Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ έχω 3 αδέρφια,2 αγόρια και 1 κορίτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Έχω έναν μικρότερο αδερφό με τον οποίο έχουμε διαφορά 362 μέρες. Ούτε καν χρόνος!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Έχω έναν μικρότερο αδερφό με τον οποίο έχουμε διαφορά 362 μέρες. Ούτε καν χρόνος!!!! :P
LoL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Κι εγώ έχω τρία αδέρφια,δύο αγόρια και ένα κορίτσι.Είμαι αδερφός του Bill_Slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
έχω μια αδελφή 5 χρόνια μεγαλύτερη.
Αν και σαν χαρακτήρες είμαστε πολυ διαφορετικοί και σε πιο μικρές ηλικίες δεν κάναμε καθόλου παρέα (για διαφόρους λόγους), εδώ και λίγα χρόνια τα πάμε πολύ καλά και κάνουμε άψογη παρεούλα...(και μαζί με τα ανηψούδια μου:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unicorn

Νεοφερμένος

Η Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Έναν αδερφό, ένα χρόνο μικρότερο, που τον υπεραγαπάω και για τον οποίο είμαι πάρα πολύ περήφανη! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Έχω 2 μικρότερες αδερφές... 16 κ 14 ετών. Και με τις δύο τα πηγαίναμε πάντα πολύ καλά (αν εξαιρέσουμε τους μικροκαβγάδες που είναι στα προγράμματα). Ίσως γιατί, λόγω του χωρισμού των γονιών μου, ήμουν κάτι σαν ο μπαμπάς τους! :P Τωρα πλέον όμως μπορώ και συζητώ μαζί τους (ειδικά με την μεγάλη) καθώς είναι σε ηλικία να πουν κ καμια σοβαρή κουβέντα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εγω εχω...(θριαμβευτικη μουσικη υποκρουση).....τεσσερα αδελφακια. μικροτερα. και ολα αγορια.
αλλα τα αγαπαω απιστευτα:D , παρολο που εχουμε φτασει να σκοτωνομαστε.μικρη τον εδερνα, τον αμεσως επομενο, αλλα τωρα ειναι για γελια η υποθεση, γιατι με περναει στο υψος......σνιφφφ.
αφου σας λεω, δεν μπορω να δω ταινιες οπου μικρα αγορακια παθαινουν τα πανδεινα, γιατι σκεφτομαι τα αδελφακια μου στη θεση τους.....!:/:
τα μικρα τα λενε guillen, esteban, miguel και angel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
έχω έναν αδερφό πέντε χρόνια μικρότερο, τον οποίο λατρεύω όσο κανέναν άλλο στον κόσμο. Τρελή αδυναμία!!!
Είμαστε πολύ δεμένοι, στηρίζουμε ο ένας τον άλλον και τα λέμε σχεδόν όλα μεταξύ μας. Σίγουρα βοήθησαν σε μεγάλο βαθμό οι γονείς μας σε αυτό που καλλιέργησαν αυτή τη σχέση από τότε που ήμασταν μικρά..
Μου λείπει πολύ τώρα που είναι φοιτητής, αλλά μιλάμε συνέχεια στο τηλέφωνο και βρισκόμαστε αρκετά συχνά, είτε ανεβαίνει αυτός, είτε κατεβαίνω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εχω δυο αδερφες, μικροτερες.
Εχουμε διαφορα 4 χρονια η μια απο την αλλη (3,8 για την ακριβεια), και οι σχεσεις ειναι φυσιολογικες.. με μικροκαυγαδες οπως συμβαινει στα περισσοτερα αδερφια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Έχω μια αδερφή μεγαλύτερη από μένα 5 χρόνια, παντρεμένη κι έχει μια κορούλα όνειρο, την οποία την βάφτισα κιόλας!!! Είμαστε γενικά δεμένη οικογένεια.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Εγώ έχω 4 αδέρφια. 3 κορίτσια και 1 αγορι, όλοι μικρότεροι. Η πρώτη είναι 18 την περνάω 3 χρόνια, η δεύτερη 15 την περνάω 6 χρόνια. Το αγόρι είναι 11, 10 χρόνια διαφορά και η μικρούλα η συμπάθειά μου:redface::redface: είναι 8 χρονών.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό μικρότερο κατα 2 χρονάκια.....ελεύθερος και κούκλος!!!!
Ενδιαφέρεται καμμιά σας....τζάμπα τον χαρίζω!!!!:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Έχω έναν αδερφό μικρότερο κατα 2 χρονάκια.....ελεύθερος και κούκλος!!!!
Ενδιαφέρεται καμμιά σας....τζάμπα τον χαρίζω!!!!:P :D

για pm me να την δούμε την περίπτωση.... :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
για pm me να την δούμε την περίπτωση.... :P:P:P:P:P

ΑΑΑααα....όλα κ όλα.....ΠΜ μι εσύ....και πες μου τί προίκα έχεις.....σπουδές.....φιλοδοξίες....και μετά βλέπουμε.....
Εμ τι.....γουρούνι στο σακί θα δωσω! :teasing: :teasing: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό μικρότερο κατά 4 χρόνια, τα πάμε μια χαρά, ούτε μαλώνουμε ούτε τίποτα, αντιθέτως παίζουμε μαζί πλεηστέησον και γουόρκραφτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μια sis ένα χρόνο μεγαλύτερη :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
μια sis ένα χρόνο μεγαλύτερη :shifty:

που σε δέρνει, πες το μη ντρέπεσαι:P

εναν μπρο 1 χρόνο μικρότερο. Που με δέρνει, δε ντρέπομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 2 χρόνια μικρότερο, που σπουδάζει κι αυτός εδώ και μένουμε μαζί.
Πάντα τα πηγαίναμε πολύ καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Έχω δυο αδερφές, μικρότερες από εμένα. Τη μια τη περνάω 3,5 χρόνια και την άλλη 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top