Ποια ομάδα υποστηρίζετε στο Μουντιάλ;

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Δεδομένου ότι η Ελλάδα απουσιάζει :( από αυτή τη διοργάνωση, ποιά ομάδα από τις 32 φιναλίστ υποστηρίζετε? Από τότε που παρακολουθώ Μουντιάλ, από το 1994, πάντα υποστήριζα τη Γερμανία. (Το 1994, εννοείται μετά την Ελλάδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αργετινη και Ολλανδια στο τελικο θελω να δω, τιποτα αλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
Αργετινη και Ολλανδια στο τελικο θελω να δω, τιποτα αλλο :)

Επανάληψη του τελικού του 1978 ε ? :D Χλωμό το βλέπω... Όχι με αυτή την Αργεντινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αγγλία, αλλά για τελικό δε το βλέπω :P
Καμια Αργεντινή γουστάρω για τελικό κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ανέκαθεν υποστήριζα τη Βραζιλία.Αν δεν το πάρει αυτή, θέλω Ολλανδία ή Ιταλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μετρήστε πόσα πέναλτι θα κερδίσει η Γερμανία και πόσες φορές θα παίζει με παίκτη παραπάνω...:whistle:
Εγώ είμαι ΗΠΑ(Landon Donovan:worship: )και Αγγλία(Peter Crouch:worship:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Εγώ είμαι ΗΠΑ(Landon Donovan:worship: )και Αγγλία(Peter Crouch:worship:)
wtf??!?!?!? :hmm:
:P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Δε σ'αρέσει το ρομποτάκι?Πρώτος σκόρερ θα έρθει.Ποντάρετε όλοι!:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Brazil.... oleeeeeee..... brazil........... oleeeeeeee...... brazil........ oleeeeeeee!!!


Κορμάκια..... αχ.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Βραζιλία:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Γερμανία!!! ΟΛΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Μετρήστε πόσα πέναλτι θα κερδίσει η Γερμανία και πόσες φορές θα παίζει με παίκτη παραπάνω...:whistle:
Εγώ είμαι ΗΠΑ(Landon Donovan:worship: )και Αγγλία(Peter Crouch:worship:)
Άλλο συνομοσπονδιών, άλλο μουντιάλ (για τη Γερμανία).
Για τα άλλα 2 με κάλυψε ο ifrit :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Brazil.... oleeeeeee..... brazil........... oleeeeeeee...... brazil........ oleeeeeeee!!!


Κορμάκια..... αχ.... :redface:

Αν παίξουν ωραία μπαλίτσα ας το πάρουν,δε θα με χαλάσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Άλλο συνομοσπονδιών, άλλο μουντιάλ (για τη Γερμανία).
Απλά μέτρα τα πέναλτι και θα δεις.(πόσα γκολ θα βάλει ο Ballack από πέναλτι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κάτς να αρχίσει πρώτα ρε :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Κι εγώ ανέκαθεν υποστήριζα Γερμανία και Αργεντινή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οπια το παρει:P
Δεν νομιζω να παρακολιθισω καθολου αλλα και να παρκολιθισω θα ειναι καθαρα για το αθλιμα, δεν υποστιριζω καμια απο της χωρες γιατι δεν εχουν κατι που να με κανει να της υποστιριζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ανεκαθεν...(λαθος εξ' απ' ανεκαθεν:P ) γουσταρα την Ιταλια.(Μπατζιο για μενα ειναι Θεος), και θα ηθελαπ ολυ να παει καλα φετος.
Κρινοντας ομως απο το ψιλοαθλιο ποδοσφαιρο που παιζει η εθνικη της τα τελευταια χρονια, χλωμο το κοβω...
Απο κει και περα συμπαθω πολλες.Ολλανδια,Γερμανια,Αργεντινη...τον Ροναλντινιο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Θέλει και ρώτημα; Γερμανία φυσικά! Βέβαια υπάρχει και η μόνιμη συμπάθειά μου η Ολλανδία που παίρνω το μέρος της, αλλά όταν μπαίνει η Γερμανία στο γήπεδο όλοι το κλείνουν κι εγω απολαμβάνω ποδόσφαιρο.

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:


ΥΓ: Άντε και Ολλανδία!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Θέλει και ρώτημα; Γερμανία φυσικά! Βέβαια υπάρχει και η μόνιμη συμπάθειά μου η Ολλανδία που παίρνω το μέρος της, αλλά όταν μπαίνει η Γερμανία στο γήπεδο όλοι το κλείνουν κι εγω απολαμβάνω ποδόσφαιρο.

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ ΓΕΡΜΑΝΙΑ!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:


ΥΓ: Άντε και Ολλανδία!:clapup:


Σκέψου να ειχε επικοινωνήσει και με την Γερμανιδούλα του πως θα έκανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top