Χρειάζομαι οπωσδήποτε PCI-E κάρτα

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πρόσφοτα έκανα μια παραγγελία για μητρικη ... αλλά είχα ξεχάσει ότι η κάρτα γραφικών μου είναι AGP ψάχνω μια φτηνή κάρτουλα PCI-E με τσιπάκι κατι σαν 9800se
Θελω η καρτα να υπάρχει στο e-shop.gr αλλά και να είναι ΑΤΙ μιας και εχω ασχημες εμπειριες απο ATI.

Καλλιτερα να μην κοστιζει πανω 100Ε αν και θα προτιμουσα μια στα 80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Θελω η καρτα να υπάρχει στο e-shop.gr αλλά και να είναι ΑΤΙ μιας και εχω ασχημες εμπειριες απο ATI.

Μας μπερδεύεις Πάνο!!:P
Τελικά θες να είναι ΑΤΙ ή όχι;
Αν ναι, στο e-shop είδα αυτήν που μου φαίνεται αρκετά καλή, και είναι μέσα στα χρήματα που ζητάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ναι ATI ψαχνω ...

χμμμ οντως καλο ακουγεται ... μου αρεσε πολυ το AVIVO
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Ναι αλλά για να δεις σε High Definition δεν θες και οθόνη που να το υποστηρίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Α ναι; ... βασικα δεν εχω ιδεα τι ειναι το AVIVO
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελικά αγόρασα αυτή https://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.513176 ωστε να μην εχω και το θορυβο του fan
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
ASUS??? Αντί της MSI προτίμησες ASUS; Χεχ.... Καλή υπομονή! Εγω έχω την ASUS N6600 και πάει για σούτα. Φυσικά αν βρω MSI χτυπάω αβέρτα αλλά άντε να δω που θα βρω τώρα σε AGP:(

Βέβαια επειδή μόνο εγω είμαι γκαντέμης με τις κάρτες γραφικών, ευχομαι καλορίζικη να σου είναι!:)

Λίγο άσχετο με το θέμα αλλά θα του ανάψω λαμπάδα αν ξέρει κάποιος την απάντηση: Αν παω την κάρτα γραφικών πίσω στο Πλαίσιο μπορώ να ζητήσω τα χρήματά μου πίσω ή έστω να αγοράσω κάποιο άλλο προϊόν με την ίδια τιμή (με πιστωτικό να παω να πάρω κάτι άλλο ισάξιο). Θέλω να προμηθευτώ κάρτα απο αλλού!:redface: (Δε φέρνουν MSI εκεί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λεφτα δεν δινουν, ωστοσο μπορεις να παρεις κατι αλλο με τα ιδια χρηματα εφοσον δεχτουν την αλλαγη ...


Υ.γ.: Δεν θελω να μου να αναψεις λαμπαδα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Θα τη δεχτούν για να μη τους πάρει και τους σηκώσει. Ξέρω δε φταίνε αυτοί, το τσιπάκι της Nvidia είναι ελλατωματικό στη σειρά 6 αλλά όπως και να χει, εγγύηση είναι αυτή Πάνο μου, τι να τους κάνω...:redface:

Ευχαριστώ για την απάντηση και άντε δε σου ανάβω λαμπάδα όπως ζητάς αλλά στην επόμενη εκπομπή μου θα σου αφιερώσω τραγουδάκι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Θα τη δεχτούν για να μη τους πάρει και τους σηκώσει. Ξέρω δε φταίνε αυτοί, το τσιπάκι της Nvidia είναι ελλατωματικό στη σειρά 6 αλλά όπως και να χει, εγγύηση είναι αυτή Πάνο μου, τι να τους κάνω...:redface:
Σου ευχομαι να βγαλεις ακρη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top