Τι σας "φτιάχνει" στο άλλο σας μισό;

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ σε άλλο θέμα έχουμε γράψει τι "μας την δίνει" στο άλλο μας μισό.....

είναι όμως σωστό να μιλάμε πάντα για αυτά που μας χαλάνε κι όχι για αυτά που μας φτιάχνουν πάνω του? ;)

Ξεκινάτε λοιπόν!
ΚΑΙ σωματικά ;) ΚΑΙ χαρίσματα χαρακτήρα κλπ


(Θα πω και γω στην συνέχεια:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χμμμ σωματικα θα ελεγα οταν ειχε τα μαλλια της κατω (οχι δεμενα δηλαδη) δεν ξερω γιατι αλλα αυτο παντα με τρελανε.


τωρα πο χαρακτηρα, τι να πω...........ασε καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
χμμμ σωματικα θα ελεγα οταν ειχε τα μαλλια της κατω (οχι δεμενα δηλαδη) δεν ξερω γιατι αλλα αυτο παντα με τρελανε.
Οντως σε αυτο θα συμφωνησω ... σε καμια γυναικα δεν εχω δει να της πανε τα μαλλια της πιασμενα περισσοτερο απο τι να τα εχει ελευθερα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
η αλογοουρά αναδεικνύει έναν ωραίο λαιμό.....

με άλλα λόγια, ποτέ μη λέτε ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
η αλογοουρά αναδεικνύει έναν ωραίο λαιμό.....

με άλλα λόγια, ποτέ μη λέτε ποτέ.
οχι αγαπητη μου ντου, αλλο πραγμα να κρυβει τον λαιμο και να φανταζεσαι πως ειναι κατω απο το μαλλι και αλλο να τον βλεπεις γυμνο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θα αλλάξω τον τίτλο του θέματος σε "πιάσε κότσο τα μαλλιά σου να φανεί η εμορφιά σου" :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
  • Το οτι είναι τρομερά γλύκας και σε εμφάνιση και σε χαρακτήρα
  • Το οτι με καταλαβαίνει σε όλα
  • Το ότι έχει πολύ μυαλο και αυτό φαίνεται σε ορισμένες ιδέες που κατα καιρούς έχει
  • Το οτι δεν είναι μίζερος αλλά έχει όνειρα και όραμα
  • Το οτι είναι πολύ ανοιχτόμυαλος
  • Για τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφος :redface:
  • Έχει καταλάβει ακριβως τι μου αρέσει στο κρεβάτι :redface:
  • Είναι πολύ ρομαντικός και συναισθηματικός, πράγμα σπάνιο πλέον σε άντρα
  • Μπορώ να του μιλάω για οτιδήποτε μου αρέσει και δεν βαριέται
  • Δεν άγεται και φέρεται απο τους φίλους του ή τους γονείς του όπως άλλοι
  • Σκέφτεται με το μυαλό του, όχι με το πέος του
  • Δεν είναι φαλλοκράτης (ακόμα πιο σπάνιο σε άντρα)
  • Είναι ειλικρινής
  • Σίγουρα ξεχνάω πολλά αλλά πρέπει κάποια στιγμή να στείλω το πόστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
:rofl:
Και να φανταστείς πως πήγα να παρασυρθώ και εγώ!!!!!
Να χαθείς....με κανες να γελάω σαν την χαζή μεσημεριάτικα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Θα αλλάξω τον τίτλο του θέματος σε "πιάσε κότσο τα μαλλιά σου να φανεί η εμορφιά σου" :|

ζουλεύεις που εν μπορείς να τα πιάσεις κοτσίδα, νι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λοιπόοοοον... Άλλο μισό δεν έχω (και όπως με κόβω, θα αργήσω να αποκτήσω...) αλλά μπορώ να σας πω γενικά, αρκεί να μη γελάσετε... (ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ Εεεε?!)

  • Οι πεταχτές φλέβες σε χέρια και πόδια.
  • Τα μακριά μαλλιά, ή τα πολύ-πολύ κοντά!
  • Να τον παρακολουθώ να εργάζεται...
  • Το βαθύ λακκάκι στην πλάτη.
  • Το χαμόγελο.
  • Οι πλάτες.


Τώρα από εσωτερικά χαρίσματα θέλω να είναι καλός συζητητής, ειλικρινής, να έχει μια δόση τρέλας, να του αρέσει το θέατρο και το σινεμά, ...μμμ πολλά είναι... κουράστικα και μόνο που τα σκέφτηκα. Άλλη φορά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
  • Το οτι είναι τρομερά γλύκας και σε εμφάνιση και σε χαρακτήρα
  • Το οτι με καταλαβαίνει σε όλα
  • Το ότι έχει πολύ μυαλο και αυτό φαίνεται σε ορισμένες ιδέες που κατα καιρούς έχει
  • Το οτι δεν είναι μίζερος αλλά έχει όνειρα και όραμα
  • Το οτι είναι πολύ ανοιχτόμυαλος
  • Για τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφος :redface:
  • Έχει καταλάβει ακριβως τι μου αρέσει στο κρεβάτι :redface:
  • Είναι πολύ ρομαντικός και συναισθηματικός, πράγμα σπάνιο πλέον σε άντρα
  • Μπορώ να του μιλάω για οτιδήποτε μου αρέσει και δεν βαριέται
  • Δεν άγεται και φέρεται απο τους φίλους του ή τους γονείς του όπως άλλοι
  • Σκέφτεται με το μυαλό του, όχι με το πέος του
  • Δεν είναι φαλλοκράτης (ακόμα πιο σπάνιο σε άντρα)
  • Είναι ειλικρινής
  • Σίγουρα ξεχνάω πολλά αλλά πρέπει κάποια στιγμή να στείλω το πόστ :P


αδερφό από 30-35 έχει ?:P :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
αδερφό από 30-35 έχει ?:P :P :D

:D Καλό, prime! Εμ, τέτοιοι άντρες πραγματικά σπανίζουν! Κράτα τον καλά, Michelle!;)

Και για ν'απαντήσω για το "άλλο μου μισό":
Η εξυπνάδα του και η καλή του ψυχή (μπορεί να έχει πολλά κακά, αλλά μέσα-μέσα πολύ μέσα...είναι καλύτερος άνθρωπος από μένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ ήρθε και η σειρά μου να πω για το καμάρι μου :D


  • το ότι εχει απίστευτα πράσινα μάτια και υπέροχο χαμόγελο :redface:
  • το ότι έχει φέτες κοιλιακούς :redface:
  • το ότι είναι ο πιο υπομονετικός άνθρωπος που εχω γνωρίσει στη ζωή μου!
  • το ότι μπορεί να με κάνει να γελάω ακόμα και όταν έχω νεύρα!
  • το ότι με αντέχει ακόμα και στις πιο άσχημες μέρες μου που δεν με αντέχω ούτε εγώ!
  • το ότι είναι απίστευτα νοικοκύρης χωρίς να πω εγώ την παραμικρή κουβέντα!
  • το ότι με προσέχει και με φροντίζει και ότι με κάνει να νοιώθω θηλυκό και γυναικάρα!
  • το ότι πιάνουν ρε παιδί μου τα χέρια του και μπορεί και μαστορεύει!
  • το ότι αν και δεν μαγειρεύει υπέροχα, πολλές φορές το κάνει μόνο και μόνο για να με εντυπωσιάσει!
  • το ότι δεν είναι σπάγγος αλλά ούτε και σπάταλος!
  • το ότι είναι ειλικρινής!
  • το ότι είναι δίκαιος!
  • το ότι είναι συζητήσιμος!
  • το ότι με κάνει να θέλω να γίνομαι καλύτερη κάθε μέρα που περνάει.....
Είναι κι άλλα πολλά... γιαυτό άλλωστε τον παντρεύομαι σε 9 μέρες :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Νομίζω παρεξήγησα το "τι σας φιάχνει" :P Θα επανέρθω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Είναι κι άλλα πολλά... γιαυτό άλλωστε τον παντρεύομαι σε 9 μέρες :inlove:

Αλήθεια, ΚΕ;;;;;;;;; Μπράβο!! Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!! ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ!!:clapup: :clapping: :thumbsup: :beer: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Αλήθεια, ΚΕ;;;;;;;;; Μπράβο!! Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ!!! ΚΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑ!!:clapup: :clapping: :thumbsup: :beer: :flowers:

βρε... υπάρχει και σχετικό θέμα :P
γράψε μου εκεί τις ευχές σου pleaseeeeeeeeeee γιατί θα τις τυπώσω και θα τις κρατήσω :redface:

πήγενε εδω... e-steki forum » Γενική Κουβεντούλα » The Chat & Fun Section » Παντρεύομαι λέμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
αδερφό από 30-35 έχει ?:P :P :D

ΛΟΛ! Μόνο έναν 21 ο οποίος είναι η μέρα με τη νύχτα! Τελείως μπούλης :sick:

Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
:D Καλό, prime! Εμ, τέτοιοι άντρες πραγματικά σπανίζουν! Κράτα τον καλά, Michelle!;)

Τον κρατάω εδώ και 1,5 χρόνο :inlove: Πήγα να τον χάσω προσφάτως απο βλακείες μου αλλά τελικά όλα καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πήγα να τον χάσω προσφάτως απο βλακείες μου αλλά τελικά όλα καλά :D

Αν δεν πάθεις... δε θα μάθεις....
Να ευχαριστείς τον Θεό(?) :P που έχετε δεύτερη ευκαιρία στην σχέση σας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τον κρατάω εδώ και 1,5 χρόνο :inlove: Πήγα να τον χάσω προσφάτως απο βλακείες μου αλλά τελικά όλα καλά :D

Με τα στραβοπατήματα, μαθαίνεις και επιπλέον δείχνει και πόσο δυνατή είναι τελικά η σχέση, οπότε...μια χαρούλα!:)

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
βρε... υπάρχει και σχετικό θέμα :P
γράψε μου εκεί τις ευχές σου pleaseeeeeeeeeee γιατί θα τις τυπώσω και θα τις κρατήσω :redface:

πήγενε εδω... e-steki forum » Γενική Κουβεντούλα » The Chat & Fun Section » Παντρεύομαι λέμε!!!

Δεν το είχα δει το ούφο!:D Σου έγραψα κι εκεί πάντως!;) Άντε, απόλαυσε όσο μπορείς τώρα τις λίγες μερούλες "ελευθερίας"!!:P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Αν δεν πάθεις... δε θα μάθεις....
Να ευχαριστείς τον Θεό(?) :P που έχετε δεύτερη ευκαιρία στην σχέση σας ;)

Τον ευχαριστώ (?) που μου έκρουσε τον κώδωνα του κινδύνου εγκαίρως πριν είναι πολύ αργά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top