Πρόγραμμα για σελιδοποίηση

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι εάν έχω ξαναρωτήσει ή εάν έχει γίνει άλλη κουβέντα για το συγκεκριμένο θέμα. Φαντάζομαι εάν έχει γίνει τότε απλά δεν με βοήθησε! :D

Ποια προγράμματα (free ή εμπορικά) προτείνετε για σελιδοποιήσεις; Ψάχνω πρόγραμμα για σχεδιασμό online περιοδικού σε pdf μορφή (τουλάχιστον να μπορώ να το μετατρέψω εγώ σε pdf), όσο το δυνατόν πιο interactive γίνεται.

Κάποια ιδέα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σε αυτο η michelle θα μπορουσε να σε βοηθησει πολυ. Απο οσο εχω ακουσει, απο την Michelle, αυτη την δουλεια την κανει το QuarkXPress. Επισες δεν και λιγο αυτο το ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για σελιδοποίηση χρησιμοποιείται είτε το QuarkXPress είτε το Adobe InDesign. Αν οι σελίδες είναι πολύ λίγες δοκίμασε και Corel ή Illustrator αν και δεν προτείνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Με τo Adobe Designer γίνεται κάτι;

Στη διάθεσή μου έχω τα εξής προγράμματα:
Adobe Distiller, Adobe Designer, Adobe Illustrator CS,
Adobe Acrobat 7 και Word :P

Αυτό που θέλω είναι η δημιουργία ενός e-magazine με +-40 σελίδες... Γίνεται κάτι με συνδιασμό των πιο πάνω; Μάλλον θα πρέπει να κοιτάξω κάτι πιο επαγγελματικό, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γίνεται με Illustrator αλλά θα σου βγει ο τάκος.
Τα Designer/Distiller δεν τα ξέρω και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.
Βασικά κάτι που παίζει ρόλο...
Έχει πολλά κείμενα ή κυρίως εικόνες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Έχει άρθρα. και τα στολίζω με εικόνες. Όπως δηλαδή τα περιοδικά που κυκλοφορούνσ την αγορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τότε καλύτερα ψάξε για Quark Xpress ή Indesign... Καλύτερα το δεύτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
InDesign, εννοείταιιι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top