[Καλή πρωταπριλιά] Αντίο...

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί το χαλάσατε βρε παιδιά και για τους επόμενους; :D
Μου αρέσει που σας έλεγα και στο πμ να μην πείτε τπτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ορίστε μας, αρχίσαν τώρα και οι απειλές...
Εμ κερατάς, εμ δαρμένος δηλαδή :confused:

Δυο λέξεις θα σου πω και σένα και της αλληνής και της παραλληνής που με πήρε ΚΑΙ τηλέφωνο: Σ-α-ς Έ-φ-α-γ-α!:blink::hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Η χαρα φαίνεται ήταν μεγάλη Μισέλ!!!!:up::D
ας τραγουδήσουμε "ειμαστε ακομα ζωντανοί....στη σκηνή...":P:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Havana

Νεοφερμένος

Η Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
μπραβο ρε λια μου εχουν βγει τα ματια να κανω κοπυ παστε τα αρχεια μου...νιαρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ηταν καλο παντως!ακομη και εγω την πατησα,που παντα εχω το νου μου τετοια μερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κείρα

Νεοφερμένος

Η Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλά δεν ντρέπεστε κονταμαν γυναίκες. Η μια να χαριζει το παιδί της και η άλλη να κλείνει το site. Ντροπή σας.
Την έπαθα κανονικότατα :mad:

:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Σ-α-ς Έ-φ-α-γ-α!:blink::hmm::P
Για μένα πάντως, σε προειδοποιώ ότι θα χρειαστείς και καμιά σοδίτσα, έχε το υπόψη σου!! :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
μπραβο ρε λια μου εχουν βγει τα ματια να κανω κοπυ παστε τα αρχεια μου...νιαρ

:lol::lol::lol::lol:τελος καλο ,ολα καλα!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni

Νεοφερμένος

Η gatouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ουφ! επρεπε να φύγω από το γραφείο από τι σ 5,30 και κάθομαι ακόμα :mad: Με το στομάχι σφιγμένο. Αυτλο δεν είναι Πρωταπριλιά ειναι εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγώ θα αρχίσω τις μηνύσεις!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad:

Για να μην πω οτι αν πετύχω καμία σας αλίμωνό της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΦΥΛΑΧΘΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!! :mad::mad:

-εδω και 1 ωρα επρεπε να ειμαι με το παιδί μου!!!!!!!!!!!! ΘΑ γινω ΠΛΟΥΣΙΑ...... :cool::cool: με δικηγόρο τον ΚΟΥΓΙΑ!!! :D:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Άντε, και του χρόνου να 'μαστε όλοι καλά να την ξαναπατήσουμε! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγώ θα αρχίσω τις μηνύσεις!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad:

Για να μην πω οτι αν πετύχω καμία σας αλίμωνό της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΦΥΛΑΧΘΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!! :mad::mad:

Λοιπόν, ετοιμαστείτε να κινηθούμε νομικά ΤΩΡΑ.:mad::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ναι, ναι, νομίζω πως ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ! :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Μαζεύουμε Υπογραφές......
ΕΓΩ. ΚΙΚΗΣ...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellak

Νεοφερμένος

Η stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Έχω μια αμυδρή αίσθηση ότι... αυξήθηκαν ξαφνικά οι... "επισκέπτες" του site:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κείρα

Νεοφερμένος

Η Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ωραία, τις μυνησεις απο άλλου τις περίμενε και αλλού θα τις έρθουν της κοπέλας. Σιγά κορίτσια γιατί αν βάλετε τον Κουγια, θα το κλείσει πράγματι το site η Michelle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Έχω μια αμυδρή αίσθηση ότι... αυξήθηκαν ξαφνικά οι... "επισκέπτες" του site:hmm:
Στέλλα, όπως έλεγε και ο Γκουσγκούνης "δεν μας βλέπουν, μας καμαρώνουν" :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ωραία, τις μυνησεις απο άλλου τις περίμενε και αλλού θα τις έρθουν της κοπέλας. Σιγά κορίτσια γιατί αν βάλετε τον Κουγια, θα το κλείσει πράγματι το site η Michelle

Οχι, Κείρα μου....... :(
Εχουμε επενδύσει, χρόνο .... και εργατοώρες ΠΟΛΛΕΣ!!!!! Λειπω στο ΠΑιδί μου!!!!!!!!!!!!

Δεν τρώω, δεν κοιμάμε.......:blink::blink::blink::blink:

ΕΙμαι mycatαλκολική!!!!! :|:|:|:|

:cool:και φέυγω γιατι αργησα..... και ΕΓΩ θα δεχθώ τα νευρα του ΚΙΚΗ..... :redface::redface:

αντε καλό ΜΗΝΑ.... :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
την πατήσατε ε??? (νια νια νια)
Αυτο το που είστε κινηματογραφοφιλη Αλίκη μας με τρελαίνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Αυτο το που είστε κινηματογραφοφιλη Αλίκη μας με τρελαίνει:P
Ε, πώς, μετά από τόσο Πουτσίνι που συζητήσαμε το πρωί λίγος εναλλακτικός κινηματογράφος επιβάλλεται... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top