Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
εμεις τελικα θα παμε αλοννησο... κλεισαμε και δωματιο, τωρα μας μενουν τα εισιτηρια.. σημερα-αυριο... :)

:clapup: :clapup: :clapup:
καλα να περασετεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Giovanna οι δυο περιοχές που αναφέρεις είναι πολύ μακριά

Υπάρχουν πάντος καραβάκια απο Ροδο προς Τουρκία και το αντίστροφο...
Επικοινωνούν με την πολη του Axaz ή αλλιώς Μαρμαράς το οποίου θεωρήτε απο τα καλά τουριστηκά θέρετρα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Giovanna μια που θα είσαι στη Ροδο να πεταχτείς και μέχρι τη Χάλκη! ...Μαγεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
εγω θα ειμαι ροδο, 30 αυγ εως 1 σεπτ, αν βρω καραβακι να με μεταφερει απο τουρκια! αλλιως θα περασω μυτιληνη, απο αιβαλι!

Αν έρθεις μπες στο e-steki και πες το! Θα βρεθούμε αμέσως :clapup: !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Εγώ που είμαι Ρόδο λέω να περάσω εδώ το καλοκαίρι. Η Ρόδος είναι πραγματικά πανέμορφη. Όποιος αποφασίσει να έρθει μπόρώ να τον ξεναγήσω :)

Ελάτε Ρόδο είναι υπέροχα :D .

Τώρα και με 2 ενεργά μέλη του e-steki : Dark_Kronos :clapup: και BReaTHeR :clapup: .

βρε και εγω Ροδιτης ειμαι :P ασχετα εαν μενω Αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
:clapup: :clapup: :clapup:
καλα να περασετεεεεεεε!

ευχαριστώ καλο μουουουουουου!!!!! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Η Ρόδος είναι πραγματικά πανέμορφη. Όποιος αποφασίσει να έρθει μπόρώ να τον ξεναγήσω


Αχ, μου εχουν πει πως ειναι καταπληκτικα και ειναι ενα απο τα νησια που θελω πολυ να επισκεφτω! Οπως και η Σαντορινη..
Ακομα, για διακοπουλες εγω δεν ξερω τιποτα, μαλλον τελευταια στιγμη αν κανω κατι, οπως καθε χρονια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
Αχ, μου εχουν πει πως ειναι καταπληκτικα και ειναι ενα απο τα νησια που θελω πολυ να επισκεφτω! Οπως και η Σαντορινη..
Ακομα, για διακοπουλες εγω δεν ξερω τιποτα, μαλλον τελευταια στιγμη αν κανω κατι, οπως καθε χρονια. :/:

Και εγώ θέλω να πάω Σαντορίνη. Ολοι μου λένε τα καλύτερα. Αν και πιστεύω ότι θα είναι πιο ωραία όταν δεν γίνεται και τόσο πανικός από τουρίστες.

Αν και φέτος λέω να ασχοληθώ με τα δωδεκάνησα. Χάλκη Κάρπαθος, δεν ξέρω.

Η Ρόδος πάντως είναι πανέμορφη. Αν αποφασίσεις να έρθεις θα περάσεις καλά.

Αν τελικά έρθεις στείλε πμ να βρεθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Παιδιά η γνώμη μου για την Σαντορίνη είναι οτι πρέπει να πας μόνο με το έτερο ήμισυ και να αράξεις μόνο στην ΟΙΑ! Οτιδήποτε άλλο πιστεύω θα το βρείτε και αλλού... ΟΙΑ όμως πουθενά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Η Ρόδος έχει καλές παραλίες:hmm: ; Κρύες, καθαρές, με μέδουσες, γενικά τι παίζει;
Την σκέφτομαι σοβαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Palladin:
Η Ρόδος έχει καλές παραλίες:hmm: ; Κρύες, καθαρές, με μέδουσες, γενικά τι παίζει;
Την σκέφτομαι σοβαρα

https://www.rodos.com/
Εχω ακουσει τα καλυτερα παντως, και για τα νερα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Εγώ θα πάω 7 μέρες Κρήτη στο Ηράκλιειο καιάλλες 7 μέρες Πάρο απευθείας :D :D
Καλοκαιρινές διακοπές rulezzzzzzz!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Φέτος δεν έχει διακοπές!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί καλόμου ζαν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΕΕΕΕ!!!! τι γιατί ??? δεν εχει γιατι....!!!!

παντρέματα δεν ήθελε φέτος ??? ΔΕΝ εχει διακοπές!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δυστηχώς είναι μια καλή ευκαιρεία τα λεφτά των διακοπών να κλείσουν κάποιες κάρτες και να γίνουν επισκευές για το αμάξι. Προβλέπεται δύσκολη χρονιά!:(
Το φουρνάκι παρηγοριά στον άρρωστο είναι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Εγώ θα πάω 7 μέρες Κρήτη στο Ηράκλιειο καιάλλες 7 μέρες Πάρο απευθείας :D :D
Καλοκαιρινές διακοπές rulezzzzzzz!

Ηράκλειο που βρε κοπελιά;Ελπιζω όχι Χερσόνησσο θα μετανοιώσεις εκτός αν σου αρέσουν τα γεμάτα μεθυσμένο κόσμο μέρη.
Πες μας να σου δώσουμε κανένα tip:)

Κι εγώ το καλοκαίρι θα το περάσω εδώ όμως τον χειμώνα θα αναπληρώσω ήδη σχεδιάζω ή Νοέμβρη ή αρχές Δεκέμβη βδομαδούλα στο Κάιρο και γύρω στον Μάρτη 15μερο ή Κούβα ή Ισπανία(ανοιξτε και ένα θέμα χειμερινές διακοπές καλέ:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Eγώ θα πάω Σύμη και Σαντορίνη... Μακάρι να πήγαινα παραπάνω 1 βδομάδα και στα 2 νησιά...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Κι εγώ το καλοκαίρι θα το περάσω εδώ όμως τον χειμώνα θα αναπληρώσω ήδη σχεδιάζω ή Νοέμβρη ή αρχές Δεκέμβη βδομαδούλα στο Κάιρο και γύρω στον Μάρτη 15μερο ή Κούβα ή Ισπανία(ανοιξτε και ένα θέμα χειμερινές διακοπές καλέ:P )

Κοιτα να δεις..
Μερικοι δεν ξερουμε ακομα καν αν θα παμε καλοκαιρινες διακοπες (=σε 1 μηνα) και η kleftra σχεδιαζει διακοπες για τον Μαρτη του 2007. :mad: (:P)
Θελω κι εγω.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγω θα πάω 16 μέρες Κρήτη, 3 μέρες Ναυπλιο και 1 βδομάδα Κιάτο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top