Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Αυτόοοο--> https://www.asxetos.gr/article.aspx?i=1245 ειναι αρκετα διαφωτιστικο για τη Σκιαθο. Μου φαινεται πως λεει μονο για αναχωρηση απο Αγ. Κωνσταντινο ομως.. Οταν ειχα παει εγω επειδη επρεπε να μοιρασω την αποσταση με τους συνταξιδιωτες, εφυγα απο Βολο, και αν θυμαμαι καλα ηταν γυρω στις 3 η 4 ωρες..τιμη, μου φαινεται γυρω στο 20αρι, αλλα λογικα σε οποιοδηποτε σαιτ για εισιτηρια θα βρεις ακριβη τιμη. Υποθετω και απο Πειραια θα φευγει πλοιο, αλλα λογικα θα ναι και πιο ακριβο

Δεν υπαρχει πλοίο απο Πειραιά για Σποράδες.Μόνο απο Βόλο και Αγ.Κωνσταντίνο όπως της είπατε.Πάντως δεν είναι μεγάλη ταλαιπωρία να πάρεις το Κτελ μέχρι τον Αγ.Κωνσταντίνο, όλες οι γραμμές που ανεβαίνουν βόρεια σταματούν εκεί:)
Δεν ξέρω πόση ώρα θα κάνει το κτελ αλλά λογικά όχι πάνω απο 2ωρο, μετά το καράβι ήταν 3 ώρες(εκτός αν πετύχεις το Παπαδιαμάντης που είναι χελώνα....:P ).
Πάντως αν θες μπορείς να συνδυάσεις τις διακοπές σου στην Αγ.Άννα όπως το συνήθιζες και μετά απο Πευκί (παραδίπλα της Αγ.Άννας) να περάσεις με δελφίνι στη Σκιάθο:)
Αν θα κάνεις καμπινγκ στη Σκιάθο απο τα οργανωμένα προτίμησε αυτό στον Ασέληνο(κάπως έτσι το λεγανε) ή στις Κουκουναριες(είναι το ακριβότερο αλλα νομίζω έχει πιο τακτική συγκοινωνία).Μην πας με τίποτα στο δημοτικό καμπινγκ, δεν έχει δέντρα:confused: Στη Σκόπελο δεν υπαρχει καμπινγκ οργανωμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κλεφτονακι πολυ ενημερωμενο σε βρισκω! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οντως τωρα που το εψαχνα στα αποτελεσματα εβγαζε μονο Αγ.Κωνσταντινο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κάλα τα ακούω όλα αυτά!! :) :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παληκάρια,γειά σας.Απαντώντας σε κάποιους φίλους εδώ γιά την Μήλο,σας λέω ότι οι υπηρεσίες (τιμές, ποιότητα) έχουν αναβαθμιστεί αρκετά τα τελευταία χρόνια (λόγω ανταγωνισμού φυσικά).Οσο γιά τίς παραλίες,υπάρχουν πολλές που η άσφαλτος φτάνει ως την παραλία.Καί άλλες βέβαια που πάς με μηχανάκι η ακόμα και μόνο με βάρκα.Διαλέγεις και πέρνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
κλεφτονακι πολυ ενημερωμενο σε βρισκω! :clapup:

Τι νόμιζες βρε κοπελιά ότι καλοκαίρια,ΣΚ και αργίες έμενα Αθήνα;Και τον εξοπλισμό κάμπινγκ τι τον αγοράσαμε για τον φάει ο σκώρος;:P :P :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Φετος κατα 90% θα παω στην Γιουγκοσλαβια για 1-2 βδομαδες. Μπορει να παω και στα χανια για λιγες μερες.
Προτινω Κουβα! Πολυ καλο μερος, πιστευω και ελπιζω πως θα παω τα Χριστουγεννα. και φυσικα για οσους θελουν ενχοριες διακοπες προτινω Ροδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Φετος οι διακοπες μου θα ειναι εκει που μενω...Αργος...
Απο την μια καλο και απο την αλλη κακο γιατι θα ηθελα να φυγω.
Πφφφφφφ....δεν μαμεις καλα θα ειναι.Υγεια να εχουμε (αυτο με φοβιζει) και ολα ειναι ΟΚ.
Τουλαχιστον και θα εχω πολλες παραλιες διπλα μου, και καλη νυχτερινη ζωη Ναυπλιον,Κορινθο,Λουτρακι, και το εξοχικο μου στην Ν.Κιο που ιεναι διπλα στο ποταμι, και θα εχω και την ευκαιρια για μερικα extra προς εκπληρωση ορισμενων στοχων.
Το μυαλο μου λιγο να ξεφυγει εστω στο ελαχιστο απο ολες αυτες τις "μουντζες" που με κυνηγουν τα τελευταια χρονια και θα ειμαι ικανοποιημενος...:|

Σε οσους την κανετε, σας ευχομαι ειλικρινα τα καλυτεροτερα και να γυρισετε πισω πανω απ' ολα καλα και γεματοι ψυχικα αποθεματα.;)
Φιλια πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τελικά η κρουαζιέρα μας ακυρώθηκε....
τα είχαμε κανονίσει ΟΛΑ εκτός απ την ημερομηνία :D:D:D
Δεν βρήκαμε την ημερομηνία που θέλαμε και τελικώς την άλλη Κυριακή φεύγουμε για....Χανιά! :clapup:
Καθόλου άσχημα και καθόλου υοδεέστερα.... (ας ειν καλά και η σουϊτούλα που μας περιμένει :clapup::clapup::clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ψιτ.....Παιδούλια μ'......Σκέφτομαι φέτος για Αμοργό. Ποιός γνωρίζει να μου πει?
Αξίζει? Να πάω? Να μην πάω? Και αν πάω πού να μείνω? Ποιές παραλίες να επισκεφτώ? Ποιά μέρη πρέπει οπωσδήποτε να δω? Στις πόσες μέρες θα αρχίσω να βαριέμαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ crazyhelen δεν ξέρω τπτ από Αμοργώ:|
Μιας και πόσταρα,μάλλον θα κάνω διακοπές στην πόλη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει για Χίο ή για Ικαρία; Ιδιαίτερα για τις τιμές (μια που δεν έχω και τόσα πολλά χρήματα να διαθέσω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εμεις τελικα θα παμε αλοννησο... κλεισαμε και δωματιο, τωρα μας μενουν τα εισιτηρια.. σημερα-αυριο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει για Χίο ή για Ικαρία; Ιδιαίτερα για τις τιμές (μια που δεν έχω και τόσα πολλά χρήματα να διαθέσω).

Αχχ....Ικαρία!!!!!
΄Δεν μπορώ να σε βοηθήσω ιδιαίτερα γιατί έχει αρκετά χρόνια από τότε που πήγα....και αν θυμάμαι καλά δεν υπήρχαν ακόμα τα ευρά!
Πάντως τότε ήταν πολύ φθηνά και πολύ ωραία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Φολεγανδρος και Σικηνο here i come once again
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πω πω η Σίκινος πολύ ωραία!

Παίρναμε πέτρες από την παραλία και τις ζωγραφίζαμε!



Από τις πιό καλές, ήσυχες, διακοπές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Εγώ που είμαι Ρόδο λέω να περάσω εδώ το καλοκαίρι. Η Ρόδος είναι πραγματικά πανέμορφη. Όποιος αποφασίσει να έρθει μπόρώ να τον ξεναγήσω :)

Ελάτε Ρόδο είναι υπέροχα :D .

Τώρα και με 2 ενεργά μέλη του e-steki : Dark_Kronos :clapup: και BReaTHeR :clapup: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Εγώ που είμαι Ρόδο λέω να περάσω εδώ το καλοκαίρι. Η Ρόδος είναι πραγματικά πανέμορφη. Όποιος αποφασίσει να έρθει μπόρώ να τον ξεναγήσω :)

Ελάτε Ρόδο είναι υπέροχα :D .

Τώρα και με 2 ενεργά μέλη του e-steki : Dark_Kronos :clapup: και BReaTHeR :clapup: .

εγω θα ειμαι ροδο, 30 αυγ εως 1 σεπτ, αν βρω καραβακι να με μεταφερει απο τουρκια! αλλιως θα περασω μυτιληνη, απο αιβαλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top