Ποιον player προτιμάτε για να ακούτε μουσική;

Ποιον player προτιμάτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 65)
  • Winamp

    Ψήφοι: 30 46.2%
  • MusicMatch Jukebox

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • iTunes

    Ψήφοι: 11 16.9%
  • Windows Media Player 10

    Ψήφοι: 24 36.9%
  • Real Player

    Ψήφοι: 0 0.0%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
α λολ εγώ στην αρχή το πέρασα για software
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
winamp ο καλυτερος.. βεβαια με νευριαζει που σε μερικα πολυ ωραια themes δεν ειναι 100% συμβατα με ολα τα παραθυρα του winamp οπως το media library, το οποιο εμφανιζεται με το κανονικο theme.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Γιατι να δυσκολευουμε την ζωη μας;
Winamp παντα,καθως ειναι ελαφρυς και δεν μου τρωει τους πολυτιμους πορους οταν δουλευω βαριες εφαρμογες ,οπου το 1-4% περισσοτερης επεξεργαστικης ισχυς που θα χρειαστει το χ ή ψ προγραμμα (βλεπε τα αλλα εκτος winamp classic) λογω των ωραιοτερων γραφικων ή περισσοτερων ενσωματωμενων λειτουργειων :)

Ευχαριστω,δεν θα παρω,μουσικη θελω να ακουσω απλα και ομορφα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
BsPlayer. Ελαφρύ και παίζει τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εφαγα χροντη απογοητευση πριν λιγο απο το itunes ... Αν βαζω να παιζει το itunes τρωει ενα 40% απο την CPU ετσι ειναι αδυνατον μουσικη και παιχνιδι ... :( εχει χαρη που εχω αγορασει κομματια απο το itunes music store :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Χρησιμοποιώ το Winamp γιατί το βρίσκω πολύ ελαφρύ, εύκολο στη χρήση του, με πολλές online εφαρμογές και με ένα media library που με βολεύει πάρα πολύ στη χρήση του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
vlc media player και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Κλασικά πράγματα, Windows Media Player 10. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Rhythmbox και από ότι είδα είμαι ο μόνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
footbar2000. Απλός, γρήγορος και ελαφρύς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Τώρα δουλεύω και τον wmp11 beta και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
amaroK
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Winamp γιατί και ελαφρύς είναι και με βολεύει γενικότερα, και έχει αρκετά plugins.

Το Media Player ποτέ δε μ'άρεσε, η βιβλιοθήκη πολυμέσων και όλα αυτά με κουράζουν έτσι όπως τα'χουν βαλμένα, είναι βαρύ και αργό στο pc μου και με αντιαισθητικό ντιζάιν (ούτε τα skins με καλύπτουν, τίποτα δεν ξεπερνάει την απλή τελειότητα του Modern skin στο Winamp!).

Παλιότερα είχα και το Ati Media Player, αλλά το απαράτησα όπως και το Nero Player λωλ γιατί έκαναν δέκα λεπτά για εκκίνηση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
iTunes! Όλα τα λεφτά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Bs player
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Windows media player
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Windows media player
Δοκιμασε τον νεο windows media player 11 ... εστω και beta αξιζει τον κοπο.

Υ.γ.: Για να τον δοκιμασεις πρεπει να εχεις αυθεντικα windows ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Επειδή μου αρέσει πολύ το σηματάκι που έχουν τα αρχεία μου όταν από προεπιλογή ανοίγουνε με τον wmp , τον χρησιμοποιω κάθε φορά που θέλω να ακούσω ένα κομμάτι ξεχωριστά.

Όταν όμως πρόκειται για λίστα, κλασσικά Winamp :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALR:
Επειδή μου αρέσει πολύ το σηματάκι που έχουν τα αρχεία μου όταν από προεπιλογή ανοίγουνε με τον wmp , τον χρησιμοποιω κάθε φορά που θέλω να ακούσω ένα κομμάτι ξεχωριστά.

Όταν όμως πρόκειται για λίστα, κλασσικά Winamp :)
Μπορεις να εχεις και το winamp σαν προεπιλογη και διαφορετικο εικονιδο. Για ψάξε τις επιλογες φακελων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Τον Windows Media Player χρησιμοποιώ.. Δεν το χω ψάξει για κάποιον άλλον. Με βολεύει πολύ γιατί μπορώ να κάνω rip τα τραγούδια από cd που έχω χωρίς ιδιαίτερο κόπο. Τώρα που βγήκε και ο beta θα τον δοκιμάσω και αυτόν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top