To MyCat και πάλι μαζί σας

Mici

Νεοφερμένος

Η Mici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, επαγγέλεται Web designer και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ααα, ποιος έκανε τα μαγικά του;;; :up:

Και χωρίς να ζητήσω άδεια από το αφεντικό μου, να με αφήσει να το βλέπω. Ω, δια μαγείας το βλέπω από χτες το μεσημέρι!!! :happy: :)

Αααα, ξέχασα να σας πω ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!! :up: Του εύχομαι τα καλύτερα!!! Είναι νομίζω το καλύτερο site που όλοι γίνονται φίλοι μεταξύ τους.

Γιουπι! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:lol: :lol: :lol:
Αν εχεις τυχη διαβαινε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μωρε και τα cokiess εσβησα και το τεμποραρι μηπος και εφτιαχνε αλλα τπτ ακομα στο σπιτι.σημερα παλι ιντερνετ καφε να ριξουμε εστω μια ματια.Βοηθατε γιατι χανομαστε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Δε μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει! Χθες στο σπίτι πάλι δε μπορούσα να μπω. Τα κατάφερα αργά το βράδυ μετά από πολλές προσπάθειες και πολύ εκνευρισμό. Έχω ακούσει από άλλα μέλη για προβλήματα με σύνδεση Hellas on Line, εγώ όμως τόσο στο γραφείο όσο και στο σπί έχω Otenet. Τι γίνεται Μισέλ? Μου κάνει εντύπωση που άλλες φορές αν έκανα να μπω μερικές ώρες έβρισκα 100+ μηνύματα, ενώ τώρα δεν μπαίνει ψυχή στο forum. Είναι ζήτημα αν μπουν 2-3 άτομα τη φορά...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlover

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δουλεύω στο ADSL του ΟΤΕ, αν χρειάζεστε βοήθεια στείλτε μου p.m.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ούτε εγώ έμπαινα χτες το βράδυ απ' το σπίτι :( Έχω ADSL vivodi...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Δουλεύω στο ADSL του ΟΤΕ, αν χρειάζεστε βοήθεια στείλτε μου p.m.
Που ήσουνα χαρά μου όταν προσπαθούσα να συνδέσω το Conne-X στο σπίτι στον υπολογιστή του άνδρα μου που έχει Γερμανικά Windows και δεν μπορούσε να με βοηθήσει κανένας από τους άντε να μη μπω στο help desk εεεεε????? Βρέθηκε μια καλή κοπέλα και με βοήθησε τελικά (μήπως ήσουν εσύ?):hmm: ;) :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlover

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ασπασία μου οι γνώσεις μου στα Γερμανικά είναι μηδενικές, οπότε δεν θα σε βοηθούσα και ιδιαίτερα. Στο help desk είναι φοιτητές με συμβάσεις και υπάρχουν επόπτες που επεμβαίνουν στα δύσκολα. Εγώ δουλεύω στη διαχείριση του δικτύου, δηλαδή στα DSLAM του ΟΤΕ. Αλλά για εσας κάτι θα κάνω να σας εξυπηρετήσω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ασπασία μου οι γνώσεις μου στα Γερμανικά είναι μηδενικές, οπότε δεν θα σε βοηθούσα και ιδιαίτερα. Στο help desk είναι φοιτητές με συμβάσεις και υπάρχουν επόπτες που επεμβαίνουν στα δύσκολα. Εγώ δουλεύω στη διαχείριση του δικτύου, δηλαδή στα DSLAM του ΟΤΕ. Αλλά για εσας κάτι θα κάνω να σας εξυπηρετήσω!:)
Πρεπει να τους έχουν τύχει τα απίστευτα πάντως στο Help Desk. Η κοπέλα μου με βοήθησε μου είπε ότι είχε βοηθήσει στην εγκατάσταση από Σουηδικά και από Ιαπωνικά Windows!!!:blink: Τελικά πήγαμε βήμα-βήμα με τα εικονίδια και κάναμε δουλειά. Ο άνδρας μου εν τω μεταξύ στον κόσμο του! Πως είναι Κώστα στα Γερμανικά π.χ. Σύνδεση Δικτύου? Δεν ξέρω... Πώς είναι το χ, ψ, ω? Δεν ξέρω... Μετά από 18 χρόνια στη Γερμανία έχει ένα θεματάκι με τα ελληνικά! Τελικά μέχρι να πάρω laptop έγινα ξεφτέρι σγτα γερμανικά windows και τα δουλεύω καλύτερα απ'ότι τα αγγλικά!:lol:
Thanks για τη βοήθεια αχρείαστη να΄ναι! Όσες φορές είχ πρόβλημα φτιάχτηκε μετά από μέρες. Τώρα έχω μάθει και τα φτιάχνω όλα μόνη μου, εκτός και αν είναι πρόβλημα γραμμής....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εμένα γενικά με αφήνει να μπαίνω περίπου τη μισή μέρα.
ΠΡΟΤΑΣΗ
Επειδή είναι σπαστικό και ίσως τελικά λειτουργήσει εις βάρος του φόρουμ, γιατί δεν το κλείνεις για όσο χρειαστεί ώστε να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα και να μας ανοίξεις ένα θέμα στο e-steki για όσο καιρό εσύ θα ολοκληρώνεις τη μεταφορά στο νέο σέρβερ;
Έτσι θα είμαστε όλοι ικανοποιημένοι, γιατί δεν είναι και σωστό να τραβάς όλο το ζόρι και να υφίστασαι την απόλυτα δικαιολογημένη λόγω στερητικού συνδρόμου "γκρίνια" μας. Δεν βάζω το smilie που ήθελα, γιατί την προηγούμενη φορά που ξανάγραψα το μήνυμα, όταν πήγα να το βάλω κόλλησε και δεν ξεκόλλαγε με τίποτα, άσε που ξαναγράφω το μήνυμα (η "γκρίνια" που λέγαμε). Εαν δεν τα ξαναπούμε τώρα κοντά "Καλές διακοπές και ακόμα καλύτερα αποτελέσματα ή το νατίθετο όπως σε βολεύει":)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν μπορείτε να μπείτε απο εδώ, τότε απλά πρέπει να περιμένετε μερικές ημέρες, είναι αυτό ακριβώς που είπε ο/η lucifer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μισέλ, να βάλω αυτό το link και στο "Υποκατάστατο Blog" να τo δουν όσες δεν μπορούν να μπουν εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cloud

Νεοφερμένος

Η cloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αχ τι καλά!!

Είδα το link από το blog υποκατάστατο και μπήκα
Χμ.. Δε μου λειτουργεί το Quick Reply έτσι, κ επίσης δεν μπορώ να βάλω smilies..
Επίσης μου βγαίνει ένα bannerάκι.
Υποθέτω λοιπόν πως σε λίγες μέρες θα μπαίνω από το κανονικό url ε??


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eγώ μπαίνω «πετώντας» εντυπωσιακά!!!!Eιναι πάρα πολύ γρήγορο!!! Aλλά απο τη δουλεια, στο σπίτι ακομα δεν έχω ιντερνετ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Συνεχίζετε και χρησιμοποιείτε το blog;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ποιο είναι το μπλογκ ρε παιδιά;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ωωω επιτέλους κατάφερα να μπω κι εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Tι τοθελα να πω οτι πετάει; Tο μάτιασα :( Aπο την ωρα που το ειπα κολάω συνέχεια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rotonda

Νεοφερμένος

Η rotonda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Tι τοθελα να πω οτι πετάει; Tο μάτιασα :( Aπο την ωρα που το ειπα κολάω συνέχεια :/:

Εγώ δεν μπορούσα να μπω καθόλου όλη τη μέρα σήμερα. Αλλά τώρα που μπήκα, είναι μια χαρά, σβέλτο-σβέλτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top