[Καλή πρωταπριλιά] Αντίο...

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Τα περισσότερα μέλη του site γνωρίζετε την αναταραχή που προκλήθηκε πριν από λίγες μέρες, λόγω κακόβουλων επιθέσεων και σχολίων. Τα μέλη της ομάδας διαχείρισης του MyCat προέβησαν στις ενέργειες που θεωρήθηκαν σωστές για τη δεδομένη στιγμή, ενέργειες που αποτελούν κοινή πρακτική στα περισσότερα fora.
Δυστυχώς, ο βαθμός εξοικείωσης με τις πρακτικές του internet δεν είναι ίδιος για όλους, με αποτέλεσμα να δεχτώ ακόμα και απειλές για μηνύσεις.
Επειδή όμως αυτή την περίοδο έχω και σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ και επειδή τελικά δεν με υποχρεώνει και κανείς να ταλαιπωρούμαι τόσο για ένα site που δεν μου αποφέρει τίποτα, αποφάσισα το MyCat να κλείσει, μέχρι να δούμε τι ακριβώς θα γίνει.
Οι λογαριασμοί σας θα μείνουν βέβαια ενεργοί, για την περίπτωση που κάποια στιγμή το site επανέλθει.
Αν θέλετε να αποθηκεύσετε αρχεία σας από το site, (π.χ. από τη Gallery) θα μπορέσετε να το κάνετε μέχρι και σήμερα το βράδυ.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
:(:( και εγω πριν λίγο το έμαθα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
πως...???:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Παιδιά είναι δυνατόν;;;;;;;;;Τι κρίμα...Με ποιον θα τα λέμε τώρα...Έχω στενοχωρηθεί πολύ,δε γίνεται να κλεισει ένα site που προσφέρει τόσα...Michelle είμαι σίγουρη ότι έχεις τους λόγους σου,τι να πω...
Αν κάποιος σκόπευε να προωθήσει κάποια αγγελία,μπορεί να μου τη στείλει να τη φιλοξενήσω στο μπλογκ,το mail μου είναι moukelis@yahoo.com.Αν μπορώ να βοηθήσω με οποιονδήποτε τρόπο,ακούω...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
και εγω εχω στεναχωρηθει πολύ, αλλα η Μισελ αποφασίζει τι να πω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδια τι λέτε τώρα?!!!
Μα απο που κι ως που?:(:(
Ποιος ειναι δυνατον να σου κάνει μήνυση και για ποιο λόγο;;; Δεν στέκουν αυτά τα πράγματα, πραγματικά!
Είναι πολύ κρίμα, πραγματικά, γιατί αυτό το σάιτ το διαβάζει τόσος κόσμος και έχουν βρει σπιτι τόσα ζωάκια απο εδώ.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλά τι λετε δεν είναι δυνατόν τόσοι φίλοι τόσσοι άνθρωποι που βρισκόμαστε εδω τι θα κάνουμε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeannine

Νεοφερμένος

Η Jeannine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν το πιστεύω... Μα καλά είναι δυνατόν;;; Αυτοί που το ήθελαν το κατάφεραν...
Κρίμα γιατί σε αυτό το site βρήκα φίλους, και ενδιαφέροντα άτομα να συζητούμε και να βοηθούμε τις γατούλες κυρίως... Φιλοξενούνται σε αυτό το site κοντά 4000 μέλη....
Τώρα έχω χάσει τα λόγια μου...
Αν ειναι αυτη η καλύτερη λύση για σένα Michelle, μιας και είναι δικό σου το site, κάνε το.
Λυπάμαι πάντως ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
ΕΛΑ ΝΤΕ!??????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγώ απλά ΕΛΠΙΖΩ να ειναι ενα 1 Απριλιάτικο αστείο..... :(:(

Που δεν γελάμε ΚΑΘΟΛΟΥ...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Δεν έχω λόγια... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elunitta

Νεοφερμένος

Η Elunitta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ουφ ευτυχώς που ανέφερες το πρωταπιλιάτικο julia και άρχισα να ελπίζω... Δεν είναι δυνατόν να κλείσει έτσι στα καλά καθόμουνα ένα τέτοιο site έτσι δεν είναι? Δεν είναι αστεία πράγματα αυτά πάντως Michele!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtos

Νεοφερμένος

Η Αμαλια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
.............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta

Νεοφερμένος

Η zeta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Michelle, εαν πραγματικά το εννοείς, μην το κάνεις αυτό. Υπάρχουν πολλά γατάκια που μας χρειάζονται, αλλά και πολλά άλλα ζωάκια. Κακεντρεχείς άνθρωποι θα υπάρχουν πάντα, αλλά ας μην τους δίνουμε μεγαλύτερη βαρύτητα από ότι πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλά, δεν έχετε ντροπή επάνω σας ΠΑΛΙΟΚΟΡΙΤΣΑ;;;:lol: Με σκάσατε, που να σκάσετε, και όχι τίποτε άλλο αλλά πήγαινε καλά η μέρα με τη μετάφρασή μου... Άντε να μη σας πω, και όποια συναντήσω ΚΑΗΚΕ!!! (Νότα και Aretha, ξέρω και που μένετε....:rolleyes:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
όποια συναντήσω ΚΑΗΚΕ!!! (Νότα και Aretha, ξέρω και που μένετε....:rolleyes:)
Ορίστε μας, αρχίσαν τώρα και οι απειλές...
Εμ κερατάς, εμ δαρμένος δηλαδή :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni

Νεοφερμένος

Η gatouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν και νέο μέλος ένιωσα πολύ χαρούμενη στο my cat. Δεν είναι δυνατόν! Μήπως είναι πρωταπριλιάτικο αστείο; Δεν γνωρίζω τι ακριβώς συνέβη (ως νέο μέλος) αλλά θέλω να πω ότι εδώ ένοιωσα απο την πρώτη στιγμή φιλικό κλίμα και καλή διάθεση. Λυπάμαι πολύ. Μόλις βρήκα κάποιους ανθρώπους και πρέπει να τους χάσω. Πιστεύω ότι το my cat προσφέρει πολλά. Αντιπροσωπεύει το "μαζί μπορουμε καλύτερα και περισσότερα".
Λυπάμαι πάρα πολύ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κείρα

Νεοφερμένος

Η Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παρότι είναι πρωταπριλιά μου ακουγεται πολύ σοβαρό για να είναι αστείο.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγώ ΔΕΝ ξέρω ακόμα να χαρώ ή να θυμώσω.....
και για τα 2 όμως θα σας ΑΜΟΛΥΣΩ ΤΟΝ ΚΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(ναι φωνάζωωωωωωωωωωωωωωωωω)

και μην ακούσω ότι δεν ενημέρωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top