• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ο Αϊνστάιν ήταν ανορθόγραφος...

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
....τόσο που στο πρώτο έτος σπουδών του, είχε γίνει συμβούλιο στην σχολή του για να τον διώξουν!!

Αλήθεια, πόσοι απο εσάς γνωρίζετε ή ειστε ενήμεροι για την δυσλεξία και της επιπτώσεις αυτής στη ζωή ενός ανθρώπου?

Ποσοι από εσας γνωρίζετε ότι η "ανορθογραφία" δεν ειναι απαραίτητα έλειψη γνώσεων και μόρφωσης αλλά μπορεί πολύ πιθανά να ειναι "ασθένεια" του συμφορουμίστα μας?

Νομίζω, και αν κανω λάθος διορθώστε με, ότι ειναι το λιγότερο αγενές να εστιάζουμε συνεχως την προσοχή μας σε κάτι το οποίο για κάποιον άλλον πιθανά να ειναι πρόβλημα υγειας!
Οι τυπικοι κανόνες συμπεριφορας, ευγενειας, σεβασμου, αλληλεγγύης προς τον συνφορουμίστα μας θα έπρεπε να μας επιβάλουν αν μη τι άλλο, την σκέψη πριν του καταλογισουμε το θανάσιμο αμαρτημα της ανορθογραφιας!!!

Και να σκεφτει κανεις ότι άλλοι δεν εχουν χερια για να χτυπουν τα πληκτρα εστω και ανορθόγραφα....

Για όποιον λοιπόν πιθανα ενδιαφέρεται να μάθει τι ειναι η δυσλεξία και με ποιον τροπο μπορει να επιρρεαζει την γραφή ενός ανθρώπου, τον προ(σ)καλώ να διαβάσει εδω https://1grpe.ser.sch.gr/DYSLEJIA.htm ή... οπου αλλου τον βολευει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
:worship: :worship: :worship: Απλά, ευχαριστώ! :) ;)


Είμαι πολύ ταραγμένη σήμερα. Ίσως το βράδυ να σχολιάσω σε κανα δυό θεματάκια της επικαιρότητας που με πονάνε. Έμμεσα και αμμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
================================================
“¹± Ä¿ ÃųºµºÁ¹¼*½¿ ¼®½Å¼±, warning 30% ²¬Ã· Ä¿Å
š±½Ì½±Â 1
‘À±³¿ÁµÍ¿½Ä±¹ ±ÅÃÄ·Á¬ ¿¹ º¬¸µ ¼¿ÁƮ ÀÁ¿ÃÉÀ¹º* µÀ¹¸*õ¹Â ¼µ Ä·½ ÇÁ®Ã· µ¹Áɽ¹ºÎ½, Ç»µÅ±ÃĹºÎ½ º±¹ ÀÁ¿Ã²»·Ä¹ºÎ½ µºÆÁ¬ÃµÉ½ º±¹ ¿¹ ±Á½·Ä¹º¿¯ ÀÁ¿ÃÉÀ¹º¿¯ DZÁ±ºÄ·Á¹Ã¼¿¯. — º¬¸µ ¼¿ÁƮ ºÁ¹Ä¹º® ÀÁ*Àµ¹ ½± ³¯½µÄ±¹ ÃĹ ¹´*µÂ º±¹ Ìǹ ÃÄ¿Å ±½¸ÁÎÀ¿ÅÂ. Ÿ¹ ÌÀ¿¹µÂ ÀÁ¿ÃÉÀ¹º* ±½Ä¹À±Á±¸*õ¹Â ¸± ÀÁ*Àµ¹ ½± ³¯½¿½Ä±¹ õ ºÌü¹¿ µÀ¯Àµ´¿, º±¹ õ ®À¹¿ Ä̽¿, ÎÃĵ ½± ¼·½ ÀÁ¿Ã²¬»»µÄ±¹ ¿ ÃŽ¿¼¹»·Ä®Â, õ ¿À¿¹¿´®À¿Äµ ÷¼µ¯¿ Ä¿Å site. *±Á±º±»¿Í½Ä±¹ ı ¼*»· ½± µ½·¼µÁν¿Å½ Ä¿Å ´¹±Çµ¹Á¹ÃÄ* µ¬½ »¬²¿Å½ ÀÁ¿Ã²»·Ä¹º¬ ÀÁ¿ÃÉÀ¹º¬ ¼·½Í¼±Ä± ÎÃĵ ½± ¼À¿Á¿Í½ ¿¹ À±Á±²¬ÄµÂ ½± »¬²¿Å½ Ĺ ±½¬»¿³µÂ À¿¹½*Â.
›ÅÀ¿Í¼±Ãĵ

=================================================

‘Á¹ÃĵÁÌǵ¹ÁµÂ
Gay
‘½¿Á¸Ì³Á±Æ¿¹
œ· Έ»»·½µÂ
œ· §Á¹Ãű½¿¯
œµÄ±»»±³¼*½¿¹( X-Men )

µ¯½±¹ Ì»¿¹ Ä¿Å µÀ¹º¯½´Å½¿¹ ³¹± Ä·½ º¿¹½É½¯±. ¤•›Ÿ£
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευχαριστω για την στιριξη Κουε.
Επισης να προσθεσω οτι ο Αΐνσταιν δεν ητανε απλα ανορθογραφος, ητανε δυσλεκτικος. Και ακομη εχω ακουσει (χωρις να ξερω κατα ποσο υσχιει) οτι η δυσλεξια προκαλειτε εν μερη απο την μεγαλη εφυια σε καπια ατομα, κατι που δεν αναφερει το αρθρο.
Διαβασα μερος του αρθτου που παραθετεις και η αληθεια ειναι οτι συνδιαζω τα περισσοτερα συμπτωματα.

@epidromi ε, ας σκοτωσουμε ολους οσους δεν ειναι ακριβος οπως εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Κρόνε απλά να σημειώσω ότι δεν αληθεύει αυτό για την πρόκληση της δυσλεξίας λόγω της μεγάλης ευφυίας. Για την ακρίβεια τα αίτια που δίνονται σήμερα (από τη λάθος μάθηση μέχρι και τη διαφορετική ανατομιά εγκεφάλου) δεν έχουν αποδειχθεί ικανά για την εξήγηση της δυσλεξίας.

Κατά τα άλλα σίγουρα τουλάχιστον η ευγένεια δεν πρέπει να μας αφήνει να εκφραζόμαστε άσχημα για οποιονδήποτε για οποιαδήποτε δυσκολία αντιμετωπίζει. Είναι απλά ντροπή!

Τώρα πάω να δω κ το άρθρο σου Κ.Ε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
@epidromi ε, ας σκοτωσουμε ολους οσους δεν ειναι ακριβος οπως εσυ

Great! Όπως είδα και στο άλλο thread συμφωνείς μαζί μου :clapup: :clapup: ειδικά για τους αλλοδαπούς. :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epidromi:
Αριστερόχειρες
είναι όλοι τους επικίνδυνοι για την κοινωνία. ΤΕΛΟΣ

θα έρθω και θα μοιράσω σφαλιάρες μόνο σε σένα, κανόνισε:P:D


*με το αριστερό πάντα.

~~~~~

σαφώς και δε γνωρίζεις αν ο άλλος που γράφει στο φόρουμ είναι δυσλεκτικός ή απλά ανορθόγραφος. Γι'αυτό και καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ πρέπει να σκοτωθώ; Είμαι ανορθόγραφος, μη χριστιανός και μη έλληνας :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Εγώ πρέπει να σκοτωθώ; Είμαι ανορθόγραφος, μη χριστιανός και μη έλληνας :confused:

Eσυ τοτε αγορι μου εισαι ηδη νεκρος και δεν το ξερεις...:P

Παιδια, ας αφησουμε ομως τα off opic και τις "προκλησεις" και ας μεινει η συζητηση μας κοντα στο θεμα του thread που ανοιξε η Κακη Επιρροη.
Ευχαριστω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι οτι οτιδηποτε οφειλεται σε "δυσλειτουργειες" ειναι το λιγοτερο γαιδουρια να επισημαινεται σ'ενα φορουμ.. αλλα προσωπικα (δυστυχως?) εχω απιστευτο κολλημα στην ορθογραφια σε σημειο να μη διαβαζω καθολου κειμενα ανορθογραφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Η αληθεια ειναι οτι οτιδηποτε οφειλεται σε "δυσλειτουργειες" ειναι το λιγοτερο γαιδουρια να επισημαινεται σ'ενα φορουμ.. αλλα προσωπικα (δυστυχως?) εχω απιστευτο κολλημα στην ορθογραφια σε σημειο να μη διαβαζω καθολου κειμενα ανορθογραφα.

Αυτο ειναι δικαιωμα σου να το κανεις, αλλο ομως να μην το διαβαζεις και αλλο να επιτιθεσε σε καπιον για την ορθογραφια του. Υπαρχουν 1002 αλλου τροποι να του το πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epidromi:
Αριστερόχειρες
είναι όλοι τους επικίνδυνοι για την κοινωνία.ΤΕΛΟΣ
:mad: Πάρτο πίσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ανορθόγραφοι είναι και αυτοί που δεν βάζουν τόνους:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τωρα μου κανες τη μουρη κρεας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ας καταθέσω κι εγω την άποψή μου!

Στον Αϊνστάιν δεν κάνω τον κόπο να αναφερθώ γιατί μόνο μια διάνοια αναγνωρίζω οτι υπήρξε τότε. Ο Καραθεοδωρής.

Όσο για τους ανορθόγραφους, άλλο να έχεις πρόβλημα δυσλεξίας ή να μην μπορείς ακόμα να γράψεις σωστά γιατί είσαι ξένος είτε κατα το ήμισι είτε καθ' ολοκληρίαν. Αλλά ρε άνθρωπε, να είσαι το ίδιο με μένα, να έχεις λάβει την ίδια εκπαίδευση με μένα... και να μην ξέρεις πως να γράψεις ενα κείμενο... ε ντροπή για σένα κι όχι για μένα που θα σου κάνω την παρατήρηση. Άλλο το δε μπόρεσα να μάθω καλά ελληνικά για Χ λόγους κι άλλο "εχω βρεί δικαιολογία οτι έφυγα Erasmus 35 χρόνια στην Ουγκάντα και τα ξέχασα" ή "έχω συνηθίσει τα greeklish"...

Όσοι δυσκολεύονται να μάθουν ελληνικά, εντάξει, δεν είναι καθόλου σωστό να τους προσβάλλουμε, ας κάνουν όμως όσες προσπάθειες μπορούν για να νιώθουμε κι εμείς οι πιο "ορθόγραφοι" τα μάτια μας πιο ξεκούραστα. Όπως κι εγω που έχω πρόβλημα στα πόδια, είναι το λιγότερο αγένεια να με υποχρεώσεις να κάνω τον αχθοφόρο, μπορώ όμως εγω να προσπαθήσω όσο περισσότερο μπορώ για να μην υποχρεώνω τον καθέναν πχ. "Weak and Powerless βόηθα με ρε φίλε να κουβαλήσω αυτό το βαρύ πράγμα".

Οι υπόλοιποι που έλαβαν την ίδια εκπαίδευση με εμένα και βαριούνται ή "δικαιολογούνται" ...να πάνε να *ξέρετε τι* . Βαρέθηκα να βλέπω πόστς, άρθρα ή και επίσημα έγγραφα με λάθη τύπου "Εσείς μπορείται να ερθετε; Θα ίταν ωραιό να ερθέτε". Απ' το να τυφλωθώ εγω, χίλιες φορές να στρωθούν να μάθουν ορθογραφία.

ΥΓ: Και φυσικά εντάσσεται σε άλλη περίπτωση κάποιος που θα κάνει μια στο τόσο ενα ορθογραφικό λάθος. Άνθρωποι είμαστε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό το -ε και το -αι στο τέλος των ρημάτων το κάνει λάθος το 80% των ελλήνων :(
Τόοοσο δύσκολο είναι πια να το μάθουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Το συγκεκριμενο Michelle στα διαφορα φορα πολλοι το κανουν λαθος και λογο κεκτημενης ταχυτητας.;)
Σπανια θα συναντησεις ατομο που θα κανει λαθος καθε -ε και καθε -αι.
Προσωπικα κανω λαθη λογο απροσεξιας και βιασυνης και λογο του οτι συνηθως κανω πολλα στο pc και σε διαφορετικες γλωσσες.(Και παλι δικια μου η ευθυνη και δεν ψαχνω για δεκανικια μιας και θα επρεπε να ημουν πιο προσεκτικος.)
Και valder αν και συμφωνω γενικα στα οσα λες, πιστεψε με το να ζεις εξωτερικο και να διαβαζεις-γραφεις κατα το 99% σε ξενη γλωσσα, ολο και σε καποιες λεξεις θα σου "φρακαρε"ι το μυαλο οταν θα χρειαστεις να τις γραψεις.
Το ξερω γιατι το ζω.Και μιλαω για μενα την στιγμη που ειχα παρει 18 στις πανελλαδικες στην εκθεση.(Δεν το λεω για να κοκορευτω, αντιθετα για να δειξω οτι σε διαφορες λεξεις την παταω...)
Σιγουρα ομως δεν μιλαω πως μπορει το γεγονος οτι βρισκομαι τωσα χρονια εξω να με κανει εντελως ανορθογραφο.
Οπως και να εχει το κυριοτερο ειναι οτι μπορει καποιος να δυσκολευτει να διαβασει ενα τετοιο κειμενο.


Και μια αστεια ιστορια με μια φιλη μου που δεν ηξερε ορθογραφια.(Να δει καποιος πως μπορει να την πατησει)
Ηθελε να παρει το λεωφορειο για ΔΑΦΝΗ και τελικα πηρε το λεωφορειο για ΔΑΦΝΙ...

Οπως και να εχει προσωπικα δεν (ή σπανια) επισημαινω στον αλλο οτι εχει ασχημη ορθογραφια μιας και ξερω οτι δεν υπαρχει περιπτωση ο ιδιος να μην το ξερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epidromi:
Αριστερόχειρες
Gay
Ανορθόγραφοι
Μη Έλληνες
Μη Χριστιανοί
Μεταλλαγμένοι( X-Men )

είναι όλοι τους επικίνδυνοι για την κοινωνία. ΤΕΛΟΣ

Εγώ πάλι πιστεύω πως επικίνδυνοι για την κοινωνία είναι οι ρατσιστές.Αν εξαφανιστούν αυτοί τότε αυτόματα θα πάψουμε να σκεφτόμαστε πως υπάρχουν και οι παραπάνω, γιατί απλά τους υπόλοιπους δεν θα μας ενοχλεί τι είναι ο καθένας.
Γύρνα τώρα στο άλλο θρεντ να τονίσεις την λέξη "ποιόν" που προφανώς δεν την αναγνώρισε το word συγχέοντας την με την αντωνυμία "ποιον", ξαναντέγραψε την σωστά στο κειμενάκι σου και έλα να συνεχίσεις να το παίζεις μονόφθαλμος στους στραβούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αριστερόχειρες
Gay
Ανορθόγραφοι
Μη Έλληνες
Μη Χριστιανοί
Μεταλλαγμένοι( X-Men )

είναι όλοι τους επικίνδυνοι για την κοινωνία. ΤΕΛΟΣ

ΕΛΕΟΣ ρε φίλε. Είσαι μεγάλος βλάκας. Τι σου έκαναν οι αριστερόχειρες; :angry: Επιπλέον έχεις δει πολλούς μεταλλαγμένους; :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epidromi:
ΕΛΕΟΣ ρε φίλε. Είσαι μεγάλος βλάκας. Τι σου έκαναν οι αριστερόχειρες; :angry: Επιπλέον έχεις δει πολλούς μεταλλαγμένους; :rofl:

epidromi....
αυτο το ποστ το εγραψες εσυ κι οχι καποιος άλλος....
τον εαυτο σου λες βλάκα?!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top