Φιλία VS Έρωτας

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Πιστεύω στη φιλία μεταξύ των 2 φύλων γιατί έχω άντρες φίλους, με την πραγματική έννοια της λέξεως. Μόνο 2 είναι αλλά είναι φίλοι και δεν θα μπορούσα ποτέ να διαννοηθώ ότι θα προχωρούσε σε ''φιλικό σεξ'', αν υπάρχει τέτοιο πράγμα και μετά όλα καλά και ωραία.

Γούστα είναι αυτά δεν κατακρίνω κανέναν, προσωπικά όμως δεν θα το έκανα ποτέ γιατί διαχωρίζω τα πράγματα στο μυαλό μου.


+1 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω πως υπάρχει φιλικό σεξ. Και άπαξ και κάνεις σεξ με φίλο σου, τότε αυτόματα εκείνος/η παύει να είναι μόνο φίλος.

Μη μπερδεύετε τις φιλίες με τις ελεύθερες σχέσεις, οι οποίες μοιάζουν με φιλίες, αλλά δεν είναι!

:confused:

(Προσωπική άποψη πάντα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Συμφωνω με την προλαλησασα, παρολο που εχω κανει σεξ με φιλο και ολως παραδοξως ειμαστε ακομη απλως φιλοι και παρολο που με εναν εκ των πρωην - που μαλιστα ηταν και η πρωτη μου μεγαλη αγαπη- εχουμε καταληξει σαν φιλαρακια απ τον στρατο...:worry::) παντρευεται κιολας τωρα το φθινοπωρο και θα μαι εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kajira:
Εγώ δεν πιστεύω πως υπάρχει φιλικό σεξ. Και άπαξ και κάνεις σεξ με φίλο σου, τότε αυτόματα εκείνος/η παύει να είναι μόνο φίλος.

Μη μπερδεύετε τις φιλίες με τις ελεύθερες σχέσεις, οι οποίες μοιάζουν με φιλίες, αλλά δεν είναι!

:confused:

(Προσωπική άποψη πάντα..)

Συμφωνώ απόλυτα με την άποψη σου!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από briki:
Συμφωνω με την προλαλησασα, παρολο που εχω κανει σεξ με φιλο και ολως παραδοξως ειμαστε ακομη απλως φιλοι και παρολο που με εναν εκ των πρωην - που μαλιστα ηταν και η πρωτη μου μεγαλη αγαπη- εχουμε καταληξει σαν φιλαρακια απ τον στρατο...:worry::) παντρευεται κιολας τωρα το φθινοπωρο και θα μαι εκει!
Λίγο αντιφατικό γιατί έχεις δύο καλές εμπειρίες!Αλλά κάτι περισσότερο μάλλον θα ξέρεις.

Πάντως παρατηρώ ότι οι γυναίκες είναι οι κύριοι διαφωνούντες σε αντίθεση με τους άνδρες που είναι πιο ελαστικοί ή δεκτικοί στην ιδέα!! Εμένα πάντως μου φαίνεται και λογικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ πιστεύω,πως αν υπάρξει σεξ ανάμεσα σ'έναν άντρα και μια γυναίκα που υποτίθεται ότι είναι πάρα πολύ καλοί φίλοι,αυτό αυτόματα σημαίνει πως τελικά αυτή η φιλία δεν ήταν και τόσο "αθώα",αλλά υπήρχαν ερωτικά συναισθήματα,έστω και μόνο απ'την πλευρά του ενός..αν όμως,όντως πρόκειται για πραγματική φιλία (που πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα),τότε δεν θεωρώ ότι παίζει το ενδεχόμενο του σεξ,εκτός κι αν κάτσει καμιά φάση που και οι 2 να είναι απογοητευμένοι από τις σχέσεις τους με τα αντίθετα φύλα,έχουν γίνει κουρούμπελα (τι ωραία που είναι τα ελληνικά μου..:redface::P)και πάνω στην θολούρα τους γίνει ό,τι γίνει..βέβαια,και πάλι,κάτι τέτοιο δεν το δικαιολογώ,καθώς θεωρώ ότι ακόμα και μεθυσμένος να είσαι,δεν κάνεις τίποτα με το ζόρι.. ;) ε,και σ'αυτήν την περίπτωση,όχι,δεν θεωρώ ότι το αξίζει... :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Delphine

Νεοφερμένος

Η Delphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Κι εγώ ήμουν κατά της συγκεκριμένης πρακτικής, μέχρι που συνέβη σε εμένα με τον κολλητό μου. Γνωριζόμαστε πολλά χρόνια και όλο αυτό τον καιρό της γνωριμίας μας, δεν είχε περάσει ποτέ από το μυαλό μας να κάνουμε κάτι άλλο πέρα από τη φιλία μας. Εξάλλου είμασταν πάντα -και είμαστε ακόμα- και οι δυο σε σχέσεις.
Ένα βράδυ βγήκαμε οι δυο μας και απλά συνέβη το μοιραίο. Το περίεργο είναι ότι ήρθε τόσο φυσικά και ομαλά, λες και είμασταν από καιρό εραστές.
Δεν έχει ξανασυμβεί κάτι μεταξύ μας από τότε. Και δεν έχει αλλάξει σε τίποτα η φιλία μας. Αντιθέτως, νιώθουμε περισσότερο δεμένοι και αιθανόμαστε μεγαλύτερη στοργή ο ένας για τον άλλον. Συνεχίζουμε κανονικά όπως πριν.
Και, όχι, δεν νιώθουμε ότι απατήσαμε τους συντρόφους μας, όσο περίεργο κι αν ακούγεται αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν....εγώ με το αμόρε ήμασταν φίλοι και ξεκίνησαμε σαν fuck buddies...Αυτό ποτέ δεν μας δημιούργησε πρόβλημα το καιρό που υπήρχε ούτε μας άλλαξε την φιλία μας....Να πω ότι μας έδεσε περισσότερο; 8) Ούτε είχα κόλλημα να γνωρίσω την κοπέλα του, ούτε και αυτός να μάθει για πρώην και νυν....Νομίζω ότι ήμασταν αρκετά ώριμοι για μια τέτοια είδους σχέση.... Η κτητικότητα υπήρχε στο σεξ...αν σκέφτεσαι άλλη θα σου σπάσω το κεφάλιιιιιιιιιιιιιι!:P Και βασικά συνέβει σε μία περίοδο της ζωής μου που δεν ήθελα δεσμεύσεις αλλά σεξ, με κάποιον που ξέρω, εκτιμώ, αγαπώ και εμπιστεύομαι και κυρίως με ξέρει!Χωρίς παιχνιδάκια, τσακωμούς, καβγάδες, αντιζηλίες! Αν θα το ξαναεκάνα; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Απλά φτάνει να ξαναβρεθώ σε παρόμοια φάση και να ξέρω όπως και τότε τι ακριβώς θέλω....Όταν αποφάσισα ότι θέλω σχέση μαζί του απλά έγινε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Μπράβο.. Ήθελα να θίξω το θέμα των fuck buddies αλλά με πρόλαβε η αγαπητή Vkey...
https://www.thesite.org/sexandrelationships/singles/singlelife/fuckbuddies

Κάτι άλλο που νομίζω ότι είστε λάθος οι περισσότεροι. Τα περί φιλίας και έρωτα ότι είναι αντιφατικά και τα λοιπά. Νομίζω κάνετε μεγάλο λάθος ακόμα και όταν τα ξεχωρίζετε και με ποιο σκεπτικό αλήθεια γίνεται ο διαχωρισμός του τύπου:

Αρχική Δημοσίευση από Burbuja:
"εγώ πιστεύω,πως αν υπάρξει σεξ ανάμεσα σ'έναν άντρα και μια γυναίκα που υποτίθεται ότι είναι πάρα πολύ καλοί φίλοι,αυτό αυτόματα σημαίνει πως τελικά αυτή η φιλία δεν ήταν και τόσο "αθώα",αλλά υπήρχαν ερωτικά συναισθήματα,έστω και μόνο απ'την πλευρά του ενός..αν όμως,όντως πρόκειται για πραγματική φιλία (που πιστεύω ότι μπορεί να υπάρξει ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα)"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Κάτι άλλο που νομίζω ότι είστε λάθος οι περισσότεροι. Τα περί φιλίας και έρωτα ότι είναι αντιφατικά και τα λοιπά. Νομίζω κάνετε μεγάλο λάθος ακόμα και όταν τα ξεχωρίζετε και με ποιο σκεπτικό αλήθεια γίνεται ο διαχωρισμός του τύπου:

Με υποκειμενικό σκεπτικό βρε emu:)
Καθένας μας το βλέπει διαφορετικά απο την δική του σκοπιά, δεν μπορεί να υπάρξει αντικειμενικά λάθος ή σωστή αντίληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Λοιπόν....εγώ με το αμόρε ήμασταν φίλοι και ξεκίνησαμε σαν fuck buddies...Αυτό ποτέ δεν μας δημιούργησε πρόβλημα το καιρό που υπήρχε ούτε μας άλλαξε την φιλία μας....Να πω ότι μας έδεσε περισσότερο; 8) Ούτε είχα κόλλημα να γνωρίσω την κοπέλα του, ούτε και αυτός να μάθει για πρώην και νυν....Νομίζω ότι ήμασταν αρκετά ώριμοι για μια τέτοια είδους σχέση.... Η κτητικότητα υπήρχε στο σεξ...αν σκέφτεσαι άλλη θα σου σπάσω το κεφάλιιιιιιιιιιιιιι!:P Και βασικά συνέβει σε μία περίοδο της ζωής μου που δεν ήθελα δεσμεύσεις αλλά σεξ, με κάποιον που ξέρω, εκτιμώ, αγαπώ και εμπιστεύομαι και κυρίως με ξέρει!Χωρίς παιχνιδάκια, τσακωμούς, καβγάδες, αντιζηλίες! Αν θα το ξαναεκάνα; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Απλά φτάνει να ξαναβρεθώ σε παρόμοια φάση και να ξέρω όπως και τότε τι ακριβώς θέλω....Όταν αποφάσισα ότι θέλω σχέση μαζί του απλά έγινε 8)
Αντε και μετα απο πόσα ποστ ... ήρθε η ώρα να πω οτι συμφωνω με κάποιο :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Όσο και αν δεν συνηθίζουμε να το παραδεχόμασθε, σε μια φιλία μεταξύ δυο ατόμων διαφορετικού φύλου..., υπάρχει πάντα και ένας ερωτισμός... ;)

Ο ερωτισμός αυτός, δεν είναι καθόλου παράξενο, κάποια στιγμή να εκδηλωθεί..., όπως επίσης και να εξεληχθεί σε έναν μεγάλο έρωτα...
Αν δεν φθάσει όμως σε κάτι τόσο ιδιαίτερο, είναι πολύ συνηθισμένο να εκδηλωθεί στιγμιαία..., εννοώ κάποια στιγμή που οι συνθήκες θα το επιτρέψουν..., ή καλύτερα δεν θα το απαγορεύουν... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και επίσης οι καλύτερες σχέσεις είναι αυτές που έχουν βάση ή έχουν προέλθει από φιλία! Έλεγχο, μυαλό, ωριμότητα και κυρίως αυτογνωσία και αίσθηση του τι ακριβώς θέλω από κάτι! Και γιαυτό και συφμωνώ με τα τελευταία post ύπερ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Έχω την ταπεινή άποψη ότι ΔΕΝ υπάρχει φιλία μεταξύ των δύο φύλων. Τα δύο φύλα υπάρχουν για να έλκονται και όχι για "κολλητιλίκια". Κάποιος από τους δύο θα αισθάνεται, κάποιος από τους δύο θα ελπίζει, κάποιος από τους δύο θα θέλει μόνο σεξ (για τους λόγους που έχουν προαναφερθεί). Είναι τυχαίο δηλ. και συμβαίνει μόνο σε εμένα ότι με όσους άνδρες δεν ήθελα να κάνω κάτι μου ζήταγαν να κάνουμε παρέα και να είμαστε φίλοι? Τι είδους φίλοι? Μέχρι να χωρίσω από τη σχέση μου ? Γιατί στην πορεία αυτό προέκυπτε... Anyway..Οι απόψεις διίστανται αλλά γι'αυτό υπάρχουν.
**Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να έχω φίλο, αληθινό και ουσιαστικό έναν άνδρα. Είναι άδικο όμως για τους εκάστοτε συντρόφους που δεν θα δεχτούν αυτό που δεν δέχομαι εγώ τώρα ότι μπορεί να συμβεί, οπότε αυτόματα βγαίνω εγώ φάουλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω ας πουμε εφαγα πιτα απο μια κοπελα η οποια μου ειχε πει το εξης:"Δημητρη δε μπορουμε να κανουμε κατι μαζι,σε θεωρω φιλο οπως με τον Κυριακο και τον Γιωργο" :devil:

Απλα και η φιλια ειναι μια δικαιολογια και αυτη οταν δε γουσταρει ο ενας τον αλλο,για να μην πω οτι ειναι και ο ορισμος της καθιερωμενης "πιτας" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αυτό ομως δεν είναι φιλία! Και δεν νομίζω ότι αναφερόμαστε σε κάτι τέτοιο.
Πάντως εγώ όπως είπα δεν πιστεύω στην φιλία μεταξύ των δύο φίλων γενικά. Συνεπώς εγώ για φιλία αναφέρομαι στις κοπέλες με τις οποίες έχουμε πολύ καλή σχέση προς φιλική αλλά χωρίς την πραγματική έννοια της φιλίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Συνεπώς εγώ για φιλία αναφέρομαι στις κοπέλες με τις οποίες έχουμε πολύ καλή σχέση προς φιλική αλλά χωρίς την πραγματική έννοια της φιλίας

ποια είναι η πραγματική έννοια της φιλίας για σένα και γιατί δεν μπορείς να την εφαρμόσεις με το άλλο φύλο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αυτό που λείπει είναι ότι δεν μπορώ να είμαι ο πραγματικός μου εαυτός όταν μιλάω. δεν μπορώ να πω για όλα συνεπώς αλλάζει και η εικόνα που παρουσιάζω έστω και λίγο. Δεν εννοώ ακριβώς χαρακτήρα αλλά και τρόπο επικοινωνίας. Ξέρεται ανδροπαρέα που λέει πράγματα που παρεξηγούνται από μια γυναίκα.


Επίσης αν η γυναίκα μαρέσει εμφανισικά ή και ανάποδα για μένα πάντα υπάρχει μια κρυφή ελπίδα ή ένας κρυφός πόθος που σίγουρα επαναπροσδιορίζει την προσέγγιση στον άλλον. Και μην μου πείτε ότι λέω κάτι που σίγουρα δεν το έχετε δει. Πολύ μάλιστα το κάνουμε και ασυναίσθητα. Εγώ απλά πιστεύω ότι το έχω γνώση. Και δεν λέω ότι δεν έχω φίλες ή δεν μπορώ να κάνω φίλες. Αλλά υπάρχει μια σημαντική διαφορά !! που απλά προσδιορίζει άλλιώς την λέξη φιλία μεταξύ ανδρα και γυναίκα.

Για να μην πω τα ευτράπελα που έχω δει και παρέες που έχουν διαλύσει από φίλους μεταξύ φύλων>>

Παλιά πίστευα ότι ναι μπορεί να υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ο φρόυντ γράφει πως "δε μπορεί να υπάρξει αληθινή φιλία μεταξύ ενός άντρα και μιας γυναίκας, εκτός κι αν περάσει πρώτα από το ερωτικό στάδιο". Ίσως να χει δίκιο.Εγώ πιστεύω πως μπορεί να υπάρξει σεξ αρκει να ξέρουν και οι δυο τι ακριβως θέλουν.Τόσο απλά. Αν συμβαίνει αυτό, ούτε η φιλία τους χαλάει, ούτε τίποτε άλλο.
Βέβαια την έννοια της φιλίας την αντιλαμβάνεται διαφορετικά ο κάθε άνθρωπος.Οπότε και οι απόψεις έχουν μια κάποια διάσταση.
Εξάλλου η φιλία δεν έχει σχέση με το σεξ.Είναι ξεχωριστα πράγματα και σα ξεχωριστά πρέπει να λαμβάνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ποτέ δεν εχει υπαρξει φίλος μου, που να μη τον ειδα εστω και για λιγο, ερωτικά!


--οπως και να χει ομως, να ξηγιόμαστε για να μη παρεξηγιομαστε, το να φτασω να κανω σεξ ειναι αλλο τελειως θεμα! και αν γινοταν, θα γινοταν για πολυ συγκεκριμενους λογους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top