[PC Games] Προτείνετε ένα Ηλεκτρονικό παιχνίδι

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Ουσιαστικά έκλεψα την ιδέα από το θέμα ''Προτείνετε ένα βιβλίο''. Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο θέμα αφορά όσους ασχολούνται λιγότερο ή περισσότερο με τα ηλ. παιχνίδια.

Έχω να προτείνω το Grant Theft Auto - San Adreas, το οποίο τερμάτισα εχθές (Θεωρητικά βέβαια διαρκεί για πάντα :D Εννοώ τις αποστολές και κάποιες υποαποστολές) Είναι πολύ καλό παιχνίδι και μεγάλο σε διάρκεια. Όσοι προσανατολίζονται αυτό το καιρό να αγοράσουν κάτι και δεν το έχουν παίξει, τους το συνιστώ ανεπιφύλακτα. - Θα το ευχαριστηθείτε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω το San Andreas το εχω τερματισει 3 φορες:P

Ενα παιχνιδι που πρεπει να αποκτισουν ολοι ειναι το Diablo II μαζι με το Expansion. Ειδηκα αμα το εχεις αφεντικο και παιζεις στο νετ ειναι τελιο.
Απο εκει και περα ειναι παραπολα τα αξιολαγα παιχνιδια, προσωπικα θα εβαζα σε μια λιστα μετα καλυτερα
Far Cry
Max Payne 1& 2
NFS ολη την σειρα
Medal Of Honor
Call of Duty (το πρωτο, το δευτερο δεν το εχω παιξει)
GTA Vice City


Και συγουρα ξεχναω αρκετα μια και πλεων ουτε τα θυμαμε τα παιχνιδια μου τοσο καιρο που εχω να παιξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Tα κλασικα εικονογραφημενα ....

Football Manager[2006 και παει ...]
Pro Evolution 5[προχωραει και αυτη η σειρα:)]
Warcraft 3 : Reign of Chaos & Frozen Throne
^με αυτο μπορειτε να παιξετε και DotA Allstars ενα απο τα πιο πετυχημενα παιχνιδια ιντερνετ που υπαρχουν.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ πάλι είχα φάει κόλλημα με το Prince of Persia..:redface: ..μου άρεσε πολύ η κίνηση που είχε ο τυπάκος και το ότι το παιχνίδι ήταν γρήγορο και σβέλτο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα φανώ εκτός τόπου και χρόνου τελείως αλλά ένα παιχνιδάκι που μου είχε αρέσει πολύ ήταν το Chip's Challenge σε ένα Microsoft Entairtainment Pack που είχε βγει για τα Windows 3.1. Φυσικά απο γραφικά δεν έλεγε καθόλου, αλλά μου άρεσε πολύ σαν παιχνίδι... Γενικά δεν μου αρέσουν τα παιχνίδια με τα φοβερά 3d γραφικά, πιστευω οτι χάνεις την ουσία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εγω προτεινω Resident Evil ολη την σειρα, Sillent Hill3 και Alone in The Dark 3
Tελος για τους λατρες του RPG αξιζουν τα Vampire The Masquarede και Oblivion
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εγω το San Andreas το εχω τερματισει 3 φορες:P

Ενα παιχνιδι που πρεπει να αποκτισουν ολοι ειναι το Diablo II μαζι με το Expansion. Ειδηκα αμα το εχεις αφεντικο και παιζεις στο νετ ειναι τελιο.
Απο εκει και περα ειναι παραπολα τα αξιολαγα παιχνιδια, προσωπικα θα εβαζα σε μια λιστα μετα καλυτερα
Far Cry
Max Payne 1& 2
NFS ολη την σειρα
Medal Of Honor
Call of Duty (το πρωτο, το δευτερο δεν το εχω παιξει)
GTA Vice City


Και συγουρα ξεχναω αρκετα μια και πλεων ουτε τα θυμαμε τα παιχνιδια μου τοσο καιρο που εχω να παιξω

Κρονάκο αδιάβαστος! Το C.O.D 2 είναι πραγματικά καταπληκτικό εφόσον σου αρέσει το είδος επιβάλεται να το παίξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Κρονάκο αδιάβαστος! Το C.O.D 2 είναι πραγματικά καταπληκτικό εφόσον σου αρέσει το είδος επιβάλεται να το παίξεις!

Πλεων δεν παιζω παιχνιδια οποτε.. Εκτος και το καλοκαιρι ερθει κυμα τεραστιας βαρεμαρας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Εχοντας μεινει κ εγώ χρόνιααααα πίσω εχω να προτείνω ενα παμπάλαιο παιχνίδι που όμως με είχε ενθουσιάσει!!Το be trapped(inspector Parker) αν το θυμάται κανένας!Κληρονόμοι του νεκρού ,φόνοι,ντετέκτιβ,νάρκες κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγω θα ρωτησω για τι παιχνιδια μιλαμε;
Για pc ή κονσολες;
Γιατι καλο ειναι να τα ξεχωρισουμε και να μην τα χωσουμε ολα εδω.;)
Οποτε αν ειναι για pc πειτε το μου να μπει στον τιτλο του thread και να φτιαξω ενα thread για τις κονσολες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Το θέμα αναφέρεται σε τίτλους για Κομπιούτερ. Κάνε την αλλαγή στο τίτλο. ;) Ευχαριστώ.

Έχει αλήθεια κανείς παίξει το καινούργιο Hitman? Σε κριτικές έχω διαβάσει ότι είναι πολύ καλό.

Dark_Krone, άμα το ''σπάσιμο'' έχει γίνει από τεχνίτη, και οι κόπιες παίζουν στο Ίντερνετ - Trust me ;) Μάλλον πρέπει να αλλάξεις ''πειρατή'', αν θες να ευχαριστηθείς παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ σήμερα πήρα το tomb raider:legend και έχει κορυφαία γραφικά και γενικά είναι πολύ καλό.Επίσης καλό είναι το prince of persia:the two thrones.Απ'ότι έχω διαβάσει πρέπει να είναι καλό το hitman 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Grand Theft Auto 3, Vice City και San Andreas, Mafia, Quake 3, Medal of honor allied assault, colin mcrae 2 και need for speed underground 2.

Αυτά από εμένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Dark_Krone, άμα το ''σπάσιμο'' έχει γίνει από τεχνίτη, και οι κόπιες παίζουν στο Ίντερνετ - Trust me ;) Μάλλον πρέπει να αλλάξεις ''πειρατή'', αν θες να ευχαριστηθείς παιχνίδι.

Ειπα κατι για πειρατικα και δνε το πειρα χαμπαρι;:worry::confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
To hitman:blood money είναι αρκετά καλό, στο γνωστό στυλ των προηγούμενων πάντα.Σε όσους άρεσε τα προηγούμενα θα αρέσει και αυτό.Σου κρατάει το ενδιαφέρον, είναι ρεαλιστικό και έχει και αρκετά καλά γραφικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ειπα κατι για πειρατικα και δνε το πειρα χαμπαρι;:worry::confused::hmm:

Κοίτα το πόστ σου, με αριθμό 2. Λές ότι αμα εχεις το Diablo 2 μαζί με το expansion, αυθεντικό και παίζεις στο νέτ, είναι τέλειο. Εννοείς κάτι άλλο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαλλον δεν με καταλαβες. Ειναι παραπολυ καλο παιχνιδι και συγουρα το εχουν οι πειρατες τις γειτονιας αλλα για το συγκεκριμενο
1)δεν υπαρχει σπασιμο που να παρακαμπτει την ασφαλια του Battle.net
2)Ειναι πολυ πιο ωραιο αμα το παιζεις multiplayer
3)Κανει 20 η 25? να το παρεις (μαζι με το expansion) αφεντικο και θα σου κοστισει 20? απο τον πειρατη καθως ειναι 3cd + 1 το expansion=4
;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Δεν μου φένεται να είπε τίποτα το παράνομο απλά είπε πως με το αυθεντικό παίζεις τέλεια, δεν είπε θα βρεις το σπαστίρι στο www.kati.kati
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
www.kati.kati = Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση της σελίδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
www.kati.kati = Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση της σελίδας.

Σώπα καλέ! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top