Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ποιά ήταν τα λόγια του/της... που σας έκαναν να πονέσετε τόσο...? Πόσο το έχετε ξεπεράσει αλήθεια?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
"Τι έχεις κανει για μένα?Τίποτα δεν έχεις κάνει.." Σε μια προσπάθεια να εκμηδενίσει εμένα και την αξία μου για να πείσει τον εαυτο του και να φύγει πιο εύκολα..Ενώ είχα τα πάντα γι'αυτον σχεδόν..Οτι περνούσε από το χέρι μου..
"(κοιτώντας στο υπερπέραν και όχι στα μάτια μου..)ναι θα σου πω αυτό που θέλω να ακούσεις..Ψέμματα σου έλεγα τόσο καιρό φύγε μακριά μου.."
Ακόμα μια προσπάθεια του να εκμηδενίσει τα πάντα και να με κάνει να πω το οριστικό αντίο..
Αυτες πο δυο φρασεις του με είχαν τσακίσει..Ασχέτως αν ξέρω ότι μετάνιωσε που τις είπε..

Ο λόγος που πόνεσα τόσο πολύ είναι ότι ένας άνθρωπος που το ήξερα ότι ένιωθε πρώτη φορά τόσα για γυναίκα και είχαμε μοιραστεί δυνατές στιγμές,προσπαθούσε να με διώξει με λόγια σκληρα για τους δικούς του λόγους..Επειδή δεν άντεχε και ήθελε να αντιμετωπίσει τον εαυτό του και τα προβλήματα του μόνος του..Ή να μην τα αντιμετωπίσει καθόλου..Άμα ήξερα ότι δεν με ήθελε τα πράγματα θα ήταν πιο απλά θα το είχα αποδεχτεί,ασχέτως πόσο θα στοίχιζε στον εγωισμό μου..

Το έχω παραδεχτεί..Ο άνθρωπος αυτός και η εμπειρία που έζησα μαζί του με αλλάξανε ριζικα σαν άνθρωπο..Στο πως βλέπω τον εαυτο μου και τους γύρω μου..Η αλήθεια είναι ότι δυσκολευτηκα πάρα πολύ να το ξεπεράσω το όλο το θέμα..Γιατι όλα γίνανε την ώρα που πίστευα ότι όλα είχαν μπει σε ένα δρόμο και είχε γίνει το "θαύμα" και οι δυο κάναμε σχεδια και όνειρα..Κοινώς εκεί που δεν το περίμενα..Μου λένε οι φίλες μου ότι για 2 μήνες δεν παει να έβγαινα έξω,να περνάω καλα κτλ δεν με βλέπαν ποτέ να χαμογελάω πραγματικά..Οπως και για 7 περίπου μήνες είχα ξεσπάσματα όποτε τον έβλεπα(δεν τον έβλεπα συχνα ευτυχώς..) και δεν μπορούσα να λειτουργησω,ούτε να αφήσω να με πλησιασει ένας άντρας..Ώσπου μια μέρα που τον είδα καταλαβα πολλά..Ότι είχα κανει την επιλογή του όσον αφορα τον τρόπο ζωής του..και το ότι με έκανε να φύγω ήταν για καλό μου..Απο κεινη την μέρα -δεν είναι ψέμα- τον ξεπέρασα οριστικά..Απο την μια στιγμη στην άλλη..Ακόμα και εγώ δεν το πίστευα..Ακόμα και τώρα που τον βλέπω όποτε με βλέπει να ταράζεται..να βλέπω στα μάτια του ότι θυμάται ακόμα(ασχετως αν δεν μιλαμε ύστερα από ένα συμβαν) δεν με πιάνει το "****το,γιατι να μην είμαστε μαζί αφού τα έντονα αισθήματα υπήρχαν κάποτε και από τους δυο" οπως με έπιανε παλιότερα και πάθαινα κρίσεις μελαγχολίας..Γιατί λέω ότι έχουμε πάρει και οι δύο τους δρόμους μας και έχουμε κάνει τις επιλογές μας..θέλω να είναι καλά και ελπίζω να το καταφέρει αυτό κάποια στιγμή,αλλα ως εκεί..Είμαι σίγουρη ότι τον έχω ξεπεράσει..

Ξεπερνάς κάτι πραγματικά όταν το έχεις αποδεχτει και αυτό τις συνθήκες..Για μένα η λέξη κλειδί είναι ΑΠΟΔΟΧΗ..Το ότι βλέπεις τα γεγονότα καθαρά..Και λες η ζωή συνεχίζεται κυνηγώντας το καλύτερο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το θέμα ξανανοίγει, όπως αποφασίστηκε απο την ομάδα διαχείρισης, μετά και απο παράκληση της δημιουργού του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν άξιζε...

Δεν ξέρω εσάς μπορεί να σας ακούγεται απλό αλλά για μένα το να μου πεις "δεν εξίζει" είναι ότι χειρότερο... Γιατί είχαμε περάσει πολλά με το ζυγκεκριμένο άτομο, γιατί μετά από πολλά σκαμπανεβάσματα είχα κάνει πολλές υποχωρήσεις για να είμαστε μαζί και καλά, είχα χάσει πράγματα από τη ζωή μου για αυτόν, όχι περιμένοντας ανταλλάγματα αλλά γιατί πραγματικά πίστευα ότι άξιζε... κ ότι ακόμα κ αν κάτι δεν "προχωράει" πάντα αξίζει με κάποιον τρόπο περισσότερο ή λιγότερο... το "δεν αξίζει" απλά ακυρώνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ και για μένα αυτό είναι ότι πιο οδυνηρό... Και σαν φράση εξακολουθεί να με στενοχωρεί κάθε φορά που τη σκεφτομαι ακόμα και αν έχουν περάσει 2+ χρόνια ακόμα και αν για το άτομο που την είπε δεν έχω πλέον ερωτικά αισθήματα (ας είναι καλά εκεί που είναι)...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
"θέλω να μείνω μόνος..δεν φταις εσύ,δικό μου είναι το πρόβλημα"..:/: είναι απ'τα χειρότερα που μου'χουν πει/μπορεί να μου πει κάποιος,γιατί δεν δέχομαι με τίποτα να με περνάνε για μα..κα και να με κορο'ι'δεύουν κατάμουτρα... :mad: ειδικά αυτό το "δεν φταις εσύ".. :beating: :mpinelik: :rant: εντάξει,ο συγκεκριμένος χωρισμός δεν με σημάδεψε πια και τόσο,απλά όταν συνέβη δεν μπορούσα με τίποτα να δεχτώ αυτήν την πρόταση σαν δικαιολογία..δεν έβγαζε νόημα..ήταν ξεκάθαρο ότι ήθελε να χωρίσουμε,αλλά δεν ήταν ειλικρινής μαζί μου και προτίμησε να ξεμπερδέψει έτσι απλά..κρίμα όμως που ήμουν πιο μικρή και άπειρη τότε και δεν μπόρεσα να του απαντήσω κατάλληλα..:boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
"θέλω να μείνω μόνος..δεν φταις εσύ,δικό μου είναι το πρόβλημα"..:/: είναι απ'τα χειρότερα που μου'χουν πει/μπορεί να μου πει κάποιος,γιατί δεν δέχομαι με τίποτα να με περνάνε για μα..κα και να με κορο'ι'δεύουν κατάμουτρα... :mad: ειδικά αυτό το "δεν φταις εσύ".. :beating: :mpinelik: :rant: εντάξει,ο συγκεκριμένος χωρισμός δεν με σημάδεψε πια και τόσο,απλά όταν συνέβη δεν μπορούσα με τίποτα να δεχτώ αυτήν την πρόταση σαν δικαιολογία..δεν έβγαζε νόημα..ήταν ξεκάθαρο ότι ήθελε να χωρίσουμε,αλλά δεν ήταν ειλικρινής μαζί μου και προτίμησε να ξεμπερδέψει έτσι απλά..κρίμα όμως που ήμουν πιο μικρή και άπειρη τότε και δεν μπόρεσα να του απαντήσω κατάλληλα..:boxing:
Μια απάντηση ταιριάζει σε μια τέτοια ατάκα: Πες μου πως την λένε κι αμα γουστάρεις φέρτην να πάμε όλοι μαζί για κανένα καφεδάκι!!! Το είπα μια φορά σε κοπέλα και έμεινε κόκκαλο! Να μην μας περνάνε και για μ@λ@κες κιόλας!!!!

Η ατάκα που μου έχει μείνει δεν ήταν από χωρισμό αλλά από φλερτ. Μου είπε: Ένα φύσημα θέλω από σένα για να πέσω...

Κι εγώ ο μ@λ@κ@ς δεν την φύσηξα... Αχ, απωθημένο μου έχει μείνει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
"Νομίζω οτι είναι καλύτερα να τα χαλάσουμε. Έχεις και μια σχολή να περάσεις και δεν θέλω να σταθώ εμπόδιο στο μέλλον σου".
Όλο αυτό ΑΦΟΥ είχα κάνει και μηχανογραφικό παρακαλώ!!! Και μάλιστα με SMS! :lol:
Όταν του απάντησα καταλλήλως (λυπάμαι αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τι) μου απαντάει:
"Απλά είδα στο δρόμο ένα παλιό μου κόλλημα και ξανακόλλησα"
DOOOOOING BOOOOOING!!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Το ποιο σκληρο που με εχει τρελανει:
-Χωριζουμε!
-Γιατι?
-Δεν υπαρχει γιατι ετσι μου ηρθε.

:angry::knife::kill:Αν ειναι δυνατον δεν υπαρχει γιατι...ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Το ποιο σκληρο που με εχει τρελανει:
-Χωριζουμε!
-Γιατι?
-Δεν υπαρχει γιατι ετσι μου ηρθε.

:angry::knife::kill:Αν ειναι δυνατον δεν υπαρχει γιατι...ΕΛΕΟΣ

Υπομονή καλό μου... Σε μερικά χρόνια δεν θα είναι έτσι... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Νομιζω τωρα οτι εχω βρει τον ανθρωπο που δεν θα μου το κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κράτα τον να μην σου φύγει τότε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν ήταν οταν χωρίζαμε ήταν πολύ πιο μετά

Σε αγαπάω, σε θέλω, είμαι ερωτευμένος μαζί σου
Αν είμασταν κοντά θα είμασταν πάλι μαζί?
όχι

Πώς είναι δυνατόν να νιώθεις τόσα αλλά να μην θες να είσαι μαζί με το άτομο αυτό:worry:

ούτε ο ίδιος δεν μπορεί να εξηγήσει αυτό που είπε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Δεν ήταν οταν χωρίζαμε ήταν πολύ πιο μετά

Σε αγαπάω, σε θέλω, είμαι ερωτευμένος μαζί σου
Αν είμασταν κοντά θα είμασταν πάλι μαζί?
όχι

Πώς είναι δυνατόν να νιώθεις τόσα αλλά να μην θες να είσαι μαζί με το άτομο αυτό:worry:

ούτε ο ίδιος δεν μπορεί να εξηγήσει αυτό που είπε:worry:
Κι όμως είναι δυνατόν bunny bunny.

Είναι θέμα επιλογών και συναρτηση πολλών πραγμάτων..Απλώς ίσως να συνειδητοποιεί την διαφορετικότητα που πιθανώς να υπάρχει και έχει αυτογνωσία του ποιος είναι και ότι δεν σου ταιριάζει και ότι δεν μπορεί να σου δώσει αυτό που θέλεις..Η από την άλλη δεν θέλει να μπει σε αυτό το λούκι σχέσης και προτιμά την εύκολη λύση την φυγή..Υπάρχουν πολλά ψυχολογικά συμπλέγματα για τέτοιες αποφάσεις..

Ειδικά οι άντρες δεν βλέπουν τα πράγματα έτσι συναισθηματικά όπως εμέις οι γυναίκες..Είναι φορές που επιλέγουν να προχωρήσουν και να αφήσουν σκέψεις και συναισθήματα πίσω τους και να συνεχίσουν την ζωή τους..Με την λογική,θα στενοχωρηθώ αλλά θα μου περάσει..Άλλοι το καταφέρνουν και άλλοι όχι..Δεν είναι ότι δεν νιώθουν η σε κοροιδε'υουν απλώς είναι εγωιστές και όχι διατεθειμένοι να κάνουν θυσίες και να ζοριστουν για κάτι καλο..Ειδικά σε μικρή ηλικία αναζητούν και άλλες εμπειρίες..

Πάντως πολλές φορές στην ζωή σου θα διαπιστώσεις ότι τα συναισθήματα δεν αρκούν για να είναδυο άνθρωποι μαζί..Είναι χίλια δυο που μπορούν να σας χωρίσουν..Άνθρωποι που σε αγαπούν θα σε πληγώσουν και το αντίστροφο..Όλα είναι στο παιχνίδι της ζωής και θα καταλάβεις αργότερα αν δεν το έχεις καταλάβει ήδη ότι έγινε για το καλό σου..:)

Να το θυμάσαι πάντως ότι αξίζει δεν χάνεται..Αυτοι που αξίζουν αργά η γρήγορα καταλαβαίνουν τι χάσανε και το λάθος τους..Ασχέτως αν είναι αργά πλέον..

P.s Αυτά στα λεώ με την προυπόθεση ότι είναι αλήθεια αυτά που σου είπε..Υπάρχουν άλλοι που τα λένε για δικαιολογία..Εσυ ξέρεις τι ισχύει από πραγματα απλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnKaL-

Νεοφερμένος

Ο JohnKaL- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν έχω ακούσει κάτι παρόμοιο.
Το θέμα είναι να ξέρεις με ποιον πάς.. πιστεύω πως αν έχεις καλό "μάτι" βλέπεις και πως θα ακολουθήσει όλο το σκηνικό και τι άνθρωπος είναι! Όλα φαίνοντε απο τις μικρές κινήσεις του, τις μεγάλες του, το χιούμορ του κλπ.
Οι φράσεις αυτές που λέει το ταίρι σου "Δεν αξίζεις" , "Δεν άξιζε" , "Σε δούλευα τόσο καιρό" , "Είδα την πρώην μου και ξανακόλλησα" σημαίνουνε αρκετά πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
- Μα...δεν φταίω εγώ γι'αυτό παλληκάρι μου,στο καλό...:kill: Κλασσική περίπτωση όπου κλείνεις μια σχέση & μετά απο καιρό συνειδητοποιείς τι άξιζε.:wall: Κλασσική απαντηση απο γυναίκα.:( Ευτυχώς πολλά χρόνια πρίν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Η πρώτη και μοναδική μέχρι τώρα...
"Cya b*tch" ολωλ.

Λολ. Αυτό είχε πονέσει. Και το κακό είναι, οτι ούτε αυτός το εννοούσε και ούτε ήθελε να το πει, ούτε και γω το άξιζα!

Σκληρή που είναι ρε γμτ η ζωή... γλιμπ. χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
Η πρώτη και μοναδική μέχρι τώρα...
"Cya b*tch", στα ίσα.

Λολ. Αυτό είχε πονέσει. Και το κακό είναι, οτι ούτε αυτός το εννοούσε και ούτε ήθελε να το πει, ούτε και γω το άξιζα!

Σκληρή που είναι ρε γμτ η ζωή... γλιμπ. χD
Η ζωή είναι άδικη:(;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Όντως. Ο_ο Υπερβολικά άδικη κατά τη γνώμη μου. Αλλά αυτήν έχουμε, οπότε αντί να λέμε πόσο άδικη είναι καλύτερα να κάνουμε κάτι γι'αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
σου αξίζει κάτι καλύτερο :knife:

δεν μπορώ να πω ότι με πόνεσε τόσο πολύ όσο με τσάτισε:mad: .
Και να σε χωρίζουν και να το παίζουν πονεμένοι και ανιδιοτελείς , ε τι να πω ..για μπάτσες είναι :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Πρέπει να σε αφήσω στην ησυχία σου...
(τι μας λες ρε φίλε, αν ήθελα ησυχία θα γινόμουν καλόγρια!)

Ξέρω ότι σε στεναχωρώ αλλά εγώ στεναχωριέμαι ακόμα παραπάνω...
(έλα να βγάλουμε τις στεναχώριες μας να τις μετρήσουμε!)

Ότι κάνω το κάνω για το καλό σου...
(πςςςςς τώρα θα με πάρουν τα κλάματα από την συγκίνηση)
Όπως πολύ σωστά είπε η prime, το χειρότερο είναι να στο παίζουν ανιδιοτελείς και πονεμένοι κι εγώ η φταίχτρα... όλα για το καλό μου γίνονται... ουφ!! Αν θέλεις κάτι πες το, απλά, χωρίς σάλτσες... Τόσο δύσκολο είναι πια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top