Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Να το συγκεκριμενοποιήσω κι άλλο; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τι.... θα μας δώσεις και το ονοματεπώνυμο του, το ΑΦΜ του και το νούμερο του παπoυτσιoύ του του? :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Να το συγκεκριμενοποιήσω κι άλλο; :D

Οχι...εκτος αν σου βρισκεται προσχειρος και ο αριθμος της πινακιδας του αυτοκινητου του...:whistle: :devil: :shifty:
Ειχα κι εγω τετοιο καθηγητη ο ποιος ειχε...περασει τον πατερα μου, την μητερα μου, την αδεφφη του πατερα μου, τον ξαδερφο μου, τον αδερφο μου, και τελος ενα ανηψακι μου...Φανταστειτε ποσα χρονια ηταν εκει η μουμια!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Μου τη δινει σε υπερβολικο βαθμο η μιζερια. Να βλεπεις καποιον και κατευθειαν να σου ριχνει τη διαθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Μου την σπάει το ψέμα, η υπεροψία και η γκρίνια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Απεχθάνομαι όταν κάποιος είναι ψεύτικος και όχι μόνο όσον αφορά στο πόσο ειλικρινή είναι αυτά που λέει, αλλά και πόσο αληθινά είναι αυτά που δείχνει, ο τρόπος που αντιδρά, που συμπεριφέρεται.

Αυτό είναι ένα βασικότατο κριτήριό μου.

Από εκεί και πέρα μου τη δίνουν όσοι είναι δήθεν. Από αυτούς που το παίζουν γκόμενοι/ες μέχρι αυτούς που το παίζουν και πολύ ψαγμένοι και απορρίπτουν όλους τους άλλους κοινούς θνητούς.

Επίσης μου τη δίνει πολύ η βλακεία. Είναι επίσης καθοριστικός παράγοντας στο αν θα σχετιστώ με ένα άτομο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Η υποκρισια,η υποκρισια και η υποκρισια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Να είναι καθηγητής μου, να είναι απαρχαιωμένος, να κάνει βαρετό το μάθημα, να είναι κακός, δύστροπος και προσβλητικός απέναντί μας , να μας βλέπει με υποτιμητικό μάτι, να έχει πάρει σύνταξη εδώ και 3 χρόνια και ακόμη να συνεχίζει να διδάσκει!

Να το συγκεκριμενοποιήσω κι άλλο; :D

Αμα το γυρισεις σε θυλικο, αμα αλλαξεις την συνταξει απο 3 σε 3000χρονια και αμα προσθετης οτι ητανε γυναικα του Ηροδοτου (και γι΄αυτο τον θαυμαζει τοσο) μηλας για την φιλολογο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
μου την δινει να μην σεβεται τα ζωα να μην ειναι ευγενικος να νομιζει οτι καποιος ειναι κ πιο πολυ μου τι δινει γενικα να το παιζει οτι τα ξερει ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μου τη δίνουν οι άνθρωποι που δεν έχουν ενδιαφέροντα και η μιζέρια τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Οι χειροτεροι?
στο δηθεν
στο ετσι
και καλα
κοινως ψωνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τον κακομοίρη δεν αντέχω με τίποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κακοψυχους
Δηθεν, υποκριτες
Ψευτες
Ξερολες
Ψωνια
Υπεροπτες
Ανεντιμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Η υπερβολική αυτοπεποίθηση που δε βασίζεται πουθενά, κοινώς τα ψώνια..
Η τσιγκουνιά γιατί ισούται με μιζέρια κυρίως ψυχική..απαίσιο και σε άντρες και σε γυναίκες..
Η ψευτιάααααααααα και δε μιλάω για αθώα μικρά ψέμματα..
Η γκρίνια και η συνεχής επίκριση των πάντων...γκρρρρρρρρρρρ
Η συνεχόμενη επίδοση σε κοινωνικά σχόλια, σε απλά ελληνικα να έχει κανέις χόμπι το κουτσομπολιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Powder

Νεοφερμένος

Η Powder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Με ενοχλεί οτι εχει να κάνει με "δηθεν" συμπεριφορές..και ότι έχει να κάνει με υπερβολή..πχ..υπερβολικά ξερόλες,υπερβολικά καλοι,υπερβολικά κακοι..είρωνες κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Οι δήθεν, οι "ποιος είμαι εγώ", οι τρέντιδες και οι ξερόλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ο εγωισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η βλακεία..ανέχομαι πολλά..αυτό όμως με καμμία δύναμη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Η κλάψα! άσε μας ρε φίλε αντί να κλαίγεσε κάνε κάτι για αυτό! Πάλεψε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Η γκρίνια! Ουφ πια...δεν αντέχω άλλο τα σαράκια!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top