[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
νι :redface:
εκανα και προβα :redface:
εχω κοντο μαλλι και δεν εχω και πολλές επιλογες η αληθεια ειναι (μεχρι πριν λιγο καιρο ειχα καρφακια :P )
παντως εχουν μακρυνει τοσο ωστε να μαζευονται και να φαινονται σαν κοτσος και να εχω τον αυχαινα ελευθερο να μην σκαω! ;)
Ακουγεται πολυ ωραιο!:clapup: Δεν ξερω αλλα κατι φοβερα περιτεχνα χτενισματα με ισια φραντζα, τα μαλλια μπουκλα, τα μισα πανω με 5 κιλα χρυσοσκονη και μια τιαρα στην κορυφη της κεφαλης κατι μου κανουν:D Παντρευεσαι αγαπη μου δεν πας για σταρ Ελλας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Πάντως έγώ δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη....με είχε κάνει έντελώς ψεύτικη θαρρείς και φορούσα μάσκα....
Χι χι χι παρομοιες εμπειριες κι εδω:D Η μια δε με ειχε παστωσει με μια ασημι φωσφοριζε σκια μεχρι τα φρυδια, δεν σας λεω τιποτα:P Μια χαρη, ενα θαυμα! Και να φανταστειτε σε κατι γενεθλια ηταν να παω, δεν δουλευα ακομα με τον Φλωρινιωτη:hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ανα γειά σου βρε kassie....κάπως έτσι ήμουν και εγώ....μπρρρρ....ανατριχιάζω και μόνο που με σκπέφτομαι πως είχα μεταλλαχθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Ακουγεται πολυ ωραιο!:clapup: Δεν ξερω αλλα κατι φοβερα περιτεχνα χτενισματα με ισια φραντζα, τα μαλλια μπουκλα, τα μισα πανω με 5 κιλα χρυσοσκονη και μια τιαρα στην κορυφη της κεφαλης κατι μου κανουν:D Παντρευεσαι αγαπη μου δεν πας για σταρ Ελλας:P

αυτο με την τιάρα.... :P

όχι ότι εχω κάτι βρε παιδι μου.... οκ καλά κανουν και τις φορανε αφου αυτο ονειρευτηκαν :P απλά.... βρε κοριτσια... :P

(δοκίμασε καμια σας ξουρισμα με μαλακτική μαλλιων? :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Kαλημερούδια, εγώ το δοκίμασα το τρικ με την μαλακτική και θα το καθιερώσω(thanks ΚΟΥΕ):)
Το ποστιζ το σκέφτηκες για το γάμο;Θα γλιτώσεις και την αναμονή αφού η κομμώτρια θα χτενίσει το ποστίζ και απλά θα το εφαρμόσει.Απο συνθετική τρίχα κοστίζει περίπου 80 ευρώ και θα σου μείνει και το ποστίζ μετά;) Θα μπορείς να το φοράς σε διάφορες εξόδους και θα είναι τεράστια αλλαγή.

Υ.Γ.1 Αναρωτιέμαι αν η εροδία δοκίμασε την μάσκα;
(Στην περίπτωση που δεν της πέτυχε μπορούμε να διαγράψουμε τα ποστ που την συστήνω;:P )

Υ.Γ.2 Τελικά όλα τα θέματα του φόρουμ ασχολούνται με το γάμο της ΚΟΥΕ.Κι όσο πλησιάζει ο καιρός αυτό θα γίνεται πιο έντονο.Ναι βρε γιατί την αγαπάμε και θέλουμε να τα διαβάζουμε τα ευχάριστα:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Kαλημερούδια, εγώ το δοκίμασα το τρικ με την μαλακτική και θα το καθιερώσω(thanks ΚΟΥΕ):) .
καλό ε? ;)

Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Το ποστιζ το σκέφτηκες για το γάμο;Θα γλιτώσεις και την αναμονή αφού η κομμώτρια θα χτενίσει το ποστίζ και απλά θα το εφαρμόσει.Απο συνθετική τρίχα κοστίζει περίπου 80 ευρώ και θα σου μείνει και το ποστίζ μετά;) Θα μπορείς να το φοράς σε διάφορες εξόδους και θα είναι τεράστια αλλαγή.
Δε θελω να βάλω ποστιζ ή εξτένσιον.... για την ακρίβεια δεν θέλω ουτε νύχι ψευτικο πάνω μου ;)
Θελω τα παντα πανω μου να ειναι ΑΛΗΘΙΝΑ ;)

Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Υ.Γ.2 Τελικά όλα τα θέματα του φόρουμ ασχολούνται με το γάμο της ΚΟΥΕ.Κι όσο πλησιάζει ο καιρός αυτό θα γίνεται πιο έντονο.Ναι βρε γιατί την αγαπάμε και θέλουμε να τα διαβάζουμε τα ευχάριστα:clapup: :clapup:
:redface: σολλυ....
δε μπορω να πω οτι με χαλαει αλλά... αφου ασχολουμαστε και με αλλες αφου... :P
βρε.. θα ερθει κι η δική σας ώρα και εκει να δεις που θα εχει περασει και περισσοτερος καιρος και θα ειναι πιο συγκινητικο το κλιμα ;)


btw.... σε ευχαριστω παααααααααρα πολυ για τις ευχες :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
:redface: σολλυ....
δε μπορω να πω οτι με χαλαει αλλά... αφου ασχολουμαστε και με αλλες αφου... :P
βρε.. θα ερθει κι η δική σας ώρα και εκει να δεις που θα εχει περασει και περισσοτερος καιρος και θα ειναι πιο συγκινητικο το κλιμα ;)

Μάλλον σε έχει πιάσει υπερευαισθησία λόγω γάμου, αλλιώς δεν εξηγείται γιατί ζητάς συγγνώμη.Είπα εγώ ότι είναι ενοχλητικό;Αφού θέλουμε και γουστάρουμε να ασχολούμαστε με το θέμα.Θες δεν θες κοπελιά είσαι το γεγονός του μήνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλα ναι...
όλη την ώρα με το δάκρυ κορομηλο ειμαι :redface:

μα έλεος!!
σκέψου να μεινω κι έγγυος να χτυπησουν κι ορμονες κοκκινο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
καλα ναι...
όλη την ώρα με το δάκρυ κορομηλο ειμαι :redface:

μα έλεος!!
σκέψου να μεινω κι έγγυος να χτυπησουν κι ορμονες κοκκινο! :D
A, οχι τετοια και δεν ξερω αν το νυφικο παιρνει φαρδεμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχούύύύύ τι έχουμε να τραβήξουμε έτσι και μείνει το κομοδινάκι μου έγγυος:D:D:D:D


ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι (τέζα):bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ξέρει καμιά σας να μου πει τι λάθος κάνω και δεν μπορώ ποτέ να απλώσω το βερνίκι νυχιών ομοιόμορφα?
Ειδικά τα ημιδιάφανα βερνίκια (π.χ. για γαλλικό) που τόπους-τόπους μου γίνονται πιο ...συμπαγή...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μήπως βάζεις πολλή ποσότητα στο βουρτσάκι (ή πως στο καλό το λένε)? θέλει 3 κινήσεις: πρώτα κέντρο και μετά τα πλαϊνά. Αν δε σου έκατσε, δεν περνάς πάλι δεύτερο στρώμα κατευθείαν, παρά μονο αφού στεγνώσει το πρώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ειδικά τα ημιδιαφανα βρε Ισι ειναι πιο ευκολα απ ότι τα κοκκινα για πραδειγμα :P
Περαν αυτου που ειπε η ντουλινα που ειναι βασικο πρεπει να προσεξεις τα εξης.


1) Και τα μανο λήγουν.... μπας και ειναι ληγμένο?
2) Υπαρχει πιθανοτητα να μην ειναι ληγμενο αλλα λογω παλαιότητας να μην ειναι και οσο αραιο πρεπει.... αραιωσε το με λίγο ασετον ;)
3) στραγκιζε το πινελο του μανο στα τοιχωματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
ka-li μου!!!!!!
Δεν σε ξέχασα βρε κοριτσάκι.....:redface: :redface:
Απλά δεν μίλησα καθόλου με την φίλη μου, ούτε την είδα.....πάντως σε έχω στο μυαλό μου....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Γεια σας κοριτσια:) Να κανω κι εγω μια ερωτηση μοδας?:D Ξερω οτι ειναι σχετικα νωρις αλλα...Μετα απο 6 χρονια εξω επιτελους θα γιορτασω τα γενεθλια μου στην Ελλαδα μαζι με τους φιλους μου:clapup: :clapup: :clapup: Και φυσικα δεν μπορω να αποφασισω τι να βαλω:P Βασικα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να βαλω ασπρα...Μηπως ειναι πολυ νωρις τον Ιουνιο?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάλλον έχεις όντως λείψει πολύ καιρό απ την Ελλάδα :P
Να σε πληροφορήσω ότι ΗΔΗ ο κόσμος φοραει άσπρα (κι εγω μέσα :P) χωρίς κανενα προβλημα....
Αυτο που θα σου ελεγα να αποφυγεις ειναι να βάλεις κανα ΕΝΤΕΛΩΣ εξώπλατο...
No worries, θα εισαι εντός μόδας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
μήπως βάζεις πολλή ποσότητα στο βουρτσάκι (ή πως στο καλό το λένε)? θέλει 3 κινήσεις: πρώτα κέντρο και μετά τα πλαϊνά. Αν δε σου έκατσε, δεν περνάς πάλι δεύτερο στρώμα κατευθείαν, παρά μονο αφού στεγνώσει το πρώτο.

1) Και τα μανο λήγουν.... μπας και ειναι ληγμένο?
2) Υπαρχει πιθανοτητα να μην ειναι ληγμενο αλλα λογω παλαιότητας να μην ειναι και οσο αραιο πρεπει.... αραιωσε το με λίγο ασετον
3) στραγκιζε το πινελο του μανο στα τοιχωματα

Ευχαριστώ κορίτσια! Μάλλον ήταν αρκετά παλιό και έβαζα και πολύ :redface:
Θα ξαναδοκιμάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Μάλλον έχεις όντως λείψει πολύ καιρό απ την Ελλάδα :P
Να σε πληροφορήσω ότι ΗΔΗ ο κόσμος φοραει άσπρα (κι εγω μέσα :P) χωρίς κανενα προβλημα....
Αυτο που θα σου ελεγα να αποφυγεις ειναι να βάλεις κανα ΕΝΤΕΛΩΣ εξώπλατο...
No worries, θα εισαι εντός μόδας ;)
Οντως λειπω καιρο ΚΟΥΕ :P Καλα, για εντελως εξωπλατο δεν το χα σκοπο(δεν πιστευω να χρειαστει να κερδισω τα λεφτα για την γιορτη ετσι:D :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ηαλλο! και τώρα που μου απέδειξε αυτό το ποστ την αξία του για μένα :P [δοκίμασα να ξυριστώ με μαλακτική και...σώθηκα!] έχετε κανα "γιατροσοφι" για κυτταρίτιδα???? Πίνω μπόλικο νερό (αλλά και μπόλικους καφέδες) είμαι 1.58 και 49 κιλά, αλλά η κυταρίττιδα...αστα να πάνε... καμιά ιδέα?!?!?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κόψε τους καφέδες:P το νερό κράτα το :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top