Ρομαντικές εκπλήξεις που αιφνιδίασαν το σύντροφό μας

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σας αρέσει να κάνετε ρομαντικές εκπλήξεις στους καλούς σας?
Δείπνο, ταξιδάκι, δώρο?
Θέλουμε λεπτομέρειες ε!!

Σας έχουν κάνει κάποια αξέχαστη ρομαντική έκπληξη?
Πείτε μας κι εμάς να παίρνουμε ιδέες! ;)


Για τώρα θα σας πω για μια έκπληξη που ετοίμαζε ένας άγνωστος σε μένα άντρας για την καλή του, τα Χριστούγεννα:

Ήμουν σε ένα μεγάλο βιβλιοπωλείο στο κέντρο της Αθήνας και περίμενα στη σειρά για ταμείο.
Μπροστά μου ήταν ένας κύριος με δύο βιβλία και ένα κουτί από αυτά που χρησιμοποιούν στα κοσμηματοπωλεία για τα περιδέραια!!!!
Όταν έφτασε η σειρά του, ζήτησε να του τυλίξουν το κάθε βιβλίο χωριστά (με το χαρακτηριστικό χαρτί του βιβλιοπωλείου) και παρακάλεσε να κάνουν το ίδιο και με το βελούδινο κουτάκι! :)
Η πωλήτρια του επισήμανε πως ο παραλήπτης του δώρου θα πρέπει να ενημερωθεί πως δεν θα μπορεί να αλλάξει το τρίτο δώρο στο βιβλιοπωλείο, και τότε πετάχτηκε ο συνάδερφός της και της εξήγησε τι θα πρέπει να περιείχε το κουτί! :redface:
Και ο κύριος: "Σκέφτηκα να της τα δίνω ένα-ένα να τα ανοίξει και φυσικά στο τέλος, ...αυτό με το περιδέραιο!"

Αχουτο! Αχουτο! Όχι τόσο για το περιδέραιο, όσο για την ιδέα! :)

Θα επανέρθω με δική μου έκπληξη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ τι τελειο!!! φοβερο!!!

εμενα δυστυχως δεν μου εχουν κανει ποτε καμια σουπερ εκπληξη... :(

απ'την αλλη εγω θέλω πολυ να κάνω, αλλά η φαντασια μου εξαντλειται σε πολυ απλα πραγματα... :(

αν πειτε καμια ιδεα ομως.... να σωθουμε κι εμεις τα καψερα, οχι τιποτα άλλο..... :redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω συνηθως δεν εχω καθολου εμπνευση σε αυτα.. οσο και να προσπαθησω, το καλυτερο που μπορω να σκεφτω ειναι να του παω την αγαπημενη του σοκολατα.. :D Το τελευταιο που εκανα και με ευχαριστουσε για μιση ωρα, ηταν που πηγα σπιτι του για καφε και αυτος επρεπε να φυγει για κανενα τεταρτακι, μπηκα στην κουζινα, την ειδα χαος, οποτε καθισα και του επλυνα ολα τα πιατα :clapup: Και μη νομιζετε οτι ειμαι και καμια νοικοκυρα, τα δικα μου ακομα απλυτα ειναι!!!!
Αυτος παλι, μου εχει ετοιμασει πολλες εκπληξεις κατα καιρους (οπως να ερθει στις διακοπες να με επισκεφτει) αλλα ολο καποιος μου το καρφωνει και χαλαει η εκπληξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρομαντικές εκπλήξεις ε? :hmm:
είμαι πολύ φαν του είδους και πυκνά συχνά κάνω πολλές και διάφορες....
από φαντασία δόξα το θεό καλά παμε :P
να τις μοιραστώ μαζί σας? :hmm:

Καλά... θα σας πω κανα δυο :P

περίπτωση Α
Του γραφω ραβασάκια και τα χώνω στο πορτοφόλι/τσεπη/κρανος του (οπου ναναι τελος παντων:P) και τα βρίσκει στις πλέον ασχετες ώρες και στιγμές....
Πάει να πληρώσει κάτι και με βρίσκει τσουπ στο πορτοφόλι....
Κοιμάται νωρίτερα και του αφήνω μήνυμα στον καθρεπτη με κραγιον που το βρίσκει το πρωι που ξυπναει 2 ώρες νωρίτερα από μενα...
Τέτοια διάφορα τελος παντων :P

περιπτωση Βου
Γυρναει στο σπίτι και βρίσκει στο δάπεδο μονοπατάκι από αναμένα μικρα ρεσό (ή χαρτάκια post it) που τον οδηγουν φυσικά σε διάφορα σημεία :redface:


ΕΕΕΕΕΕ κι άλλα να πω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Δεν είμαι και πολύ καλή στο να κάνω ρομαντικές εκπλήξεις.:redface::redface:
Μπορώ όμως να σας πω μια έκπληξη που μου έκανε ο κάποτε καλός μου που μου έχει μείνει στο μυαλό..
Η σχέση ήταν εξ αποστάσεως και μετά από έναν άγριο τηλεφωνικό τσακωμό κάναμε να μιλήσουμε κανά δυο μέρες..
Την τρίτη μέρα, που ήταν και Κυριακή, λαμβάνω κατά τις 6:30 τα ξημερώματα ένα πολύ περίεργο μην, με το οποίο ουσιαστικά μου έκλεινε ραντεβού στην πλατεία της πόλης όπου ζούσα.Είχε ταξιδέψει όλο το βράδυ και έφτασε στις 4 το πρωί, αλλά περίμενε 2:30 ολόκληρες ώρες πριν επικοινωνήσει μαζί μου για να μη με ξυπνήσει..
Φυσικά μετά από αυτό τα ξαναβρήκαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
εγω παλι στα γενεθλια της καλης μου της ειχα παρει το ipod που ζαχαρωνε πολυ καιρο.

ομως, το ειχα κρηψει μεσα σε ενα αθλιο (των 8 ευρω) ζευγαρι πα*****ια. Τα προηγουμενα γενεθλια της της ειχα παρει πα*****ια, οποτε της ειχα πριξει το συκωτι πως της εχω παρει ενα φανταστικο ζευγαρι κτλ.

οποτε στηνω, λουλουδια, κερια, τουλια και δεν σημαζευεται γυρω απο τα καρακιτς πα*****ια, τα οποια μεσα στη τρελη χαρα ανοιγει.

ετοιμος εγω να τη δω φρικαρισμενη απο την αθλιοτητα και να της πω "για κοιτα λιγο πιο καλα" γυρναει αυτη χωροπηδοντας και μου λεει τι φανταστικα πα*****ακια της πηρα.

μενω βλακας εγω...

της λεω, καλη μου αυτα τα παπ*****ια κανανε 8 ευρω και δεν μπορουσα να βρω χειροτερα...κοιτα μεσα στο κουτι τους ειναι το πραγματικο δωρο σου.

ε το βρηκε και εβαλε τα κλαματα το χαζο:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χι χι! :thumbup: τέλειο epote! ;)

Ο καλός μου πριν μερικά χρόνια σπούδαζε στο εξωτερικό. Για άλλη μια φορά θα περνούσαμε χώρια τα γεννεθλιάκια του... :( :(
Αγόρασα λοιπόν υλικά, χαρτόνια σκληρά, χαρτόνια κυματιστά, χαρτιά χρωμτιστά, και του έφτιαξα μια τούρτα από χαρτόνι. :) Ήταν σαν πλακέ στρογγυλό κουτί με καπάκι που άνοιγε ώστε μέσα να τοποθετήσω το πραγματικό δώρο, που ήταν ένα βιβλίο ελληνικό που ήθελε πολύ. Απέξω πάντως, έμοιαζε πολύ με τουρτίτσα. Μέχρι και κερασάκια του έφτιαξα από πλαστική πορσελάνη. :redface:
Η τούρτα συνοδευόταν με μια καρτούλα που έλεγε: "Ποτέ μην τρώς κάτι που δεν ξέρεις τι περιέχει" ;)

Αλλά η έκπληξη που πραγματικά τον αιφνιδίασε ήταν ένα γράμμα που έστειλα στην Αγγλία ενόσω εκείνος βρισκόταν για Χριστούγεννα στην Ελλάδα. Φανταστείτε την έκπληξή του όταν έφτασε στην Αγγλία μετά τις διακοπές και βρήκε ένα γράμμα να του λέει "Καλωσόρισες, μπλα μπλα μπλα..." :redface:

Όταν είμαι ερωτευμένη έχω καλές ιδέες για εκπλήξεις :)

Οι δική μου καλύτερη από εκείνον ήταν πάλι σχετική με την απόσταση που μας χώριζε.
Περίμενα πως είχε μια ολόκληρη εβδομάδα ακόμα μέχρι να κατέβει Ελλάδα κι εκείνος είχε έρθει κάτω από το σπίτι μου και μου έστελνε μηνύματα, πως του λείπω, πως ανυπομονεί να περάσει ο καιρός, πως ο χρόνος είναι σχετική έννοια... και στο τελευταίο μηνυματάκι μου λέει: Δε κατεβαίνεις τώρα λιγάκι απ' το σπίτι σου που θέλω να σε δω? :jumpy: ...αφού δε πήδησα απ' το μπαλκόνι για να κατέβω γρήγορα, πάλι καλά! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΚΑΙ πα*****ια (τα πα*****ια ειναι ιδεολογια, δεν εχει να κανει με τα λεφτα:p) ΚΑΙ ipod..αυτα ειναι!

η μονη εκπληξη που μου ρχεται τωρα ηταν σε καποια γενεθλια του που ως συνηθως τα ειχε ξεχασει, κι οταν περασε η ωρα εσκασα μυτη στο σαλονι με μια τουρταρα και μουσικη υποκρουση..χωρις λογο κανω αυτο με τα μηνυματακια κι εγω, η δωρακια που μου χει πει σε ανυποψιαστο χρονο οτι του αρεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Ένα ρομαντικό, ηχηρό καραχάστουκο που ήταν ομολογουμένως εκπληκτικό..και το οποίο το διαδέχτηκε

ένας εξίσου εκπληκτικός οργασμός μετά από αρκετή ώρα μαμησιού..

Τί ρομαντικά που τα λέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Είσαι μεγάλος ποιητής αβάπτιστε :clapping:.
Σε σχέση από απόσταση, αυτό που έκανα ήταν να εμφανίζομαι ξαφνικά.Γενικά η φαντασία μου δε με βοηθούσε πολύ.Εδώ πάντως ακούγονται φοβερές ιδέες:D.
Το πρόβλημα είναι ότι κάθε φορά που πάω να της κάνω μια έκπληξη, κάνω το λάθος να το αναφέρω και αρχίζει μια ανάκριση 15ου βαθμού μέχρι να υποκείψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
κάνω το λάθος να το αναφέρω και αρχίζει μια ανάκριση 15ου βαθμού μέχρι να υποκείψω...

φυσικα εδω το θεμα ειναι ομως να μπορεις να το χρησημοποιεις αυτο ωστε να την παραπλανεις.

της δινεις κατι να εχεινα μασουλαει και να νομιζει οτι η "γυναικια πονηρια της" σε κατεφερε και τσαααααααααααααααααααααακ της ερχετε απο εκει που δεν το περιμενει.

και η πιτα χωρτατη και ο σκυλος ολοκληρος

(αηδιαστικο το θεαμα μιας πιτας που καταβροχθιζει ενα σκυλο ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής μου συνέβει το ΣΚ που μας πέρασε....Μετά από αρκετές μέρες που είμασταν χώρια με τον σύντροφό μου, αποφάσισα να πάω μια εκδρομή να κάνω ένα μπανάκι με τις φίλες μου...πήγαμε στο 1ο πόδι Χαλκιδικής σε μια ομορφη αλλά πολυσύχναστη παραλία....Οι φίλες μου εν'τω μεταξύ με πρήζανε για το διήμερο από τα μέσα της βδομάδας, όπου και τελικά δέχτηκα....στην διάρκεια της μέρας(Σαββάτου), παρατήρησα πως ήταν κάπως ανήσυχες και είχαν πολλά "μυστικά" από μένα και μυστήρια μνμ στα κινητά κλπ....δεν έδωσα όμως σημασία γιατί το μυαλό μου ήταν εντελώς "αλλού"....Αργά το απόγευμα ξεκινήσαμε για το σπίτι (εξοχικό) όπου και θα διανυκτερεύαμε....με το που φτάσαμε με "ξεφορτώσανε", λέγωντας μου απλά πως θα πηγαίνανε να πάρουν κανένα ποτό για το βράδυ και πως θα επιστρέφανε μέχρι να κάνω ντουζ και όλα τα σχετικά....και πάλι δεν έδωσα σημασία....Με το που άνοιξα την πόρτα του σπιτιού έμεινα άφωνη (!) είδα το τραπέζι στρωμένο, κεριά αναμένα και πάνω ένα μικρό κουτάκι ανοιχτό με ένα υπέροχο δαχτυλίδι και ένα σημείωμα ακριβώς δίπλα....το σημείωμα έγραφε " Συγνώμη για όλα! Αν αποφασίσεις να το βάλεις στο χέρι σου να είσαι σίγουρη γιατί δεν θα ξαναβγεί! Αν το βάλεις θα με δείς, αν όχι και πάλι θα με δείς γιατί .... από κάπου θα πρέπει να φύγω!!!!"....
Η μόνη λέξη που έβγαινε από το στόμα μου ήταν "είσαι τρελός, είσαι τρελός...." και τότε εμφανίστηκε ο καλός μου λέγωντάς μου πως είναι τρελός μόνο για μένα!!!!
Το τί ακολούθησε περιττό να σας πω....Εμφανίστηκαν οι φίλες μ0ου (μουσίτσες) με τους καλούς τους και περάσαμε ένα απίστευτο βράδυ όλοι μαζί....
Ήταν η πιο ρομαντική στιγμή της ζωής μου και συγχρόνως και η πιο σημαντική για μένα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής μου συνέβει το ΣΚ που μας πέρασε....Μετά από αρκετές μέρες που είμασταν χώρια με τον σύντροφό μου, αποφάσισα να πάω μια εκδρομή να κάνω ένα μπανάκι με τις φίλες μου...πήγαμε στο 1ο πόδι Χαλκιδικής σε μια ομορφη αλλά πολυσύχναστη παραλία....Οι φίλες μου εν'τω μεταξύ με πρήζανε για το διήμερο από τα μέσα της βδομάδας, όπου και τελικά δέχτηκα....στην διάρκεια της μέρας(Σαββάτου), παρατήρησα πως ήταν κάπως ανήσυχες και είχαν πολλά "μυστικά" από μένα και μυστήρια μνμ στα κινητά κλπ....δεν έδωσα όμως σημασία γιατί το μυαλό μου ήταν εντελώς "αλλού"....Αργά το απόγευμα ξεκινήσαμε για το σπίτι (εξοχικό) όπου και θα διανυκτερεύαμε....με το που φτάσαμε με "ξεφορτώσανε", λέγωντας μου απλά πως θα πηγαίνανε να πάρουν κανένα ποτό για το βράδυ και πως θα επιστρέφανε μέχρι να κάνω ντουζ και όλα τα σχετικά....και πάλι δεν έδωσα σημασία....Με το που άνοιξα την πόρτα του σπιτιού έμεινα άφωνη (!) είδα το τραπέζι στρωμένο, κεριά αναμένα και πάνω ένα μικρό κουτάκι ανοιχτό με ένα υπέροχο δαχτυλίδι και ένα σημείωμα ακριβώς δίπλα....το σημείωμα έγραφε " Συγνώμη για όλα! Αν αποφασίσεις να το βάλεις στο χέρι σου να είσαι σίγουρη γιατί δεν θα ξαναβγεί! Αν το βάλεις θα με δείς, αν όχι και πάλι θα με δείς γιατί .... από κάπου θα πρέπει να φύγω!!!!"....
Η μόνη λέξη που έβγαινε από το στόμα μου ήταν "είσαι τρελός, είσαι τρελός...." και τότε εμφανίστηκε ο καλός μου λέγωντάς μου πως είναι τρελός μόνο για μένα!!!!
Το τί ακολούθησε περιττό να σας πω....Εμφανίστηκαν οι φίλες μ0ου (μουσίτσες) με τους καλούς τους και περάσαμε ένα απίστευτο βράδυ όλοι μαζί....
Ήταν η πιο ρομαντική στιγμή της ζωής μου και συγχρόνως και η πιο σημαντική για μένα....:)

ελπίζω να μη με περασεις για τρελλή ή υστερική....
μετά απ όσα ειχα διαβάσει σχετικά με τη σχεση σου στο θέμα για τα πεθερικά...
αυτη τη στιγμή κλαιω....
ειλικρινά σου εύχομαι τα καλύτερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σου αξίζει. Μπράβο ροδιά μου :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ελπίζω να μη με περασεις για τρελλή ή υστερική....
μετά απ όσα ειχα διαβάσει σχετικά με τη σχεση σου στο θέμα για τα πεθερικά...
αυτη τη στιγμή κλαιω....

Κι εγώ! :'( από χαρά φυσικά!!!

Να είσασαστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ωραίο erodia..
faithplus1 κλασικό αυτό :D

Έχω κάνει πολλές εκπλήξεις κυρίως για το flirt πριν από μια σχέση.. Είχα σχεδιάσει κάποτε και την τέλεια έκπληξη, την οποία τη διηγήθηκα χωρίς να την κάνω γιατί ****θηκε ο Δίας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αχού!!!! Μη κλαίτε βρέ ψυχούλες!!!! Φτάνει τόσο κλάμα, τόσες μέρες που έριξα εγώ....Πάντως τώρα χαμογελάω και πάλι !!!!
Σας ευχαριστώ για όλα΄!
:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
πω πωωωω και μενα με πιασαν τα ζουμια, τι να πω, οι ορμονες φταινε, που ειχα διαβασει και εγω την ιστορια σου στους πεθεροπληκτους φταιει, δεν ξερω! Σου ευχομαι και εγω τα καλυτερα και να ειστε ευτυχισμενοι!! (Φοβερη η ιδεα του, τα συγχαρητηρια μου:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είχα σχεδιάσει κάποτε και την τέλεια έκπληξη, την οποία τη διηγήθηκα χωρίς να την κάνω γιατί ****θηκε ο Δίας..

Κι εμείς δε θα τη μάθουμε? :hmm: Έλα πες πες!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τελικά υπάρχουν τέτοιοι άντρες.....:)
είσαι πολύ τυχερή που έχεις έναν τέτοιον άνθρωπο δίπλα σου..!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top