Βγαίνετε το βράδυ από το σπίτι;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
ή Ναύπλιο να φάμε την καλύτερη κρέπα της περιοχής στο Σοκκάκι.
:clapup::clapup::clapup::clapup: δοκίμασες για πρωινό τη κρέπα με φρούτα,γιαούρτι και μέλι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
:clapup::clapup::clapup::clapup: δοκίμασες για πρωινό τη κρέπα με φρούτα,γιαούρτι και μέλι?:D

Τσ,τσ,τσ:redface:
Αλλά next time θα το κάνω. Μόλις ξανανέβω Πειραιά και ανταμώσω τα φιλαράκια μου:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Γιατί εδώ έχουν περιοριστεί όλα αυτά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αν είμαι Αθήνα μια φορά στα 3 χρόνια (και βάλε :P) αν είμαι Πλαταμώνα ότι ώρα μου κατέβει βγένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ....καθημερινά θα βγω ως τις 1.00 το πρωί γιατί έχω ξύπνημα στις 7.00 :mad: Παρασκευή - Σάββατο απλά δεν υπάρχει ωράριο...ό,τι ώρα μας κατέβει, όπου μας κατέβει γιατί απλά μας κατέβηκε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Όταν έχω παρέα ναι, αλλά η παρέα σπάνια βγαίνει το βράδυ (μετά τις 10 ας πούμε) οπότε συνήθως βολέυομαι με απογευματινές εξόδους, προς το παρόν τουλάχιστον... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Έχω βγει πρωί βράδυ μεσημέρι απόγευμα κλπ κλπ. Γενικά όσο είμαστε φοιτητές ακόμα δε μας νοιάζει το πως και το γιατί.

Μια φορά όταν χιόνισε βγήκαμε με τον Emufear και μια φίλη μας στις 2:30 το πρωί λολ. Εκείνη την ώρα το σχεδιάσαμε και απλά έκατσε :p

Ελπίζω να συνεχιστεί για πολύ ακόμα... :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ναι,σχεδόν καθημερινά..γενικά,με εμπνέει πολύ περισσότερο το βράδυ για οτιδήποτε παρά η μέρα,οπότε και οι περισσότερες έξοδοί μου είναι βραδυνές...τώρα,όσον αφορά στην ώρα,βγαίνω γύρω στις 21:30-22:30 μέχρι όσο πάει και ανάλογα βέβαια,το πόσο νωρίς θα πρέπει να σηκωθώ την επόμενη μέρα.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Αν είμαι Αθήνα μια φορά στα 3 χρόνια (και βάλε :P) αν είμαι Πλαταμώνα ότι ώρα μου κατέβει βγένω.
Τι Πλαταμώνα;Πιερίας;Σώπα ρε;Σαλούφες φάση κι έτσι;Λέει πολύ το μέρος,πάμε συχνά με φιλαράκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν έχω ωράριο, ούτε συγκεκριμένες μέρες που βγαίνω... μπορεί πχ. Να βγαίνω σερί Δευτέρα με Πέμπτη και να κάτσω μέσα Σ Κ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
:D Και τη μέρα βγαίνω, δε μπορώ να μείνω μέσα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το βράδυ έξω από το σπίτι??????!!!!!!
τι λες τώρα?!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Φυσικα και βγαινω.Συνηθως 8:30 και κατα τις 12:30 ειμαι σπιτι.Βεβαια υπαρχουν μερες που μπορει να γυρισω και στις 2 σπιτι.Αμα ειναι να παω με παρεα σε καμια σχολικη εκδηλωση σε κανενα ξενυχταδικο η κλαμπ συνηθως πεντε το πρωι μαζευομαι σπιτι.Γενικα δεν μπορω να καθομαι μεσα.Καθε μερα θελω να βγαινω τα απογευματα και γενικα ειμαι πολυ κοινωνικος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
7 το πρωί κάθε μέρα ξύπνημα. Είμαι γενικά έξω μέχρι μια εύλογη ώρα αλλά όχι γιατί γουστάρω αλλά γιατί είναι οι γονείς μου σπίτι.

κάνοντας quote τον εαυτο μου κάθε λεπτό μακρύα από το σπίτι μου όταν λείπουν οι γονείς είναι χαμένο λεπτό.

Πάντως τώρα καλοκαίρι ένα είναι το σημείο. Πάνω Διόσκουρους. ησυχία, όχι αμάξια και μηχανάκια, χύμα κόσμος, τουρίστες δροσιά και καθόλου μουσική. Α και πάνω στην πνύκα!

Όποιος/α ψήνεται πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εγώ βγαίνω συνήθως αν έχω παρέα χωρίς να με νοιάζει η ώρα που θα επιστρέψω.
Αν περνάω τέλεια μπορεί και να γυρίσω ξημερώματα ακόμη κι αν την άλλη μέρα δουλεύω.

Πολλές φορές όμως νιώθω και την ανάγκη να βγώ μόνος, κυρίως σε βόλτες με το αυτοκίνητο. Η ώρα δεν με νοιάζει. Όποτε το νοιώσω το κάνω. Είτε είναι 2,3, ή και 4 το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
βγαινω το βραδυ αλλα οχι πολυ συχνα. περισσοτερο μου αρεσει να βγαινω το απογευμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Παλαιότερα έβγαινα πολύ, για να μην πω καθημερινά και θεωρηθεί υπερβολή... :P

Τώρα αντίθετα, δεν έχω όρεξη για να βγαίνω, προτιμώ να κάθομαι στο σπίτι μου και να δημιουργώ εκεί,
τις συνθήκες που μ΄ ευχαριστούν περισσότερο, ώστε να μπορώ, να τις απολαμβάνω αποκλειστικά
και μόνο με τον άνθρωπο που με ενδιαφέρει... και που για μένα πληρεί τα πάντα... και μάλιστα,
με το παραπάνω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν έχω συγκεκριμένες μέρες, όταν θέλω να αργήσω να γυρίζω σπίτι ή για να πάω να αράξω σε καμια παραλία ή να πάω βόλτα με το αγόρι μου και το αυτοκίνητο θα πάω, δεν έχω ώρα το πότε θα γυρίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
να βγαίνεις έξω;;; δεν βλέπετε ειδήσεις ρε; ποιο πρωί, ποιο απόγευμα, ποιο βράδυ; αν έχεις δουλειά έχει καλώς...αν όχι μάζεψε τα φιλαράκια σου σπίτι και φτιάξτε κατάσταση με μουσική, μπυρ΄΄ιτσες, σουβλάκια και ναργιλέ, για να μην έχετε να ανησυχείτε για το πόσο πήγε η βενζινη!!!!!:P ο κόσμος πεινάει ρε, σφίξτε τα ζωνάρια και μην ξοδεύτε σε βενζίνες (εκτός και αν έχετε ποδήλατο), σε καφέδες- όπου σκάτε 4 ευρώ (όταν έχετε σεϊκερ και στο σπίτι), σε ποτά -πολύ πιθανόν να είναι βόμβες (άντε να φτιάξετε ένα κοκτεϊλ και να το απολαύσετε στο μπαλκόνι με θέα την ακρόπολη)!
όχι πείτε μου, έχω άδικο;;;ε;;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τελευταια δε βγαινω, πολλη δουλεια... και μην πειτε τωρα τπτ για τον αφεντη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
..αποκλειστικα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top