Βγαίνετε το βράδυ από το σπίτι;

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
και ποσο αργα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ καθόλου εκτός αν βγω με τους γονείς μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ είμαι λίγο σπιτόγατα. Με ελάχιστα άτομα μου αρέσει πραγματικά να βγαίνω (2-3 εις τον αριθμό). Προτιμώ να μην βγω παρά να βγω με παρέα που θα ανυπομονώ πότε θα γυρίσω σπίτι. Θέμα ώρας απο τη μεριά μου δεν υπάρχει μιας και μένω μόνη μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω αν ειμαι με ατομο που θελω να βγω ... μπορει να κατσω μεχρι και το πρωι. Πολλες φορες ομως δεν αντεχω να ειμαι σπιτι ... και προτιμω να βγω με μια παρεα που δεν την πολυ συμπαθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν ενοεις να βρω να παω σε bar/club κλπ τοτε το καλοκαιρι βγαινω αρκετα συχνα με τον πατερα μου αλλα γυριζω πολυ νωρις. Προτιμω να ειμαι στο σπιτι δεν εχω και καταλιλη παρεα για εξοδο οποτε δεν βγαινω με φιλους.
Αν ενοεις αν φοβαμε να βγω, στην Ροδο ζω... Και στης 3-4-5 παω ανετα μια βολτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ό,τι ώρα κάτσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει να πολυβγαίνω. Όταν βγαίνω πάω είτε σε καφέ (-μπαρ), είτε σε συναυλίες (αν τύχει δηλαδή), είτε σε σινεμά. Τώρα το πόσο αργά... Δεν έχω ωράριο. όποτε μου καπνίσει και για όσο μου καπνίσει εκείνη τη στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Νταξ.... μια στα τοσα θα βγω.... αλλά δεν τρελλαίνομαι κι όλας...
Παλιότερα ναι... πλέον βαρέθηκα :worry:
προτιμώ να κάτσω σπιτάκι μου.... να διαβάσω ένα βιβλίο... να δω μια ταινία.... να ακουσω την μουσικούλα μου.... γενικως να κάνω ό,τι θα γουσταρω χωρις να με πατανε και να μου πιανουν και τον κω.... στις τιμες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Συνήθως βγαίνω απογευματάκι, το βράδυ το αποφεύγω γιατί μετά πρέπει να ψάχνω πώς θα γυρίσω σπίτι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αναλογα τη περιοδο....ναι και οχι...
Εαν με πιασει το "θελω να βγω", βγαινω και καθομαι μεχρι πολυ αργα.(αρκει να περναω καλα.)
υπαρχουν περιπτωσει που κατι γινεται ξενερωνω και γυρναω σπιτι μετα απο κανα μισαωρο.
Πολλες φορες εχει τυχει και ενω δεν ειχα ορεξη να βγω, να ξεκιναω απο το σπιτι κατα τις 3-3.30.:|
Αλλα πολλες φορες μου αρεσει να μενω και σπιτι..με την ηρεμια μου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ανάλογα τα κέφια.Αν μου'ρθει βγαίνω ότι ώρα να'ναι για όσο να'ναι ότι μέρα να'ναι.Αν και από τότε που καθημερινές έχω ωράριο και πρέπει να ξυπνάω πρωί, κόπηκαν αυτά.
Πάντως αν είναι να βγω, προτιμώ καθημερινές που είναι πιο ανθρώπινα τα πράγματα έξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
γενικως να κάνω ό,τι θα γουσταρω χωρις να με πατανε και να μου πιανουν και τον κω.... στις τιμες!

..αλλα και γενικοτερα!
Κι εγω προτιμω να μενω σπιτι, αλλα απο θεμα ωραριου εννοειται οτι δεν εχω προβλημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
καθε Σαββατο βραδυ βγαινω με δυο κολλητους μου, κανουμε την μπαροτσαρκα μας και κατα τις 6 το πρωι της Κυριακης παμε για φαγητο στο αυτοφορο ( στην Αλεξανδρας καλε :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Παλαιότερα, όταν ήμουν ''ενεργός'' φοιτητής, έβγαινα πιο συχνά. Τώρα εχω κάπως περιορίσει τις νυχτερινές εξόδους. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Εγώ πάλι είμαι σε καθημερινή βάση έξω.....
Δεν με έχει κουράσει καθόλου, αντίθετα το καραγουστάρω!!!!!!:)
Συνήθως μέσα μένουμε τα ΣΚ γιατί τότε έχουμε χρόνο να βρεθούμε και να χαλαρώσουμε......
Συνήθως τις καθημερινές γυρνάμε σπίτι κατά τις 2 πμ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Εγώ πάλι είμαι σε καθημερινή βάση έξω.....
Δεν με έχει κουράσει καθόλου, αντίθετα το καραγουστάρω!!!!!!:)
Συνήθως μέσα μένουμε τα ΣΚ γιατί τότε έχουμε χρόνο να βρεθούμε και να χαλαρώσουμε......
Συνήθως τις καθημερινές γυρνάμε σπίτι κατά τις 2 πμ.....

Και σηκώνεσαι 8 πχ για να είσαι στη δουλειά το επόμενο πρωί? Αν ναι...πως στο καλό αντέχεις???? :confused:


Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Παλαιότερα, όταν ήμουν ''ενεργός'' φοιτητής, έβγαινα πιο συχνά. Τώρα εχω κάπως περιορίσει τις νυχτερινές εξόδους. :(

όπως οι περισσότεροι! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Και σηκώνεσαι 8 πχ για να είσαι στη δουλειά το επόμενο πρωί? Αν ναι...πως στο καλό αντέχεις???? :confused:

Μου έχει γίνει τρόπος ζωής πλέον.....Έχει ρυθμιστεί έτσι το βιολογικό μου ρολόι....και γενικά δεν είμαι και πολύ του ύπνου.....Και δεν είμαι η μόνη που έχω αυτούς τους ρυθμούς......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Μου έχει γίνει τρόπος ζωής πλέον.....Έχει ρυθμιστεί έτσι το βιολογικό μου ρολόι....και γενικά δεν είμαι και πολύ του ύπνου.....Και δεν είμαι η μόνη που έχω αυτούς τους ρυθμούς......

Σε θαυμάζω!!! Έχω ακούσει ότι αμα συνηθισεις τα ωράρια προσαρμόζεται πιο έυκολα ο οργανισμός κτλ αλλά ύστερα από μισό χρόνο δουλειάς, που ξυπνάω 8 και λόγω υποχρεώσεων δεν ξεμπερδεύω πριν τις 8-9 απο ότιδήποτε και μόνο η σκέψη να πάω για ένα ποτάκι, έτσι μια ωρίτσα μου φαίνεται τρελό βάσανο!!!

Οκ, έχω βγει κάποιες καθημερινές και έχω κάτσει μέχρι αργά αλλά με βάση το πως είμαι μετά... δεν θα μπορούσα να το κάνω συνέχεια! Αλλιώς να κάθεσαι σπίτι σου και να μην κοιμάσαι πχ/ξεκουράζεσαι αλλά τέτοιοι ρυθμοί! wow!!!

κανά μυστικό και για το κουρασμένο από δω??? ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Επειδή είμαι απο φύση μου βραδυνός τύπος όχι απο την άποψη του να τρέχω απο το ένα κλαμπ στο άλλο, αλλά είναι οι ώρες που είμαι πιο δραστηρία(αντιθέτως με τα πρωινά που τα σιχαίνομαι), οι ώρες που διάβαζα, που είχα περισσότερη όρεξη ήταν πάντα αφού έπεφτε ο ήλιος. Ακόμη και αν δουλεύω αρκετές ώρες την ημέρα το βράδυ πάντα θα έχω υπερένταση.
Πάντα θέλω κάπου να πάω, είτε σε μεταμεσονύχτια προβολή είτε για φαγητό είτε για ποτό είτε απλά βόλτα με το αμάξι. Τις καλύτερες εξόδους μου τις έχω κάνει καθημερινές χωρίς να έχουν κανονιστεί:
Ας πούμε μπορεί να βρίσκαμε το καλύτερο τραπέζι και το καλύτερο σέρβις όταν μας την έδινε ξαφνικά Τετάρτη 2 το πρωί να πάμε στο ταδε λάιβ. Συν του ότι οι δρόμοι ήταν άδειοι αφού το πλήθος βγαίνει Παρασκευή-Σαββάτο. Μέρες που δεν επιλέγω να βγω αφού και θα ταλαιπωρηθώ περιμένοντας σε ουρά και δεν θα το χαρώ.
Ή να μας την έδινε και πηγαίναμε Κόρινθο να φάμε σουβλάκι ή Ναύπλιο να φάμε την καλύτερη κρέπα της περιοχής στο Σοκκάκι.Επίσης οι δρόμοι άδειοι αφού ποιος τρελός θα ταξιδέψει εκείνη την ώρα.
Ή να πάρουμε μπύρες και να κάτσουμε στο λιμάνι.
Όταν άνοιγε ο καιρός όλα αυτά αντικαθίστανται απο βραδυνό μπάνιο στο Καβούρι.
Γενικότερα τα βράδια δεν μπορώ να κοιμηθώ νωρίς, τηλεοραση δεν θέλω να δω, οπότε πάντα βρίσκω κάτι ανεκδιήγητο να κάνω προκειμένου να μην μετράω προβατάκια.
Ευτυχώς για μένα υπήρχαν κι άλλοι απο την παρέα μου που συμμεριζόντουσαν την ίδια άποψη και σιχαίνονταν την ΠΣΚ έξοδο. Δυστυχώς τα ωράρια εργασίας δεν βοηθούσαν οπότε με δύο ώρες μόνο ύπνου σερνόμουν στην δουλειά.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Σε θαυμάζω!!! Έχω ακούσει ότι αμα συνηθισεις τα ωράρια προσαρμόζεται πιο έυκολα ο οργανισμός κτλ αλλά ύστερα από μισό χρόνο δουλειάς, που ξυπνάω 8 και λόγω υποχρεώσεων δεν ξεμπερδεύω πριν τις 8-9 απο ότιδήποτε και μόνο η σκέψη να πάω για ένα ποτάκι, έτσι μια ωρίτσα μου φαίνεται τρελό βάσανο!!!

Οκ, έχω βγει κάποιες καθημερινές και έχω κάτσει μέχρι αργά αλλά με βάση το πως είμαι μετά... δεν θα μπορούσα να το κάνω συνέχεια! Αλλιώς να κάθεσαι σπίτι σου και να μην κοιμάσαι πχ/ξεκουράζεσαι αλλά τέτοιοι ρυθμοί! wow!!!

κανά μυστικό και για το κουρασμένο από δω??? ;):)

Μυστικό;;;;; Το μόνο που έχω να σου πω είναι πως γενικά οι περισσότεροι με χαρακτηρίζουν υπερκινητικό άτομο.....(και πως αυτό οφείλεται στο ότι σχεδόν ποτέ δεν εκδηλώνω τα νευρα μου σε κανέναν και πως με τον τρόπο αυτό ξεσπάω).....αλλά γενικά είμαι σουρτούκο......και έπειτα και οι δικοί μου ρυθμοί είναι πολύ πιεστικοί.....στο γραφείο πάω γύρω στις 9.30 και δεν φεύγω ποτέ πριν τις 7-8 (εκτός από το καλοκαίρι, οπού τρέχω να προλάβω λίγο ήλιο)....έπειτα μετά το γραφείο έχω και άλλες ασχολίες όπως πιλάτες (δίνει τρομερή ενέργεια) και το ψηφιδωτό μου.....απλά κάθε μέρα μετά την δουλειά ένα ποτάκι το πίνω ευχαρίστως.....Δεν το βλέπω σαν αγκαρία, αλλά σαν χαλάρωση....δεν ξέρω με ξεκουράζει αυτό.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top