Τι όνειρο είδατε χθες;

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
Όσο κουφό και αν σας φανεί, σας είδα στον ύπνο μου!!!!:D
Ναί ναί... Είδα λέει οτι ήμασταν κάπου διακοπές, κάνατε συνάντηση και ήρθα και σας είδα!!!!! Δεν ξέρω πως είστε στην πραγματικότητα οι περισσότεροι αλλά στον ύπνο μου αποκτήσατε μορφή!!!
:)
Μάλλον το αγαπάς πολύ το στέκι.Εγώ δεν είδα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
Δεν ξέρω πως είστε στην πραγματικότητα οι περισσότεροι αλλά στον ύπνο μου αποκτήσατε μορφή!!!:)

https://www.e-steki.com/gallery/browseimages.php?c=35 ;)

ΥΓ: Εμένα πως με φαντάστηκες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΙΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!
Σε είδα στον ύπνο μου χωρίς να σε έχω δεί Π Ο Τ Ε, μόνο που είχες σγουρά μαλλιά και φόραγες ένα τζιν μπουφάν! Τί να πώ... Μάλλον επηρρεασμένη από το avatar σου έπεσα μέσα!!! Έμεινα τώρα!!!
Επίσης είδα και άλλα πολλά παιδιά που δεν μου θυμίζουν κάποιον από όσα παιδιά είδα στις φωτό...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa:
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΙΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!
Σε είδα στον ύπνο μου χωρίς να σε έχω δεί Π Ο Τ Ε, μόνο που είχες σγουρά μαλλιά και φόραγες ένα τζιν μπουφάν! Τί να πώ... Μάλλον επηρρεασμένη από το avatar σου έπεσα μέσα!!! Έμεινα τώρα!!!
Επίσης είδα και άλλα πολλά παιδιά που δεν μου θυμίζουν κάποιον από όσα παιδιά είδα στις φωτό...


Χεχε, μάλλον φταίει το άβαταρ (αν και η φωτογραφία βάσει της οποίας το σχεδίασα είναι 2+ ετών παλιά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εγώ είδα ένα κορίτσι που έχω να το συναντήσω πάνω από 10 χρόνια!
Πάντως τα όνειρα πιστεύω οτι δίνουν χρώμα στη ζωή μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάτι μυρμήγκια έβλεπα και ότι έτρεχα να σωθώ :P Κάτι περίεργα πράγματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Είδα ότι ήμουν στην έρημο και έκαιγε ο ήλιος κι εγώ περπατούσα συνέχεια και μετά λέει περνούσαν κάτι αυτοκίνητα με παράξενες κόρνες, σαν ξυπνητήρι... μετά κατάλαβα ότι ήταν το ξυπνητήρι! :whistle:

Βασικά συχνά συνδιάζω ήχους που ακούω με τα όνειρά μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Παιδιά, αν κάποιος δει 5 νούμερα κι ένα τζόκερ, εννοείται ότι το αναφέρει εδώ αμέσως. Τι φίλοι είμαστε... :P
Δε θυμάμαι κάποιο από τα όνειρα που είδα τελευταία.Όταν ήμουν μικρός πάντως (νηπιαγωγείο, πρώτες τάξεις δημοτικού:baby:) ζωγράφισα ένα όνειρο που είχα δει με κάτι πυραμίδες και ρομπότ (:upside:).Ακόμα έχω τις ζωγραφιές και ακόμα το θυμάμαι αυτό το όνειρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Παιδιά, αν κάποιος δει 5 νούμερα κι ένα τζόκερ, εννοείται ότι το αναφέρει εδώ αμέσως. Τι φίλοι είμαστε... :P
Δε θυμάμαι κάποιο από τα όνειρα που είδα τελευταία.Όταν ήμουν μικρός πάντως (νηπιαγωγείο, πρώτες τάξεις δημοτικού:baby:) ζωγράφισα ένα όνειρο που είχα δει με κάτι πυραμίδες και ρομπότ (:upside:).Ακόμα έχω τις ζωγραφιές και ακόμα το θυμάμαι αυτό το όνειρο.


αχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!:rofl: :jumpy: :bleh:


:whistle: :D :clapup: :P :D :D :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάτι περίεργα πράγματα έβλεπα πάλι! Διάφορα αυτοκίνητα που πετούσαν με κάτι γραφεία και κάτι τέτοιες βλακείες.... :redface: Στο τέλος είδα και έναν τύπο από το CSI!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εναν τυπο.. που υπαρχει, δεν τον ξερω προσωπικα, δεν τον εχω δει ποτε, δεν εχω καμια σχεση -προσωπικη- μαζι του, αλλα δεν τον παω με τιποτα! :confused: :mad:
Γι'αυτο στραβοξυπνησα μαλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εβλεπα τις συμμαθητριες μου απο το γυμνασιο..
Αγκαλιες, φιλια.. Μου εχουν λειψει μαλλον.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
είμουνα λέει στην newsphone οπού ξαναπήγα να πιάσω δουλειά αλλά σε αλλό υποκατάστημα (στην πραγματικότητα δεν υπάρχει) και επιασά γνωριμία με κάτι παιδιά που περιμέναμε να μας καλέσουν για συνέντευξη( πάλι αυτό δεν στέκει στην πραγματικότητα) και λέγαμε διάφορα. Φαφνικά συνειδητοποίησα ότι δεν ήταν το υποκατάστημα που είχα ξαναπιάσει δουλειά και ρωτούσα που ήταν το άλλο υποκαταστημά. Εντωμεταξύ εκεί που πήγα ήταν λέει δίπλα από την ΑΣΟΕ και ήταν όλο φοιτητές , καφεδάκι, άραγμα , κουβεντούλα και τρέχα γύρευε και μου έρεσε καλύτερα και δεν ήθελα λέει να πάω στο άλλο υποκατάστημα. GO Figure:redface: απλά έχω αγχός για δουλειά, αυτό κατάλαβα:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Λοίπον αυτό το θέμα που έθιξε ευαίσθητες χορδές!
Σας ζηλέυω όλους!!! Οι μόνοι περίπτωση να θυμάμαι ένα όνειρο είναι όταν είμαι άρρωστος με πυρετό!!
Σε κάθε άλλη περίπτωση κοιμάμαι κυριολεκτικά σαν πτώμα και δεν έχω καμία συναίσθηση του τι έγινε όταν ανοίγω τα μάτια. Αν τύχει και κάτι θυμάμαι απλά το ξεχνάω σε δευτερόλεπτα όσο και αν προσπαθήσω να το συγκρατήσω!!!

Συνεπώς και κλαπς αν χαίρετσε όλοι τις ταινείες μικρού μήκους που βλέπεται. Σίγουρα είναι από τις καλύτερες.

Μόνο ένα θυμάμαι που το σκεφτόμουν αν ήταν αληθινό ή όχι για ώρα και ο μόνος λόγος που αποφάσισα ήταν ότι είναι όνειρο ήταν δια της λογικής και ότι σιγά μην ήμουν τόσο τυχαιρός! (όχιλεφτά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
έχασα ένα σεμινάριο που ήθελα πολύ να κάνω επειδή μια υπάλληλος δε μου έδωσε τις σωστές πληροφορίες.
και αυτό έγινε προχτές.
το πιστοποιητικό παρακολούθησης το θέλω για μια αίτηση που κατέθεσα μόλις σήμερα...

λοιπόν, το όνειρο που είδα σήμερα το βραδυ είναι ότι η χαζη τύπισσα εκεί του σεμιναρίου κατάλαβε ότι το λάθος ήταν δικό τις οποτε "το λιγοτερο" που μπορούσε να κάνει ήταν απλά να μου δώσει μια σκέτη βεβαίωση να κάνω τι δουλειά μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
είδα ένα όνειρο που το έχω ξαναδεί, ότι έκανα έρωτα με την μάνα μου αλλά σε άλλο σώμα, είναι φυσιολογικό.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι ήμουν σε ένα δάσος και με κυνηγούσαν κάτι περίεργοι, μετά με έχασαν και μετά κάποιος μου πέταξε ένα μαχαίρι με κάρφωσε ... Μετά ξύπνησα δεν πρόλαβα να του δαγκώσω το αυτί για να τρέχει στο δρόμο φωνάζωντας βοήθεια :( Είναι φυσιολογικό να βλέπω συνέχεια τέτοια περίεργα όνειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μήπως βλέπεις LOST lost_in_space?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Εγώ είδα ότι ήμουν σε ένα δάσος και με κυνηγούσαν κάτι περίεργοι, μετά με έχασαν και μετά κάποιος μου πέταξε ένα μαχαίρι με κάρφωσε ... Μετά ξύπνησα δεν πρόλαβα να του δαγκώσω το αυτί για να τρέχει στο δρόμο φωνάζωντας βοήθεια :( Είναι φυσιολογικό να βλέπω συνέχεια τέτοια περίεργα όνειρα;

Μεγάλη σημασία έχει για τα όνειρα σου απο το πώς εχεις πάει για ύπνο (διάθεση)
Τι έχεις φάει ? (Αν έχεις τσακίσει 9 σουβλάκια μην περιμένεις να κοιμηθείς σαν πουλάκι)
Οι συνθήκες που κοιμάσε (ζέστη και υγρασία επιρεάζουν τον ύπνο)
και σε τι ψυχολογική κατάσταση είσαι. (Αν είσαι αγχωμένος με το σχολείο και περιμένεις κάποιο διαγώνισμα είναι φυσικό να βλέπεις καταδίωξη στον ύπνο σου.
Κάποιες φορές τα όνειρα κρίβουν τα θέλω και τα πραγματικά άγχη μας, αλλα πάντα μεταφράζονται με περιέργο τρόπο επιρεασμένα κατα κυριο λόγο απο εικόνες που μας κάνουν εντύπωση.
Ίσως να είναι ο τρόπος του υποσυνήδητου να μας υποδείξει κάποια πράγματα τραβώντας την φαντασία μας στα όρια μόνο και μόνο για να το θυμόμαστε την επόμενη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και εγώ ρε Γιάννη? Γιατί δεν θυμάμαι ποτέ τα ονειρά μου? Ούτε καν έχω την αίσθηση ότι έχω δει!

Χάνω τις καλύτερες ταινείες!! ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΕΓΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top