Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
αχ erodia μου..χτυπησες στο ευαισθητο σημειο μου..
δεν το μπορω καθολου το camping.... :/: και η φάση ειναι οτι ο φιλος μου το λατρευει!!!! ουφφφφ... νομιζω οτι φετος δεν θα τη γλιτωσω παντως...
ευχαριστω παντως για τη βοηθεια... ;)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Πότε πρόλαβες και το πόσταρες αυτό;:D
Με τα νέα δεδομένα αλλάζω την προηγούμενη απάντηση μου.Ο φίλος σου θα την λατρέψει την Αλλόνησο εσύ θα την μισήσεις:P (Του αρέσει και να περπατάει;Όλο το νησί είναι χωρισμένο σε μονοπάτια για περίπατο:) Μήπως ήταν δική του η ιδέα για Αλλόνησο;):D

edit Moυ εδώσες ιδέα για θεματάκι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Πότε πρόλαβες και το πόσταρες αυτό;:D
Με τα νέα δεδομένα αλλάζω την προηγούμενη απάντηση μου.Ο φίλος σου θα την λατρέψει την Αλλόνησο εσύ θα την μισήσεις:P (Του αρέσει και να περπατάει;Όλο το νησί είναι χωρισμένο σε μονοπάτια για περίπατο:) Μήπως ήταν δική του η ιδέα για Αλλόνησο;):D

edit Moυ εδώσες ιδέα για θεματάκι......

χαχαχαχα κλεφτρουλα :D δικη μου ηταν η ιδεα για αλοννησο... παντως απ'οτι μου λες μαλλον δεν θα την μισησω ουτε εγω... μου αρεσουν ολα οσα ειπες, η ηρεμια και το περπατημα ειναι τα καλυτερα και των δυο μας.. απλα η σκηνη λιγο μου τα χαλαει ρε γμτ.... :/: μαλλον θα πρεπει να συμβιβαστουμε καπως....
ευχαριστω παντως... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χμ... άργησα να δω αυτό το topic!

Φέτος είναι η πιο χύμα χρονιά για το καλοκαίρι! Έχω μπλέξει με την δουλειά πάρα πολύ και Ιούνιο – Ιούλιο το πιθανότερο είναι ούτε μια μέρα να μην μπορώ να την κάνω... Όχι ότι τον Αύγουστο θα είναι καλύτερα αλλά λέμε τώρα! Το ευχάριστο της υπόθεσης είναι οτι θα παίξουν πάρα πολλά επαγγελματικά ταξίδια σε αυτή την περίοδο! Να σας πω και ενα ευχάριστο για εμένα νέο... Με ενημέρωσαν οτι κατά πάσα πιθανότητα θα πάω εγώ στο ταξίδι στην New York!!!
Όπως οι περισσότεροι ξέρετε τα ταξίδια είναι όλη μου η ζωή και μόλις το άκουσα τρελάθηκα από τη χαρά μου!!!

Κατά τʼ άλλα αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι μόλις βρίσκω 2-3ημερο να την κάνω και για διαφορετικό προορισμό! Οι προορισμοί εντός Ελλάδας είναι Ρέθυμνο, Νάξος, Ναύπακτος, Θεσσαλονίκη και εκτός Βαρκελώνη (για ακόμα μια φορά... εξάρτηση αυτή η πόλη) Μιλάνο και ααααααν τελικά σταθώ υπερβολικά τυχερός Σαμούι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε ναι, με την ησυχια σου! ΚΕ εγω διακοπες θελω να διαβαζω κι ας το χει σκεφτει αλλος νωριτερα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σκέφτομαι να πάω Μήλο με την κόρη μου.
Ξέρει κανείς να μου πει, που να μείνω, τι να αποφύγω, τι να δώ? Γενικά κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πότε θα πάτε? εγώ πρέπει να πάω για ένα γάμο το γουίκεντ της 1ης Ιουλίου..

Περιττό να σου πω ότι τα εισητήρια με το speedsomething μας φτάσανε τα 154 ευρώ. ΈΛΕΟΣ. περιμένω να δω πότε θα βγουν τα δρομολόγια με το πλοίο της γραμμής.

Από ξενοδοχεία πάντως, σίγουρα θα βρεις φτηνά, εμείς βρήκαμε με 45 ευρώ το βράδυ το δίκλινο με A/C και πρωινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Σκέφτομαι να πάω Μήλο με την κόρη μου.
Ξέρει κανείς να μου πει, που να μείνω, τι να αποφύγω, τι να δώ? Γενικά κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη. :)

πήγα εγω περισυ!!!
ειναι τέλειο νησί με πανέμορφες παραλίες που όμως είναι εύκολα προσβάσιμες ΜΟΝΟ με μηχανάκι....
Δεν είμαι σίγουρη ότι το νησί ενδείκνεται για να πας μόνη σου με ένα μικρό παιδί :/:
Για να δεις τις περισσοτερες παραλιες πρεπει να σου βγει η ψυχη.... μέχρι και ανάβαση - καταβαση (και μαλιστα με βαθμό κινδύνου) έπρεπε να κάνω για να παω σε μια παραλια...
Αν παρολα αυτα αποφασισεις να πας, καλύτερα να μεινεις καπου στο κεντρο, λιμάνι, ώστε να εισαι ευκολα και κοντα σε φαρμακεια εστιατορια κλπ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ πήγα Μήλο πριν 6 χρόνια.
Είχα ακούσει για τις 60 τόσες παραλίες αλλα τελικά όπως είπε η ΚΟΥΕ άνθρακας ο θησαυρός.Λόγω καιρού δεν μπόρεσα να κάνω μπάνιο στον Παπαφραγκιά(ή κάπως έτσι:P ) και γενικά σε καμμία απο τις βορειοδυτικές και βόρειες παραλίες, αξίζουν όμως απο νότιες Φυριπλάκα και Τσιγκράδο(αν έχουν φτιάξει δρόμο να κατεβαίνεις).Και εμείς με μηχανή ήμασταν και γυρίσαμε όλες τις παραλίες που είχε ο χάρτης αλλα στις περισσότερες ήταν αδύνατο να κάνεις μπάνιο(θυμάμαι μια που λεγόταν θειορυχεία ή καπως έτσι και είχε πραγματικά ορυχεία δίπλα:) ).Πάντως ευτυχώς έχει αρκετές επιλογες ώστε κάπου θα βρεις να κάνεις μπάνιο.
Α επίσης (τότε τουλάχιστον) πέρα απο τον Αδάμαντα (που είναι το λιμάνι) δεν υπήρχαν καλοί εως καθόλου δρόμοι στο υπόλοιπο νησί, πολλές φορές μπαίναμε μέσα απο χωράφια ή αυλές σπιτιων(βασικά αυτό το διασκέδαζα).
Αν έχεις μεταφορικό μέσο μπορείς να μείνεις και στην Πλάκα ένα υπερηψωμένο χωριό με θεά το λιμάνι.Επίσης αυτό που μας προτείναν όλοι ήταν φαγητό στα Γλαρονήσια(επίσης στην πλάκα) κάπως ακριβούτσικο μεζεδοπωλείο(γενικά ήταν ακριβά στην Μήλο) αλλά το φαγητό άξιζε τον κόπο.
Αν τελικά αποφασίσεις να πας προτίμησε χαισπιντ και όχι συμβατικά καράβια.
Για ποιο μήνα το σκέφτεσαι;

υ.γ.Κουε η παραλία που έκανες αναβαση μήπως ήταν το Τσιγκράδο;Και η ανάβαση κατάβαση έγινε σε αμμόλοφο ή με σκοινιά απο τα βράχια;Αν ναι τότε όντως δεν έχουν φτιάξει δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Αν τελικά αποφασίσεις να πας προτίμησε χαισπιντ και όχι συμβατικά καράβια.

θα σε δείρω. στο λέω για να κρυφτείς:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
επιτέλους αποφασίστηκε και για μένα που θα πάω φέτος!!! :clapup: :clapup:


θα πάω μια βδομαδα (ή περιπου καπου τόσο :P ) κρουαζιέρα στις Δαλματικές ακτες... οεεεοοοοεοοοοεεεεε :clapup: :clapup: :clapup: και το υπόλοιπο της άδειας θα παίξει τρελλό κάμπινγκ αλυκες εύβοιας :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
θα σε δείρω. στο λέω για να κρυφτείς:P:P

Βρε κουτό(σε καλοπιάνω:P ) μπορεί να σου ελάφρυνε κάπως την τσέπη το χαισπιντ όμως σκέψου ότι τα λεφτά που θα γλίτωνες απο τα εισιτήρια θα τα έτρωγες (κυριολεκτικά) μέσα στο καράβι σε καφέδες,τοστ κλπ.(ευτυχώς καταργήθηκαν τα ηλεκτρονικά) ταξιδεύοντας για 9(νομίζω) ώρες.Αξίζει το έξοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Άκυρο παιδιά. Αλλάζω προορισμό. Εϊμαι ανοιχτή σε προτάσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Άκυρο παιδιά. Αλλάζω προορισμό. Εϊμαι ανοιχτή σε προτάσεις! :)
Χμ..βασικά και για να προτείνουμε κάτι..θα πρέπει να γνωρίζουμε και τι προτιμήσεις έχεις..Ήσυχο μέρος,κοσμοπολίτικο κτλ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel:
Άκυρο παιδιά. Αλλάζω προορισμό. Εϊμαι ανοιχτή σε προτάσεις! :)

Αστο καλό βρε κοπελιά κόντεψα να φάω ξύλο εξαιτίας σου:P κι εσύ είσαι αναποφάσιστη.
Να προτείνω Δωδεκάνησσα;Συγκεκριμένα αυτό που έκανα πρόπερσι με φίλη μου.Είχαμε ως βάση ένα απο τα μεγάλα νησιά(την Ρόδο που έμενε) και γυρίσαμε τα μικρούλικα.Αν δεν έχεις πάει θα ξετρελαθείς απο την μοναδική φυσική ομορφιά της Σύμης, την απόλυτη ησυχία της Τήλου, την άγρια Κάρπαθο, την Χάλκη,την Κάσσο,την Νίσυρο και το πεντακάθαρο Καστελλόριζο.Βασικά μπορεις να επιλέξεις (αν δεν το θεωρείς ταλαιπωρία) να τα επισκεφθεσαι αυθημερόν(υπάρχει τοπική γραμμή που συνδέει αυτά που σου έγραψα) ή να μείνεις στο καθένα μια-δυο μέρες οπότε θα μπορέσεις να επισκεφτείς και τα υπόλοιπα δλδ Λειψούς,Πάτμο,Αστυπάλαια που εξυπηρετούνται μόνο με πλοία της γραμμής.Αν νομίζεις πως η κορούλα σου δεν θα ταλαιπωρηθεί απο τις μετακινήσεις και δεν αναζητάς κάτι κοσμοπολίτικο, θα καταφχαριστηθείς καθαρά νερά,φθηνό και καλό φαγητό και κυρίως λόγω του ελάχιστου πληθυσμού οι περισσότεροι είναι πολύ φιλόξενοι και θα νοιώσεις σαν το σπίτι σου(παιζει στα πολύ μικρά βλ.Τήλο να γνωρίζεις τους μισούς κατοίκους απο την πρώτη μέρα:) ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
υ.γ.Κουε η παραλία που έκανες αναβαση μήπως ήταν το Τσιγκράδο;Και η ανάβαση κατάβαση έγινε σε αμμόλοφο ή με σκοινιά απο τα βράχια;Αν ναι τότε όντως δεν έχουν φτιάξει δρόμο.

δε θυμάμαι πως το έλεγαν το μέρος :redface:
αλλά ναι, ναι.... βραχια και αμμόλοφοι... φρίκη :P νόμιζα ότι θα ξεμείνω εκεί να βρουν τα κοκαλάκια μου :P


isiliel όντως... για να σου πουμε προτασεις πρεπει να μας πεις τι ακριβως αποζητας απο αυτες τις διακοπες, και πόσο χρονών είναι η κόρη σου.... σημαντικος παραγοντας το παιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αχχχχχχχχχχχχχχχχ.... κλέφτρα.............. είπες τη μαγική λεξούλα!

Χάλκη!

...τις πιο ωραίες διακοπες της ζωής μου έχω περάσει εκεί! :inlove:
Με έναν κλέφτη καλύτερο από σένα αγάπη μου. Εκείνος έκλεβε καρδιές! :P (αχ, βαχ!)

Συγνώμη για την αναστάτωση παιδάκια αλλά από αυτά που λέτε για τη Μήλο, δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε. :/:
Φταίω βέβαια γιατί δεν σας έδωσα μερικά στοιχεία παραπάνω για το τι ψάχνω. :(
Λοιπόν, θα είμαστε εγώ και η κόρη μου (10 ετών) χωρίς μεταφορικό μέσο. Μας αρέσει η περιπετεια αλλά ...οργανωμένα :redface: (Κάνουμε κάθε χρόνο Camping στην Αγία Αννα).
Φέτος θα μείνουμε σε δωμάτιο τουλάχιστον στο πρώτο κομμάτι των διακοπων μας (αυτό που συζητάμε τώρα).
Προτιμώ να αποφύγω ένα μεγάλο ταξίδι με το καράβι (χωρίς όμως να είναι και απαγορευτικό αν μ'αρέσει τρελά το μέρος) γιατί θα έχουμε στη διάθεσή μας μόνο μια εβδομάδα πάνω-κάτω.
Με ενδιαφέρει κάποιο παραθαλάσσιο μέρος, με εύκολη πρόσβαση σε λεωφορείο ώστε να μπορούμε να κάνουμε τις βόλτες μας στο νησί ή εκεί γύρω τέλως πάντων.
Πέρυσι πήγαμε Νάξο και έχουμε πάει και Πάρο, οπότε ζητάμε νέο προορισμό.
Δεν αναφέρω το πότε για ευνόητους λόγους. :worry:
Πάντως στο θέμα της Μήλου με βοηθήσατε πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λοιπόν, η δική μου πρόταση είναι να πας σε ένα "κοσμοπολίτικο" νησί, αλλά που θα βρεις και θα μένεις σε ΜΗ κοσμοπολιτικη περιοχή ;)

Το κοσμοπολιτικο νησι, περιλαμβανει πάντα γιατρους και νοσοκομεια, βασικες προϋποθεσεις για μένα να υπάρχουν, όταν υπάρχει παιδι... :)
ένα μέρος που θα τα συνδιάζει όλα λοιπόν και κυρίως την ασφαλεια σας ;)

εγω για σας ... προτινω Κρήτη...Χανια ή Ρέθυμνο :) ή Ρόδο, ή απ τα Ιόνια, Ζακυνθο, Κεφαλλονια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Λίγο ανορθόδοξος προορισμός για καλοκαίρι αλλά παίζει πολύ η Νεα Υόρκη στο πρόγραμμά μου. :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Λίγο ανορθόδοξος προορισμός για καλοκαίρι αλλά παίζει πολύ η Νεα Υόρκη στο πρόγραμμά μου. :clapup: :clapup: :clapup:

αν δεν καπνίζεις θα σου αρέσει πολύ! αν καπνίζεις την έκατσες άσχημα :P
αν πας, θα σου δωκω λεφτα να παρεις πολλα φιλμ, να τραβηξεις και να μου δωκεις ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ τις βιτρίνες απ την 5th Avn.... όλα τα λεφτά λέμε!

Πολυπλυθησμιακή, με πολλά διαφορετικά είδη κουλτούρας ακριβώς γιατί απαρατίζεται από ανθρωπους απ όλο τον πλανήτη....
απ όλες τις πόλεις του κόσμου, η Ν.Υ. έχει το πιο μοναδικό άρωμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
αν δεν καπνίζεις θα σου αρέσει πολύ! αν καπνίζεις την έκατσες άσχημα :P
αν πας, θα σου δωκω λεφτα να παρεις πολλα φιλμ, να τραβηξεις και να μου δωκεις ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ τις βιτρίνες απ την 5th Avn.... όλα τα λεφτά λέμε!

Πολυπλυθησμιακή, με πολλά διαφορετικά είδη κουλτούρας ακριβώς γιατί απαρατίζεται από ανθρωπους απ όλο τον πλανήτη....
απ όλες τις πόλεις του κόσμου, η Ν.Υ. έχει το πιο μοναδικό άρωμα!

Ουχ!!!:redface: Καπνίζω πολύ!:( Ευτυχώς έχω το καλό ότι άμα πω το κόβω για ενα μήνα, το κόβω μαχαίρι για ενα μήνα. Τώρα γιατί το ξαναρχίζω ενας Θεος μονάχα ξέρει.

Αν πάω, (μακάριιιιιι:redface: ) ελπίζω ως τότε να χω πάρει το EF81 ως τότε να τραβήξω πολλές φωτό να γεμίσω ενα dvd να στο δώσω!:) (δε χρησιμοποιώ συμβατικές φωτογραφικές μηχανές πλέον:redface: )

Για να δούμε!!!:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top