 (PSP) (£14.99/?19.99)
    • Daxter (PSP) (£7.99/?9.99)
    • Pirates of the Caribbean: Dead Manʼs Chest (PSP) (£7.99/?9.99)
    • Pirates of the Caribbean: At Worldʼs End (PSP) (£11.99/?14.99)
    • Monster Hunter Freedom Unite (PSP) (£16.99/?20.99)

    Downloadable Τίτλοι (επίσης διαθέσιμοι και στο PS3)
    • Army of Two: The 40th Day (£31.99/?39.99)
    • Star Wars: Battlefront II (£15.99/?19.99)

    PSone Παιχνίδια (emulated για PS3/PSP)
    • Constructor (£3.99/?4.99)

    minis (επίσης διαθέσιμα και στο PS3 Store)
    • Deflector (£3.49/?3.99)

    Demos (επίσης διαθέσιμα και στο PS3 Store)
    • Army of Two: The 40th Day
    • Football Manager Handheld 2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kάποια ενδιαφέροντα στατιστικά για το psp αλλά και γενικότερα για τους παίκτες και τις κονσόλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top