Τα animated gifs δεν κουνούνται

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Συγνώμη αν το δημοσιεύω σε λάθος μέρος αλλά δεν βρήκα κάποιο αρμόδιο θέμα!!! Σε περίπτωση που υπάρχει συγνώμηηηηη!!!!
Έχω ένα τεράστιο πρόβλημα!Την Τρίτη πήρα νέο υπολογιστή... Όλα καλά!!!!
Όμως στο στέκι και σε οποιοδήποτε forum τα emoticons που κανονικά κουνιούντε σε μένα είναι ακίνητα! Και όχι μόνο αυτά και οι υπογραφές κάποιων απο εδώ σε μένα είναι ακίνητες... ΓΙΑΤΙ???????
Τί το Flashpayer κοίταξα... Όλα τα κοίταξα... Τί φταίει??? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ε???Σημείωση το Flash λειτουργεί κανονικά....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν έχει καμία σχέση το flash.
Θα ήταν χρήσιμο να αναφέρεις τι browser χρησιμοποιείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεεεμ ναι!!! Συγνώμη... :redface:
To mozilla firefox!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Το Firewall πρέπει να φταίει, πιο χρησιμοποιείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
Εεεεεεεεεεεεεεμ ναι!!! Συγνώμη... :redface:
To mozilla firefox!!!! :redface:
Τι extensions έχεις εγκατεστημένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Το Firewall πρέπει να φταίει, πιο χρησιμοποιείς;
To zoneAlarm security firewall.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Χίλια συγνώμη που σας έχω κουράσει με αυτό το θέμα.. Τόσο καιρό προσπαθώ να βγάλω μια άκρη και ακόμα δεν μπορώ...:(
Και στο στέκι αλλά και γενικά σε άλλα φορουμς τα smilies δεν κουνιούνται!!! Κοίταξα τα πάντα!!! Απ' οσα μου είπατε.. Τί άλλο μπορεί να φταίει???? ΠΛΖΖΖΖΖ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα μπεις με ΙΕ σου βγαζει το ιδιο προβλημα; Δοκιμασες να απενεργοποιησεις το firewall και να το κοιταξεις; Εμενα μου εκανε αυτο το προβλημα με τον ΙΕ και οταν εβαλα τον ff δουλευε κανονικα, οποτε και δεν το εψαξα τι φταιει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως αυτό το πρόβλημα το άκουσα και απο μια άλλη κοπέλα χτες!
Έχω σπάσει το κεφάλι μου τι μπορεί να είναι :wacko:
Όταν αποθηκευσεις ένα animated gif στον υπολογιστή σου και το κάνεις προεπισκόπηση με το γνωστό προγραμματάκι των windows κινείται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν είχες Opera Browser θα ήξερα να σου πω τι είναι.
Μήπως έχεις καμία επιλογή στα settings που να λεει: enable gif animations? ...έτσι πάντως γίνεται στην Opera. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Dark_kronos: Και το Firefox και ο ΙΕ μου κάνουν το ίδιο!!! Έκανα και αυτό που μου είπες και πάλι τίποτα... :'(
Michelle: Έκανα αυτό που μου είπες και πάλι δεν κινείται.:(
Isiliel: Το Mozilla έχω, έψαξα να βρώ κάποια παρόμοια επιλογή αλλά τίποτα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ίσως εσύ καταλάθος ή κάποιο άλλο πρόγραμμα επηρέασε κάποια ρύθμιση του Firefox.

Μπες σε ασφαλή λειτουργία:
Έναρξη > Mozilla Firefox > Mozilla Firefox (Safe Mode)

ή

Έναρξη > Εκτέλεση... [και γράφεις: ''C:\Program Files\Mozilla\firefox.exe" -safe-mode ]

Θα σου εμφανιστεί το παρακάτω παράθυρο:



... κάνε tick την επιλογή και: Αποθήκευση αλλαγών και επανεκκίνηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Ίσως εσύ καταλάθος ή κάποιο άλλο πρόγραμμα επηρέασε κάποια ρύθμιση του Firefox.

Μπες σε ασφαλή λειτουργία:
Έναρξη > Mozilla Firefox > Mozilla Firefox (Safe Mode)

ή

Έναρξη > Εκτέλεση... [και γράφεις: ''C:\Program Files\Mozilla\firefox.exe" -safe-mode ]

Θα σου εμφανιστεί το παρακάτω παράθυρο:



... κάνε tick την επιλογή και: Αποθήκευση αλλαγών και επανεκκίνηση ;)


Το έκανα και αυτό..... ΤΙΠΟΤΑ!!!!!:'(
Είμαι άτυχη.... Κλαψ!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν είσαι άτυχη, απλά έχεις bud mood!!!
Δοκίμασε κάτι άλλο και είμαι σίγουρος οτι θα έχει θετικά αποτελέσματα!!!

Λοιπόν,
Την επόμενη φορά που θα ανοίξεις τον υπολογιστή σου, χαϊδεψέτον λίγο, πες του κανα γλυκόλογο, στείλε του 1-2 φιλάκια και θα δείς... θα αλλάξει και αυτός συμπεριφορά...!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Μπαααααααααααααααααααα!!! Ο υπολογιστής μου πρέπει να είναι gay!!! Δεν χαμπαριάζει από τέτοια!!!:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αχχααχχααχχα!!! σε συνέχεια του φοβερου και τρομερού άσματος του καρβέλα, "ο σκυλος μου ειναι gay", τώρα έχουμε και "Το PC μου είναι GAY"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
δλδ να αναλάβω εγώ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
δλδ να αναλάβω εγώ; :D

Loool!
Πάντως παιδιά, αν το σκεφτείτε ΔΕΝ είναι πρόβλημα του Firefox. Οπότε μην επικεντρώνεστε εκει! Αφού σας λέει οτι το έχει και αν πατήσει προεπισκόπηση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

slem

Νεοφερμένος

Ο slem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
To zoneAlarm security firewall.... :redface:
Zone Alarm; :hmm: Καλά να πάθεις :P

Για δοκίμασε αυτό: Privacy -> Ad Blocking -> Custom -> κάνεις uncheck το "Animation"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από slem:
Για δοκίμασε αυτό: Privacy -> Ad Blocking -> Custom -> κάνεις uncheck το "Animation"

Το έκανα και αυτό.... ΤΑ ΙΔΙΑ!!!:mad: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top