[PC Games] Προτείνετε ένα Ηλεκτρονικό παιχνίδι

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μου φενετε η εχουμε συνενοιση μπουζουζικι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
1)δεν υπαρχει σπασιμο που να παρακαμπτει την ασφαλια του Battle.net

Αμφιβάλλω αν αυτό ισχύει. Το ρώτησες σε ''πειρατή'' αυτό? Είχα ακούσει κάτι ανάλογο και για το Half-life-2, ότι η κόπια είναι αδύνατο να παίξει online, ΚΑΙ ΤΗ ΣΠΑΣΑΝΕ σε χρόνο ρεκόρ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Την εποχη που βγηκε το Diablo II δεν υπιρχε η πειρατια που υπαρχει τωρα και επιπλεων η Blizzard εχει να χασει πολλα αν σπασει ο κωδικας της, οποτε εχει τριπλο κωδικα για να ασφαλιζει το Battlenet, δεν ειναι μονο η εγκατασταση και το cd-key, εχει καπακι on-line διπλο ελενχο πριν εισαχθεις στο συστιμα της.Ακομα, 6 χρονια μετα δεν νομιζω οτι συμφερει τους πειρατες να ασχολιθουν...
Το half-life και πολλα αλλα σημερινα παιχνιδια θεωρουνται τερατα με απιστευτα δυνατες ασπιδες, για 2-3 μερες. το Diablo ομως εχει αντεξει 6 χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω παλι προτιμω τους sims to playboy k to csi αυτα μου αρεσει να παιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
εγω παλι προτιμω τους sims to playboy k to csi αυτα μου αρεσει να παιζω

Το CSI, είναι εκείνο που βασίζεται στη σειρά της τηλεόρασης? Αν ναι, έχω ακούσει ότι έχει τέλεια γραφικά και δυνατό σενάριο. Δυστυχώς όμως πρέπει να γνωρίζεις άπταιστα Αγγλικά, διότι και η παραμικρή λεπτομέρεια, είναι σημαντική και αν σου ξεφύγει, πάει την <<έβαψες>>. (Αχ, να ήταν στα Ελληνικά, τί ωραία που θα ήταν...:( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ναι καλε αυτο ειναι προσπαθεις να εξιχνυασεις εγκληματα τελεια γραφικα αλλα τα αγγλικα δεν μου φαινετε κ πολυ δυσκολο να τα καταλαβεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Scratches,Second Sight,Tomb raider Legend,Hitman 4,NFS Most Wanted,Quake 3,όλα τα Prince of Persia,Soldier of Fortune(ειδικά το ένα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αφού τερμάτισα το Σαν Άντρεας, σκέφτομαι να αγοράσω κάποιο καινούργιο παιχνίδι και να το προσθέσω στη μεγααααληηη :D συλλογή μου. Είμαι μεταξύ Tomb Raider Legend, Call of duty-2 και Hitman Blood Money. Έχει κανείς να μου προτείνει ποιό από τα τρία να πάρω? Δεν είναι εύκολο να αποφασίσω. :hmm: Το Call of duty-2, το θέλω κυρίως για το Ίντερνετ, όμως με σύνδεση στα 384, έχω αμφιβολίες για το αν θα τρέξει καλά. :hmm: (Ουσιαστικά πρόκειται για 290 περίπου - καμία δεν είναι ότι λέει ;) ) Παλαιότερα είχα δοκιμάσει το Medal of Honor Allied Assault, να το παίξω διαδικτυακά, με απλή 52 Dial-up σύνδεση, αλλά τα πράγματα ήταν τραγικά και αρκέστηκα στο singleplayer. Σαφώς και αυτή που έχω τώρα, είναι πιο γρήγορη σύνδεση, αλλά κρίνοντας από τις ταχύτητες στα Ίντερνετ καφέ, δε με πείθει. Αν είναι να παίξω μόνο singleplayer, τότε θα αρκεστώ σε ένα από τα άλλα δύο. Εσείς τί γνώμη έχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Tomb Raider Legend (Είχα δει ένα screenshot και μου άρεσε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Αφού τερμάτισα το Σαν Άντρεας, σκέφτομαι να αγοράσω κάποιο καινούργιο παιχνίδι και να το προσθέσω στη μεγααααληηη :D συλλογή μου. Είμαι μεταξύ Tomb Raider Legend, Call of duty-2 και Hitman Blood Money. Έχει κανείς να μου προτείνει ποιό από τα τρία να πάρω? Δεν είναι εύκολο να αποφασίσω. :hmm: Το Call of duty-2, το θέλω κυρίως για το Ίντερνετ, όμως με σύνδεση στα 384, έχω αμφιβολίες για το αν θα τρέξει καλά. :hmm: (Ουσιαστικά πρόκειται για 290 περίπου - καμία δεν είναι ότι λέει ;) ) Παλαιότερα είχα δοκιμάσει το Medal of Honor Allied Assault, να το παίξω διαδικτυακά, με απλή 52 Dial-up σύνδεση, αλλά τα πράγματα ήταν τραγικά και αρκέστηκα στο singleplayer. Σαφώς και αυτή που έχω τώρα, είναι πιο γρήγορη σύνδεση, αλλά κρίνοντας από τις ταχύτητες στα Ίντερνετ καφέ, δε με πείθει. Αν είναι να παίξω μόνο singleplayer, τότε θα αρκεστώ σε ένα από τα άλλα δύο. Εσείς τί γνώμη έχετε?
Tomb Raider Legend.Ειδικά αν έχεις καλό pc,γα**τα γραφικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι το Tomb Raider Legend έχει χάλια σενάριο και ότι είναι μικρό σε διάρκεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ ψάχνω κανένα τρίτου πρoσώπου στο στυλ του san andreas με ελεύθερο game play σε σημείο που να το βαριέσαι, υπάρχει κανένα ή θα περιμένω το επόμενο gta; :(

ΥΓ: Να μην είναι φαντασίας με plasma gun και πουτίνγκα gun :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Εγώ ψάχνω κανένα τρίτου πρoσώπου στο στυλ του san andreas με ελεύθερο game play σε σημείο που να το βαριέσαι, υπάρχει κανένα ή θα περιμένω το επόμενο gta; :(
ΥΓ: Να μην είναι φαντασίας με plasma gun και πουτίνγκα gun :P

Υπάρχει κάτι αλλά το ελεύθερο game play, είναι σαφώς πιο περιορισμένο σε σχέση με το Σαν Άντρεας. Παρόλα αυτά πρόκειται για πολύ μαματο παιχνίδι - στο υπογράφω. (Αν και λίγο παλιό) Πρόκειται για το Desert storm - 2. Ελέγχεις μια τετραμελή ομάδα από κομμάντος του Αμερικανικού στρατού, που δρούν λίγο πρίν και κατα τη διάρκεια - αν θυμάμαι καλά, του πρώτου πολέμου στο περσικό, το 1991. Ικανοποιητικό IQ αντιπάλων, όμορφα γραφικά και καλό σενάριο. Άμα είσαι λάτρεις των πολεμικών παιχνιδιών, αξίζει να το αποκτήσεις. Πρέπει πάντως να πώ ότι θα δυσκολευτείς λίγο μέχρι να μάθεις το χειρισμό, αλλά όταν το μάθεις, δε θα ξεκολάς. ΔΕ ΠΑΙΖΕΙΣ - ΠΟΛΕΜΑΣ. Λολ :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αρκετά καλό μου φένεται θα δω αν το βρω πουθενά στο νετ θενκς crow.

ΥΓ Ελπίζω να μην χάνω όταν ψοφάν οι σύμαχοι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχει και το True Crime Streets Of LA
Λιγοτερο ελευθερο gameplay αλλα αρκετα ωραιο παιχνιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Το True Crime μόνο για ps2 δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οχι, εχει βγει και για pc εδω και καιρο, απο το καλοκαιρι του 2004
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
ΥΓ Ελπίζω να μην χάνω όταν ψοφάν οι σύμαχοι. :P

Εδώ θα σε απογοητεύσω. Αν πεθάνει έστω και ένας στρατιώτης σου, τότε πρέπει να ξαναξεκινήσεις από το σημείο που έσωσες για τελευταία φορά. Παρόλα αυτά, σε αντίθεση με το Σαν Άντρεας, μπορείς να σώσεις όπου θες ελεύθερα, ΧΩΡΙΣ όμως να έχεις άπειρα Save game. ;) Ακόμα αν τραυματιστεί κάποιος, έχεις λίγο χρόνο να του δώσεις φάρμακο (Αν έχεις) και να τον επαναφέρεις, πρίν πεθάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Για όσους τους αρέσουν τα First Person games, και ΚΥΡΙΩΣ έχουν δυνατό μηχάνημα (απαραίτητη προυπόθεση) τότε προτείνω το Thief Deadly shadows. Τρομερά γραφικά, όμορφο σενάριο που καθυλώνει, όμορφη μουσική. Αυτό που μου άρεσε κυρίως, είναι ο ρεαλισμός του. Ο παίχτης πρέπει να κινηθεί στο σκοτάδι για να μην τον ανακαλύψουν, καθώς σε κατα μέτωπο αναμέτρηση, υστερεί από τους αντιπάλους του στη μεγάλη πλειοψηφία. Το παιχνίδι διαδραματίζεται στο Μεσαίωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Έχω ακούσει ότι το Tomb Raider Legend έχει χάλια σενάριο και ότι είναι μικρό σε διάρκεια
Το κινηματογραφικό του σενάριο και η ανάπτυξή του με τη χρήση εντυπωσιακών cutscenes έρχεται να συμπληρώσει την αμιγώς κινηματογραφική εισαγωγή του παιχνιδιού.Δε νομίζω ότι το σενάριο είναι τόσο άσχημο και η διάρκειά του μικρή.Δε νείναι μεγάλη,ούτε μικρή όμως.Είναι το καλύτερο αναμφισβήτητα Tomb Raider που έχει κυκλοφορήσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top