[Γυναίκες] Πόσο σας ενδιαφέρει να σας θεωρεί ωραίες ο φίλος σας;

Διαβάστε παρακάτω.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Αν μου πει... αντικειμενικά είσαι μετριουλα (όχι μέτρια... μετριουλα :P ) αλλά εγω σε αγαπω τρελλα και για μενα εισαι η Σκλεναρικοβα ΜΟΥ .... θα τον λατρέψω :redface:

πε και για το σεκς, πε πε πε:clapup::clapup::clapup:

συνεφωνούμε. αμί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα με πείραζε πάρα πολύ, θα γινόμουν ράκος και ίσως να χώριζα

Το μεγαλυτερο ποσοστο νομιζω των γυναικων, θα απαντησει το ιδιο.
Ενταξει μπορει η καθεμια μας να ξερει οτι δεν ειναι καλλονη εμφανισιακα (εγω ειμαι δλδ, δεν ξερω για εσας :P ) αλλα ποσες θα "δεχτουμε" οτι ο καλος μας, μας θελει για το μυαλο μας παρολο που ειμαστε κουασιμοδοι (για εκεινον παντα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Βασικά η λέξη κλειδί είναι στο "για μένα"
Αντικειμενικά vs "για μένα"

Λοιπόν... προσωπικά γνωρίζω ότι η Σκλεναρίκοβα δεν έχει καμία σχεση με μένα... είναι κάτι αντικειμενικό αυτό....
Αν λοιπόν ο καλός μου, μου πει... αγαπη μου "για μένα" είσαι σαν την Σκλεναρίκοβα, όλα ειναι οκ....
Αν μου πει... "Για μένα" είσαι κάτω του μετρίου.... παιρνει τα πραγματακια του και με αφηνει να σαπισω στο κλαμμα και την ανασφάλεια για τα επομενα χρονια :P
Αν μου πει... αντικειμενικά είσαι μετριουλα (όχι μέτρια... μετριουλα :P ) αλλά εγω σε αγαπω τρελλα και για μενα εισαι η Σκλεναρικοβα ΜΟΥ .... θα τον λατρέψω :redface:

Συμφωνώ απόλυτα κουε. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως αναφέρομαι στην περίπτωση που συνέβαινε το δεύτερο. Άλλωστε η θέση μου ήταν οτι όλες οι γυναίκες θέλουμε να ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΙ θεες, όχι να είναι στραβός και να μην βλέπει οτι αντικειμενικά ίσως δεν είμαστε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Συμφωνώ απόλυτα κουε. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως αναφέρομαι στην περίπτωση που συνέβαινε το δεύτερο. Άλλωστε η θέση μου ήταν οτι όλες οι γυναίκες θέλουμε να ΜΑΣ ΘΕΩΡΕΙ θεες, όχι να είναι στραβός και να μην βλέπει οτι αντικειμενικά ίσως δεν είμαστε. ;)

ΑΥτό ακριβώς... Γιατί αν ξέρω ότι με θεωρεί μέτρια (ναι, οκ, δεν τρέφω αυταπάτες ότι πάω για μις κόσμος!) και υποκειμενικά τότε ακόμα και στο σεκθ [ακούς dooo? :P] τελικά θα καταλήξω να σκεφτομαι αν τώρα πχ με χαιδεύει και του αρέσει ή με χαιδέυει και σκέφτεται "α...ο γύρος που έφαγε χτες εδώ στο πλάι ήρθε και κάθησε!" :P ---> καταστρέφεται η διάθεση μου για θεκθ--> παύει και αυτός να απολαμβάνει το θεκσ! :P;)

Οπότε τελικά δεν θα φτάσω πιθανόν στο χωρισμό από αυτό αλλά λόγω όλων των side effects που θα φέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Βασικά η λέξη κλειδί είναι στο "για μένα"
Αντικειμενικά vs "για μένα"

Λοιπόν... προσωπικά γνωρίζω ότι η Σκλεναρίκοβα δεν έχει καμία σχεση με μένα... είναι κάτι αντικειμενικό αυτό....
Αν λοιπόν ο καλός μου, μου πει... αγαπη μου "για μένα" είσαι σαν την Σκλεναρίκοβα, όλα ειναι οκ....
Αν μου πει... "Για μένα" είσαι κάτω του μετρίου.... παιρνει τα πραγματακια του και με αφηνει να σαπισω στο κλαμμα και την ανασφάλεια για τα επομενα χρονια :P
Αν μου πει... αντικειμενικά είσαι μετριουλα (όχι μέτρια... μετριουλα :P ) αλλά εγω σε αγαπω τρελλα και για μενα εισαι η Σκλεναρικοβα ΜΟΥ .... θα τον λατρέψω :redface:

Έτσι, έτσι....!!!! :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είμαι ανασφαλές πλάσμα. Επηρεάζομαι από κάτι τέτοια!
Εγώ όταν είμαι ερωτευμένη αισθάνομαι ότι ο καλός μου είναι ο ομορφότερος στον κόσμο όλο. (Δεν είμαι nerd καλέ, απλά...πως να το πω... "δεν έχω μάτια γι' άλλον")
Βέβαια να πω την αμαρτία μου το 'χω λίγο δύσκολο να κάνει σχέση ένας άντρας με μια γυναίκα που δεν τον ενθουσιάζει ΚΑΙ εξωτερικά. (Μπορεί να είναι καθαρά δικό μου κόλλημα και λάθος μου, αλλά έτσι νιώθω).

Ας πούμε είσαι με κάποιον και από διάφορες άσχετες συζητήσεις καταλαβαίνεις πως δίνει μεγάλη βάση στην εξωτερική εμφάνιση. Ε, άμα σου πετάξει κανένα θεϊκό του στυλ, "είχα πολύ ωραίες γυναίκες πάντα και εσύ είσαι στις μέτριες" ή -πολύ χειρότερα κάτω του μετρίου- τότε απλά συνειδητοποιείς πως είσαι "προς άμεση αντικατάσταση" μόλις προκύψει κάτι καλύτερο Εεεεε όχι λοιπόν.

Δεν θα χώριζα από το ίδιο το γεγονός, αλλά παρόλο που θα το συζητούσα μαζί του και -φαντάζομαι θα με "καθησύχαζε"- θα το 'χα σε κάποια γωνία του μυαλού μου και θα με επηρέαζε έστω και υποσυνείδητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Γιατί αν ξέρω ότι με θεωρεί μέτρια (ναι, οκ, δεν τρέφω αυταπάτες ότι πάω για μις κόσμος!) και υποκειμενικά τότε ακόμα και στο σεκθ [ακούς dooo? :P]
ντάτσι βρε, αν ήταν υποκειμενική η αντίληψή του για μένα, τότε νο σεκς. να μάθει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπα μην το λες Isiliel, υπάρχουν και κάτι άντρες που λένε οτι δεν τους ενδιαφέρει η εμφάνιση :blink: Απίστευτο κι όμως αληθινό! :P
Σε καναν τέτοιο αναφερομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εμένα πάντως θα με πείραζε πολύ πολύ αν καταλάβαινα οτι το αμόρε μου με θεωρεί μετριούλα. Δήλαδη είναι μαζί μου για να περνάει την ώρα του,του αρέσω σε κάποια πράγματα ,αλλά δεν κόβει και φλέβα και αν προκύψει κάτι πιο ωραίο πάμε γι'αλλα. Ε, όχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:
Εμένα πάντως θα με πείραζε πολύ πολύ αν καταλάβαινα οτι το αμόρε μου με θεωρεί μετριούλα. Δήλαδη είναι μαζί μου για να περνάει την ώρα του,του αρέσω σε κάποια πράγματα ,αλλά δεν κόβει και φλέβα και αν προκύψει κάτι πιο ωραίο πάμε γι'αλλα. Ε, όχι!

Δεν εννοώ να σε θεωρεί γενικώς μετριούλα, αλλά μόνο εμφανισιακά. Σαν χαρακτήρα πες οτι σε θεωρούσε κορυφή και γι'αυτό έμενε μαζί σου και δεν θα σε παρατούσε - θεωρητικά- για πιο όμορφη. Αυτό είναι το σενάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα ενιωθα λιγο ασχημα αλλα θα μου περνουσε..
Αντικειμενικα κανεις δεν ειναι τελειος, ουτε εγω, ουτε ο συντροφος μου, oυτε καν η Σκλεναρικοβα (:P) η ουσια ειναι πως με βλεπει εκεινος και πως τον βλεπω εγω(για την αντριανα ποιος χεστηκε :p).
Το θεμα ειναι οτι αν και ξερω πως δεν ειναι τελειος, στα ματια μου τον βλεπω υπεροχο κι αυτο δεν αλλαζει :D.. Το ιδιο θελω να πιστευω πως ισχυει και για εκεινον :)
Τωρα το θεμα δεν το καταλαβα ακριβως.. Δηλαδη αν και καταλαβαινετε οτι δεν αγγιζετε το τελειο, θελετε ο συντροφος σας να σας λεει οτι ειστε υπερπανεμορφες μπλα μπλα? Κι εμενα μου φαινεται αντιφατικο και το "εχεις σουπερ μυαλο αλλα η εμφανιση κατω του μετριου" ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ετσι οπως το λετε.. Κανεις δεν μπορει να ειναι με καποιον που του ειναι απωθητικος ερωτικα, μονο λογω μυαλου, αλλιως θα ταν φιλοι! Μηηη φρικαρετεε ωρεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιαυτό ψήφισε το 2, για να μην είμαι μόνο μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα ολες κατευθειαν για φουντο θα την πηγαινατε τη σχεση?? Αχχχχ ομορφιες μου!! :pp:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ προτείνω να μπει δημοσκόπηση και για τα αγόρια:D

Αυτό που μου έχει συμβεί είναι ότι μου είπε "Αντικειμενικά είσαι μέτρια, αλλά για μένα είσαι η πιο όμορφη" οπότε στεναχωρέθηκα, αλλά το ξεπέρασα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εντάξει εαν ήταν πολύ σοβαρή σχέση ίσως δεν θα χώριζα αλλά θα γεμιζα ανασφάλειες. Πάντως νομίζω οτι έχει να κάνει με τον τρόπο που το λέει ή το δείχνει κάποιος πχ εάν σου πει έχεις κορυφαίο χαρακτήρα αλλά εξωτερικά είσαι σαν κουασιμόδος, θα με πείραζε πολύ είναι η αλήθεια και σ'αυτήν την περίπτωση μπορεί να χώριζα αφού εκτιμά τόσο το χαρακτήρα μου ας είμαστε φίλοι τι να την κάνουμε την σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ρε παιδια και εγω ενταξει δεν θα χωριζα αλλα θα με επιανε το παραπονο... Τι νοημα δλδ εχει να σου πει ο αλλος ακομα και "Αντικειμενικα εισαι μετριουλα"? Τι με νοιαζει ρε φιλε τι ειμαι αντικειμενικα. Λες να μην εχω καθρεφτη? Εκτος βεβαια αν ειχα χαζεψει και ψαχνομουνα να κανω αιτησεις σε καλλιστεια!:P Αλλιως δεν με νοιαζουν τα αντικειμενικα του, θελω να μου λεει οτι ειμαι θεα!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Θα ενιωθα λιγο ασχημα αλλα θα μου περνουσε..
Αντικειμενικα κανεις δεν ειναι τελειος, ουτε εγω, ουτε ο συντροφος μου, oυτε καν η Σκλεναρικοβα (:P) η ουσια ειναι πως με βλεπει εκεινος και πως τον βλεπω εγω(για την αντριανα ποιος χεστηκε :p).
Το θεμα ειναι οτι αν και ξερω πως δεν ειναι τελειος, στα ματια μου τον βλεπω υπεροχο κι αυτο δεν αλλαζει :D.. Το ιδιο θελω να πιστευω πως ισχυει και για εκεινον :)
Τωρα το θεμα δεν το καταλαβα ακριβως.. Δηλαδη αν και καταλαβαινετε οτι δεν αγγιζετε το τελειο, θελετε ο συντροφος σας να σας λεει οτι ειστε υπερπανεμορφες μπλα μπλα? Κι εμενα μου φαινεται αντιφατικο και το "εχεις σουπερ μυαλο αλλα η εμφανιση κατω του μετριου" ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ετσι οπως το λετε.. Κανεις δεν μπορει να ειναι με καποιον που του ειναι απωθητικος ερωτικα, μονο λογω μυαλου, αλλιως θα ταν φιλοι! Μηηη φρικαρετεε ωρεεε!

Βρε Κατερίνα, πεντακόσιες φορές θα τα πούμε; :P
1) Εννοείται οτι το λέει υποκειμενικά. Αλλιώς δεν νομίζω καμιά μας να πείραζε κάτι τέτοιο ιδιαίτερα
2) Υποθέτουμε οτι είναι στους άντρες που ισχυρίζονται οτι μπορούν να είναι με κάποια μόνο λόγω "εσωτερικού κόσμου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
'Άσχετο: Έχετε παρατηρήσει οτι εδώ και 37 ποστς δεν έχει γράψει ουτε ένας άντρας; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ηταν ακριβως ερωτηση ωρε μισελ, ηταν για να δωσει εμφαση :P:P Και συνεχιζω να πιστευω οτι αποκλειεται ενας ανδρας να νιωθει ελξη απο καποια που του ειναι ελκυστικη ΜΟΝΟ σε επιπεδο μυαλου! Και για γυναικα αντιστοιχα! Ειναι περα απ'τη λογικη που δεχομαι :p
Αυτο με το αφαντο ανδροκοινο το προσεξα κι εγω.. Κατι θα ξερουν παραπανω :S :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εμένα κουλό μου φαίνεται αλλά έχω συναντήσει 2-3 που αυτό ισχυρίζονται... :fool:
Τι να πεις... :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top