Ανανέωση της εμφάνισης

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όπως σίγουρα παρατηρήσατε, έγιναν κάποιες αλλαγές στην εμφάνιση και το λογότυπο του MyCat. Θα με ενδιέφερε η άποψη σας για αυτές.
Επίσης, διορθώθηκαν όσα bugs υπήρχαν μετά τη μεταφορά με τα συνημμένα αρχεία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πολύ καλαίσθητο! Μου άρεσε!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
ΠΑΡΑ πολύ όμορφο!! Ευχαριστούμε πολύ, Michelle! :)
Τώρα που το MyCat ανανεώθηκε (και) αισθητικά, περνάει δεύτερη νεότητα επισήμως πια! :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
και εμένα μου άρεσαν οι αλαγές που έγιναν και τελικά τι έγινε εχθες το πρωί και έχασα το mycat από internet;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, όσοι είστε με Firefox, κάντε ένα hard refresh (Ctrl+F5) γιατί λογικά θα βλέπετε κάποιες εικόνες στην παλιά τους εκδοχή λόγω cache...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ.Τ

Νεοφερμένος

Η ΕΥΗ.Τ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και μενα μου αρεσει!!!!:)τι εγινε χτες και δεν μπορουσαμε να μπουμε?:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αχ! εκανα αυτο που ειπες και τωρα τα βλεπω ολα πιο εντονα:up::up::up::up::up: τελειο το Mycat!!:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
και μενα μου αρεσει!!!!:)τι εγινε χτες και δεν μπορουσαμε να μπουμε?:blink:
Αν εννοείς χτες σχετικά πρωί, γινόταν μια επισκευή στον server :)

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια για τη νέα εμφάνιση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
πολύ πολύ ωραία τα νέα χρώματα και το λογότυπό! Ο συνδυασμός άλλωστε πορτοκαλί και πράσινου μ'αρεσε εξ'αρχής:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mia_m

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Όπως σίγουρα παρατηρήσατε, έγιναν κάποιες αλλαγές στην εμφάνιση και το λογότυπο του MyCat. Θα με ενδιέφερε η άποψη σας για αυτές.
Επίσης, διορθώθηκαν όσα bugs υπήρχαν μετά τη μεταφορά με τα συνημμένα αρχεία.:)

Τώρα πρόσεξα ότι έχει ολόκληρο thread για την εμφάνιση:D:D έβαλα το σχόλιο μου στο "τώρα που πήρα φόρα...", είναι πραγματικά τέλειο! Μου άρεσε και το χρωματάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Είναι φαίνεται μια πραγματικότητα η αλλαγή σχεδιασμού του mycat ! :hmm:
Έγινε όλο ροζ!;) με ελάχιστο πια πράσινο! Σας αρέσει? Εγώ, για να πω την αλήθεια, το βρίσκω υπερβολικά ροζ. Προτιμώ τα πεδία των κειμένων να είναι υπόλευκα - όχι πάλλευκα που τυφλώνουν το μάτι, ούτε όμως και ροζ. Εσείς τι λέτε?

----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Anima, συγχώνευσα το thread που άνοιξες με αυτό που έχει ήδη ανοιχτεί απ' το πρωί σχετικά με το ίδιο θέμα.;)

Έγινε όλο ροζ!;) με ελάχιστο πια πράσινο!
Καλέ πού είδες το ροζ;:blink: Πορτοκαλί είναι!:lol:
Και το πράσινο δεν είναι ελάχιστο, όλο το φόντο πράσινο είναι!:hmm: (Άσε που πρασίνισε και το logo)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ροζ;;
Πορτοκαλί και πράσινο έγινε, απλά έφυγε το πολύ γκρι...
Που το είδες το ροζ;
Μάλλον η οθόνη σου χρειάζεται καλιμπράρισμα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψιψίνος

Νεοφερμένος

Ο Ψιψίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ειναι φοβερή η νέα εμφάνιση>>>>>>:up::up::up::up::up::up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλενα31

Νεοφερμένος

Η έλενα31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Οντως είναι πολύ όμορφο, πολύ ζέστα τα χρώματα. Μπράβο σας, πολύ καλή δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλά, παιδιά, μπορούμε να μη συμφωνούμε και σε κάτι.
Έχουμε διαφορά στην αισθητική άποψη, τι να γίνει!
Εγώ αυτό το πολύ ανοικτό πορτοκαλί το ονόμασα συμβατικά "ροζ". Πιστεύω ότι θα μπορούσε να είναι λιγότερο "ροζ" τα πεδία κειμένου. Πιστεύω ότι θα ήταν πιο ευχάριστα στο μάτι ιδίως όταν τα βλέπει κανείς για πολλή ώρα και θα έκαναν μια ευχάριστη αντίθεση. Για τα πράσινα πλαίσια δεν έχω αντίρρηση.

Όσο για το ότι έβαλες Aretha το θέμα που άνοιξα εδώ, κανένα πρόβλημα απολύτως! Εγω δεν είχα δει πριν αυτό εδώ το θέμα.

-------------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IRMACAT

Νεοφερμένος

Η IRMACAT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πολύ ωραία τα χρώματα !:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ψωρόγατο

Νεοφερμένος

Η ψωρόγατο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ε Ι Ν Α Ι Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosette

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Είναι πάρα πολύ ωραίο!!:D
Μου αρέσει πολύ το πράσινο φόντο(ο συνδιασμός με το πορτοκαλί είναι από τους αγαπημένους μου, το δωμάτιο μου είναι λαχανί-πορτοκαλί), αλλά και το καινούριο logo.
Πλέον το mycat έχει μία πιο funky αισθητική!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lactoula

Νεοφερμένος

Η lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πραγματικα ειναι πολυ ωραιο ετσι οπως εγινε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top