Τι όνειρο είδατε χθες;

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Καλά,εγώ πάλι,είδα το υπεράσχετο..Ήμουν,λέει,με το αγόρι μου και είχε έρθει και ο Μπρους Γουίλις και σε κάποια στιγμή μου ζητάει να πάω κοντά του,να μου πει κάτι..και αρχίζει να με ρωτάει αν εγώ κάνω έρωτα με το αγόρι μου,τι του βρίσκω και να πάω μαζί του,που είναι και ώριμος και ωραίος άντρας-διάσημος-έχει λεφτά,κλπ..κι εγώ,λέει,τσαντίστηκα υπερβολικά (μα,για ποια με πέρασε!!:mad:)του την είπα πάρα πολύ χοντρά (εκεί το ευχαριστήθηκα..! :P ), τον άφησα σύξυλο και πήγα στο αγόρι μου+αυτός είχε μείνει να με κοιτάει σαν χάνος...:confused: Άκυρο τελείως,αλλά μάλλον επηρρεάστηκα από τα επεισόδια με τα "φιλαράκια"που έδειξε την Κυριακή,καθώς ήταν αυτά που είχε εμφανιστεί ως γκέστ ο Γουίλις... :hmm:τι σου είναι το υποσυνείδητο...:wacko::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχαχαχα τελικά τα όνειρα μας είναι καλύτερα και απο ανέκδοτα!! This must be the best thread I've started!! :lol: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Eβλεπα ότι ήμουν σε ένα μέρος και με κυνηγούσαν διάφορα χταποδοειδή πράγματα να με σκοτώσουν και είχα ένα μαχαίρι και τα έσφαζα!
(Ναι διάβαζα τον Lovecraft χτες το βράδυ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χαχαχαχα τελικά τα όνειρα μας είναι καλύτερα και απο ανέκδοτα!! This must be the best thread I've started!! :lol: :rofl:

χαχαα!όντως..!!:clapup::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χθες είδα ότι αγόρασα νυχτερίδα για κατοικίδιο.:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν το πιο θλιβερό όνειρο είδα πριν από μερικές μέρες. Η μαμά μου λέει ήταν στο νοσοκομείο και εκεί βρήκε ένα βρέφος του οποίου οι γονείς είχαν πεθάνει σε πυρκαϊά. Μου έδωσε λοιπόν το μωρό να το πάω στο σπίτι. Εγώ, πηγαίνοντας στο σπίτι ήμουν τόσο πολύ στεναχωρημένη που το μωρό ήταν ορφανό που έκλαιγα συνέχεια. Σε κάποια στιγμή λοιπόν, κοιτάζω το μωρό και είχε πεθάνει. Χωρίς να προηγηθεί τίποτα. Πήρα τηλέφωνο τη μητέρα μου, ήρθε εκεί που ήμουν, είδε το μωρό και μου είπε οτι είχε πεθάνει λόγω του ότι ήταν κι αυτό στην πυρκαϊά.... Τι να πώ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ήμουν άρρωστη λέει και μου έκαναν μια ένεση και με είχαν βάλει στο μπαλκόνι του τελευταίου ορόφου ενός ουρανοξύστη και δεν με πείραζε τίποτα, το μόνοπου με ενοχλούσε και με τσαντιζε είναι γιατί δεν μου έφερναν το λαπτοπ μου:(:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Ήμουν άρρωστη λέει και μου έκαναν μια ένεση και με είχαν βάλει στο μπαλκόνι του τελευταίου ορόφου ενός ουρανοξύστη και δεν με πείραζε τίποτα, το μόνοπου με ενοχλούσε και με τσαντιζε είναι γιατί δεν μου έφερναν το λαπτοπ μου:(:whatever:

xaxaxax, very funny bunny, u must be addicted to yr laptop:redface: i think
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα πολύ αγχωμένη, διότι είδα στον ύπνο μου ότι πέταγα για Αμερική και είχα χάσει την πτήση μου και έτρεχα να προλάβω την επόμενη ή να ακυρώσω το εισιτήριο ή κάτι να κάνω τελοσπάντων......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι τι είδα χθες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ πάλι,είδα ότι μας είχαν βάλει κάτω με τον φίλο μου γονείς,συγγενείς,κλπ και μας πίεζαν,λέει,να παντρευτούμε.. :blink: πώς είπατεεεε...???? :wacko: :fool: :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι είχα πολύ μακριά γένια πάντως :P
Σε στυλ καλόγερου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειδα κατι ερωτικο και αγαπησιαρικο.. μαλλον οι ορμονες βαρανε κοκκινα αυτη την περιοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εγω παλι ειδα σκοτεινη θαλασσα με μαυρα νερα και βοτσαλα(σημαινει στεναχωρια):hmm: Ειδα εναν φιλο μου να λεει οτι εχασε το πτωμα που του ειχα πει να μεταφερει(αρα θα τσακωθουμε):/: Και μετα ειδα τον εαυτο μου να βουταει στα μαυρα νερα για να βρει το πτωμα, που ομως δεν ηταν εντελως πεθαμενο, μαλλον ειχε βρικολακιασει γιατι προσπαθησε να δαγκωσει κατι φιλους μου(αυτο παλι δεν ξερω τι σημαινει:hmm: ) . Α, και στο τελος η ψυχη του νεκρου αρχισε να περναει απο ζωντανο σε ζωντανο(αν του κανουμε ελευθερη μεταφραση σημαινει ανταλλαγη σημαντικων πληροφοριων). Αυτα:D! Και να φανταστειτε οτι δεν βλεπω θριλερ γιατι αγχωνομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
απαπαπα καλε!!! τρομαξα! αυτο δεν ειναι ονειρο, η νυχτα των ζωντανων νεκρων ειναι! :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Χθές... Δεν ήταν ακριβώς χθές νομίζω την Τετάρτη αλλά μου έκανε τρομερή εντύπωση...
Είδα λέει οτι με το πατέρα μου ανεβαίναμε ένα βουνό με τεράστιους βράχους (σαν αυτούς που υπάρχουν στο νησί του Πάσχα) και του έλεγα οτι εκεί είναι το Μεσολόγγι (πράγμα απίθανο αφού δεν έχει βουνά) και καθώς περνάμε τον τεράστιο βράχο όπου από πίσω θα βλέπαμε την πόλη και καλά.. Είδα την πόρτα του δωματίου μου.. Από εδώ και πέρα δεν ξέρω αν όλα αυτά τα ονειρεύτηκα ή έγιναν στον ξύπνιο μου που λένε...
Έβλεπα την πόρτα μου, ενω ήμουν κανονικά ξαπλωμένη και πήγαινα να σηκωθώ αλλά δεν μπορούσα..Ένιωθα οτι το σώμα μου απείχε από κρεβάτι μου και οτι και καλά, ότι βρισκόμουν στον αέρα.. Προσπαθούσα να ξυπνήσω και όταν ξύπνησα για τα καλά το πρώτο πράγμα που είδα ήταν την πόρτα, ήμουν ξαπλωμένη ανάσκελα, με το σεντόνι σκεπασμένη μέχρι το λαιμό και ένιωθα βάρος στις φτέρνες...:| Ήταν πολύ πολύ τρομακτικό!:redface:

Το όνειρο που είδα χθές ήταν περίπλοκο... Οτι ήμουν με κάποιους θείους, θείες και καλά που στην πραγματικότητα δεν έχω, οτι πήγαμε διακοπές, ότι έπεσα σε μια θάλασσα που είχε ένα φίδι μέσα, οτι πήγε να μας πάρει το κύμα ενω βλέπαμε την θάλασσα, ότι είχα 2 σκυλιά ένα μικρούλι καφέ και ένα τεράστιο λευκό που δεν έλεγε να ξεκολλήσει από μένα και ότι έφαγα μια τρίχα του σκυλιού και αηδίασα!!!Όνειρο ταινία!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα μέσα σε πανικό και ιδρωτα λόγω του εφιάλτη που είδα... :'(

Είδα λεει οτι κάποιος ανώμαλος μας "εκλεψε" την 5 ετων ανηψουλα μου :'(

Πανικός σας λέω... πήρα κατευθείαν τηλ τη μάνα μου και η "εξηγηση" που έδωσε ειναι οτι με όλα αυτα που ακουμε... λογικο ειναι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι κολυμπούσα και ήταν ένας μεγάλος καρχαρίας από κάτω μου.Όταν πήγε να με φάει...ξύπνησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Είδα ότι κάπνιζα στο μπαλκόνι και μετά,λέει,πρόσεξα ότι από το απέναντι μπαλκόνι με έβλεπε μια σκιά και όταν την είδα κι εγώ,πετάχτηκε προς το μέρος μου και πήγε να με πιάσει κι εγώ όσο κι αν προσπαθούσα να ανοίξω τη μπαλκονόπορτα δεν άνοιγε..Και την ώρα που με έπιασε,με ξύπνησε η μικρή!Πάλι καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όσο κουφό και αν σας φανεί, σας είδα στον ύπνο μου!!!!:D
Ναί ναί... Είδα λέει οτι ήμασταν κάπου διακοπές, κάνατε συνάντηση και ήρθα και σας είδα!!!!! Δεν ξέρω πως είστε στην πραγματικότητα οι περισσότεροι αλλά στον ύπνο μου αποκτήσατε μορφή!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top