To e-steki τα χίλιασε!!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πριν λίγο το στέκι μας συμπλήρωσε 1000 μέλη!
Λιγότερος απο ένας χρόνος έχει περάσει απο τότε που ανοίξαμε, στις 10-6-2005 και φτάσαμε 1000 μέλη. :D
Επισυνάπτω και screenshot για να το θυμόμαστε όταν θα είμαστε ακόμη περισσοτεροι :clapup:

1000members.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Τώρα ο/η Green Bunny πρέπει να πάρει κάποιο δώρο, όπως έκανε ο Steve Jobs στον χρήστη που κατέβασε το 1000000στό τραγούδι από το iTunes Music Store!Ok πλάκα κάνω:).
Anyways συγχαρητήρια στους admins για την πολύ καλή δουλειά.Εύχομαι σύντομα να διπλασιαστούν και να τριπλασιαστούν (κλπ κλπ) τα μέλη και να συνεχίσει να τηρείται ο υπότιτλος του forum;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ναι φυσικό να έχει τέτοια επιτυχία. Προσωπικά θα χαρακτήριζα το στέκι το μεγαλύτερο μικρό forum της Ελλάδας. Τα θέματα του είναι θέματα που απασχολούν τους πάντες, το στήσιμο του είναι πολύ όμορφο, οι κανόνες τους τηρούνται από τους χρηστές με αποτέλεσμα να είναι ακόμα πιο όμορφο, η χρήση μόνο Ελληνικών χαρακτήρων το κάνει πιο ευχάριστο (και ας προτιμούν κάποιοι τα greeklish), έχει ένα Θέρμο κλίμα, ωραίους (θέλω να πιστεύω) χρηστές και έχει ένα επίπεδο. Συνδυάζει σοβαρές κουβέντες και πλάκα. Έχει βρει (σχεδόν) την χρυσή τομή. Και κάτι για το όπιο χαίρομαι πολύ, είναι ότι δεν έχει γίνει σαν τα πολύ μεγάλα forum όπου επικρατεί ένα χάος, δεν υπάρχουν έχθρες και επικρατεί ένα ευχάριστο κλίμα ανοιχτό για όλους.
Και πραγματικά χαίρομαι που είμαι ένα μέρος αυτού του forum, τουλάχιστον για όσο μείνει έτσι, καθώς πιστεύω πως θα μεγαλώσει και κάποια στιγμή θα είναι τόσα τα μέλη που θα γίνει όπως τα μεγάλα forum. Καλοστημένο μεν, αλλά όταν έχεις να κανείς με χιλιάδες μέλη δεν είναι εύκολα τα πράγματα, όσο μεράκι και αν έχεις και καλά και αν το έχεις δουλέψει…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
χρονια μας πολλα!!!! να τα εκατομμυριασουμε!!
κι εγω χαιρομαι παρα πολυ που υπαρχω εδω μεσα.....πλας ολα οσα ειπε και ο κρονος, εδω περα λεγονται κουβεντες που δυσκολα θα σου πει ο πρωτος περαστικος και αλλες που δυσκολοτερα θα σου ελεγε ο κολλητος σου.
να μας χαιρομαστε στον αιωνα τον απαντα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kynofilos

Δραστήριο μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Τα συγχαρητήρια και από μένα και τις καλύτερες ευχές για επίτευξη όλων των στόχων σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Χρόνια πολλά( ; ) e-steki! Και εγώ πραγματικά χαίρομαι που είμαι μέλος. Είναι ένα από τα καλύτερα φορουμς που έχω μπει και αυτή τη στιγμή το μόνο στο οποίο συμμετέχω. Τα προηγούμενα στα οποία ήμουν δυστυχώς κατάντησαν γεμάτα κατίνες! ΚΑυγάδες κτλ δεν τα μπορώ!

Και εγώ εύχομαι να συνεχίσει ο υπότιτλος να ισχύει για πάντα!!!(ή τουλάχιστον για όσο αντέξετε admins!) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τελικά η Green Bunny τόσα ποστς έχει κάνει, εδώ δεν έχει ποστάρει :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Congrats στους admins!!! Keep up the good work!! :)

Μπράβο και σε όλο τον διορατικό κόσμο που αγκάλιασε το e-steki από τη μέρα δημιουργίας του μέχρι σήμερα..

Φιλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εσύ Μανόλη το καλο που σου θέλω να μπεις msn! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τα συγχαρητήρια κι από μένα.Ο Green Bunny έχει καμμιά σχέση με τη Bunny?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Να τα εκατομμυριασουμε οπως ειπε και η ines. Συγχαρητηρια!
Θα θελα να πω παρόλο που ειμαι καινουργια σχετικα οτι στο e-steki ενιωσα να με αποδεχτηκατε αμεσως σε αντιθεση με αλλα forum που νιωθεις ξενος ακομα και αν εχεις στελει πανω απο 500 posts.:/: Επίσης χαιρομαι που το e-steki εινια τοσο ηρεμο και καλοδουλεμενο! Πραγματικά ειναι το στέκι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:
Επίσης χαιρομαι που το e-steki εινια τοσο ηρεμο και καλοδουλεμενο! Πραγματικά ειναι το στέκι μου!


:clapup: WOOOOOOHOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:
Να τα εκατομμυριασουμε οπως ειπε και η ines. Συγχαρητηρια!
Θα θελα να πω παρόλο που ειμαι καινουργια σχετικα οτι στο e-steki ενιωσα να με αποδεχτηκατε αμεσως σε αντιθεση με αλλα forum που νιωθεις ξενος ακομα και αν εχεις στελει πανω απο 500 posts.:/: Επίσης χαιρομαι που το e-steki εινια τοσο ηρεμο και καλοδουλεμενο! Πραγματικά ειναι το στέκι μου!

εσένα να σε βάλουμε να παιξεις σε διαφήμιση με τοσο ενθουσιασμό! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Είναι από τις λίγες φορές που η ευχή "να τα χιλιάσεις" όχι απλά γίνεται πραγματικότητα αλλά μοιάζει και λίγη. Θα κάνω λοιπόν μια πιο βαθιά ευχή.

Να πετύχετε όσα περισσότερα μέλη είναι δυνατόν διατηρώντας το κλίμα οικείο και "οικογενιακό".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Michelle! :)
Τι να ευχηθώ τώρα; Να τα 10χιλιάσεις πλέον!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
συγχαρητηρια κ σε ανωτερα κ να γινει το πρωτο σιτε στο διαδυκτιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πέρα από το να τα εκατομμυριάσουμε κλπ αυτό που εγώ θέλω να πω είναι ότι όταν μπαίνω εδώ είναι σαν να βλέπω τους φίλους από τα παλιά (ε...δεν μπορώ να μπαίνω πλέον συνέχεια) και να μοιραζόμαστε τα νέα και τις απόψεις μας....

P/S: Ευχή- Να μας ακολουθεί σε όλη την εξέλιξη της ζωής μας και μέσα από τις σελίδες του να θυμόμαστε που ήμασταν και πως...και που φτάσαμε και πόσο αλλάξαμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ένα μεγάλο μπράβο στον Πάνο και στην Λία.
Οι κόποι σας παιδιά αγκαλιάστηκαν με τη μέγιστη αγάπη από όλους μας.
Είμαστε μαζί σας, δίπλα σας!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
ναι φυσικό να έχει τέτοια επιτυχία. Προσωπικά θα χαρακτήριζα το στέκι το μεγαλύτερο μικρό forum της Ελλάδας. Τα θέματα του είναι θέματα που απασχολούν τους πάντες, το στήσιμο του είναι πολύ όμορφο, οι κανόνες τους τηρούνται από τους χρηστές με αποτέλεσμα να είναι ακόμα πιο όμορφο, η χρήση μόνο Ελληνικών χαρακτήρων το κάνει πιο ευχάριστο (και ας προτιμούν κάποιοι τα greeklish), έχει ένα Θέρμο κλίμα, ωραίους (θέλω να πιστεύω) χρηστές και έχει ένα επίπεδο. Συνδυάζει σοβαρές κουβέντες και πλάκα. Έχει βρει (σχεδόν) την χρυσή τομή. Και κάτι για το όπιο χαίρομαι πολύ, είναι ότι δεν έχει γίνει σαν τα πολύ μεγάλα forum όπου επικρατεί ένα χάος, δεν υπάρχουν έχθρες και επικρατεί ένα ευχάριστο κλίμα ανοιχτό για όλους.
Και πραγματικά χαίρομαι που είμαι ένα μέρος αυτού του forum, τουλάχιστον για όσο μείνει έτσι, καθώς πιστεύω πως θα μεγαλώσει και κάποια στιγμή θα είναι τόσα τα μέλη που θα γίνει όπως τα μεγάλα forum. Καλοστημένο μεν, αλλά όταν έχεις να κανείς με χιλιάδες μέλη δεν είναι εύκολα τα πράγματα, όσο μεράκι και αν έχεις και καλά και αν το έχεις δουλέψει…

Παραθέτω το post του Κρονάκου, γιατί με εκφράζει πολύ!:)

Από την πρώτη στιγμή ένιωσα υπέροχα εδώ μέσα! Δεν έχω συναντήσει πιο ζεστό forum και αυτό πιστεύω αποδίδεται κυρίως στους admins που κατάφεραν με τον έξυπνο και διακριτικό τους τρόπο να κρατήσουν εδώ τους ανθρώπους που πραγματικά ζητούν μια καλή συμβουλή και φυσικά αυτούς που έχουν να δώσουν μια καλή συμβουλή!:) ;)
Exposed Bone & Michelle...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και εύχομαι να τα 1.000.000άσετε τα μέλη!:clapup: :thumbsup: :yahoo: :beer: :vroum: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Πάνο και Λία,θέλω κι εγώ με την σειρά μου,να σας δώσω συγχαρητήρια για την υπέροχη δουλειά που έχετε κάνει!!στο σάιτ αυτό,έχετε καταφέρει να συνδυάσετε με μεγάλη επιτυχία,τόσο παιχνίδια και αστεία θέματα,όσο και πολύ σοβαρά θέματα που λίγο-πολύ,μας απασχολούν όλους μας..κάθε φορά που μπαίνω σ'αυτό το σάιτ και ανταλάσσω ιδέες και απόψεις με όλα τα υπόλοιπα μέλη,νοιώθω σαν να ανήκω σε μια μεγάλη οικογένεια,μέσα στην οποία ο ένας νοιάζεται για τον άλλον..και πάλι μπράβο-κυρίως σε εσάς-,αλλά και σε όλα τα φορουμόπαιδα!!! :D πάντα τέτοια!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top