[Γυναίκες] Πόσο σας ενδιαφέρει να σας θεωρεί ωραίες ο φίλος σας;

Διαβάστε παρακάτω.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
"Κατά την διάρκεια της ερωτικής πράξης με ποίον τρόπο πιστεύεις ότι θα βλέπεις τον χαρακτήρα του σύντροφο σου; Ναι δεν λέω παίζει ρόλο πως συμπεριφέρεται κατά την διάρκεια του έρωτα αλλά αυτό έχει να κάνει με την φαντασία του και όχι με τον χαρακτήρα του."
Έξυπνο, πολύ έξυπνο. :fool:
Για να φτάσω στο στάδιο της διάρκειας της ερωτικής πράξης, θα πρέπει να έχουν προηγηθεί άλλα. Και αν κάποιος είναι μαλ...ς με φαντασία, και στο άλμα μαλ...ς θα είναι, αυτά δεν αλλάζουν, το ένα είναι ανάλογο του άλλου, τι να την κάνω τη φαντασία και τους οργασμούς αν δεν υπάρχει και λίγη ψυχή, λίγο πνεύμα ρε γμτ!?
Τι σε κάνει να πιστευεις οτι κάποιος για να έχει πνεύμα πρέπει να είναι και άσχημος; Αυτή την εντύπωση μου δίνεις...
Όσο για το "έξυπνο, πολύ έξυπνο", δεν κάνουμε διαγωνισμό ευφυίας εδώ, απόψεις λέμε. Δεν νομίζω οτι ο Πάνος το είπε για να σου αποδείξει πόσο έξυπνος είναι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αγαπητη μου QsLv γιατι παρατας τα οπλα τοσο γρηγορα ... εδω τελειωνουν τα επιχειρηματα σου; Εχουν μεινει αλλες 2 αποριες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καρεμπέ - Σκλεναρίκοβα.


Πολύ τη μπαίνετε στο μικρό. αφήστε να ολοκληρώσει πρώτα, να κάνει επί τόπου αυτοψία:P
Που ξέρετε, μπορεί να μην έχει κανένα πρόβλημα με κουασιμόδους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εμένα ο Καρεμπέ μ'αρέσει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Εμένα ο Καρεμπέ μ'αρέσει:redface:

έχω αυτόγραφο του :redface:


:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εσείς δε πιάνεστε. είστε ολυμπιακοί:P

H σκλεναρίκοβα σας αρέσει?:P

τι χρώμα θα βγουν τα καρεμπάκια?:P

το βράδυ, η σκλεναρίκοβα ανάβει το φως για να μπορεί να δει που είναι ή είναι αυτόφωτη, οπότε δε χρειάζεται?:P

O ρολαντινιο είναι ωραίος άντρας?:P (έχει μια πολύ ωραία κοπέλα-γυναίκα-δε-ξέρω-τι-του-είναι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
E δεν είναι και άσχημος ο Καρεμπέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ξεφεύγουμε ρε παιδιά.:)
Το θέμα δεν είναι αν θα επιλέγαμε κάποιον για την εξωτερική του εμφάνιση(έχει συζητηθεί αλλού αυτό) το θέμα είναι πως αντιμετωπίζουμε εμείς τις (επι)κρίσεις για την εμφανισή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ χτες τον ρώτησα αν του αρέσω, και μου είπε "όχι με αυτό το παντελόνι". Να τον χωρισω?:P:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εγώ χτες τον ρώτησα αν του αρέσω, και μου είπε "όχι με αυτό το παντελόνι". Να τον χωρισω?:P:upside:


:D :D :D :D :D
Να τα επιστρέψεις και τα δύο: τον φίλο σου στην μαμά του και το παντελόνι στο μαγαζί (ελπίζω να τα πήρες με κάρτα αλλαγής:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
:D :D :D :D :D
Να τα επιστρέψεις και τα δύο: τον φίλο σου στην μαμά του και το παντελόνι στο μαγαζί (ελπίζω να τα πήρες με κάρτα αλλαγής:P )
:hehe::hehe:


του στειλα warning 30%:P

το παντελόνι το κρατάω, και θα επαναλάβω την ερώτηση σήμερα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalakias69

Νεοφερμένος

Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
'Άσχετο: Έχετε παρατηρήσει οτι εδώ και 37 ποστς δεν έχει γράψει ουτε ένας άντρας; :P
Λογικό και αναμενόμενο...
Χωρίς παρεξήγηση, αν απαντάγαμε ειλικρινά εδώ, θα είχαμε ένα προβληματάκι...
Είναι ένα από τα κλασικά θέματα στα οποία δεν υπάρχει κατανόηση μεταξύ των δύο φύλων... (αυτό που λέει και ο λαός "άβυσσος η ψυχή", ισχύει both ways).

Νο οφενς, αλλά μην την κάνετε την επίφοβη ερωτήση στα αμόρε σας... :confused:
Α, και όποιες θέλουν να πιστέψουν το "ο δικός μου είναι αλλιώς", feel free:whistle:

Και για να μην παρεξηγηθώ, δεν είναι ότι τα έχουμε με τέρατα ή ό,τι δεν εκτιμούμε την ομορφιά. Απλά, μην νομίζετε ότι χάνουμε και την αντικειμενικότητα μας...
Και ναι, ο άνθρωπος πίσω από την εμφάνιση παίζει πολύ σημαντικότερο ρόλο από την εμφάνιση αυτή καθεαυτή για τους περισσότερους από εμάς, θεωρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το θρεντ λέει προς γυναίκες βασικά. αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είναι χρήσιμη και η ανδρική άποψη στο τόπικ!

Και ναι, ο άνθρωπος πίσω από την εμφάνιση παίζει πολύ σημαντικότερο ρόλο από την εμφάνιση αυτή καθεαυτή για τους περισσότερους από εμάς, θεωρώ.
Δε με χαλάει καθόλου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lalakias69:
Α, και όποιες θέλουν να πιστέψουν το "ο δικός μου είναι αλλιώς", feel free:whistle:
Ενώ εσύ να υποθέσω οτι πιστευεις οτι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι, επειδή έτσι είναι οι φίλοι σου κι εσύ, ε; Ωραία λογική :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Με ενδιαφέρει πάρα πάρα πολύ να με θεωρεί ωραία το αγόρι μου... Θέλω να του αρέσω πάρα πάρα πολύ!!!!! Και όταν βλέπω κάτι που δεν μου αρέσει επάνω μου, κάνω οτι μπορώ για να το φτιάξω... Πιστεύω οτι αμα πάψω να του αρέσω και δεν με θεωρεί όμορφη, θα ψάξει να βρεί για κάτι άλλο και δεν το θέλω αυτό.... :(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
μα είναι απόλυτα λογικό,αν ο άνθρωπος που κάποτε με έβλεπε σαν θεά,σταματήσει να με θεωρεί όμορφη,να χάσει και το ενδιαφέρον του για'μενα και να αρχίσει να ψάχνει για κάτι που θα του αρέσει καλύτερα...κοινώς,αν δεν με θεωρεί όμορφη πλέον,την "κάτσαμε",οπότε φυσικά και μ'ενδιαφέρει να με θεωρεί ωραία.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θέλω να είμαι η Θεά του .. νομίζω η απάντηση λοιπόν είναι προφανής! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι λέμε ρε παιδιά τώρα, το να βρίσκεις τον άλλον τουλάααχιστον γοητευτικό, δεν είναι από τα θεμελιώδη μίας σχέσης;; Δεν είναι το βασικό, να τον βλέπεις και να χαμογελάς, να τον χαζεύεις και να λες, ουάου δικός μου...;;;

Εγώ έχω νιώσει μία έμμεση μικρούλα απορριψούλα και αφού το πήρα χαμπάρι, περνώντας βέβαια από μία ισοπέδωση του εγωισμού μου και απωθημένα, τον μίσησα τον άλλον.

Άλλο να είσαι ειλικρινής, και με βάση το ότι σου αρέσει όπως κια να είναι, οκ κάποια πράγματα τέλεια δεν είναι, κι άλλο να περνάς την αίσθηση της απόρριψης...

Μην ανέχεστε τέτοια πράγματα, ναι;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Δεν είναι το βασικό, να τον βλέπεις και να χαμογελάς, να τον χαζεύεις και να λες, ουάου δικός μου...;;;

έτσι λέω εγω :redface: χουχουχου... :redface: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
αλλά έτσι θέλω να λέει και αυτός για εμενα... όλα κι όλα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top