Τί γνώμη έχετε για τον Παναγιώτη Χαντζηστεφάνου;

Τί είδους γνώμη, έχετε για τον Παναγιώτη Χαντζηστεφάνου?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)
  • Είναι ο Θεός μου, κόβω φλέβα γι'αυτόν. Ζω μόνο για να τον βλέπω να εμφανίζεται

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Πολύ θετική

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Θετική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μάλλον θετική

    Ψήφοι: 2 6.7%
  • Μάλλον αρνητική

    Ψήφοι: 2 6.7%
  • Αρνητική

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ αρνητική

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Είναι ο μεγαλύτερος Καραγκιόζης - Ένας Βαρεμένος τύπος

    Ψήφοι: 5 16.7%
  • Μου είναι παντελώς αδιάφορος

    Ψήφοι: 9 30.0%
  • Δεν τον γνωρίζω τον Κύριο

    Ψήφοι: 9 30.0%

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Φαντάζομαι όλοι τον γνωρίζετε - άσχετα αν πλέον μόνο περιστασιακά εμφανίζεται στη μικρή οθόνη. Τί γνώμη έχετε σχηματίσει για το άτομο αυτό? Τον πάτε ή όχι? Σας εκφράζουν οι απόψεις του ή όχι?

Υ.Γ. Να πάρει, όσο κι αν έψαξα δε βρήκα ούτε μια φωτο του στο Ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solar Factor

Νεοφερμένος

Ο Solar Factor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μάλλον θετική. Συνήθως έχει δίκιο και δε μασάει να τα πει με το ονομα τους, αλλά παρεκτρέπεται πολλές φορές και το χάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ελεος!!! να ασχολουμαστε με τετοια ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λείπει η επιλογή "δεν τον ξέρω τον τύπο".
Προσωπικά το μόνο που έχω ακούσει γι'αυτόν είναι το "βλαχάαρες" που είπε και ο Πάνος δεν είχε ιδέα καν οτι υπάρχει άνθρωπος με αυτό το όνομα :P
Οπότε μάλλον χρειάζεται τέτοια επιλογή... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Φαντάζομαι όλοι τον γνωρίζετε


Λαθος φανταζεσαι.. :confused:

Επιλεγω την βοηθεια του κοινου, pls ποιος ειναι αυτος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ τον είχα στον στρατό ... Ποιός είναι αυτός που όλοι γνωρίζουμε; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
αντιφατική προσωπικότητα στα σύνορα της παράνοιας με την ιδιοφυία..
σίγουρα εκκεντρικός, πολλές φορές κουραστικός και ίσως πουλάει τρέλα.
Με το ''βλαχάρα'' πάντως γέλασα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ποιος είπατε?
Δεν το γνωρίζω τον κύριο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
kai 2ο bug...
δεν υπάρχει η επιλογή... "με αφήνει αδιαφορό/η"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Συγγνώμη για την άγνοιά μου, αλλά πώς προσθέτω και άλλες επιλογές στη δημοσκόπηση? Ευχαριστώ. :)

Μπορεί να μην αναγνωρίζετε το όνομα, αλλά σίγουρα σχεδόν όλοι τον ξέρετε. Δε βρήκα και φωτο του να βάλω. Είναι αυτός ο καθηγητής, που μεταμφιεζόταν στο Fame story και επιτέθηκε φραστικά στη Μπόκοτα και μετά τον διώξανε. Αυτά είναι λίγα από τα κατορθώματά του. Τον θυμηθήκατε τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Μπορεί να μην αναγνωρίζετε το όνομα, αλλά σίγουρα σχεδόν όλοι τον ξέρετε. Δε βρήκα και φωτο του να βάλω. Είναι αυτός ο καθηγητής, που μεταμφιεζόταν στο Fame story και επιτέθηκε φραστικά στη Μπόκοτα και μετά τον διώξανε. Αυτά είναι λίγα από τα κατορθώματά του. Τον θυμηθήκατε τώρα?

Είναι ένας μασκαράς που είχε ντυθεί ταλιμπάν μία φορα; :hmm:Αν είναι αυτός τα ψυχολογικά του είναι περισσότερα και από τα δικά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Συγγνώμη για την άγνοιά μου, αλλά πώς προσθέτω και άλλες επιλογές στη δημοσκόπηση? Ευχαριστώ. :)

Μπορεί να μην αναγνωρίζετε το όνομα, αλλά σίγουρα σχεδόν όλοι τον ξέρετε. Δε βρήκα και φωτο του να βάλω. Είναι αυτός ο καθηγητής, που μεταμφιεζόταν στο Fame story και επιτέθηκε φραστικά στη Μπόκοτα και μετά τον διώξανε. Αυτά είναι λίγα από τα κατορθώματά του. Τον θυμηθήκατε τώρα?

Αχού....! για το fame story μιλάμε;;;;;;;:/: :/: :/:
Δεν έχω ιδέα, λυπάμαι.....προτιμώ εκείνες τις ώρες να κάνω κάτι πιο δημιουργικό από το να βλέπω τέτοια χαζά.....(και συγνώμη αν ακούγομαι απόλυτη και ίσως πολύ απότομη, αλλά.....αυτή είναι η γνώμη μου....να μην την πω;;;;:'( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Ούτε εγώ το έβλεπα. Δε παρακολουθώ τέτοια σόου. Συμφωνώ μαζί σου ότι είναι χαζομάρες απόλυτα. Τον είχα όμως πετύχει κάποιες φορές στα πλαίσια του ζάπινγκ. Ακόμα οι ενέργειές του είχαν προκαλέσει μεγάλο ντόρο και διαδόθηκαν ευρέως και εκτός Fame story. Ακόμα ήταν κατα καιρούς καλεσμένος και σε διάφορες άλλες εκπομπές στη τηλεόραση.

Οχι δεν είναι εκείνος ο καθηγητής που ντύθηκε Ταλιμπάν. Εκείνος ήταν καθηγητής σχολείου αν θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ένας ακόμη τυχάρπαστος που θέλει να διμιουργεί εντυπώσεις(και το καταφέρνει μια χαρά) έχοντας γνώμη επι παντός επιστητού.
Δεν μπορώ να αντέξω την τσιριχτή φωνή του κι αν έχω την ατυχία να τον πετύχω σε εκπομπή αλλάζω κανάλι.
Επίσης απο πότε το επάγγελμα του θεωρείται επιστήμη δεν έχω καταλάβει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προτιμω να μην έχω γνώμη που μάλιστα θα εκφράζω και δημόσια για άτομα τα οποία τα γνωρίζω μόνο επιφανειακά και όχι πραγματικα.....
Οι επιδερμικές γνωριμίες μέσω της τβ δεν μου δίνουν το δικαίωμα κριτικής για κανέναν

Αυτός δε με ξέρει... εγώ ειναι δυνατον να τον ξέρω και να έχω και αποψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Προτιμω να μην έχω γνώμη που μάλιστα θα εκφράζω και δημόσια για άτομα τα οποία τα γνωρίζω μόνο επιφανειακά και όχι πραγματικα.....
Οι επιδερμικές γνωριμίες μέσω της τβ δεν μου δίνουν το δικαίωμα κριτικής για κανέναν

Αυτός δε με ξέρει... εγώ ειναι δυνατον να τον ξέρω και να έχω και αποψη?

Το γελοίο είναι πως αυτόν αν τον ρωτήσουν για σένα θα εκφέρει την άποψη του :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Το γελοίο είναι πως αυτόν αν τον ρωτήσουν για σένα θα εκφέρει την άποψη του :hehe: :hehe: :hehe:
αμφιβάλω :P


είμαι γνωστή και μεγάλη φίρμα στους κύκλους του :P
:hehe::hehe::hehe::hehe: λεμε και καμια μλκ να περνάει η ώρα ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αυτος ο Χατζηστεφανου αν δεν κανω λαθος ειναι αυτος που σε μια τηλεφωνικη επικοινωνια με μια εκπομπη του Αlpha (πρωινη) και σε ερωτηση του για τους γαμους ομοφυλοφιλων, απαντησε:
"Στου μου... μου τους εχω γραμμενους ολους!"....:confused:
K.Eπιρροη εχεις μια βαση σε αυτα που λες ,αλλα καλο ειναι να επισημανουμε οτι τον κρινουμε (τουλαχιστον εγω) βαση τον πραξεων του και των οσων λεει οταν βγαινει στο γυαλι και τα οποια ΜΜΕ.;)
Δεν ειναι δυνατον να βγαεινει στην τηλεοραση να λεει οτι μαμακια του κατεβει στο κεφαλι (ο καθενας οχι μονο αυτος), και μετα να μην κρινουμε εαν λεει ηλιθιοτητες ή οχι.
Και ναι μπορει γενικα να ειναι μια χαρα ατομο αλλα εκεινη την ωρα τον κρινεις βαση της εικονας που σου βγαζει...:)
Αnyway, προσωπικα μονο κανα δυοπ φορες εχω διαβασει τα καμμωματα του δεν μου εχει αφησει καθολου θετικη εικονα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άλλο θέμα να κρίνουμε επικρίνουμε τα λεγόμενα κάποιου και άλλο πραγμα να κρίνουμε επικρίνουμε τον ίδιον για τα λεγόμενα του....

πολλές φορές λέμε πραγματα που είτε δεν τα εννοουμε ειτε δεν τα σκεφτόμαστε είτε χιλια δυο... αν κάθε φορά κάποιος μας έκρινε με βάση αυτα μας τα λεγόμενα.... άστα να πάνε :P


δεν είμαι υπερ του κυριου... αλλά δεν είμαι και κατα του... δεν τον γνωρίζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ακου, βασικα δεν διαφωνουμε...
Γενικα μιλωντας -γιατι κι εγω αυτον δυο τρεις φορες εχω πετυχει το τι εχει κανει και τι εχει πει-, καποιον τον κρινουμε απο πολλα πραγματα καθως και απο αυτα που λεει!
Τι να το κανεις π.χ. εσυ εαν εγω ειμαι μια χαρα παιδι και μπαινω ολη μερα εδω βριζω, χλευαζω και τρολαρω;
Τι θα πεις;"Ελα μωρε δεν ξερω τι παιδι ειναι και δεν σχολιαζω;" (ειδικα αν αυτα που κανω σε προκαλουν εμμεσα ή αμεσα!)
Οχι, λογικο ειναι να πεις οι αυτος ο τυπος ειναι καραγκιοζης, μιας και δεν εχεις την πολυτελεια να κατσεις να με γνωρισεις απο κοντα να με ζησεις κτλ κτλ για να δεις πως ειμαι πραγματικα.
Τι να το κανεις εαν ειμαι χρυσο παιδια και σας κανω εδω ανω κατω.
Ειναι με λιγα λογια η ολη μοπυ συμπεριφορα καθως και τα λεγομενα μου και ο τροπος εκφρασης μου ΕΝΑ (σημαντικο) κριτηριο για να κρινει ο αλλος ποιος ειμαι.
Γιατι δεν ειναι να το κανεις μια δυο φορες γιατι ετυχε.
Προσωπικα οπως ειπα γι' αυτον τον κυριο εχω διαβασει λιγες φορες τα καμωματα του και ολες τις φορες γραφουν το ποσο προκλητικος ηταν και τι "μαμακιες" για τα δικα μου κριτηρια ελεγε.
Οπως ειπα βασικα δεν διαφωνουμε, απλως εγω εχω τον τροπο εκφρασης και συμπεριφορας του αλλου σαν ενα σοβαροτατο κριτηριο για το "ποιον" του.
Γενικα μιλωντας, μιας και ψηφησα οτι μου ειναι αδιαφορος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top