anti - Eurovision

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
τι θα λέγατε να προτείνουμε τρόπους προκειμένου να σαμποτάρουμε,διαλύσουμε,καταστρέψουμε ,ακυρώσουμε,διακωμωδίσουμε,ξεφτυλίσουμε κτλ κτλ,τον διαγωνισμό της Eurovissssssion? :P :tongue: :teasing: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula:
τι θα λέγατε να προτείνουμε τρόπους προκειμένου να σαμποτάρουμε,διαλύσουμε,καταστρέψουμε ,ακυρώσουμε,διακωμωδίσουμε,ξεφτυλίσουμε κτλ κτλ,τον διαγωνισμό της Eurovissssssion? :P :tongue: :teasing: :bleh:

Εχεις δει την Φινλανδία? Σπέρνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από actaestfaboula:
τι θα λέγατε να προτείνουμε τρόπους προκειμένου να σαμποτάρουμε,διαλύσουμε,καταστρέψουμε ,ακυρώσουμε,διακωμωδίσουμε,ξεφτυλίσουμε κτλ κτλ,τον διαγωνισμό της Eurovissssssion? :P :tongue: :teasing: :bleh:
ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χι χι χι τέλεια ιδέα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Χι χι χι τέλεια ιδέα ;)

χαίρομαι!αλλά,ρίχτε κ καμιά ιδέα!!!!
άντε,πάμε γερά,αντιγιουροβιζιονιστες ενωθείτε!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Γιατί είσατε κακοί βρε???Ούτε εγώ είμαι υπέρ της eurovision(μάλιστα κανόνισα να πάω διακοπές σαντορίνη το 3ημερο που θα γίνει για να μην υποστώ την ταλαιπωρία που φαντάζομαι θα επικρατήσει στην Αθήνα εκειες τις μέρες) αλλά αφήστε τον μέσο Ελληνα να ασχοληθεί με κάτι,τις μεσημεριανές εκπομπές να μην κουράζονται στο να ξεσκεπάζουν θέματα,την ΕΡΤ να εξασφαλίσει τα έσοδα του επόμενου έτους μέσω της φορολογίας για το διαγωνισμό κλπ κλπ...
Πω πω όσο σκέφτομαι το χάος που θα επικρατεί εκείνες τις ημέρες, την κίνηση, τη φασαρία κ τόσα μα τόσα άλλα άνατριχιάζω..
Μπρρρρ:rant::rant:
:mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ενας καλος τροπος να υποβαθμισουμε την eurovision ειναι να συμφωνησουμε απολυτα με την αποψη του Δανικα για το βρακί της Παπαρίζου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Γιατί είσατε κακοί βρε???Ούτε εγώ είμαι υπέρ της eurovision(μάλιστα κανόνισα να πάω διακοπές σαντορίνη το 3ημερο που θα γίνει για να μην υποστώ την ταλαιπωρία που φαντάζομαι θα επικρατήσει στην Αθήνα εκειες τις μέρες) αλλά αφήστε τον μέσο Ελληνα να ασχοληθεί με κάτι,τις μεσημεριανές εκπομπές να μην κουράζονται στο να ξεσκεπάζουν θέματα,την ΕΡΤ να εξασφαλίσει τα έσοδα του επόμενου έτους μέσω της φορολογίας για το διαγωνισμό κλπ κλπ...
Πω πω όσο σκέφτομαι το χάος που θα επικρατεί εκείνες τις ημέρες, την κίνηση, τη φασαρία κ τόσα μα τόσα άλλα άνατριχιάζω..
Μπρρρρ:rant::rant:
:mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:

βρεεεε,δεν είμαστε κακοί,μόνο λίγο κάαααφροι....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
Γιατί είσατε κακοί βρε???Ούτε εγώ είμαι υπέρ της eurovision(μάλιστα κανόνισα να πάω διακοπές σαντορίνη το 3ημερο που θα γίνει για να μην υποστώ την ταλαιπωρία που φαντάζομαι θα επικρατήσει στην Αθήνα εκειες τις μέρες) αλλά αφήστε τον μέσο Ελληνα να ασχοληθεί με κάτι,τις μεσημεριανές εκπομπές να μην κουράζονται στο να ξεσκεπάζουν θέματα,την ΕΡΤ να εξασφαλίσει τα έσοδα του επόμενου έτους μέσω της φορολογίας για το διαγωνισμό κλπ κλπ...
Πω πω όσο σκέφτομαι το χάος που θα επικρατεί εκείνες τις ημέρες, την κίνηση, τη φασαρία κ τόσα μα τόσα άλλα άνατριχιάζω..
Μπρρρρ:rant::rant:
:mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:

Ωχ, αυτό το είχα ξεχάσει... Ε ρε γλέντια, δε θα μπορούμε να κυκλοφορήσουμε πάλι, ένα τσούρμο τουρίστες θα επιστεφτούν την Αθηνούλα μας.... Ωχ Παναγία μου...

Στο θέμα μας τώρα, μια ιδέα είναι να προκαλέσουμε με κάποιον τρόπο βλάβη ηλεκτρικής φύσεως :P Την ώρα που η τραγουδιάρα μας θα χτυπιέται στην πίστα, να πέσει η ασφάλεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
βασικα εμενα η γιουροβιζιον με αφηνει αδιαφορο.
ειμαι περιεργος ομως να ακουσω τις δικες σας αποψεις.γιατι ειστε φανατικοι αντι-γιουροβιζιονιστες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κι εγώ αδιάφορη είμαι όπως και για τους Ολυμπιακούς αγώνες και ημουν κατά να έρθουν στην Ελλάδα γιατί
1)δεν είμαστε σε καλή οικονομική κατάσταση και θα τους πληρώνουν και τα εγγόνια μας
2) είμαστε κανίβαλοι δεν φτάνει που δεν συντηρούμε όσα φτιάξαμε τα ριμάζουμε κι απο πάνω, εδώ τα σπίτια που είχαν φτιάξει και είπαν θα τα δώσουν στους άστεγους βγήκαν ακατάλληλα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από cuto:
βασικα εμενα η γιουροβιζιον με αφηνει αδιαφορο.
ειμαι περιεργος ομως να ακουσω τις δικες σας αποψεις.γιατι ειστε φανατικοι αντι-γιουροβιζιονιστες?
θα συμφωνησω ... εμενα πχ με αφηνει αδιαφορο...
Αν και να πω την αληθεια θα ηθελα να δω πως θα εμφανιστουν οι lordi :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ποιοί είναι αυτοί??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aυτοι που θα τραγουδησουν για την Φινλανδια αν θυμαμαι καλα.
Ειναι πραγματικα κουκλια...ολοι τους!!!


Tωρα απο εκει και περα δεν νομιζω να ειναι καποιος αντι-γιουροβιζιονιακος για να γραψει κατι αστειο εδω ωστα και καλα να "σαμποταρουμε" την γιουροβιζιον,οπως ηταν και η ιδεα της acta(αδυνατον να θυμαμαι τετοιο nik βρε κοριτσι μου...:P )
Χιουμοριστικο ειναι το thread.
Απλως για καποιους ο "θεσμος" της Γιουροβιζιον ειναι ενα τρομερο κοσμοπολιτικο και μουσικο γεγονος, για αλλους αδιαφορο και αγια αλλους απλως ενα "πανηγυρακι".;)

Περσυ στειλαμε το Ελενακι το οποιο εκτος απο φωνη...δεν βλεποτανε κιολας...:whistle: ...τι λεω;;;
Eνω φετος η γιαγια Βισση θα πρεπει να περασει καμποσο καιρο στην ποζα που ειχε στο εξωφυλλο του τελευταιου cd της
μπας και τσιτωσει λιγο το μουτρακι της ...Και ναι την ειδα σχετικα προσφατα απο κοντα και ειναι γεγονος...η Ελλαδα ειναι πρωτη χωρα στην εξαγωγη σταφιδας!:P
Δεν λεω εχει φωναρα...αλλα αυτο το "σωνει και καλα " να παει με τραγουδι του Καρβελα...Αμαν πια!αναγκαστικα πακετο πρεπει να πηγαινουν;:P
Την ειπα για σημερα την κακια μου...αααχχχχ!Ανασανα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα αυτομαστιγώνεται επί σκηνής σούπερμάριολαντ, οπότε κανείς δεν θα πάρει χαμπάρι την ηλικία της.

Εγώ τέλω και τον καρβ-μότσαρτ στη σκηνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σκέφτομαι πρώτη φορά να ψηφίσω στην eurovision. lordi ftw :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το βρήκα πως θα σαμποτάρουμε την γιουρομπίζιον!!!!!!!!!!!!!!




θα ψηφίσουμε όλοι αννα :bleh:



μόνο το παλτο έχει την άδεια να ψηφίσει λορντι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εχμ, δεν παίζει καρντιά μου να ψηφίσεις άννα. ψηφίζεις ό,τι θες εκτός από την ελληνική συμμετοχή :P. εκτός κι αν πατήσεις στο ότι είναι κύπρια :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιαυτομπρε θα είναι σαμποτάζ :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα με αφηνη αδιαφορο η eurovizion αλλα περσυ με τους wig-wam και φετος με lordi δεν γινετε να το χασω.
Κατ τα αλλα μην σχολειασω καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top