Οι πιο εκνευριστικές ατάκες "συμπαράστασης" για χωρισμό

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το πιο γελοίο που έχω ακούσει (από φίλη σε άλλη φίλη η οποία χώρισε) είναι το "είδες που στά'λεγα, όλοι οι άντρες είναι γουρούνια".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
η πιο κουλη απαντηση που πηρα ποτε σε χωρισμο μου ηταν ελα μωρε τι τον ηθελες τον παππου αυτος σε 2 χρονια θα θελει χαμομηλη κ εσυ κλαμπινγκ!!!!!!!!!!!! (καλα εμενα με ρωτησε αν αντεχω το κλαμπινγκ) αυτος που μου το ειπε τωρα ειναι μια ζωη πτωμα στη ηλικια μου κ ο αντρας μου βγαινει εξω σαν 15χρονο χαχαχαχααχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
...Ούτως ή άλλως, μάπα σουτζουκάκια έφτιαχνε...:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
''όλοι οι άντρες μαλ**ες είναι. Βρες τουλάχιστον τώρα έναν μαλ***α με λεφτά να περνάς και καλά.!!!!!!!!!!!!''

Αυτό ξεπέρασε μακράν ό.τι έχω ακούσει μετά από χωρισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
''όλοι οι άντρες μαλ**ες είναι. Βρες τουλάχιστον τώρα έναν μαλ***α με λεφτά να περνάς και καλά.!!!!!!!!!!!!''

Αυτό ξεπέρασε μακράν ό.τι έχω ακούσει μετά από χωρισμό

αυτό δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα για γυναίκες μετά τα 30...αυτό κάνουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
αυτό δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα για γυναίκες μετά τα 30...αυτό κάνουν..

Αυτό κάνουν ή αυτό λένε θες να πεις;
Εγω πάντως εχω βαρεθεί να ακούω αυτήν την ατάκα απο όλες τις ηλικίες....τους μεν άντρες να τους χαρακτηρίζουν μαλ*κες τις δε γυναίκες ηλίθιες...
έλεος δλδ όσο καιρό ήταν μαζί δεν το είχαν πάρει πρέφα κατόπιν ήρθε η επιφοίτηση και τεσπα αν θεωρούν όλους τους εκπρόσωπους του αντίθετου φύλου σκάρτους τότε γιατί δεν το παίρνουν απόφαση και δεν σταματούν να επιδιώκουν σχεσεις;:whistle:

Τίποτε προσωπικό, απλά μου την δίνουν αυτές οι αβάσιμες γενικολογίες-αμπελλοσοφίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
αυτό δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα για γυναίκες μετά τα 30...αυτό κάνουν..

δε διαφωνώ σε αυτό και ούτε το κατακρίνω..ο κεθένας σκέφτεται και ενεργεί όπως του ταιριάζει..αλλά η ατάκα ειπώθηκε κάποια χρόνια πριν που ήμουν πιο ρομαντική, συναισθηματική και δοτική απ' ότι τώρα.Το μόνο που δεν περίμενα να ακούσω ήταν αυτό.Τώρα δεν θα μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση και μάλιστα όταν τα πράγματα έχουν αγριέψει πολύ στο θέμα ''άντρες με λεφτά''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Αυτό κάνουν ή αυτό λένε θες να πεις;
Εγω πάντως εχω βαρεθεί να ακούω αυτήν την ατάκα απο όλες τις ηλικίες....τους μεν άντρες να τους χαρακτηρίζουν μαλ*κες τις δε γυναίκες ηλίθιες...
έλεος δλδ όσο καιρό ήταν μαζί δεν το είχαν πάρει πρέφα κατόπιν ήρθε η επιφοίτηση και τεσπα αν θεωρούν όλους τους εκπρόσωπους του αντίθετου φύλου σκάρτους τότε γιατί δεν το παίρνουν απόφαση και δεν σταματούν να επιδιώκουν σχεσεις;:whistle:

Τίποτε προσωπικό, απλά μου την δίνουν αυτές οι αβάσιμες γενικολογίες-αμπελλοσοφίες:P

αυτό κάνουν...ή καλύτερα αυτό προσπαθούν να πετύχουν...και δεν τις κατηγορώ..
και όσον αφορά στις ατάκες του τύπου "οι αντρες ειναι μ----κες και οι γυναικες που...νες..όπως συνηθίζεται να λέγεται..με βρίσκεις σύμφωνη ότι είναι αηδίες και αμπελοσοφίες(ωραία λέξη) οι οποίες και εμένα με εκενυρίζουν ιδιαίτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
και αμπελοσοφίες(ωραία λέξη)

Βασικά είναι αμπελλοφιλοσοφίες αλλά εκ παραδρομής ξέχασα το "φι":P :P :P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χαχαχα κλέφτρα, και αυτά και αυτά!! Ειδικά το "υπάρχουν και χειρότερα" ακολουθούμενο απο λεπτομερή περιγραφή του τι χειρότερα έχει πάθει αυτός/η που επιχειρεί να σε "παρηγορήσει"! Λες και χάνεις το χέρι σου και σου λένε για κάποιον που έχει καρκίνο είναι.


ετσι,ετσι!
αυτα ειναι κλεφτα!

μισελ αυτο οταν γινεται ειναι απιστευτα σπαστικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Βασικά είναι αμπελλοφιλοσοφίες αλλά εκ παραδρομής ξέχασα το "φι":P :P :P :D :D :D

χαχαχαχαχαχα!!!
μπα σε καλό σου!! θα με πνίξεις!!!!!:D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Άνοιξα σήμερα ένα παλιο κινητό μου (Siemens s55) και βρήκα μέσα ένα μήνυμα που μου έστειλε μια "φίλη" μου μετά απο κάποιον χωρισμό μου.

"Να μην τα νοσταλγείς τα παλία, να είσαι χαρούμενος γιατι ήρθε ο καιρός για να αλλάξεις τον τρόπο που περνούσες τις ώρες σου"

Καλά πόσο γκαουγκαου πρέπει να είναι κάποιος για να στείλει τέτοιο μήνυμα συμπαράστασης; :mad: :knife::kill::vava::fool::boxing::beating::beating::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι το κακό είχε το μήνυμα? σου λέει "προχώρα"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
τι το κακό είχε το μήνυμα? σου λέει "προχώρα"....
"Ηρθε η ώρα να αλλάξεις τον τρόπο που περνάς τις ώρες σου";;; Λες και είναι η σχέση κανα χόμπι που απλώς περνάς τις ώρες σου και έλα μωρέ δεν έγινε τίποτα θα βρεις άλλο χόμπι! Κατανόηση μηδέν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
"Ηρθε η ώρα να αλλάξεις τον τρόπο που περνάς τις ώρες σου";;; Λες και είναι η σχέση κανα χόμπι που απλώς περνάς τις ώρες σου και έλα μωρέ δεν έγινε τίποτα θα βρεις άλλο χόμπι! Κατανόηση μηδέν.
σύμφωνοι. Με το "προχώρα" πάντως σαν νόημα του μηνύματος, συμφωνώ και θα το έλεγα ως ατάκα συμπαράστασης πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ειπε κανεις να μην μου πει "προχωρα" αλλα αυτη υποτιμησε τελειως την έννοια της σχέσης. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
σύμφωνοι. Με το "προχώρα" πάντως σαν νόημα του μηνύματος, συμφωνώ και θα το έλεγα ως ατάκα συμπαράστασης πάντως.
Σημασία δεν έχει μόνο τι λες αλλά και πως το λες διότι μπορεί να παρερμηνευτεί. Στη συγκεκριμένη περίπτωση εμένα που το διάβασα μου έδωσε την εντύπωση τρομερά επιφανειακής και "χ3στηκ3 η φοράδα στ'αλώνι" κοπέλας. Προχώρα του είπε, ναι, αλλά με λάθος τρόπο και άλλο νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
"εντάξει μωρέ,και τι έγινε..?όπως θα βρει κι αυτός μια άλλη για να τα φτιάξει,έτσι θα βρεις κι εσύ κάποιον άλλον,κι όλα καλά..." :confused: μα,σου είπα εγώ ότι θέλω να βρω άλλον..?και μήπως σου είπα και ότι το τελευταίο πράγμα που έχω ανάγκη ν'ακούσω αυτήν την στιγμή,είναι ότι αυτός θα με ξεπεράσει χαλαρά και θα βρει άλλη..?? :/: κοίτα τι βρίσκουν οι άνθρωποι να πουν σε τέτοιες στιγμές.. :hmm: τελικά,όντως,μερικοί είναι πολύ καλύτερα να μασάνε,παρά να μιλάνε... :worry: γκρρρ... :knife: άντε,συγχίστηκα πάλι πρωί-πρωί...:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Για μένα η πιο εκνευριστική ατάκα είναι, να θέλεις πραγματικά να χωρίσεις οριστικά και αμετάκλητα... και όλοι οι φίλοι, που το μαθαίνουν να σου λένε με σιγουριά... :

"...μην ανησυχείς..., εσείς θα τα ξαναβρήτε..., δεν υπάρχει περίπτωση να χωρίσετε τελικά..." :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Υπάρχει αυτή που με ακολούθησε

"όλο το σχολείο το ήξερε ότι ήταν ναρκομανής και ότι είχε 3 μήνες σε ψυχιατρίο, οπότε ξεπέρασε το":mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top