To MyCat και πάλι μαζί σας

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:up: :up: :up: :up:
Γιουουουουουουουουουουουουουουουουουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!
Καλοριζικο!!!
Παιδια μη γελασετε, ολο το my cat εβλεπα στον υπνο μου. Ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται
:lol: :lol: :lol:
Ειδα και εφιαλτη πως η michelle αποφασισε να μην επαναλειτουργησει. Φρικη!!!
Να πανε ολα καλα!! Χαιρομαι που σας ξανα βρισκω και michelle καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eχουμε εθιστεί!!!!! Eίναι αλήθεια!!!!! Oυτε αποτοξίνωση δεν καταφέραμε να κάνουμε!!!!:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
καλωσηρθαμε στη νεα μας φωλιτσα!!!:up: :happy: :)
αχ θεε μου αυτο το site ειναι υπεροχοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
:up: Aποδείχτηκε οτι οι γατόφιλοι δεν είμαστε καθόλου λίγοι :) :) :) Φανταστείτε πόσοι ακόμα υπάρχουν και απλά δεν μπαίνουν στο ιντερνετ :) :) :) :) Tέτοιες βλάβες λοιπόν ευπρόσδεκτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

felix

Νεοφερμένος

Η felix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αντε να είναι γερό και δυνατό το νέο μας σπίτι!:up: :up: :up:
Και να χωράει την τρέλλα μας (λέει ο Βασίλης)
Συγχαρητήρια σε όσους δούλεψαν για να έχουμε εμείς την πολύτιμη γατοσελίδα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
michelle,οταν μπαινω στο site μου βγαζει ακομα το πινακακι οτι ειναι κλειστο για την μεταφορα σε αλλον server και κατα τυχη πατησα forum και καταλαβα οτι λειτουργει παλι!
Δοκίμασες όταν είσαι στην αρχική σελίδα να πατήσεις Ctrl+F5?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Αχ τι ωραια μου λειψατε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lactoula

Νεοφερμένος

Η lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλοριζικο το νεο σπιτι του my cat! Μου ελειψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mici

Νεοφερμένος

Η Mici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αχ!!! Κάλως σας ξαναβρήκα!!! :up:
Και εγώ έπαθα σοκ :redface:!!! Μου έλειψε πολύ το
site.
Άλλα θα μου λείψει πιο πολύ, τις καθημερινές στην δουλειά μου :( δεν το βλέπω πια. Όταν ήταν στον παλιό server το έβλεπα και ήταν το πιο ευχάριστο μου διαλειματάκι!!! :) δυστυχώς, για να το ξαναδώ πρέπει να ζητήσω άδεια από τον υπεύθυνο μου και μετά να το πω στο τμήμα πληροφορικής :down:...
Σνιφ, κλαψ, μπουχου... ΛΥΓΜ! Πάντα το έλεγα στον εαυτό μου, ότι είμαι γκαντέμω εδώ και χρονιά...
Τέλος πάντων, θα ζητήσω άδεια από τον διευθυντή μου και βλέπουμε αλλιώς θα το επισκέπτομαι όταν γυρνάω στο σπίτι. Που μου είναι δύσκολο, γιατί κάνω την καλή νοικοκυρά... σε απόγνωση.... :happy::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μισελ βοηθεια εμενα μου βγαζει δεν ειναι δυνατη η εμφανιση τησ σελιδας απ το σπιτι.τωρα ειμαι σε ιντερνετ καφε.τι να κανω ρε γμτ μου λιπεται δε μπορω αλλο να μη μπενω εχει και ζεστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μισελ βοηθεια εμενα μου βγαζει δεν ειναι δυνατη η εμφανιση τησ σελιδας απ το σπιτι.τωρα ειμαι σε ιντερνετ καφε.τι να κανω ρε γμτ μου λιπεται δε μπορω αλλο να μη μπενω εχει και ζεστη
Δοκίμασες να πατήσεις Ctrl+F5?
Αν ναι, πες μου λίγο τι σύνδεση χρησιμοποιείς. Δοκίμασε να μπεις με άλλη εταιρεία (πάροχο) και πες μου αν δουλεύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
μισελ βοηθεια εμενα μου βγαζει δεν ειναι δυνατη η εμφανιση τησ σελιδας απ το σπιτι.τωρα ειμαι σε ιντερνετ καφε.τι να κανω ρε γμτ μου λιπεται δε μπορω αλλο να μη μπενω εχει και ζεστη
Αν έχεις καλές γνώσεις αγγλικών και από δίκτυα υπολογιστών ρίξε μια ματία εδώ:

www.opendns.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δοκίμασες να πατήσεις Ctrl+F5?
Αν ναι, πες μου λίγο τι σύνδεση χρησιμοποιείς. Δοκίμασε να μπεις με άλλη εταιρεία (πάροχο) και πες μου αν δουλεύει.

ελα τωρα απο ιντερνετ καφε με βαζει αλλα σπιτι εχω adsl με τη ΗOL.το refresh το εχω δοκιμασει αλλα τπτ.τι αλλο να κανω???Οπως καταλαβαινεις δε γινεται να αλαξω σινδεση εχω πληρωσει για ενα χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αν έχεις καλές γνώσεις αγγλικών και από δίκτυα υπολογιστών ρίξε μια ματία εδώ:

www.opendns.com

Δικτυα σπουδαζω και το προβλημα ειναι οτι ο νεος σερωερ που ανεβασατε το φορουμ πρεπει να εχει κοψει ολες τις ip apo HOL (hellas online)γιατι ουτε ο φιλος μου δε μπορουσε να μπει που εχει και αυτος ιδια συνδεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Και εμένα χθες όλη τη μέρα δεν με άφηνε να μπω, επίσης και εγώ hol με DSL.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εμενα παλι δεν μου εχει παρουσιασει κανενα προβλημα ακομη!!!
Φτου φτου!!!
Purina να ενυσχιουμε τις μικρομεσαιες επιχειρισεις
:lol: :lol: :lol:
Κι εγω σε ιντερνετ καφε την εβγαζα οταν κλειναμε το σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εμενα εφτιαξε τωρα michelle,χωρις να πατησω τιποτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucifer

Νεοφερμένος

Ο lucifer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μέχρι να ολοκληρωθεί η διάδοση της νέας διεύθυνσης του mycat.gr στους nameservers των παρόχων μας θα υπάρξουν μεταβατικά φαινόμενα. Γύρω στις δυο μέρες παίρνει η τακτοποίηση, επί το πλείστον.

Αν η σελίδα δεν έρχεται με CTRL-F5 σε κάποιο γνωστό σας, συμβουλέψτε τον να καθαρίσει την Cache του φυλλομετρητή του και να ξαναπροσπαθήσει. Αν ούτε αυτό διορθώσει τίποτα, πιθανότατα η αλλαγή δεν πέρασε ακόμη στον πάροχο και καλό είναι να ξαναπροσπαθήσει ο γνωστός σας μετά από μερικές ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Καλορίζικο:up: . Οντως πετάει τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Καλορίζικο!!!! Και πάνω που έφτιαξε το myCat χάλασε το ίντερνετ στο σπίτι! Μιλάμε για τον τέλειο συγχρονισμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top