Να σου πω τον espresso;;;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.



Παιδιά, εδώ και αρκετές μέρες έγινε κάτι που πραγματικά με έχει βάλει σε πάρα πολλές σκέψεις, και μου έχει καταρρίψει μια από τις περιπτώσεις που ήμουν απόλυτος.
Έχει να κάνει με τον γνωστό σε όλους καφέ! Στο να πιστεύω ή όχι δηλαδή στην έμπνευση κάποιου ανθρώπου ανάλογα με αυτά που βλέπει σε ένα φλιτζάνι που έχω πιει καφέ! Πριν το θεωρούσα αστείο και κόλπο κάποιον εξυπνάκηδων να μασάνε λεφτά από κάποιους αδύναμους χαρακτήρες. Μέχρι που με τα πολλά μπήκα πραγματικά σε πολλές σκέψεις, αφού ειπώθηκαν πράγματα που είναι αδύνατο κατά πρώτον να φαίνονται σε ένα φλιτζάνι και κατά δεύτερον να τα γνωρίζει η συγκεκριμένη φίλη μου.
Συγκεκριμένα με την εν λόγο κοπέλα δουλεύουμε μαζί βράδυ σε ένα μαγαζί και μια μέρα, νωρίς, μόλις είχα τελειώσει έναν σκέτο διπλό espresso με ρώτησε αν θέλω να μου πει το φλιτζάνι... Γέλασα στην αρχή, της είπα ότι δεν πιστεύω σε τέτοια πράγματα αλλά ΟΚ για να περάσει και η ώρα λίγο, της αποκρίθηκα ναι.
Πέντε λεπτά αργότερα, είχα μπει σε παρά πολλές σκέψεις για ένα συγκεκριμένο θέμα που μου ανέφερε και που κανείς άλλος δεν γνώριζε εκτός από εμένα. Το σοκ ήταν μεγαλύτερο όταν μετά από 2-3 μέρες, εντελώς ξεκάρφωτα συνέβη και κάτι άλλο που μου είχε πει και μέχρι τότε το θεωρούσα άσχετο και ξεκάρφωτο...


Πραγματικά έχω μπει σε σκέψεις... συμπτώσεις? Συμβαίνει αλήθεια? Χμ... μέχρι στιγμής είμαι στην πρώτη περίπτωση αλλά ποτέ δεν ξεχνώ και το... «Σύμπτωση επαναλαμβανόμενη, παύει να είναι σύμπτωση»

Εσείς τι λετε? Έχετε βρεθεί ποτέ σε ανάλογη περίπτωση ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Founes για να πω την αληθεια δεν μου εχουν πει ποτε το φλυτζανι(ειτε κανονικο ειτε espresso:P ). Αλλα μου εχουν διαβασει το χερι(η γνωστη σε ολους μας χειρομαντεια). Μετα τη δευτερη φορα πιστεψα:D και ελπιζω να μην βγουν ολα αληθινα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι είναι απλή αυθυποβολή. Κάνεις ασυνείδητα τον εαυτό σου να πιστέψει οτι θα γίνουν ορισμένα πράγματα και μπορεί στην πραγματικότητα να τα προκαλείς κι εσύ ο ίδιος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν έχεις άδικο στον τρόπο σκέψεις, άντε να δεχθώ και ότι όλα τα άσχετα μπορεί να συμβούν... αυτά όμως που ήδη υπάρχουν? Αυτά που έχουν γίνει και στα λεει? Αυτό δεν νομίζω να είναι αυθυποβολή...

ps. :clapup:1000 posts !!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
«Σύμπτωση επαναλαμβανόμενη, παύει να είναι σύμπτωση»
Μηπως ειναι πιθανοτητες και οχι συμπτωση ... Δλδ αν εγω πω οτι σε λιγοτερο απο 5 χρονια θα αγορασεις νεο αυτοκινητο και συμβει, οπως οτι σε λιγοτερο απο 2 χρονια θα αλλαξεις κινητο αλλα και ότι στο αμμεσο μελλον θα βελτιωθουν τα οικονομικα και τα ερωτικα σου και συμβουν ολα αυτα θα πιστευεις οτι ειμαι προφητης; ;)

Αυτο που θελω να πω είναι, οτι οσες φορες δοκιμασα κατι παρομοιο, το μονο που ακουγα ειναι διαφορες προβλεψεις που ειναι πολυ πιθανων να συμβουν ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Παροπμοιο ειχε γινει και σε εμενα και οπως ειπε ο founes το περιεργο δεν ειναι αυτα μου ειπε για κατι που ΘΑ γινει και για τον "α" -"β" λογο εγινε.Αν και τα περιθωρια ηταν στενα (δεν μιλαμε για 5χρονια αλλα για 2 μερες και το θεμα ηταν ψιλοασημαντο για να υποβαλλω στον εαυτο μου να το δεχτει.
Και για να γινω πιο αναλυτικος ήταν τοσο ανουσιο για εμενα εκεινη την περιοδο που το ειχα ξεχασει μετα απο μιση ωρα, και αυτο το σκηνικο το θεωρουσα πολυ αστειο
Αnyway, το περιεργο ειναι οτι και σε εμενα μου ειχε πει χαρακτηριστικα κατι απο το παρελθον μου και κατι που ειχα μεσα μου, το οποιο δεν το ηξερε ουτε ο εξομολογος μου.(λεμε τωρα)
Φυσικα δεν μου το ειπε ακριβως, αλλα πλησιασε αρκετα.:|
Τωρα τι ναπω...Φυυσικα ουτε μου ξανα ειπαν το φλυτζανι, ουτε με τρωει μεσα μου ,αλλα ο Fοunes μου το θυμισε τωρα...
Αντε κανε και το 1001 ποστ σου!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Δεν έχεις άδικο στον τρόπο σκέψεις, άντε να δεχθώ και ότι όλα τα άσχετα μπορεί να συμβούν... αυτά όμως που ήδη υπάρχουν? Αυτά που έχουν γίνει και στα λεει? Αυτό δεν νομίζω να είναι αυθυποβολή...

ps. :clapup:1000 posts !!!:clapup:

Ε κοίταξε να δεις τώρα δεν ξέρω ακριβώς το περιστατικό για να σου πω, οπότε οτι και να πω θα είναι απλά εικασίες. Εγώ πάντως δεν πιστεύω οτι έχει σχέση ο καφές που πίνουμε με το μέλλον ή το παρελθόν μας, γιατί έτσι κι αλλιώς δεν μπορεί να αποδειχθεί αυτό...

Παρεμπιπτόντως, τον ΕΛΛΗΝΙΚΟ καφέ δε λένε? Πρώτη φορά ακούω για εσπρέσο... Τόσο πολύ πίσω έμεινα ρε παιδιά;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ευρωπη αδεσποτο...Ευρωπη!!!:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Οχι exposed… φυσικά και δεν μιλάω για τέτοια θέματα! Τουλάχιστον οχι με τοσο μεγάλες πιθανότητες και οχι τοσο άμεσα!

όσο για την παρατήρηση του αδέσποτου, κι εγώ έτσι ένοιωσα οταν μου είπε για τον espresso... !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Φυσικα δεν μου το ειπε ακριβως, αλλα πλησιασε αρκετα.:| /quote]

Μηπως αυτα που σου ειπε ηταν αυτο που ειναι πιθανων να σου μαντεψει ο αλλος; Εγω απλως το ολο θεμα το στυριζω στις πιθανοτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το συγκεκριμενο ειδικα ουτε μια στο εκατομμυριο.;)
Κι εγω εκει τα στηριζω ολα αυτα γενικα, αλλα σου λεω ηταν αρκετα περιεργο το σκηνικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Παντως για να πω την αληθεια δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο με την αυθυποβολη, τουλαχιστον στην δικη μου περιπτωση. Μου διαβασε το χερι πρωτη φορα στα 17 μια Ελληνιδα και στα 22 μια συμφοιτητρια μου Περσιδα. Ειπαν τα ιδια πραγματα(ακριβως ομως:D )και μαλιστα κατι που ειχε πει η Ελληνιδα(συνεβη αργοτερα) το ειπε και η αλλη. Κατα καποιο τροπο η μια ειπε το μελλον και η αλλη το παρελθον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Πραγματικά είμαι ανοιχτός σε όλα αλλά τα διάφορα ταρό και καφέδες κλπ δεν τα μπορώ, όπως και τα ζώδια. Όμως πάντα υπάρχει στο μυαλό μου μια μικρή σπιθούλα που μου θυμίζει ότι αυτά παραμένουν ανεξήγητα και όχι 100% απάτες.

Στο θέμα τώρα. Αν την βάλεις να σου λέει κάθε μέρα τον καφέ και μετά καταγράφεις τα λεγόμενα και κάνεις μια απλή στατιστική ανάλυση πιστεύω ότι οι φορές που θα πέφτει έξω θα είναι περισσότερες από αυτές που θα πέφτει μέσα. Και πρόσεχε τα τρικ. Απλά ακους, δεν συμμετέχεις λέγοντας ναι ή έτσι είναι ή όχι. Απλα ακούς...

Σαν πείραμα έχει ενδιαφέρον. Αν έχεις την τρέλα και το κάνεις, πες μας τα αποτελέσματα σου. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
χαχαχα Lexx φοβερη η προταση σου ... εγω θα την εκανα ... και οχι μονο αποτελεσματα θα ελεγα αλλα θα εκανα ολοκληρη διατριβη πανω στο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ νομίζω έχει σημασία το πως σου λέει ότι θα γίνει κάτι. Πολλές φορές λένε αμφίβολλα πράγματα τα οποία εμείς τα ερμηνεύουμε έτσι όπως θέλουμε, βάσει των εμπειριών μας. Επόμενο είναι όταν μας πει π.χ. "Μεγάλη πόρτα θα διαβείς", εμείς να το καταλάβουμε ότι α)θα τελειώσουμε το πτυχίο μας β)θα γνωρίσουμε μια όμορφη κοπέλα γ)θα πιάσουμε καλή δουλειά δ)να φύγουμε από την καταθλιπτική μας διάθεση. Το πως θα το εκλάβουμε εξαρτάται από την υποκειμενική μας εμπειρία και αυτά που ελπίζουμε / θέλουμε / αποφεύγουμε / σκεφτόμαστε για το παρελθόν ή το μέλλον.

Το ίδιο ακριβώς πράγμα συμβαίνει και στα ζώδια. Έχετε διαβάσει ποτέ; Εγώ όσες φορές διαβάζω βλέπω ότι πέφτει μέσα. Γιατί όμως νομίζω ότι πέφτει μέσα το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ζώδιο (Ταύρος) και όχι ένα άλλο (Λέων); Γιατί γνωρίζω ότι ότι λέει στο Ταύρος αναφέρεται σε εμένα και στη δική μου ζωή και επομένως παίρνω τα χαρακτηριστικά που λέει και τα προσαρμόζω στην δική μου ζωή. Αφού τα εφαρμόσω εκεί που κολλάνε καλύτερα μετά έρχομαι και το ερμηνεύω όλο αυτό ως πρόβλεψη στα όσα διάβασα στο ζώδιο. Φυσικά δεν είναι έτσι...

Η μέθοδος με τη στατιστική που είπαν πιο πάνω πράγματι είναι πολύ καλή. Και εγώ νομίζω ότι θα καταλήξεις να βρίσκεις περισσότερες φορές που πέφτει έξω, παρά μέσα, απλά τείνεις να θυμάσαι αυτές που έπεσε μέσα γιατί ακριβώς τους δίνεις σημασία ή έτυχε να τα αναγνωρίσεις στο περιβάλλον.

Για να δείτε εάν είναι αλήθεια, εγώ θα έλεγα να κάνετε κάτι άλλο. Πείτε εσείς τον καφέ / ρίξτε χαρτιά σε έναν φίλο/γνωστό κτλ, αφού τον πείσετε ότι πράγματι ξέρετε να το κάνετε. Αρχίστε να του λέτε μετά γενικότητες και σε μερικά σημεία προσπαθήστε να είστε λίγο πιο συγκεκριμένοι (π.χ. θα έχεις μεγάλο βάρος στην καρδιά γιατί κάποιος θα σε απογοητεύσει...). Θα δείτε ότι όταν του πείτε 10 αρλούμπες, στα 2-3 θα πέσετε μέσα. Φυσικά και θα είναι "τυχαίο". Εκτός και αν αρχίσετε να νομίζετε ότι έχετε ικανότητες και γίνετε χαρτορίχτρες... ;)

Ή μπορείτε να αλλάξετε τα όσα λέει σε 2 ζώδια (Ταύρος <---> Λέων) και να δώσετε να το διαβάσει ο ενδιαφερόμενος. Ενώ θα διαβάζει για τον Λέων (ενώ ο ίδιος είναι Ταύρος) θα νομίζει ότι είναι αλήθεια τα όσα λέει. Τώρα το πως θα το αλλάξετε χωρίς να φαίνεται, θα σας γελάσω. Εγώ το έχω κάνει με ένα site. Κατέβασα τα ζώδια και άλλαξα τα ονόματα. Ο φίλος μου νόμιζε ότι διάβαζε το ζώδιό του και ότι έπεφτε μέσα σε ότι έλεγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ο Monaxοs το ανελυσε πολυ σωστα, οσα προσπαθησα να πω με τα παραπανω ποστ αυτος το ειπε μονο σε ενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ο Μοναχος είναι επιστήμονας, νι :D και τα λέει και ωραία το άτιμο:P

καλό το τρυκ με την αλλαγή των ζωδίων, χωρίς να το ξέρει αυτός που τα διαβάζει...

πόσο συγκεκριμένος μπορεί να γίνει κάποιος που λέει το φλυτζάνι, το χέρι, κλπ? Μπορείτε να δώσετε ένα παράδειγμα, όσοι είπατε ότι ακούμπησε σχεδόν την αλήθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να το γενικεύσουμε το θέμα η να παραμίνουμε στενά στον καφέ?
θα το γενικεύσω :P
μου έχουν "πει" τα χαρτια..... πολλά χρόνια πίσω, μια γιαγιά που καταγόταν κάπου από τα βάθη της αφρικής....
μου είχε πει πράγματα που ήταν ΑΔΥΝΑΤΟΝ να τα ξέρει καθώς με έβλεπε και για πρώτη φορά στη ζωή της....

χαρακτηριστικά, αυτά που μου είχε πει και με είχε αφήσει με το στόμα ανοιχτό....
ο τότε φίλος μου υπηρετούσε τη θητεία του στο ναυτικό, και είχε πάει να φέρει και μια ναυ*****α απ την αμερική μαζί με άλλους....
μου είχε πει λοιπόν πολύ χαρακτηριστικά ότι ο αγαπημένος μου είναι σε θάλασσα και ότι πάρα πολύ σύντομα μέσα σε δυο τρεις μέρες θα τον δω.... είχα υποθέσει ότι κάνει λάθος και ότι εννοούσε ότι θα τον "ακούσω" τηλεφωνικά ... δεν είχε κάνει λάθος όμως.... ο καλός μου γύρισε ελλάδα και δεν μου είχε πει τίποτα για να μου κάνει έκπληξη.... την επόμενη κι όλας μέρα χτύπησε το κουδούνι του σπιτιού μου και τον είδα μπροστά μου.....
για το ίδιο άτομο μου είχε πει ότι η σχέση μας θα προχωρήσει πολύ αλλά τελικώς θα έχει άδοξο μέλλον (φυσικά αυτό προτίμησα να το ξεχάσω αλλά... μιλάμε για τον πρώην άντρα μου ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Εγώ πάντως δεν πιστεύω οτι έχει σχέση ο καφές που πίνουμε με το μέλλον ή το παρελθόν μας, γιατί έτσι κι αλλιώς δεν μπορεί να αποδειχθεί αυτό...

Παρεμπιπτόντως, τον ΕΛΛΗΝΙΚΟ καφέ δε λένε? Πρώτη φορά ακούω για εσπρέσο... Τόσο πολύ πίσω έμεινα ρε παιδιά;!

Θα συμφωνησω..
Εχω κατσει να μου πουν τον καφε, κι αυτο που παρατηρησα μετα ειναι οτι κυνηγησα εγω για να συμβει αυτο το "κατι" που μου ειπε. Και με πηρε και απο κατω (αρχικα) για τα ασχημα που ακουσα.. :/:

Αυτο με τον εσπρεσο, κι εγω πρωτη φορα το ακουσα.. :confused:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Για να ξεφυγουμε απο το καφε, προσωπικα δεν υπαρχει κατι που να με εκνευριζει οσο αυτοι που εχουν ψυχωση με τα ζωδια...
Και εχω τυχει σε ατομο που για να προσλαβει την πρωην κοπελα μου σε δουλεια, την ρωτησε τι ζωδιο ειναι...εκατσε εκανε τα "μαγικα" της να δει αν ταιριαζει στο κλιμα του μαγαζιου αλλα και με το δικο της ζωδιο επαγγελματικα κτλ κτλ....:wacko: :whatever:
Η τυπισσα ήταν πολυ μα πολυ μαμακισμενη!!!:mad: :mad: :mad: :mad: μου)
Αλλα τακτοποιηθηκε κι αυτη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top