Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα του/της σπάγατε τα μούτρα;
Θα κολακευόσασταν;
Θα ζηλεύατε;
Τι;
Νομίζω είναι ενδιαφέρον θέμα και λίγο πολύ σε όλους έχει τύχει πιστευω.
Προσωπικά δεν έχει τύχει κάτι εξτρίμ, μόνο πολύ διακριτικά ή πολύ γρήγορα (πχ στο δρόμο). Δεν έκανα τίποτα, βασικά ένιωσα και λίγο περήφανη για την επιλογή μου :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πολύ ωραίο θέμα...
Μου έχει τύχει πολλές φορές!!! Άλλες απλά να τον κοιτάνε αστραπιαία όπως είπες, άλλες να είναι από πίσω μου και όλο το βράδυ να ακούω να λένε ένα σωρο πράγματα για αυτόν, να του την πέφτουν και να του την πέφτουν και έμεσα κάποιες πρώην...
Σε όλες αυτές τις περιπτώσεις, τί έκανα??? ΤΙΠΟΤΑ!!!!! Δεν είπα τίποτα, δεν έκανα τίποτα, έδειξα ανωτερότητα!!! Το πολύ πολύ να τον αγκάλιαζα και να ήμουν ακόμα πιο κοντά του μπας και πιάσει η άλλη το νόημα και φύγει.. Βέβαια μέσα μου ήμουν πιο κάτω και από το χώμα, την μία μέθυσα, την άλλη τράβηξα ένα τρικούβερτο τσακωμό στο αγόρι μου, άλλες δεν μίλησα και άλλες απλά το ανέφερα! Δεν έχω πρόβλημα με αυτές που απλά θα τον κοιτάξουν και θα φύγουν... Εκεί νιώθω και εγώ όμορφα ΑΛΛΑ με τις άλλες που το κάνουν για ώρα και μέσα στην μούρη μου με πειράζει και μάλιστα πολύ! Μπορώ να σας πώ οτι με παίρνει από κάτω, χάνω την πίστη στον εαυτό μου καιμε παίρνει πολύ μα πάρα πολύ από κάτω... Είμαι πολύ κτητική.. Θέλω το αγόρι μου να είναι δικό μου και να μην τον διεκδηκεί καμμία άλλη!!
Υποθετικά τώρα... Αμα τύχει να του την πέσει στην ψύχρα μπροστά μου (δεν μου έχει συμβεί ακόμα και νομίζω οτι είναι κάτι που δεν θα επιτρέψει να συμβεί το αγόρι μου) θα της μιλήσω όμορφα και αν αντιμιλήσει θα της μιλήσω άσχημα γιατί πλέον για να φτάσουμε σε εκείνο το σημείο πάει να πεί οτι έχει πολύ θράσσος η τύπισσα!!! Για ξύλο δεν νομίζω... Πρέπει να προβεί σε χειρονομίες όπου εκεί θα ξεπεράσω τα όρια μου, θα ξεχάσω τους καλούς μου τρόπους και την υπομονή μου και θα της κόψω τα χέρια!!! (Πάλι καλά που έχω και ανωτερότητα!!!!:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να καταλαβω ποιο το νοημα να την πεσει καποιος σε καποια την ωρα που ειναι ο συντροφο της παρων. Πιστευει οτι η κοπελα ετσι ξαθνικα θα αφησει τον συντροφο της και θα φυγει με αυτον; Στην καλλιτερη περιπτωση θα γινει ο "δραστης" ρομπα ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Στο περιστασιακό και στιγμιαίο (του στυλ περπατας και τον κοιτανε) ε φυσικά και δεν κάνω και τίποτα... τι να κάνω? να του βάλω κουκούλα στο κεφάλι όταν περπατάμε έξω? :P
Αντίστοιχα δεν κάνει και αυτός κάτι.....
ισα ισα που το σχολιάζουμε μεταξύ μας και μετά αρχίζουν τα κοπλιμέντα και οι φιλοφρονήσεις (στυλ... άντε πάλι... το έκαψες το κορίτσι/παλικάρι με την ομορφιά σου και τέτοια :P)
Αυτά ειναι όμορφα και καλό να συμβαίνουν σε όλους... άντρες γυναίκες...
Ανεβάζουν την αυτοπεπίθυση μας και τις μετοχές μας ;)

Οταν όμως μιλάμε για απροκλητο φλερτάρισμα μεσα στη μούρη μου το θεωρώ ποταπό και άκρως προσβλητικό (μα καλα κυρά μου.... δε βλεπεις οτι συνοδεύεται?)
Βασικά σε αυτές τις περιπτώσεις οι γυναικες/αντρες που το κάνουν αυτό έχουν την (κατά 99.9% λανθασμένη) εντύπωση ότι είναι καλύτερες/οι απ τον/την συνοδό του αντικειμένου του πόθου τους :P
Εκεί λοιπόν θέλει λιγο πετσόκομα η περηφάνεια τους... το υφάκι τους... το θράσσος τους....
Εκεί ειναι που εγω δεν θα κάνω κάτι αλλά επιβάλεται να κάνει ο συντροφος/συνοδός μου.... (Αλλιώς μαύρο φίδι που τον έφαγε τον κακομοίρη :P)
Δεν μπορώ να της κάνω εγω τα μουτρα κρεας αλλα ο συνοδος μου....
Η απόρριψη πρέπει να έρθει απο αυτόν.... κι όσο πιο χυδαία και απαίσια είναι η απόρριψη τοσο καλύτερα για να βάζουν και μυαλό ενίοτε μερικές/οί μερικές/οί ....

ξέρω... ειμαι κακός άνθρωπος :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Κουε. Σημασία στο προκλητικό φλερτ κάποιας κοπέλας στον σύντροφό μου έχει η δική του συμπεριφορά. Το κατά πόσο θα την κάνει να νιώσει άσχημα διότι δεν σεβάστηκε την γυναίκα που τον συνοδευει.
Πάντως για ξύλο και μαλλιοτραβήγματα.....τστστστστσ ....... ποτέ τέτοιες αντιδράσεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και γιατί παρακαλώ οχι τέτοιες αντιδράσεις ? Αφού είναι μερικοί και μερικές που τα θέλουν!!! Εγώ πάντος ανάλογα το πως θα γινόταν και σε ποια κατάσταση θα ήμουν εκείνη την ώρα... Ολες οι αντιδράσεις θα ήταν πιθανές...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
και γιατί παρακαλώ οχι τέτοιες αντιδράσεις ? Αφού είναι μερικοί και μερικές που τα θέλουν!!! Εγώ πάντος ανάλογα το πως θα γινόταν και σε ποια κατάσταση θα ήμουν εκείνη την ώρα... Ολες οι αντιδράσεις θα ήταν πιθανές...!

Βρε Φουρνάκι μου, δεν νομίζω ότι είναι πολύ σικ η εικόνα μιας γυναίκας η οποία έχει τσακώσει το μαλλι (ή extension) κάποιας άλλης και την γυρνάει σβούρες ενώ ταυτόχρονα η ξεμαλιασμένη της γδέρνει τη μούρη με το γαλλικό μανικιούρ της! Τι κερδίζεις με αυτή τη κατάντια? Τίποτα κατά τη γνώμη μου.....
Από την άλλη, δυο παλικάρια που σφάζονται στην ποδιά μου.....μμμμμμ..... αυτή η εικόνα μ'αρέσει (τι ψώνιο θεε μου!!!!!).
Πέρα από την πλάκα, γενικά πιστεύω πως η βία δεν μπορεί να λύσει κανένα προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ρεεεεεεεεεε... πραγματικά θα γέλαγα πάρα μα πάρα πολύ αν έβλεπα 2 γυναίκες σε τέτοια κατάσταση... (μήπως έχω πρόβλημα? να το ψάξω ?χιχιιχιχι) Βέβαια και εμένα δεν θα μου άρεσε να είναι μια απο τις δυο η κοπέλα μου αλλά anyway...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mια χαρα σικ αντιδραση ειναι!:D
Μαλλιοτραβηχτειτε ρε σεις και λιγο για παρτη μας!:P
Εγω παλι εαν εβλεπα καποιον να φλερταρει την κοπελα μου διακριτικα και απο "αποσταση" δεν θα εκανα τιποτα.Τι να κανω;Να παω να του πω γιατι την κοιταει π.χ.;
Ε αστον να την κοιταει, το πολυ πολυ να την ματιασει;Θα παρω την γιαγια μου και θα ειναι μια χαρα.
Εαν το κανει απο κοντα (π.χ.. εγω μπορει να μην ειμαι εκει διπλα της εκεινη την ωρα) τοτε σαν πρωτη αντιδραση ειναι να αφησω μονη της να του δειξει οτι δεν προκειται να κερδισει κατι.
Τι μεγαλυτερη ικανοποιηση για εναν αντρα ή γυναικα απο το να την πεσουν στο αλλο του μισο και αυτο να τους φτυσει στα ισα.;)
Ειδικα με ατακες που να τον αφηνουν τον αλλο ή την αλλη μαμακα.;)
Εαν δω ομως οτι ενω εκεινει προσπαθει να τον "απωθησει"- σουταρει αυτος επιμενει και της γινεται βραχνας τοτε δεν υπαρχει ουτε μια περιπτωση να μην επεμβω.:|
Το πως αναλογα την μερα και το υφος και του αλλου απεναντι μου.
Σιγουρα το ξυλο ομως ειναι η τελευταια των επιλογων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Τα κλασικά κοιτάγματα στο δρόμο δεν τα μετράω.

Έχει τύχει όμως να φιλοξενηθούμε σε σπίτι φίλου και να είναι μαζί και η αδερφή του (που στάνταρ ήξερε για εμάς) και από την αρχή, την πήρα χαμπάρι την κοκόνα ότι κάτι ήθελε...

Το συζήτησα με το φίλο μου (κλασικοί άντρες, δεν παίρνουν είδηση - καθότι δεν ήταν και ΤΟΣΟ προκλητική).

Αρχικά, μου την έσπαγε λίγο και τον αγκάλιαζα περισσότερο κλπ, αλλά μετά έσπαγα πλάκα. Αφού είχα βρει και συνθηματικό με το φίλο μου και γελάγαμε :clapup:

Πάλι καλά που έχουμε ΕΜΕΙΣ καλή σχέση. Και από ό,τι κατάλαβα αν έχεις καλή σχέση δεν έχεις να φοβηθεί ΤΙΠΟΤΑ!

Βέβαια στην αρχή της σχέσης μας είχαμε ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ από την πρώην, αλλά τι να φοβηθείς από αυτή;;; Αυτό που μου την έσπαγε τότε που μπλεκόταν όλο στα πόδια μας... Αλλά μετά από 1 χρόνο, που άρχισε να συνειδητοποιεί ότι δε γίνεται τίποτα, άρχισα να γελάω... και τώρα όποτε σκάσει κανά SMS έχει πολλή πλάκα... Η ΚΑΗΜΕΝΗ!!! έχει πέσει η αξιοπρέπειά της κάτω από το πάτωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Α και επειδή το έχω μελετήσει το θέμα... η άλλη "ανταγωνίστρια" γυναίκα, δε θέλει ΤΟΣΟ να σου πάρει τον άντρα, όταν το κάνει αυτό μπροστά σου, δλδ προκαλεί κλπ, ΟΣΟ να σου σπάσει ΕΣΕΝΑ τα νεύρα!!!!

Οπότε όσο δείχνεις ότι είσαι cool, τόσο αυτή σκυλιάζει... γιατί έτσι δείχνεις ότι δε "μετράει" αυτή, οπότε γιατί να ανησυχείς;;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως ανεβαίνουν πολύ οι μετοχές του άνδρα όταν συνοδεύεται!!! Γιατί άραγε??
Εγώ προσωπικά δεν ασχολούμε. Αν είναι να την κάνει την εξυπνάδα θα την κάνει!

Εγώ εμπιστεύομαι τον άλλον μέχρι να κάνει χοντράδα και μετά η οργή έχει πολλες μορφές!! Τώρα αν ενοχλήσει την κοπέλα τότε αλλάζει το πράγμα, Αλλά πρώτα θα πρέπει να καθαρίσει και λίγο μόνη της!

Πάντως εγώ ξέρω ότι δουλεύει μια χαρά το κόλπο στην ψηλοπέφτω ενώ συνοδεύεσαι εκείνη την στιγμή ή γενικά το ξέρω!! Εξού και το κεράτωμα πάει σύνεφο και ότι πολλοί δεν προλαβαίνουν να βγούν από σχέση και έχουν μπει σε άλλη που σημαίνει ότι μπιρι μπίρι έχει γίνει πιο πριν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nana:
Α και επειδή το έχω μελετήσει το θέμα... η άλλη "ανταγωνίστρια" γυναίκα, δε θέλει ΤΟΣΟ να σου πάρει τον άντρα, όταν το κάνει αυτό μπροστά σου, δλδ προκαλεί κλπ, ΟΣΟ να σου σπάσει ΕΣΕΝΑ τα νεύρα!!!

Ακριβώς αυτό!! Μου τυχαίνει συχνά και έχω καταλήξει κι εγώ σ' αυτό το συμπέρασμα. Τελικά υπάρχουν πολλές κατίνες γύρω μας:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Εγώ νομίζω το θέμα είναι περισσότερο στο πως θα αντιδράσει το έταιρον ήμισυ... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Είμαι κι εγώ της άποψης ότι μια φευγαλέα ματιά θα ανεβάσει ψυχολογικά αυτόν που θα το δεχτεί και ίσως και την/τον συνοδό του.

Όχι όμως και να την φλερτάρει μπροστά μου. Εκεί συγνώμη αλλά δεν έχει τρόπους.
Έτσι και το αντιληφθώ θα του κόψω τα πόδια.

Το ζήτημα (και το γέλιο φυσικά) είναι αλλού.

Αυτό που συνέβει σε μένα. Σε μια γνωστή καφετέρια στη ... Λαμία, με γλυκοκοίταζε ο ... σερβιτόρος. Φυσικά εγώ χαμπάρι δεν πήρα γιατί δεν είμαι της ... συνομοταξίας. Η κοπέλα μου όμως το αντιλήφθηκε και ρίξαμε κάτι γέλια :D
μα κάτι γέλια :D . Όχι ότι έχω τίποτα με τα παλικάρια, αλλά μερικές φορές εμένα τουλάχιστον μου φαίνονται πολύ παρα φύσιν όλα αυτά.

Πάντως δεν με κολακεύει το να με φλερτάρει ένας άντρας. Καθόλου μα καθόλου.
Δεν ξέρω τί άποψη έχουν τα κορίτσια του e-steki για αυτό καθώς και για το πως θα ένιωθαν αν τις φλέρταρε ένα κοριτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Προσωπικα, δεν θα με ενοχλουσε αν καποια αγνωστη φλερταρε τον φιλο μου εν τη απουσια μου(προσπαθω να τον πεισω να φοραει ταμπελα: Ιδιοκτησια της ..., αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα:D ). Παντως αυτο που βρισκω πολυ ασχημο ειναι οταν την πεφτουν φιλοι. Εζησα ως παρατηρητης μια παρομοια κατασταση οπου μια γνωστη μας χρονια ερωτευμενη με τον ξαδερφο μου συνεχιζε να τον φλερταρει και αφου αυτος γνωρισε την κοπελα του:confused: Μαλιστα θυμαμαι οτι η κοπελα του ειχε θυμωσει αρκετα γιατι το θεωρουσε προσβλητικο απεναντι της:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
(προσπαθω να τον πεισω να φοραει ταμπελα: Ιδιοκτησια της ..., αλλα δεν τα εχω καταφερει ακομα:D )


ταμπέλες...πφφφφ..............




barcodes:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Βρε Φουρνάκι μου, δεν νομίζω ότι είναι πολύ σικ η εικόνα μιας γυναίκας η οποία έχει τσακώσει το μαλλι (ή extension) κάποιας άλλης και την γυρνάει σβούρες ενώ ταυτόχρονα η ξεμαλιασμένη της γδέρνει τη μούρη με το γαλλικό μανικιούρ της!


:rofl: :rofl:Φαντάστηκα την σκηνή :rofl: :rofl:
Σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο να γίνεσαι ρόμπα κατα αυτόν τον τρόπο.
Απο την άλλη όταν κάποια/ος φλερτάρει απροκάλυπτα(γιατί εντάξει το διακριτικά το ανέχεσαι) με τον/ην σύντροφο σου τότε δείχνει ξεκάθαρα μηδέν σεβασμό προς εσένα που τον/ην συνοδεύεις. Συνήθως άτομα που έχουν τόσο θράσσος(και ηλιθιότητα μιας και κυκλοφορούν ένα σωρό ελεύθεροι) δεν καταλαβαίνουν απο ευγενική απόρριψη. Και αν για έναν άντρα είναι δυσκολότερο να συγκρατήσει τα νεύρα του και να μην χειροδικήσει το ίδιο είναι και για μια γυναίκα.
Ούτε εμένα μου αρέσει να χάνω την αξιοπρέπεια μου για κάποιον εκ φύσεως αναξιοπρεπή όμως δεν θέλω να εκμεταλλεύονται την ανοχή μου για να υποτιμήσουν την νοημοσύνη μου.
Προτιμώ πιο διακριτικούς τρόπους να βάζω τον άλλο στην θέση του όπως μια φορά όταν ήμουν γύρω στα 17, μια νέα κοπελιά στην παρέα κόλλαγε αδιάκριτα στον φίλο μου, όταν ανέβηκα να χορέψω στην μπάρα βρήκε ευκαιρία να κάτσει σχεδόν πάνω του, ε τώρα έφταγα εγώ που σε μια φιγούρα μου έφυγε το παπούτσι και καρφώθηκε στο μάγουλο της;:devil: Μαλλιοτράβηγμα δεν επήλθε αλλά το νόημα το έπιασε αφού γυρνώντας μελανιασμένη απο την τουαλέτα έκατσε πολύυυυυυυυυυ μακρυά μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
:rofl::rofl:Φαντάστηκα την σκηνή :rofl: :rofl:

Προτιμώ πιο διακριτικούς τρόπους να βάζω τον άλλο στην θέση του όπως μια φορά όταν ήμουν γύρω στα 17, μια νέα κοπελιά στην παρέα κόλλαγε αδιάκριτα στον φίλο μου, όταν ανέβηκα να χορέψω στην μπάρα βρήκε ευκαιρία να κάτσει σχεδόν πάνω του, ε τώρα έφταγα εγώ που σε μια φιγούρα μου έφυγε το παπούτσι και καρφώθηκε στο μάγουλο της;:devil: Μαλλιοτράβηγμα δεν επήλθε αλλά το νόημα το έπιασε αφού γυρνώντας μελανιασμένη απο την τουαλέτα έκατσε πολύυυυυυυυυυ μακρυά μας:)


σκέψου να μην ήσουν και.... διακριτική τι θα της έκανες :rofl:
φαντάστηκα και εγω την σκηνη και.... :clapup::clapup::clapup::clapup: εύγε βρε κλέφτρα μου! :rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Η αντίδραση του συντρόφου μου εκείνη την στιγμή,θα έπαιζε τον βασικότερο ρόλο.. :hmm:εντάξει,όλοι μας λίγο πολύ,ακόμα κι αν είμαστε "δεσμευμένοι",μπορεί να φλερτάρουμε πάρα πολύ διακριτικά,χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι..(πχ.ένα βλέμμα ή ένα χαμόγελο στον τύπο/κοπέλα που κάθεται απέναντί μας και τον-,ην βρίσκουμε συμπαθητικούλη-,α..)αλλά τώρα,αν την φλέρταρε κι εκείνος ή αυτή του την έπεφτε στην ψύχρα,μάλλον θα αναγκαζόμουν να χρησιμοποιήσω τις όποιες γνώσεις κατέχω ακόμα περί των πολεμικών τεχνών.. :mad: :beating: είμαι και λιγάάάκι ζηλιάρα κι όπως φαίνεται,δεν καταφέρνω να το κρύψω και τόσο καλά...:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top