Το ταίρι μας

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
@nv: Χωρις αυτο να πιανει μεγαλο νουμερο γυναικων και αν προσεβαλα καποια μεσως να ζητησω συγνωμη,αλλα αν εισαι μ****ομαγνητης,σημαινει οτι εισαι μαλλον ωραια κοπελα και πολυ καλος ανθρωπος. :) Καπως ετσι συμβαινει παντα...
ΥΓ: Ξαναλεω,αυτο δε σημαινει τπτ για οποιαδηποτε αλλη,ετσι?Απλα μιλαω με βαση κατι φαινομενα που εχω δει :) :)

Δηλαδή όποια σχετίζεται με τα καλύτερα παιδιά είναι κακάσχημη και πολύ κακιά ?? :rant2: Τότε εγώ είμαι !Αλλά το χαίρομαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Γι'αυτο εγραψα οτι δεν ισχυει γενικα,βρε! ;)
Να το θεσω κ αλλιως: Μια υποκατηγορια των ωραιων κοριτσιων και καλων ατομων ειναι κ οι Μ***ομαγνητες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.

xaxaxaax kati mou thimizei auti i lexi... auto to parapono eixe kai mia fili mou, klapsourize kai paramilouse oti einai malakomagnitis...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ποτέ, μα "ποτέ" δεν πρόκειται κανείς να βρει το "τέλειο", όλο και κάτι στραβό θα έχει ο άλλος, με το όποιο είτε θα συμβιβαστούμε, θα το παραβλέψουμε και θα προχωρήσουμε, είτε δε θα μπορούμε να μείνουμε στη σχέση, όποτε το θέμα θα λήξει εκεί...
Πάντως, η επικοινωνία είναι το βασικότερο, αν δεν υπάρξει αυτή τότε όλα τα καλά του θεού να χει ο άλλος, η σχέση δε θα προχωρήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
Ποτέ, μα "ποτέ" δεν πρόκειται κανείς να βρει το "τέλειο", όλο και κάτι στραβό θα έχει ο άλλος, με το όποιο είτε θα συμβιβαστούμε, θα το παραβλέψουμε και θα προχωρήσουμε, είτε δε θα μπορούμε να μείνουμε στη σχέση, όποτε το θέμα θα λήξει εκεί...
Πάντως, η επικοινωνία είναι το βασικότερο, αν δεν υπάρξει αυτή τότε όλα τα καλά του θεού να χει ο άλλος, η σχέση δε θα προχωρήσει!
Συμφωνώ απόλυτα, άλλωστε θα πρέπει να σκεφτόμαστε αν εμείς είμαστε το ιδανικό και το τέλειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

...Και με αυτό θέλω να πω ότι είμαι πολύ ερωτευμένη με το αγόρι μου, είμαστε αγαπημένοι και δεμένοι και πιστεύω ότι όσες απογοητεύσεις και σχέσεις ανούσιες κι αν περάσει κανείς, αξίζει όταν τελικά βρει αυτό που θέλει!

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
pote, ma *pote* de prokeitai kaneis na vrei to *teleio*.

Το οποίο, σημειωτέον, μπορεί να μην είναι τέλειο, αλλά θα είναι τέλειο γι αυτόν/ην!

"Έρως ανίκατε μάχαν..." :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αν και όποτε τον βρω, δεν υπάρχει περίπτωση να τον αφήσω....
Εεεε, ψιτ..... Ναι, σε σένα μιλάω.... Στο άλλο μου μισό..... Ναι, ναι.... θα σε πετύχω, πού θα μου πας? :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Λες να ειναι στο φορουμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Λες να ειναι στο φορουμ?


Μπααααα..... Χλωμό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Αν και όποτε τον βρω, δεν υπάρχει περίπτωση να τον αφήσω....
Εεεε, ψιτ..... Ναι, σε σένα μιλάω.... Στο άλλο μου μισό..... Ναι, ναι.... θα σε πετύχω, πού θα μου πας? :jumpy:
:lol:Καλό!Πολύ καλό!Μην απογοητεύεσαι κάπου είχα διαβάσει πως υπάρχουν πολύ περισσότεροι απο 1-2 άνθρωποι με τους οποίους ταιριάζουμε(σε γενικές γραμμές).ʼρα ο ένας/μία μοναδικός/ή δεν ισχύει γιατί αν ίσχυε θα οι πιθανότητες να τον συναντήσουμε ανάμεσα σε δις ανθρώπων που υπάρχουν θα ήταν μηδαμινές!(Με την αλήθεια αυτής της σκέψης ελπίζω κάθε μέρα ότι ο Brad επιτέλους θα παρατήσει το Hollywood και θα έρθει να με βρει) :exclamation:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
:lol:Καλό!Πολύ καλό!Μην απογοητεύεσαι κάπου είχα διαβάσει πως υπάρχουν πολύ περισσότεροι απο 1-2 άνθρωποι με τους οποίους ταιριάζουμε(σε γενικές γραμμές).ʼρα ο ένας/μία μοναδικός/ή δεν ισχύει γιατί αν ίσχυε θα οι πιθανότητες να τον συναντήσουμε ανάμεσα σε δις ανθρώπων που υπάρχουν θα ήταν μηδαμινές!(Με την αλήθεια αυτής της σκέψης ελπίζω κάθε μέρα ότι ο Brad επιτέλους θα παρατήσει το Hollywood και θα έρθει να με βρει) :exclamation:

Και εσύ τον Bratt περιμένεις? Φτου.... Πάλι μόνη θα μείνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Και εσύ τον Bratt περιμένεις? Φτου.... Πάλι μόνη θα μείνω?
Κοίταξε να δεις εγώ τον περιμένω απο το 1990 που τον είδα στο "Θέλμα και Λουίζ".Αν όμως παρατήσει αυτή την άσχημη(μα έχεις δε τα φρύδια της; :tongue:)Αντζολίνα κι έρθει προς τα έδω,δεν έχω πρόβλημα να τον μοιραστούμε.Υπάρχει αρκετός Brad για όλες μας !!!:thumbsup:Δώστε Brad στο λαό!! :thumbsup:(νομίζω πως μόλις έριξα το επίπεδο του forum)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Κοίταξε να δεις εγώ τον περιμένω απο το 1990 που τον είδα στο "Θέλμα και Λουίζ".Αν όμως παρατήσει αυτή την άσχημη(μα έχεις δε τα φρύδια της; :tongue:)Αντζολίνα κι έρθει προς τα έδω,δεν έχω πρόβλημα να τον μοιραστούμε.Υπάρχει αρκετός Brad για όλες μας !!!:thumbsup:Δώστε Brad στο λαό!! :thumbsup:(νομίζω πως μόλις έριξα το επίπεδο του forum)

ΟΚ, συμβιβάζομαι με την μοιρασιά.
Όσο για το επίπεδο του forum, ένας Brad αγάπη μου, μόνο ανυψώσεις προσφέρει!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
ΟΚ, συμβιβάζομαι με την μοιρασιά.
Όσο για το επίπεδο του forum, ένας Brad αγάπη μου, μόνο ανυψώσεις προσφέρει!!!! ;)
Λέω να μην γράψω άλλα περί Brad(σελίδες μπορώ να γεμίσω)γιατί θα αλλάξει θέμα το ποστ,απο "το ταίρι μας"σε "Brad είσαι το ταίρι μας" :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Λέω να μην γράψω άλλα περί Brad(σελίδες μπορώ να γεμίσω)γιατί θα αλλάξει θέμα το ποστ,απο "το ταίρι μας"σε "Brad είσαι το ταίρι μας" :thumbsup:

ΟΚ! :<3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
στην δική μου περίπτωση,τα πράγματα είναι πολύ μπερδεμένα,καθώς εμένα μου αρέσουν 2 εκ διαμέτρου αντίθετοι τύποι άντρα,που είναι οι εξής..ο ένας είναι το καλό παιδί,που θα μ'αγαπάει πραγματικά,θα είναι γλυκός,στοργικός,κλπ,κλπ και ο άλλος,είναι το κακό παιδί..το πολύ κακό όμως...(ναι,το ξέρω πολύ καλά ότι χρειάζομαι ψυχίατρο..!):whistle: όσον αφορά τώρα στην 1η περίπτωση,όλα αυτά τα έχω βρεί στο πρόσωπο του εδώ και 2χρόνια φίλου μου.. :hug: :inlove: όσον αφορά στην δεύτερη,δεν έκανα σχέση με το συγκεκριμένο άτομο,αλλα υπήρξαν ερωτικές περιπτύξεις μεταξύ μας... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
στην δική μου περίπτωση,τα πράγματα είναι πολύ μπερδεμένα,καθώς εμένα μου αρέσουν 2 εκ διαμέτρου αντίθετοι τύποι άντρα,που είναι οι εξής..ο ένας είναι το καλό παιδί,που θα μ'αγαπάει πραγματικά,θα είναι γλυκός,στοργικός,κλπ,κλπ και ο άλλος,είναι το κακό παιδί..το πολύ κακό όμως...(ναι,το ξέρω πολύ καλά ότι χρειάζομαι ψυχίατρο..!):whistle: όσον αφορά τώρα στην 1η περίπτωση,όλα αυτά τα έχω βρεί στο πρόσωπο του εδώ και 2χρόνια φίλου μου..:hug::inlove:όσον αφορά στην δεύτερη,δεν έκανα σχέση με το συγκεκριμένο άτομο,αλλα υπήρξαν ερωτικές περιπτύξεις μεταξύ μας... :redface:
Πιστεύω πως και άλλες πολλές το βλέπουν έτσι. ;)

Πάντως από τη μεριά μου το βλέπω και εγώ έτσι. :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
στην δική μου περίπτωση,τα πράγματα είναι πολύ μπερδεμένα,καθώς εμένα μου αρέσουν 2 εκ διαμέτρου αντίθετοι τύποι άντρα,που είναι οι εξής..ο ένας είναι το καλό παιδί,που θα μ'αγαπάει πραγματικά,θα είναι γλυκός,στοργικός,κλπ,κλπ και ο άλλος,είναι το κακό παιδί..το πολύ κακό όμως...(ναι,το ξέρω πολύ καλά ότι χρειάζομαι ψυχίατρο..!):whistle: όσον αφορά τώρα στην 1η περίπτωση,όλα αυτά τα έχω βρεί στο πρόσωπο του εδώ και 2χρόνια φίλου μου..:hug::inlove:όσον αφορά στην δεύτερη,δεν έκανα σχέση με το συγκεκριμένο άτομο,αλλα υπήρξαν ερωτικές περιπτύξεις μεταξύ μας... :redface:

το *προβλημα* στην δικη σου περιπτοση ειναι οτι εχεις σχηματισει και προβαλεις ενα στερεοτυπο βγαλμενο απο το κοσμοπολιταν πανω σε ανθρωπους που δεν μπορουν να ειναι στερεοτυπα.

θα σου προτεινα, να κοιταξεις να βρεις εναν ανθρωπο για αυτο που ο ιδιος ειναι και οχι για αυτο που σου εμαθαν τα αναλογα ****χαρτα/περιοδικα οτι θα πρεπει να ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βurbuja εαν μπορεις μην βαζεις τοσες πολλες λεξεις διαφορων χρωματων γιατι πραγματικα ψιλοκουραζει...;) (Οχι να το σταματησεις τελειως αφου σου αρεσει, απλωςεαν μπορεις οχι τοσες πολλες.)

Στο θεμα τωρα θελω να σε ρωτησω τωρα τι εννοεις "κακο" παιδι;
Γιατι π.χ. εμενα μου παει το μυαλο στον τυπο "αλητης" κι ετσι,επαναστατης χωρις αιτια τσαμπουκας,μαγκας,αυτος που θα σε κανει το "γκομενακι" του για καμια ξεπετα κτλ κτλ...
Γιατι αν εννοεις αυτα τοτε παω πασο αν οντως ειναι αυτα που θελεις και οχι αυτο που ανεφερε ο epote.Αλλα για οποιαδηποτε λογο και αν δημιουργηθηκε αυτο το" θελω" σου...σεβαστο.:)
Αν και κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν το βρισκω και οτι πιο..."ορθο".
Αναφερομαι σε σενα και μην το παρεις προσωπικαμονο και μονο επειδη εγραψες οτι εγραψες και για να καταλαβω καλλιτερα τι εννοεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
το *προβλημα* στην δικη σου περιπτοση ειναι οτι εχεις σχηματισει και προβαλεις ενα στερεοτυπο βγαλμενο απο το κοσμοπολιταν πανω σε ανθρωπους που δεν μπορουν να ειναι στερεοτυπα.

θα σου προτεινα, να κοιταξεις να βρεις εναν ανθρωπο για αυτο που ο ιδιος ειναι και οχι για αυτο που σου εμαθαν τα αναλογα ****χαρτα/περιοδικα οτι θα πρεπει να ειναι


epote,η γνώμη σου είναι απόλυτα σεβαστή,ακούγεται όμως και λίγο απόλυτη,καθώς δεν νομίζω ότι απ'αυτά που ανέφερα παραπάνω βγαίνει το συμπέρασμα ότι βασίζομαι σε τέτοιου είδους ή,και γενικότερα, περιοδικά,σε βαθμό ώστε να καθορίζουν την σκέψη μου και την προσωπικότητά μου..απλά,απάντησα στο συγκεκριμένο θέμα,με βάση τις προσωπικές μου εμπειρίες,που με οδηγούν στο -πολύ γενικό όπως το έθεσα-συμπέρασμα,ως προς το ποιος είναι ο τύπος του άνδρα που μου αρέσει...έχω την δική μου προσωπικότητα και -καλώς ή κακώς-και την ανάλογη κρίση και σίγουρα όταν είμαι με κάποιον άνθρωπο,είναι γιατί,πάνω απ'όλα,σέβομαι και μου αρέσει αυτό που είναι...;):)

Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Βurbuja εαν μπορεις μην βαζεις τοσες πολλες λεξεις διαφορων χρωματων γιατι πραγματικα ψιλοκουραζει...;) (Οχι να το σταματησεις τελειως αφου σου αρεσει, απλωςεαν μπορεις οχι τοσες πολλες.)

έγινε Μάριο..! ;) συγνώμη,αλλά δεν είχα καταλάβει ότι είναι τόσο κουραστικό..:redface:

Στο θεμα τωρα θελω να σε ρωτησω τωρα τι εννοεις "κακο" παιδι;
Γιατι π.χ. εμενα μου παει το μυαλο στον τυπο "αλητης" κι ετσι,επαναστατης χωρις αιτια τσαμπουκας,μαγκας,αυτος που θα σε κανει το "γκομενακι" του για καμια ξεπετα κτλ κτλ...
Γιατι αν εννοεις αυτα τοτε παω πασο αν οντως ειναι αυτα που θελεις και οχι αυτο που ανεφερε ο epote.Αλλα για οποιαδηποτε λογο και αν δημιουργηθηκε αυτο το" θελω" σου...σεβαστο.:)
Αν και κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν το βρισκω και οτι πιο..."ορθο".
Αναφερομαι σε σενα και μην το παρεις προσωπικαμονο και μονο επειδη εγραψες οτι εγραψες και για να καταλαβω καλλιτερα τι εννοεις.
όταν λέω "κακό" παιδί,δεν εννοώ εκείνα τα τυπάκια που το παίζουν μάγκες και πουλάνε τσαμπουκά,ούτε σίγουρα κάποιον που θα με θεωρήσει το γκομενάκι του για ξεπέτα όπως ανέφερες..έχεις δίκιο που δεν κατάλαβες τι εννοούσα,γιατί δεν ήμουν αρκετά σαφής...εννοώ να μην τον νοιάζουν τα πρέπει και οι κανόνες,να είναι επαναστάτης -αλλά ΜΕ αιτία-,να μην κολώνει να κάνει κάτι απλά και μόνο επειδή δεν είναι "σωστό",αλλά να το κάνει και μάλιστα να το θεωρεί και απόλυτα φυσιολογικό,και πολλά άλλα..δυστυχώς,δεν μπορώ να περιγράψω ακριβώς αυτό που θέλω όπως το έχω στο μυαλό μου(είναι και περασμένη η ώρα..:P),απλά ελπίζω να έγινα,έστω και λίγο,πιο κατανοητή... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top