Έλληνες και οδηγική συμπεριφορά

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι το γνωριζω οτι παρανομα πειραζονται...:|
Μαλιστα καπου ειχα συνεντευξεις απο αυτους του μηχανικους που τα "πειραζουν" κι ελεγαν ποσο επι τις % ταχυτητα κατω μπορουσαν να κανουν να γραφει ο ταχογραφος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αυτα που σας ελεγα στο καφεδακι.............

1. https://www.youtube.com/watch?v=ph333p_2y-4&mode=related&search=
2. https://www.youtube.com/watch?v=QWl-vLPL3UA&mode=related&search=
3. https://www.youtube.com/watch?v=rozPA7_jyEs&mode=related&search=

ειναι να σε κανουν να τραβας τα μαλλια σου...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα εχω δει κυνηγε και δεν θελω παλι...:/:
Ειναι πραγματικα να τραβας τα μαλλια σου...:(
Καλο ειναι να τα δουμε ολοι μας παντως για να καταλαβουμε ορισμενα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Το ότι όλοι οι οδηγοί των αυτοκινήτων είναι γυναίκες σημαίνει κάτι ??? :devil:

ps. Στα βιντεακια του Hunter αναφέρομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Δεν θέλω να ακούω κακίες για τις γυναίκες οδηγούς!!!!
Υπάρχουν γυναίκες οι οποίες είναι οδηγάρες και γυναίκες που είναι χάροντες! Το ίδιο ισχύει και στους άντρες υπάρχουν πιλότοι και άσχετοι! Δεν νομίζω οτι είναι θέμα φύλου....
Στην συγκεκριμένη περίπτωση.. Έτυχε να είναι γυναίκες χαροντούλες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Το ότι όλοι οι οδηγοί των αυτοκινήτων είναι γυναίκες σημαίνει κάτι ??? :devil:

ps. Στα βιντεακια του Hunter αναφέρομαι...


Το ότι οι γυναίκες οδηγοί είναι ολίγον πανυγήρια, είναι γεγονός!
Σαφώς και υπάρχουν και οι εξαιρέσεις, αλλά κατά κύριο λόγο΄οι περισσότερες είναι αστα να πάνε! Και το χειρότερο? Δεν φτάνει που κάνουν τη μ@λ@κία τους, έχουν υπερβολικό θράσσος και μια γλωσσάρα μέχρι το μπόι τους, κάτι που τις κάνει ακόμα χειρότερες. Πες ένα συγνώμη βρε χρυσή μου!!!! Την ζωή μου έθεσες σε κίνδυνο και θύμωσα, δεν μου πήρες το τελευταίο μοντελάκι απ'την μπουτικ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα ειπε ολα το Ελενακι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν Ελενάκι==crazyhellen και εγώ συμφωνώ και επαυξάνω!
Να κάνω μια μικρή διόρθωση. Το μπόι τους δεν φτάνει για να περιγράψουν την γλώσσαρα και το θράσος που έχουν!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.

Δεν μπορείτε να φαντασθείτε πόσο μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτονται ορισμένες γυναίκες !

Ps. Είμαι ένα σοβινιστικό γουρούνι που λέει και μια συνάδελφος, για να πάρει την πληρωμένη απάντηση... «γκρ γκρ»!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
σκάει μύτη ένας μλκς από στοπ.
με βλέπει να έρχομαι.
στα 5 μετρα μου βγαίνει μπροστα.
πατάω φρένο και βγαίνω στο αντίθετο ρεύμα, ίσα ίσα για να τον αποφύγω και να τον προσπεράσω, πατώντας του τη κόρνα.
τον βλέπω από τον καθρέφτη, ότι με μουτζώνει.
τον μουτζώνω κι εγώ.
με παίρνει από πίσω.
αρχίζω τα ζιγκζαγκ στα στενά.
μετά από 2-3 κύκλους, βαριέται και με αφήνει στην ησυχία μου.



Πού είναι το λάθος?:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
To λαθος ειναι οτι ΑΠΟ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ Κ@ΛΟΠΑΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ εχουμε πηξει!!!!!!!:mad:
Αμαν με ολους αυτους του αχρειους να πουμε που ενω κανουν την μαμακια πανε να στο παιξουν και μαηκες απο πανω.Ειδικα σε γυναικα!
Μου εχει συμβει και ιδιατερα προκλητικοι ειναι κατι 60αρηδες με κουρσες, που πανε να κατεβουν κατω να στο παιζουν νταηδες.Βριζουν και ασχημα.(Μου εχουν βρισει μητερα κι ενω παραβιασαν στοπ!):mad:
Σωπα ρε παππου!Επειδη με βλεπεις με matiz δηλαδη παει να πει οτι εισαι μαγκας;
Γι' αυτο και δυο φορες που μολις τους ειδα να κατεβαινουν κατεβηκα κι εγω μπηκαν μεσα και την εκαναν με ελαφρα.:mad:
Στο καλο μου...τα θυμηθηκα και φουντωσα!

Περα απο αυτο ομως το καλυτερο ειναι σε τετοιους ηλιθιους και ειδικα αν ειναι βραδυ και δεν φαινεται τι υπαρχει στο αμαξι του αλλου και ποσοι ειναι να την κανεις εσυ με ελαφρα οσο δικιο και αν εχεις και οσο εξοργισμενος και να εισαι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
θύμισε μου να σου δώκω μια καλή σφεντόνα που χω και μετά δε θα ξαναρωτήσεις για λάθος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Μου εχει συμβει και ιδιατερα προκλητικοι ειναι κατι 60αρηδες με κουρσες, που πανε να κατεβουν κατω να στο παιζουν νταηδες.Βριζουν και ασχημα.(Μου εχουν βρισει μητερα κι ενω παραβιασαν στοπ!):mad:
Σωπα ρε παππου!Επειδη με βλεπεις με matiz δηλαδη παει να πει οτι εισαι μαγκας;
Γι' αυτο και δυο φορες που μολις τους ειδα να κατεβαινουν κατεβηκα κι εγω μπηκαν μεσα και την εκαναν με ελαφρα.:mad:
Μαριε μου εχει τυχει ακριβως το αντιθετο, δηλ. κατι ηλιθιοι νεαροι να κολλησουν πισω απο το τζιπ με ενα σαραβαλο και να με πρηξουν για 30χλμ:mad:Αρα ηλιθιοι κυκλοφορουν σε ολα τα μοντελα απο κουπε μεχρι καμπριο:D
Υ.Γ Το γνωστο ανεκδοτο το ξερετε? Οπου μαγκας Ελληναρας παραβιαζει στοπ και καταβαινει απο την κουρσαρα για να βρισει τον αλλο οδηγο. Και ξαφνικα απο ενα αμαξακι μια σταλια κατεβαινουν 4 μαντραχαλοι 2 μετρα??????:D :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Υ.Γ Το γνωστο ανεκδοτο το ξερετε? Οπου μαγκας Ελληναρας παραβιαζει στοπ και καταβαινει απο την κουρσαρα για να βρισει τον αλλο οδηγο. Και ξαφνικα απο ενα αμαξακι μια σταλια κατεβαινουν 4 μαντραχαλοι 2 μετρα??????:D :P :clapup:

Νεα Κιος Αργολιδας.
Πριν 2-3 χρονια.
2γνωστοι μου απο το gym και βοδια (kτηνοι μιλαμε) ενας γνωστος τους κια μια κοπελα σε ενα micra...
Κανει μαμακια τυπος νεαρος με mercedes...bmw...;;; (κατι τετοιο anyway)και κτεβαινει να πουλησει μαγκια γιατι ειδε μονο την κοπελα συνοδηγο και οδηγο το παλικαρι που ηταν και αδυνατουλης...
Κατεβηκε βλασφημοντας...ΤΑ καντηλια και μαλιστα απ' οτι μου ειπαν εβριζε μανες, Θεους και δαιμονες...
Θα εδινα τα παντα να μπορουσα να σας εφερνα το παιδι που μου ειπε την ιστορια (ενας απο τους ογκολιθους) να σας πει πως τα εκανε επανω του, οταν κατεβηκαν οι αλλοι δυο απο πισω...:whistle: :P


Αρα ηλιθιοι κυκλοφορουν σε ολα τα μοντελα απο κουπε μεχρι καμπριο
Εγραψες!!!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ίδια ιστορία στην Κηφισιά.

Θείος μου κατεβαίνει να βρίσει (Ο ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΟΣ) γυναίκα οδηγό που (και καλά) έχει κάνει μ@λ@κια και καθώς την πλησιάζει με άγριες διαθέσεις βγαίνουν από το πίο πίσω αυτοκίνητο οι μπράβοι της με κάτι σιδερικά Νααααα! Κηφισιώτισσα η Κυρία...είχε και μπράβους. Η ουσία πάντως είναι πως μπήκε στο αμάξι του ξανά και όπου φύγει-φύγει...Μόνο συγνώμη που δεν της ζήτησε! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει να βγαίνουμε από το αμάξι:P

μήπως η καθημερινότητα μας έχει κάνει ευέξαπτους και ευερέθιστους??


μπα, άλλη ιστορία αυτή:D


ψ. έχω βγει δυο φορές από το αμάξι, αλλά ήταν γυναίκες οι οδηγοί και μόνες τους. Να τους πήγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
αυτα που σας ελεγα στο καφεδακι.............

1. https://www.youtube.com/watch?v=ph333p_2y-4&mode=related&search=
2. https://www.youtube.com/watch?v=QWl-vLPL3UA&mode=related&search=
3. https://www.youtube.com/watch?v=rozPA7_jyEs&mode=related&search=

ειναι να σε κανουν να τραβας τα μαλλια σου...........

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ... δεν αγοραζω ποτε μηχανη ... η καλλιτερη λυση ειναι ενα τανκ! αλλα ενταξει συμβιβαζομαι και με αυτοκινητο ... :P

Να ρωτησω στο δευτερο video το αυτοκινητο εφταιγε; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
εγώ δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει να βγαίνουμε από το αμάξι:P

μήπως η καθημερινότητα μας έχει κάνει ευέξαπτους και ευερέθιστους??


μπα, άλλη ιστορία αυτή:D


ψ. έχω βγει δυο φορές από το αμάξι, αλλά ήταν γυναίκες οι οδηγοί και μόνες τους. Να τους πήγε.

Ξεσ' τι προσωπικα εχω βγει μονο οταν ειχε ηδη βγει ο αλλος κι ερχοταν προς τα εμενα.;)
Οποτε ειναι λογικο να βγω και με καθε τροπο να προσπαθησω να αμυνθω.
Το να καθομουν μεσα θα ηταν τελειως χαζομαρα μου, γιατι εαν ακομα και μια μπουνια μου εσκαγε απο το ανοιχτο παραθυρο, δεν θα μπορουσα να αντιδρασω.
Και δεν υπερβαλω, ετυχε σε φιλο μου, στην Κορινθο.Φοραγε και ζωνη...μεχρι να την λυση και να βγει ειχε φαει δυο, τρεις...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και στα βιντεο του hunter εκτος απο το ενα που δεν ειμαι σιγουρος, οι οδηγοι της μηχανοις ή δεν ειχαν κρανος ή δεν το ειχαν δεμενο.....:/:
ΚΡΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!
Αντε και χρονια μου πολλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
προτείνω μαζί με τα μαθήματα οδήγησης να γίνονται και μαθήματα καράτε:P

νταξ, το'χουμε ξεφτιλίσει. Αν οδηγούσαμε ήρεμα και σωστά, τα ατυχήματα θα ήταν λιγότερα.



Έκανα το πρώτο μου πατιλίκι (έτσι δε λέγεται?:P) στην καταδίωξη που εξιστόρησα παραπάνω:D Καλά τα κρατήματα του πόλο, σωστή επαναφορά:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top