[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
διαφορά όμως ε? στο λονδίνο, δεν σου μίλαγε καμιά στο body shop. Αλώνιζες ελεύθερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Μπορεις να πεις απλα οτι ψαχνεις κατι συγκεκριμενο. :)

A δε φαντάζεσαι για τι κόλλημα μιλάμε!ενα σκραμπ πήγα να πάρω,τους το ζήτησα μου το εδωσαν πάω στο ταμείο να πληρώσω, ΕΕεπππ μισο λεπτό μου λέει να σου δείξω και το γαλάκτωμα της ιδιας σειράς..Αντε κ το βλέπω..δεν το θέλω της λέω.Α οκ λέει τότε να σου δείξω τις καινούριες καλοκαιρινές ιριδίζουσες σκιές..Πάει να με βάψει της λέω δε θέλω να με πασαλείψει γιατί είχα να πάω στη σχολή μου,ξαναπάω στο ταμείο να πληρώσω και παέι και μου φέρνει κάτι ειδικά γάντια λέει για το σώμα..Ούτε αυτά τα θέλω της λέω ,ε τα βάζει στη θέση τους και μου φέρνει ενα σφουγγάρι!εχω της λέω!α καλά λεει!ερχεται να το πληρώσω και αρχιζει να μου βάζει δειγματάκια και μου δινει και μια κάρτα για να παω οποτε θελω να με βαψει τσάμπα!!Δεινοπάθησα για να βγω εξω!δεν πρόκειται να ξαναπάω σε αυτο το μαγαζί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
A δε φαντάζεσαι για τι κόλλημα μιλάμε!ενα σκραμπ πήγα να πάρω,τους το ζήτησα μου το εδωσαν πάω στο ταμείο να πληρώσω, ΕΕεπππ μισο λεπτό μου λέει να σου δείξω και το γαλάκτωμα της ιδιας σειράς..Αντε κ το βλέπω..δεν το θέλω της λέω.Α οκ λέει τότε να σου δείξω τις καινούριες καλοκαιρινές ιριδίζουσες σκιές..Πάει να με βάψει της λέω δε θέλω να με πασαλείψει γιατί είχα να πάω στη σχολή μου,ξαναπάω στο ταμείο να πληρώσω και παέι και μου φέρνει κάτι ειδικά γάντια λέει για το σώμα..Ούτε αυτά τα θέλω της λέω ,ε τα βάζει στη θέση τους και μου φέρνει ενα σφουγγάρι!εχω της λέω!α καλά λεει!ερχεται να το πληρώσω και αρχιζει να μου βάζει δειγματάκια και μου δινει και μια κάρτα για να παω οποτε θελω να με βαψει τσάμπα!!Δεινοπάθησα για να βγω εξω!δεν πρόκειται να ξαναπάω σε αυτο το μαγαζί..

:confused:
Πάντως εδώ και στα 2 καταστήματα που έχει στο κέντρο δεν έχω παρατηρήσει το φαινόμενο αυτό.....με το που μπαίνω μέσα φυσικά με ρωτάνε αν μπορούνε να με βοηθήσουνε, αλλά με το που τους λέω πως μια ματιά θέλω να ρίξω.....τσουυυυπ....τραβιούνται .....δεν είναι τόσο πιεστικοί όσο περιγράφετε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ SOS!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΛΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΣΕ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΙΚΙΝΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ Η ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (είναι του Αγίου Πνεύματος)!!
ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!!!

(Το μήνυμα θα αυτοκαταστραφεί μόλις βρώ αισθητικό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σε ποια περιοχή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όποια να'ναι!! Αρκεί να είναι εύκολα προσβάσιμη με λεωφορείο!
Κατα προτίμηση κέντρο ή Φάληρο μεριά.

ΥΓ: Α, μην ειναι και πανάκριβη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σε μισο ..... να σκεφτώ....και να....ρωτήσω.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Thaaanks!!
Τρίτη πάω στο φίλο μου και μόλις τώρα έμαθα οτι η αισθητικός μου δεν είναι ανοιχτά ούτε σάββατο ούτε τη δευτέρα (λόγω αργίας) και έχω φρικάρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Σου βρήκα!!!!!
Βρίσκεται Αιγαίου 13 στην Καλαμαριά.....το τηλ. είναι 2310 444782.....Σάββατα δεν είναι ανοιχτα....αλλά την Δευτέρα θα είναι.....πάρε σήμερα κλείσε ραντεβού....έχει κενό για Δευτέρα (πήρα τηλ. και ρώτησα)....να πεις πως πας εκ μέρους της ****** (φίλη που κάνει εκεί αποτρίχωση).....κάνουν παντού......μόνο που δεν ρώτησα για τιμές.....
Πάρε και πες μου πλζζζζζζ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:bigarmhug
Σε ευχαριστώωωω τόσο πολύυυυυυυυ!!!!!!!!! :hug:
23 ευρώ είναι για πόδια και μπικίνι! Μια χαρά, πιο φτηνά απο τη δική μου (η δική μου είναι 27) και λέει είναι πολύ κοντά στη στάση Αιγαίου του 3 και του 39!
Και πάλι ευχαριστώωωω!!!

(πάω τώρα να κάνω μια επεξεργασία στο μήνυμα μου, μην γίνουμε και ρόμπες έτσι και το διαβάσει κανένα απο τα αγοράκια της παρέας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η ***** εσύ είσαι; Αμα με ρωτήσει τίποτα για τη ***** τι να πω; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για συντόμευε με τα edit... και σβηστε και τα τηλεφωνα και τα ονόματα απ τη δημόσια θέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Τίποτα, καλό μου! Χαρά μου που βοήθησα!:D
Επλίζω μόνο να μείνεις και ευχαριστημένη, διαφορετικά θα την ξεμαλλιάσω την *******!!!!:P

Εδιτ: τσεκ τα πμ σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Για συντόμευε με τα edit... και σβηστε και τα τηλεφωνα και τα ονόματα απ τη δημόσια θέα :P
Γιατί καλέ; Τσάμπα διαφήμιση της κάνουμε, δεν νομίζω να την πείραζε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι αν πλακώσουν τα τηλ στην κοπελα τπτ ανώμαλοι που θα βρουν τυχαια το νουμερο της εδω? :P


(αν το τρολευ ήταν κοκκινο και ειχε μονο μια κεραια θα ήταν βεβαια κερασι.... :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δεν θα ήταν η γιαγιά μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Κι αν πλακώσουν τα τηλ στην κοπελα τπτ ανώμαλοι που θα βρουν τυχαια το νουμερο της εδω? :P


(αν το τρολευ ήταν κοκκινο και ειχε μονο μια κεραια θα ήταν βεβαια κερασι.... :P )
Μπορούν να το βρουν και απο το Χρυσό Οδηγό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εντασει λοιπον! :D


Ντουλινα την πήρα τηλ τη μαμυ.. περιμενω να με παρει πισω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ναι αλλά εκεί δε λέει για τη *********.

ΚΑΝΤΕ ΕΔΙΤ ΜΕ ΤΟ name ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

και το δικό μου.

εδιτ:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ναι αλλά εκεί δε λέει για τη ******.

ΚΑΝΤΕ ΕΔΙΤ ΜΕ ΤΟ ***** ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

και το δικό μου.
Done.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top