Διαγωνισμός: Ζητείται νέο logo για site - free emagazine

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Λοιπόν παίδες... Έχω ένα e-magazine για τα blogs και πρόσφατα αποφάσισα μαζί με τον συνεργάτη μου να αποκτήσουμε δικό μας domain. Όλα καλά, αλλά θέλουμε και ένα σταθερό Logo για τον περιοδικό και το site μας (π.χ. ένα μικρό σήμα κατατεθέν ή κάποιον ιδιαίτερο τρόπο γραφής του τίτλου). Το περιοδικό λέγεται BloGR.

Μάλιστα κάναμε και έναν διαγωνισμό για έναν χρόνο δωρεάν hosting στον νικητή (3GB). Όποιος ενδιαφέρεται να βοηθήσει, να κερδίσει τον χώρο ή απλά να επεκτείνει το portfolio του, δεν έχει παρά να δει λεπτομέρειες εδώ...

Έβαλα τη διαφήμιση και στην υπογραφή μου για να δω αν ενδιαφέρεται κανείς. Όσοι πιστοί προσέλθετε! Δεν ψάχνουμε τίποτα το εξωπραγματικό, αλλά κάτι απλά καλόγουστο και λίγο διαφορετικό. Τους όρους του διαγωνισμού μπορείτε να τους βρείτε στην σελίδα που σας έστειλα πιο πάνω...

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ax, να είχα περισσότερο χρόνο...
Μα κι εσύ, σε καιρό εξεταστικής βρήκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Τώρα έτυχε να μπορούμε να κάνουμε τη μεταφορά... :) Δεν πειράζει Μισέλ... Έτσι και αλλιώς τι να το κάνεις το χόστινγκ εσύ; Ολόκληρο φόρουμ έχεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όντως, αλλά θα το γούσταρα ρε παιδί μου.
Το hosting δεν θα το δεχόμουν καν, εδώ δεν ξέρουμε τι να κάνουμε τον χώρο που ήδη έχουμε :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top