Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Με αφορμη αυτο, ερωτηση κρισεως!
Πως ειστε σιγουρες οτι σας κανουν τα ρουχα που παραγγελνετε απο νετ?
Κι αμα δε σου κανουν τα επιστρεφεις? Πολυς κοπος μου μοιαζει. οκευ για τα αξεσουαρ αλλα ακομα κι αυτα εγω θελω να τα βλεπω πανω μου. Παντα μου τυχαινει να βλεπω κατι τελειο και να το βαλω και να μη μαρεσει ή σε κατι που δε θα χω δωσει τοση σημασια να το φορεσω και να λεω - αυτο ραφτηκε για μενα-
Ασε που εχω μια αγαπη στις βιτρινες..


Μπορείς να τα επιστρέψεις όποτε θέλεις...Εμένα πάλι μου αρέσει να ψωνίζω και από το νετ...Εμπλουτίζω τον ελεύθερο μου χρόνο...ασε που δεν εχεις απο πανω σου καθε ενοχλητικη πωλητρια να σου σπαει τα νευρα σου...Οσο για τα μεγεθη αν εχεις μεζουρα μπορεις να υπολογισεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Κανονίστε τι θα πείτε γιατί τα έχω ήδη παραγγείλει αυτά τα ρούχα:P:
View attachment 5683
View attachment 5682

Και ήθελα να πάρω και αυτό αλλά ήταν πανάκριβο!!!:(:(
View attachment 5684


Απο που τα πήρες Μάρω;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
εγω παντως ειμαι πολυ φαν της γαλοτσας..:redface::redface:
ειναι ανετες, απιστευτα βολικες για τις βροχερες μερες και οτι πρεπει για casual ντυσιμο!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Roberto Capucci πρωτοποριακός σχεδιαστής του προηγούμενου αιώνα





από το μουσείο του.....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsoutsouba

Νεοφερμένος

Η Tsoutsouba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.


καλο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

γκόθικ είναι, πολύ καλό φυσικά. Μπορεί να σου αρέσουν κι αυτά, είναι επίσης κομψά αριστοκρατικά metro-gothic. Kλικ πάνω στις φωτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • goth ele.jpg
    goth ele.jpg
    112.1 KB · Εμφανίσεις: 167
  • gothele2.jpg
    gothele2.jpg
    130.9 KB · Εμφανίσεις: 185

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Heeeeelp όποιος χρυσός άνθρωπος μπορεί!

Ψάχνω κάτι πολύ συγκεκριμένο, που όμως δεν μπορώ να το βρω πουθενά!
Υποτίθεται ότι η αγορά στην περιοχή μου είναι και καλή. Τα γύρισα όλα τα μαγαζιά, δεν μπορώ να βρω το ονειρικό παπούτσι! κλαψ :(

Το θέλω περίιιιπου έτσι:




ΑΛΛΑ να έχει πιο στρογγυλή μύτη, να μην είναι λουστρίνι και να έχει λίιιγο πιο φαρδύ τακούνι!
Δε με πειράζει είτε το αγοράσω από το ιντερνετ είτε από κατάστημα, αλλά να είναι έτσι! :hehe:

Έχει πάρει πουθενά το μάτι σας κάτι τέτοιο;;
Θα κάνετε μια καρδιά χαρούμενη και θα σας μείνω υπόχρεη για μια ζωή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
https://www.clarks.gr/

Για ρίξε του μια ματιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Thanks :)
Ένα από αυτά καλό ήταν, αλλά δεν με τρέλανε. Άσε που το site τους είναι δύσχρηστο. Έψαξα να δω που έχει καταστήματα και δεεεεν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
https://www.petrakisstores.gr/#

Τί κάνω για σένα :P

Εκεί θα βρεις πολλά σχέδια της εταιρείας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αμ δε μου ανοίγει τα γυναικεία! :(:P

Το site είναι για ανακαίνιση, εγώ για τις διευθύνσεις στο έστειλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




από την επίδειξη με τίτλο "Pakistan on Milano"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το μαυρο ειναι αερατο και ομορφο, το πρωτο δε μου αρεσει σε κατι...ακομψο θα το χαρακτηριζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Το διέπραξα! :redface:
Τις χάζευα στο αγγλικό amazon και έπεσα πάνω τους στο ελληνικό glyfada, ε δεν ήταν μοιραίο???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • my rain boots.jpg
    my rain boots.jpg
    20.4 KB · Εμφανίσεις: 152
Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
βρε κοριτσια αν και δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειναι οφ τοπικ αυτο αλλα εχετε να προτεινετε καποια σαιτ που να κανουν για αγορες μεσω ιντερνετ γιατι τελευταια ακουω πολλες κοπελες που το επιχειρουν και λενε οτι βρισκουν προιοντα γνωστα σε πολυ καλυτερες τιμες:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
βρε κοριτσια αν και δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειναι οφ τοπικ αυτο αλλα εχετε να προτεινετε καποια σαιτ που να κανουν για αγορες μεσω ιντερνετ γιατι τελευταια ακουω πολλες κοπελες που το επιχειρουν και λενε οτι βρισκουν προιοντα γνωστα σε πολυ καλυτερες τιμες:confused:

πρωτη φορα γραφω εδω, θα σου πω απο που αγοραζω εγω μερικα πραγματα..
1. asos.com μερικα κομματια πολυ ωραια σε πολυ καλες τιμες.
2. net-a-porter.com ρουχα και αξεσουαρ υψηλης ραπτικης, οχι πολυ προσιτες τιμες
3. luisaviaroma.com επισης φιρμες, αλλα καλυτερες τιμες, και με δωρεαν μεταφορικα.

προσοχη στα sites με απομιμησεις..

ελπιζω να βοηθησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
πρωτη φορα γραφω εδω, θα σου πω απο που αγοραζω εγω μερικα πραγματα..
1. asos.com μερικα κομματια πολυ ωραια σε πολυ καλες τιμες.
2. net-a-porter.com ρουχα και αξεσουαρ υψηλης ραπτικης, οχι πολυ προσιτες τιμες
3. luisaviaroma.com επισης φιρμες, αλλα καλυτερες τιμες, και με δωρεαν μεταφορικα.

προσοχη στα sites με απομιμησεις..

ελπιζω να βοηθησα..

Kαλώστην και καλημέρα!:)

Θα χαιρόμαστε πολύ να σας βλέπουμε κι από δω (εννοείται και τη Bailey:D)

Y.Γ. εγώ πάντα είχα ένα πρόβλημα με τα νούμερα και δεν έχω αποτολμήσει ρούχα από το διαδίκτυο ακόμα... Δε λέω όχι στο ατελείωτο χάζεμα όμως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top