Ποια ομάδα υποστηρίζετε στο Μουντιάλ;

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Σίγουρα έπαιξαν καλά σήμερα (αν και το σημείο που δώθηκε το ανύπαρκτο πέναλτι και η κόκκινη ήταν αρκετά καθοριστικό).Αλλά σύμπτωση που επαναλαμβάνεται, παύει να είναι σύμπτωση.Οι Ισπανοί πάντα τα ίδια κάνουν.Νομίζω διασταυρώνονται με τον όμιλο της Γαλλίας, άρα ίσως φτάσουν στους 8 σχετικά χωρίς κόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Fernando Torres!!! Για εμένα είναι ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ επιθετικός !!!

Οι Γερμανοί απο καθαρή ατυχία δεν έβαλαν χθές 3 γκολ!!! Οχι οτι είναι κατι το σπουδαίο ως ομαδα, αλλά ειναι μαχητές μέχρι την λήξη του αγώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η Ισπανία(αν περάσει)στον ημιτελικό παίζει με Βραζιλία;)
PETER CROUCH ΠΑΛΙ ΜΑΓΕΨΕΣ!!!:worship:Πού είσαι τώρα Valder?:P
@Founes:Εμένα μ'αρέσει ο Torres φυσικά αλλά και ο Villa.Παιχταράς:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μ αρέσει η Τσεχία. Αν καταφέρει να βγεί πρώτη στον όμιλό της ξεπερνώντας την Ιταλία (και αφού ξεπεράσει το εμπόδιο μιας εκ των Αυστραλία ή Κροατία) τότε διασταυρώνεται πιθανώς με Γαλλία ή Ισπανία οπότε πιστεύω μπορεί να περάσει στους 4. Μετά όλα παίζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Little_johnny77

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Καλά … Ουκρανία θα έλεγα εγώ ( αφού εκεί γεννήθηκα) ,αλλά έτσι πως το ξεκίνησαν με την Ισπανία … Aπελπιστικά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Γι'αυτό με πορώνει αυτή η ομάδα ρε γμτ, γιατί τα κάνει όλα κόλαση!!! :clapup:

FORZA ITALIA :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αυτοί θα αποκλειστούν από μόνοι τους ρε!:P :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Fernando Torres για ακόμα μια φορά παρέδωσε μαθήματα πλασέ και αυτό που λένε "Finishing"!!! Σήμερα θέλω ο Borja να βάλει 2 γκόλ αλλά στο τέλος να νικήσει η Γερμανία!

Argentina RuLeZ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αργεντινή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αργεντινή φυσικά!!!!
Όσο για τον Crouch....απορώ πώς τον έχει καλέσει ο Ericson
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πάμε γερά USA!(σόρρυ για την αντιγραφή ρε Val:P )
ΥΓ:μας σφάζει η διαιτησία στον αγώνα με τη Γκάνα.:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:clapup: :D Forza ITALIA ! ! ! ! ! ! !:clapup: :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
FORZAAAA!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η ΠΙΟ ΑΔΙΚΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΕΙΝΑΙ ΟΙ USA!!!Ποιος μπορεί να πει ότι το πέναλτι που έδωσε στη Γκάνα ήταν αληθινό?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Μπορεί να έχεις δίκιο Bill, αλλά δεν πειράζει :P :devil:.
Άσε να ευνοηθεί κάπου και η Γκάνα και να αδικηθεί η USA.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ ένα πράγμα ξέρω. Η Ιταλία έχει πάρα μα πάρα πολύ ωραίους παίκτες. forza italia:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Μπορεί να έχεις δίκιο Bill, αλλά δεν πειράζει :P :devil:.
Άσε να ευνοηθεί κάπου και η Γκάνα και να αδικηθεί η USA.

Πεστα βρε αδερφε!!!!:clapup: :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εγώ ένα πράγμα ξέρω. Η Ιταλία έχει πάρα μα πάρα πολύ ωραίους παίκτες. forza italia:hehe:

........... και τους πάει το μπλεεεεεεεεε

ναι ναι.... forza italia λέμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
H doo και η κακη επιρροη ψηφισαν με μονο κριτηριο το ποδοσφαιρικο και αθλητικο προσωπο που εδειξαν οι παικτες!:P :D :whistle:
Γι' αυτο σας παω!!!!!:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο αγωνας μεταξυ Σουηδιας και Αγγλιας γιατι μου φενετε οτι ητανε οληγων στιμενος; Βασικα οχι οτι το ειχανε κανονισει απο πριν με χρηματα κλπ αλλα οτι στο γηπεδο εκμεταλευτικαν τον γεγονος οτι με ισοπαλια περανε και οι δυο... (ποτε το θυμιθικα εγω ε; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top