Τattoο

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Bρε κοριτσάκι....έκανες τρύπα στον αφαλό και δεν έχεις κάνει τατού;;;;;:blink:
Τι να πω.....Είχες θυμώσει με κάποιον τότε;;;;:P

μυτη έγραψα!!!!!όχι αφαλό!!
και ναι ήμουν πολύ θυμωμένη..έτυχε να είμαι στο Μοναστηράκι...και τσουπ νάτη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α καλα... και γω όταν χτύπησα το δικό μου τατού, το έκανα σχεδόν εν βρασμό....

τα είχα παρει πολύ χοντρα.... γενικώς ήμουν πολύ στραβωμένη και πήγα και το έκανα...
φυσικά δεν το μετάνοιωσα γιατί έτσι κι αλλιώς ήταν κάτι που ήθελα πολύ και το σκεφτόμουν πάρα πολλά χρονια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Εγώ οπωσδήποτε θα χτυπήσω ένα barcode στον καρπό :)

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.Αλλα όχι και barcode ρε φίλε.Θα κάνουμε σημαία μας τον φράχτη?Αυτό είναι το σύμβολο τής κοπαδοποίησης.(Γνώμη μου).:hmm:
(Γιά αποφυγη παρεξηγήσεων έχω κιεγω tatoo)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Παναγιώτη νομίζω οτι ακριβώς το αντίθετο θέλει να δείξει με αυτη την ενέργεια ο ifrit...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Παναγιώτη νομίζω οτι ακριβώς το αντίθετο θέλει να δείξει με αυτη την ενέργεια ο ifrit...!

Δηλαδή λές ότι θέλει να το σαρκάσει,να το ειρωνευτεί.Ίσως.Ξέρω γω?
Πάντως η αρνητική διαφήμιση ξέρεις είναι καλύτερη και απο τήν κανονική.
Έχω τήν εντύπωση ότι έστω και έτσι, η διαφήμιση και η εξικοίωση με το αντικείμενο ,επιτυγχάνεται.
Το κακό δηλαδή γίνεται.Δέν βλέπεις με τα τσιγάρα τι γίνεται?Κοπήκαν οι διαφημίσεις και μπήκαν διάφορα αρνητικά μηνύματα στά πακέτα.
Το αποτέλεσμα? Αυξήθηκαν και αυξάνονται οι πωλήσεις συνεχώς.
Και μία θλιβερή διαπίστωση.(Απο ειδικούς που το ψάχνουν).Όσο αυξάνεται ο πόλεμος γιά τα ναρκωτικά,τόσο αυξάνονται και οι χρήστες.
Δυστυχώς,φίλε Founes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Παναγιώτη νομίζω οτι ακριβώς το αντίθετο θέλει να δείξει με αυτη την ενέργεια ο ifrit...!

Ακριβώς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ιfritako κανoνισε να χτυπαει το barcode στα super market και στα εμπορικα μαυρε μου!:P :D
Παντως κι εγω θελω να κανω καποτε καποιο τατου...Αυτο που θα μου αρεσε, παντως ειναι αδυνατο να το κανω και για την (μελλοντικη) μου δουλεια αλλα και γιατι παραειναι εντονο...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θες μηπως να το μοιραστείς μαζί μας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εαν λες για εμενα, δεν μπορω να βρω τωρα το σχεδιο αλλα ειναι σε 3 εδοσεις.
Και στις τρεις περιπτωσεις ξεκιναει απο τον ωμο περιπου, φερνει 2-3 βολτες ολο το χερι και τελειωνει στο επανω μερος ττης παλαμης.
Φαντασου εναν δρακο να σου εχει αγκαλιασει με την ουρα του και το σωμα του ολο σου το χερι και το κεφαλι οτυ να βγαινει ειτε απο το πανω μερος της παλαμης ειτε απο τον ωμο.(αναλογα που θες να ξεικιναει η ουρα.
Στο ιδιο μοτιβο και τα αλλα απλως το ενα ειναι tribal σκετο, ενω το αλλο "tribal" τριανταφυλλο.
ειναι γενικα περιεργακ ια μολις μου τα ειχε διεξει ενας ειδικος σην bologna εμεινα!:D
Αυτος μαλιστα ειχε κανει το τριανταφυλλο στο ενα χετι και ειδειχνε απιστευτα ομορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Αυτο που θα μου αρεσε, παντως ειναι αδυνατο να το κανω και για την (μελλοντικη) μου δουλεια αλλα και γιατι παραειναι εντονο...:|

Ευτιχος δλδ που τα περισσοτερα απο αυτα που σκευτομαι σχετιζονται με τις δουλιες που σκευτομαι να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το τατού απο το λατρεμενο μου χαμστερακι ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ και πολυ θα θελα να χα ενα ακριβως ιδιο, στο ακριβως ιδιο σημειο :clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
??? Εχεις χαμστεράκι με τατου ???

...καλή φάση...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ρε μπας κι εννοεί τον χρήστη χαμστεράκι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ρε μπας κι εννοεί τον χρήστη χαμστεράκι; :D


ΕΜ! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! ΧΑΧΑΧΑ!!!
ξανθα μου ειστε βρε ολα? :redface: :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Να μας συγχωρείς, αλλά ο user χαμστεράκι δεν έχει ποστάρει σε αυτό το thread, άρα ούτε τι σχέδιο έχει κάνει ξέρουμε, ούτε και σε ποιο σημείο το έχει κάνει...

Θα ήθελες λοιπόν να το μοιραστείς μαζί μας ??? εεεε??? Φανταστική Giovanna???


Ps. Τώρα που το λες έχει ανοίξει το χρώμα στα γένια μου τώρα τελευταία... λες να σημαίνει κάτι ???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χχεχεχεχε!!!!
μην ανησυχεις καλο μου και το χαμστερικο ενημερωθηκε:P
το φροντισε η αφεντια μου!χεχε!
αμα θελει θα πει εκεινο :)

ωωωωρε κακο π' παθαμε με τα γενια!!! προσοχη! εμενα το ξανθο ποτισε πια και δε μπορω να κανω κατι... προσεχε τα γενια σ' καημενο μ'! τα γενια σ' και τα ματια σ'!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
χχεχεχεχε!!!!
μην ανησυχεις καλο μου και το χαμστερικο ενημερωθηκε:P
το φροντισε η αφεντια μου!χεχε!
αμα θελει θα πει εκεινο :)

Μπράβο!!ΜπράΒΟ!!Αύριο που θα σε δω θα στις βρέξω μικρούλα:P :P :P :P :P :P ..και ναι έχω ένα tatoo που το λατρεύω..δύο αλλά αυτό που λέει το giovannaki ομολογώ ότι είναι λίγο ιδιόρυθμο;)

**Ψιτ μικρή...την επόμενη φορά μην δω καμία φώτο μου στο link που θα μου στείλεις:redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τελικά δεν θα μου πείτε, έτσι ??? ΓΚΡρρρρρ.....

Λιγμ, κλαψ, κλαψ, λιγμ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
hamsteraki παντως αν κανω ποτε, κατι αναλογο θα κανω κι εγω..ΑΝ φυσικα μου το επιτρεπεις :redface: ;) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
hamsteraki παντως αν κανω ποτε, κατι αναλογο θα κανω κι εγω..ΑΝ φυσικα μου το επιτρεπεις :redface: ;) :clapup:
Εννοείται και στο επιτρέπω καρδιά μου!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: Έχουμε να πούμε πολλάαααααα το απόγευμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top